|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
27.10.2004 16:27:05
|
|
|
| Ma tavalised vahin ringi ja kui meedikut näha ei ole siis vajutan SPACE ja kui sekundid ära jooksevad. Aga mõttele ikka pihta ei saa, eks peab siis harjutama, misasi see XP on mul vahepeal oli miinustes lõpus oli peaaegu 100
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.10.2004 16:31:23
|
|
|
höhöhö Vermon sul veel palju õppida Wolf_Et-s point on muidu selles et teamwork käib...vajutad L ja seal alla seletab ära mis tegema peab...ja miinustes oli sul sellepärast et tapsid oma tiimikaaslasi ja exp on kogemus mis sa mängides saad...näiteks tapad 1 vastase mehe...saad 3 exp-d...ja muude asjade eest saab ka...isegi koha peal seismise eest vaikselt tiksub
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
27.10.2004 16:55:40
|
|
|
päris 'koha peal seismise' eest ei saa.
küll aga elus pysimise eest ja vahepeal korralikult damaget tehes ja ka vastu saades , näiteks kui 45 sekundit oled suutnud elus pysida ja oled parajalt dämmi teind ja vastu saand , kuid pole surnud , saad 3xp jne.
kuid vermon - xp ei ole siin mängus põhiline , ära PALUN võta seda põhilist hoiakut mida enamus algajaid teevad . a'la "palju su xp rekord on 5map campainis?" - "500" - "hea noob, mul on 700!" . mõttetu :\
jah , pean tunnistama et 1 kord tekkis mul huvi ,et palju ma siis ise suudan , uDU BattleGroundis sai tehtud (kui ma ei eksi siis sealgi 5 mappi) , ja tulemuseks siis midagi 2300xp ringis , koguaeg ei viitsind rahmeldada . ja siis medic olin terve aja , seega välistas see spammi kasutamist . puhtalt light weaponsi ja battlesensi teema >:] LW oli ~1700 vist:*
siiski on mul kahju , et vähemalt eesti üldine mängijate skill on ikka megamadal. umbes 20 ringis on tõesti neid kes oskavad. sain arvuti maha myydud ja 'wolfiamet' maha pandud ning laptop ostetud. 3 aastat rtcw/ET pelada on suht pikk aeg , sai täidetud eesmärgid nii individuaalselt kui klanni poole pealt. eesti #1 klannis , 2 korda isegi klanniga eurocupil (s.t. euroopa 16 parimat omavahel) ja 1on1 ei leidnud paar viimast kuud vastast eestist kes ära teeks.
vahest kui väga igav siis hyppan kuskil 10 fpsga ringi ja ikkagi pole erilist probleemi puhas töö teha . arvesse võttes siiski et mul on metsik slideshow ja pähelaskmisest avaral maastikul pole mõtet unistadagi , siis ei tohiks eritlist probleemi olla teistel , aga mnjah , kahju :\ harjutage rohkem , ehitage uusi klanne ja minge euroopat vallutama . hetkel teevad seda vaid u96d ja idle :]
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
27.10.2004 17:04:56
|
|
|
Vermon,
Tegija vend. Ise nii kui vahel igav on siis mängin. Olen vist mingi 50 korda vähemalt wolfi käima lükanud max exp edus 5 camp 984, pole suurem asi, aga asi seegi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
27.10.2004 17:07:31
|
|
|
keda huvitab se max xp?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
27.10.2004 17:15:57
|
|
|
| Loeb TW mitte see kui palju sul xp'd on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
27.10.2004 17:43:16
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
kuid vermon - xp ei ole siin mängus põhiline , ära PALUN võta seda põhilist hoiakut mida enamus algajaid teevad . a'la "palju su xp rekord on 5map campainis?" - "500" - "hea noob, mul on 700!" . mõttetu :\ |
tõsijutt
| InterFace kirjutas: |
| vahest kui väga igav siis hyppan kuskil 10 fpsga ringi ja ikkagi pole erilist probleemi puhas töö teha . arvesse võttes siiski et mul on metsik slideshow ja pähelaskmisest avaral maastikul pole mõtet unistadagi |
seda tahaks isegi näha
| Volthezz kirjutas: |
| Loeb TW mitte see kui palju sul xp'd on. |
jälle tõsi
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
27.10.2004 18:57:42
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
keda huvitab se max xp?  |
seda jäädki siin foorumis selgeks tegema
but good luck anyways 8)
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
27.10.2004 19:42:23
|
|
|
Ei taha hoobelda, aga TWs olen ma hea. Ja omaarust olen rõhutanud, kui mehed ei tee oma tööd, siis asi ei jookse, et pole vaja seda mulle selgeks teha.
tulemuseks siis midagi 2300xp ringis , koguaeg ei viitsind rahmeldada
Lihtsalt peale seda lauset lisasin ma oma expi, et võrrleda kogemust.
Omaarust, ei postitanud oma expi taset ka hoobeldes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.10.2004 19:44:40
|
|
|
| format666 kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
keda huvitab se max xp?  |
seda jäädki siin foorumis selgeks tegema
but good luck anyways 8) |
siin foorumis on asjad üsna head
mõnes kohas ainult hoobeldaksegi selle ekspiga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
27.10.2004 19:55:53
|
|
|
Mul xp pohui
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
27.10.2004 20:30:28
|
|
|
| Mul üldiselt kõigest pohh peaasi et mängida saab kenasti.Aga trickjumpi ka kasutate? Endal on paremad shortcutid ja campimis kohad enamvähem käes tava mäpides.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.10.2004 20:34:34
|
|
|
| AsTeR kirjutas: |
| Mul üldiselt kõigest pohh peaasi et mängida saab kenasti.Aga trickjumpi ka kasutate? Endal on paremad shortcutid ja campimis kohad enamvähem käes tava mäpides. |
ei tea... ei paku campimine absull pinget, kuigi ei eita, et kavalust peab olema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.10.2004 21:04:48
|
|
|
cämpan aint kui panzer on. ja tavamappi nägin miski hea kuu aega tagasi meybe
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
27.10.2004 21:56:36
|
|
|
| project kirjutas: |
cämpan aint kui panzer on. ja tavamappi nägin miski hea kuu aega tagasi meybe  |
ma ka kämpan panzaga kui nelja raskerelva tärni just pole,mingi lugeri ja granaatidega ei tasu eriti hyppama minna hea kui yldse eluga minema saad vaenlase eest,kuigi granaadid on haead,eriti taganemisel
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
27.10.2004 22:42:03
|
|
|
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
27.10.2004 22:48:54
|
|
|
| axis kirjutas: |
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka . |
panzaga on lihtsalt vaja head kohta laskmiseks kus sind ei lasta....ykskord seisime yhe tyybiga goldrushis rõdul ma hyppasin äärapeale ja tahtsin lasta aga täpselt enne sai target mulle valangu saata ning ma kukkusin sealt äärapealt maha rõdule tagasi ning põrutasin selle laksunii õnnetult vastu seda äärt et saime mõlemad kutuks...
noaga on tähtis yllatusmoment minuarust( muidugi on see alati ka teiste relvadega kasulik )
granaadiga on see hea et tavaliselt seda kardetakse sest ei tea keegi kaua sa seda käes hoidnud oled
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.10.2004 11:41:23
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| axis kirjutas: |
lugeri ja granaga on vaja mõistust ... aga panzaga ka . ning noaga samuti . kõigi relvadega on võimalik tappa kui piisavalt "skilli" ja lottot ka . |
granaadiga on see hea et tavaliselt seda kardetakse sest ei tea keegi kaua sa seda käes hoidnud oled  |
jah nii see on päris hea on seda kasutad, kui pead taganema ja elud viimasel piiril... ega ikka naljalt üle grana keegi järgi ei jookse
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StillWater
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2004
|
28.10.2004 12:29:07
|
|
|
| XP kogumine on tõesti mage - ei paku pinget. selle kogumine kindlas klassis on nii lihtne. huvi pärast püstitasin endale ühe teise ülesande - mitu tärni on võimalik default 6map'iga koguda. Üllatuslikult sain kohe esimesel proovil kõik 28 (4x7) täis. Server oli Nexus 1 vist, 20 mängijaga. On seda keegi veel proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.10.2004 13:39:31
|
|
|
Nexus-eid olen küll proovinud 8) seal mingid spets konfid kah vist kui ma ei eksi...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
28.10.2004 14:50:15
|
|
|
| Tähtis ei ole see mitu tärni sa saad v. mis rank sa oled, tähtis on see et sa võimalikult palju oma teami aitaks sellega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.10.2004 18:06:22
|
|
|
exp kui number ja tärnid ei koti küll absoluutselt, mind huvitab vaid see nende expi juures, et mis hüved sellega kaasnevad. suuremast ammo capacitst ja kiiremast reloadist küll ära ei ütle, rääkimata pikemast sprindivõimest ja ja klassidele vastavale pikemalt kestvatele energiabaridele.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
28.10.2004 19:43:01
|
|
|
| sain just kuskilt servust endale etpro-3_1_0 ,päris korralik värk kui aint rohkemates serverites seda pelataks
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
28.10.2004 19:55:09
|
|
|
hmm... mai jaga üldse.. mis versioniga siis tavaliselt pela käib? näiteks siin servus connect 194.17.45.67:28960
ja mis selles 3 1 0 nes paremat kah siis on? äkki annad mõne IP kus seda kasutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
28.10.2004 20:03:33
|
|
|
| project kirjutas: |
hmm... mai jaga <b>ül<font color=red>d</font>se</b>.. mis versioniga siis tavaliselt pela käib? näiteks siin servus connect 194.17.45.67:28960
ja mis selles 3 1 0 nes paremat kah siis on? äkki annad mõne IP kus seda kasutatakse. |
ma arvan et see 3.1 on uus ja vana oli midagi 3.0.1 ...tahaks ise ka selle servu ylesse leida
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
28.10.2004 23:06:02
|
|
|
3.1.0 on ju peal ka battlegroundsis ja phantomis. kusjuures efterlystis on imo hetkel mitteametlik etpro 3.1.5 kus näiteks pidi töötama simpleitems nagu rtcws jne.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 07:10:02
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| 3.1.0 on ju peal ka battlegroundsis ja phantomis. kusjuures efterlystis on imo hetkel mitteametlik etpro 3.1.5 kus näiteks pidi töötama simpleitems nagu rtcws jne. |
mis see 3.1.5 muidu täpsemalt juurde annab?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
29.10.2004 07:52:41
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
| 3.1.0 on ju peal ka battlegroundsis ja phantomis. kusjuures efterlystis on imo hetkel mitteametlik etpro 3.1.5 kus näiteks pidi töötama simpleitems nagu rtcws jne. |
mis see 3.1.5 muidu täpsemalt juurde annab? |
Ta tõi ju näite et võimaldab maaslebavate relvamodelite asemel kasutada nendest lihtsamaid "pilte" no nii sai vähemalt Q3-s teha ja Wolf kah Q3 mootoril correct me if im wrong
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.10.2004 08:04:43
|
|
|
krt õige jah... kui mul nüüd pildi ette lõi hommikust unisust peast pühkides siis ühendas ära mida see simpleitems kujutab... mnjaa see tegelt päris norm võimalus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
29.10.2004 08:21:45
|
|
|
| ma rääkisin algul valesti siis...phantomis oli tavaline see mis ma koguaeg pelan...ma yritan leida selle servu kus seda pelatakse
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
29.10.2004 10:47:35
|
|
|
et.efterlyst.org imo
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
29.10.2004 11:02:40
|
|
|
Ma teen väikse listi eesti publicutest:
uDU LagFest|33ms|193.40.246.18:27960
uDU Phantom|32ms|194.126.124.35:27950
uDU Battlegrounds|20ms|194.126.124.35:27960
uDU Custom|29ms|195.250.188.88:27960
Mõned välismaa omad:
Ajojahti .:. Zeppelin| 194.29.194.55:27960
Ajojahti .:. Hindenburg| 194.29.194.70:27960
Ajojahti .:. Matchbox| 194.29.194.70:27970
Kui vanad mapid üle viskavad:
M8D International MEGAMAPS @ www.m8d.org|53ms|213.113.132.177:27961
Siis ka programm, mille abil saate teistega suhelda mikri teel. http://www.ventrilo.com/
viimati muutis lighT 29.10.2004 13:09:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
29.10.2004 13:03:27
|
|
|
ventrilo huh?...see nagu miski tasuline junn
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
29.10.2004 13:04:38
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
ventrilo huh?...see nagu miski tasuline junn  |
ei ole, olen ise kasutanud seda.
ja veel üks M8D serv, seal on rohkem raffast vist connect 80.239.199.98:28960
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
29.10.2004 13:09:20
|
|
|
| lighT kirjutas: |
Ma teen väikse listi eesti publicutest:
uDU LagFest|33ms|193.40.246.18:27960
uDU Phantom|32ms|194.126.124.35:27950
uDU Battlegrounds|20ms|194.126.124.35:27960
uDU Custom|29ms|195.250.188.88:27960
Mõned välismaa omad:
Ajojahti .:. Zeppelin| 194.29.194.55:27960
Ajojahti .:. Hindenburg| 194.29.194.70:27960
Ajojahti .:. Matchbox| 194.29.194.70:27970
Kui vanad mapid üle viskavad:
M8D International MEGAMAPS @ www.m8d.org|53ms|213.113.132.177:27961
Siis ka programm, mille abil saate teistega suhelda mikri teel. http://www.ventrilo.com/ |
Yup see on tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
29.10.2004 16:09:45
|
|
|
Well, efteris on 3.1.6 mitte 3.1.5 : P
mujal seda eriti pole.
P6hiline mis parandati on t2ismahuline anticheat system , sest punkbuster pole eriti v6imekas viimasel ajal ja m6nede linuxi distrote mitteklappimine etpro anticheat systemiga.
Ning poetaks veel niipalju, et k6ik serverid kus nagu m2ngida tasub on 3.1.0-i peal. Kus seda ei ole, on tegu t6en2oliselt mingi random mudaserveriga kus saad 56 n2rvivapustust sekundis.
e: ning megamapsis eriti m2ngida ei saa kui yle 30-e m2ngija on sest servu ei vea v2lja seda ja tekib kohutav laag. Minu meelest on yldse ylemine piir kus veel m2ngida kannatab 22, siis pole v2ga spammy( ja arvuti ka n6rgake tiba : P )
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
29.10.2004 16:28:16
|
|
|
inca poja miks sa valetad niivõrk palju.
wolf.zone.ee on parim, mulle meeldib küll 40 lamba vahel ringi joosta flameriga ja kõik poolex warpida :\
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
29.10.2004 16:42:19
|
|
|
Valetamine mul veres
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
30.10.2004 19:21:44
|
|
|
tirin juba
mida see test endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
30.10.2004 19:30:08
|
|
|
| project kirjutas: |
tirin juba
mida see test endast kujutab? |
Beta mod' ET'le
pole veel ise peale saanudki.
2 map'i peaks olema ja piltidelt paistsid uued relvad jne.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
30.10.2004 20:01:26
|
|
|
vot nii juba läheb. http://www.zone.ee/networkproject/truecombat/
lock and load
EDIT: peale 5 minti pelamist viskas välja kohe näha et beta .
mängu laeb kah krdi kaua(mappe jne). toss pöördub kui ennast pöörad. panzat vist pole. sihikut ei tundu ka olevat
--------------------
kui n. grana'st viga saad siis kuuled südamelööke. see pimestusgrana on ka kasutusele võetud
asi hakkab CS poole kiskuma
8)
viimati muutis project 30.10.2004 20:29:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
30.10.2004 20:28:57
|
|
|
mina seda asja siis peale ei lase...ma VIHKAN CS-i...nii et no mod-s for me
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.10.2004 20:30:32
|
|
|
ma kahh loodan, et asi ei sarnane CS'ga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
30.10.2004 20:32:35
|
|
|
rohkem ikka cs'ist erinev iron sight jms. recoil kah ikka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
30.10.2004 20:44:28
|
|
|
Imho on ainukesed asjad, mis seal väärt - telliskiviseinad
Nüüd olemas selline addon, milles pole pansasid ega jierstraike - Omage üksteist 31337
Isiklikult ei istu selline nüri, eesmärgitu hiiredisko kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
30.10.2004 23:55:55
|
|
|
| Kas siin hvs mõned klannid ka on kes liitujaid tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
31.10.2004 01:57:04
|
|
|
| jah oleksin ka sellest väga huvitatud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|