Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.10.2004 08:41:35 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Mul ei lähe käima AOD, kuid teises masinas läks ilusti. Ma isiklikult arvan, et WIN sakib, kuid pole viitsinud ainuüksi selle mängu pärast formatit ka teha. Kuid kui sul mõnguga tõsi taga, võid üritada, kui oled kindel et plaatidega kõik korras. Arvutid ongi juba kord sellised müstilised asjad. Loogika absoluutselt puudub icon_eek.gif

irw... õige tähelepanek... nii et teinekord tuleb lõpmatult katsetada icon_wink.gif mingeid x y teoreeme polegi mõtet välja käia icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 23:53:23 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

irv... lõbus jutuke koos kenade piltidega
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 23:59:43 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif eriti see taskulambi kohta icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 01:33:14 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif eriti see taskulambi kohta icon_lol.gif

on jah, mängu "halvad küljed (kuidas kellelegi)" humoorikaks tehtud icon_biggrin.gif
-------------
The sound effects are very nice and sexual with lots of moaning and groaning. I wish I could tell you what the monsters are like in the game, but despite having killed over 80 of them, I still haven't seen a single one because it's so fucking dark. Gameplay wise, Doom 3 is very unique. You walk around the whole level with a flashlight in your hand, trying not to bump into walls. Suddenly, you hear a noise, indicating that you are about to get eaten alive. You shit yourself, swing around, and shine the flashlight until you see something that is not a wall. You quickly put away the flashlight and take out your shotgun so you can kill it. At that point you can't see shit, but pull the trigger anyway. After a few shots you have to switch back to the flashlight to see if the enemy is dead yet. No? Crap. Ok switch to shottie again for another round. Then back to the flashlight of course so you can see if he dropped anything.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 10:06:49 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

uudised filmi kohta
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuskasutaj
Bännitud
uuskasutaj

liitunud: 11.07.2004




sõnum 11.10.2004 19:46:29 vasta tsitaadiga

Päris vähe muudetakse selles filmis, planet unknown+ veel mingi Carmack ka veel, mida see seal kaotas. Mingit actionhiirod tahab mängida või? Deem see Carmack ikka eriline junn.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 19:56:23 vasta tsitaadiga

uuskasutaj kirjutas:
Päris vähe muudetakse selles filmis, planet unknown+ veel mingi Carmack ka veel, mida see seal kaotas. Mingit actionhiirod tahab mängida või? Deem see Carmack ikka eriline junn.


icon_lol.gif Kuna carmack nagu boss siis mängib ise eriti hardass space mariini ja tahab saada kõiki naisi icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 20:03:58 vasta tsitaadiga

kindlasti tuleb filmis duell - carmak vs gabe (as a badass space mofo)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 17:46:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
irv... lõbus jutuke koos kenade piltidega


tra see oli ikka super ! Nii head review-d ei ole küll veel lugenud! krt need scriinid olid ikka super, eriti see viimane icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 18:48:10 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kindlasti tuleb filmis duell - carmak vs gabe (as a badass space mofo)


irw, gabe'il poleks nagu doom3 teemaga mitte mingit pistmist icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 05:26:30 vasta tsitaadiga

DOOM 3 SDK Released

http://www.gamershell.com/news/17958.html

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.10.2004 16:41:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
DOOM 3 SDK Released

http://www.gamershell.com/news/17958.html


Mis asi SDK on, kui tohib küsida
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.10.2004 17:00:26 vasta tsitaadiga

pakun, et sellega saab doom3'le igast mode juurde teha või midagi taolist
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.10.2004 17:03:08 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
DOOM 3 SDK Released

http://www.gamershell.com/news/17958.html


Mis asi SDK on, kui tohib küsida


Seal ju kirjas Software Develpment Kit ja rohkem andmeid pole icon_razz1.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 02:24:09 vasta tsitaadiga

kui keegi midagi mõtekat valmis meisterdab siis andke teada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuskasutaj
Bännitud
uuskasutaj

liitunud: 11.07.2004




sõnum 17.10.2004 10:37:07 vasta tsitaadiga

Nad võiksid selle fulli tagasi alpha versiooniks muuta! OLeks mäng 10 korda huvitavam. Ja kas mu mälu mind juhuslikult ei peta, see vend rääkis ju täitsa alguses midagi kui ta liftist välja tuli.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 10:59:15 vasta tsitaadiga

uuskasutaj kirjutas:
Nad võiksid selle fulli tagasi alpha versiooniks muuta! OLeks mäng 10 korda huvitavam. Ja kas mu mälu mind juhuslikult ei peta, see vend rääkis ju täitsa alguses midagi kui ta liftist välja tuli.

Minu arvates ta ainult möhises ja kõik... icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 19:46:58 vasta tsitaadiga

link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced

et siis expansion pack doom3'le...

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 25.10.2004 19:58:49 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
et siis expansion pack doom3'le...


rohkem kolle ja rohkem varje ?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 20:24:04 vasta tsitaadiga

Hakkab juba vaikselt tunduma et id läheb aastakümne eest tehtud sama rada pidi...Doom 3 on nagu D1 ja Resurrection of Evil on nagu D2 - D1 (D3) parandatud/ülesvungitud versioon icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.10.2004 21:42:50 vasta tsitaadiga

lubati kaheraudne shotgun tagasi tuua icon_biggrin.gif icon_razz1.gif saab vastastele mõnusasti käputäie haavleid kerre lasta. paistab, et ongi nagu D1/D2värk, a selle expansioniga läheb vast nii aastake aega äkki, tavaliselt väga kiiresti selline värk ei tule, samas päris pidurdada ei saa, sest mäng võidakse unustada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 26.10.2004 00:57:24 vasta tsitaadiga

haha!
tsitaat:

link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced

tsitaat:

multiplayer support for up to eight players and new maps.


võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 07:26:43 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
haha!
tsitaat:

link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced

tsitaat:

multiplayer support for up to eight players and new maps.


võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon.

id vennad võtsid õppust et hea multipleier toega mängu ostetakse rohkem selleprst parandatakse oma vead thumbs_up.gif kellelgi kah aimu on millal seda exp-i siis näha oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 08:56:46 vasta tsitaadiga

Hah eks tüübid teinud kõvasti kodutööd ja uurind, et mis rahvale ei meeldind.Kaotagu, siis veel ära see, et kollid ära kaovad või jätku see põlemine ainult selleks puhuks kui killida soulcube'ga, samuti võiks kaotada ära variandi kus vastased teleporditakse tasemesse vaid need võiksid lihtsalt kas juba ringi töllerdada või kuskilt ventilatsioonio šahtist kohale ronida.


tsitaat:
multiplayer support for up to eight players and new maps.


tsitaat:
võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon.


Jah väga sit* mäng on nüüd.Ja FIFA on ka sit*t, sest seal ei saa üldse pumppüssist lasta teisi ja NFSU on sit* kuna seal ei saa vahepeal autost mehega välja tulla ja tänavatel teisi peksta jne....Järsku mängiks midagi muud siis selleasemel icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 09:17:20 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

Jah väga sitt mäng on nüüd.Ja FIFA on ka sitt, sest seal ei saa üldse pumppüssist lasta teisi ja NFSU on sitt kuna seal ei saa vahepeal autost mehega välja tulla ja tänavatel teisi peksta jne....Järsku mängiks midagi muud siis selleasemel icon_question.gif


nagu näiteks AA-d voi siis Far cryd voi hoopis ootaks Hl2 ära ning peale tolle mahategemist saab juba Stalkerit oodata! icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 09:51:32 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
haha!
tsitaat:

link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced

tsitaat:

multiplayer support for up to eight players and new maps.


võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon.


Irwww ma mõtlesin, et mida sa siin hüppad aga jah nüüd tuli meelde, et Doom III's oli 4player max vist icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 26.10.2004 11:35:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jah väga sit* mäng on nüüd.Ja FIFA on ka sit*t, sest seal ei saa üldse pumppüssist lasta teisi ja NFSU on sit* kuna seal ei saa vahepeal autost mehega välja tulla ja tänavatel teisi peksta jne....Järsku mängiks midagi muud siis selleasemel


issake, kas ma haavasin su tundeid?

tsitaat:
Irwww ma mõtlesin, et mida sa siin hüppad aga jah nüüd tuli meelde, et Doom III's oli 4player max vist


justnimelt, minuarust ei ole normaalne minna 36 ja 64 mängija võrgutoe pealt neljale ja kui 8-tugi pannakse siis sellega kelkida nagu teinuks midagi revolutsioonilist icon_smile.gif
Eks näis mis järgmine Quake toob, ootan seda pigem
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 26.10.2004 18:09:06 vasta tsitaadiga

Imelik, aga ma arvan et ma ei viitsi seda oodatagi. icon_neutral.gif Kui juba Doom 3 oli suht üksluine siis vaevalt see midagi eriti palju uut ja huvitavat suudakas lisada. GameSpy's mainiti, et lisatakse ka kaheraualine pumppüss, mis esimeses ja teises osas olid. Ei kujutaettem, kas see pumpüss siis kavatseb päästa Doom 3-e üksluisusest. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 18:13:25 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
Imelik, aga ma arvan et ma ei viitsi seda oodatagi. icon_neutral.gif Kui juba Doom 3 oli suht üksluine siis vaevalt see midagi eriti palju uut ja huvitavat suudakas lisada. GameSpy's mainiti, et lisatakse ka kaheraualine pumppüss, mis esimeses ja teises osas olid. Ei kujutaettem, kas see pumpüss siis kavatseb päästa Doom 3-e üksluisusest. icon_rolleyes.gif

Kesse teab...uus stoori, uued tegelased, uued kohad...vbolla saame isegi pikemat aega väljas aega veeta icon_wink.gif see oleks eriti heaks kontrastiks D3-e koridorimaaniale icon_razz1.gif ja ehk lisatakse ära ka see inimeselaadne umbes (kandilise icon_lol.gif ) kotka pea kujulise peaga nurgeline koll 8) (kes E3 või G4TechTV videosi näinud see teab millest ma räägin icon_wink.gif )
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 26.10.2004 18:23:51 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Null kirjutas:
Imelik, aga ma arvan et ma ei viitsi seda oodatagi. icon_neutral.gif Kui juba Doom 3 oli suht üksluine siis vaevalt see midagi eriti palju uut ja huvitavat suudakas lisada. GameSpy's mainiti, et lisatakse ka kaheraualine pumppüss, mis esimeses ja teises osas olid. Ei kujutaettem, kas see pumpüss siis kavatseb päästa Doom 3-e üksluisusest. icon_rolleyes.gif

Kesse teab...uus stoori, uued tegelased, uued kohad...vbolla saame isegi pikemat aega väljas aega veeta icon_wink.gif see oleks eriti heaks kontrastiks D3-e koridorimaaniale icon_razz1.gif ja ehk lisatakse ära ka see inimeselaadne umbes (kandilise icon_lol.gif ) kotka pea kujulise peaga nurgeline koll 8) (kes E3 või G4TechTV videosi näinud see teab millest ma räägin icon_wink.gif )

Kas nad lõpuks lisavad ka stoori Doom'i ve? icon_biggrin.gif Ok, tegelt see sisu ei tule kuidagi parem kui esimeses, kuna asi põhimõtteliselt jätkub sealt kust D3 lõppes. Ja vaevalt seal välisalasid näeb:
GameSpy kirjutas:
"Now that fans have survived the horrors and edge-of-your-seat action of the original, DOOM 3: Resurrection of Evil delivers players deeper into the heart of the UAC to uncover new secrets and technology used to destroy the demon force that's hellbent on destroying you."

Ehk veel pimedamad koridorid. icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:46:54 vasta tsitaadiga

...jah, viskad granaadi ja kõik seni hädiselt põlevad pirnid on kustunud icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.10.2004 11:30:27 vasta tsitaadiga

Mis seal mängus ikka selle kahearaudse pumbaga teha. Lisagu parem MP40 ja MP52 ja daedric tai kantana (laser versiooni). Peale varustuse kaotamist leida kuskilt roostealaust sitaks ammunitionit ja siukest vana kola. Aga kuidas varustus IIms sinna sai on iseküsimus. Annkas vürtsi juurde. Ja oleks vaja heat või nightviseon süsteemiga päikseprille või autolaternaid.

viimati muutis bloodyone 27.10.2004 11:34:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 11:34:08 vasta tsitaadiga

Mnjah miski NV gogglesi võiks nad küll sisse panna, ei peagi roheline vaade olema(mis ka sakiks).Võiks kasvõi siuke olla nagu tavalises oli light amp.ainult mitte nii, et mõnest kohast leiad ajutiselt vaid ikka, drainib akut.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 14:54:45 vasta tsitaadiga

... mida võiks teha või õigemini peaks tegema on palajstada kõik see, milleks D3 mootor tegelikult suuteline on, praegu jääb selline tobe maik-man, et mida kuradit nad ikka nii kaua selle D3 kallal nikerdasid icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 27.10.2004 18:28:37 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mida võiks teha või õigemini peaks tegema on palajstada kõik see, milleks D3 mootor tegelikult suuteline on, praegu jääb selline tobe maik-man, et mida kuradit nad ikka nii kaua selle D3 kallal nikerdasid icon_confused.gif

Enamuse ajast võttis mootor siiski ju. Selle peale tehakse ka Quake IV ning arvatavasti ka veel hulganiselt tuleviku mänge. Tahaks näha küll mõnda mängu, mis kasutab Doom 3-e mootori kõike võimeid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanka
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2004




sõnum 27.10.2004 20:20:54 vasta tsitaadiga

Mäng ise on väga hea niiet proovige endale saada.Oma arvuti pial jookseb väga hästi ainult et Ultra graafikaga hakkab kiiremate liigutuste peal jumpama aga high on ka väga hea graafika.(Vaenlase näo pooridki on näha) thumbs_up.gif
TE lihtsalt PEATE SELLE MÄNGU ENDALE SAAMA 8) icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:00:54 vasta tsitaadiga

Muutke teema pealkiri, et arutletakse ka expansion packi ootustest lootustest icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 27.10.2004 23:12:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Muutke teema pealkiri, et arutletakse ka expansion packi ootustest lootustest icon_rolleyes.gif

Väheke juba arutleti ju. Praegu pole midagi eriti arutadagi ju, liiga vähe infot avalikustatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 08:06:29 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
Enamuse ajast võttis mootor siiski ju. Selle peale tehakse ka Quake IV ning arvatavasti ka veel hulganiselt tuleviku mänge. Tahaks näha küll mõnda mängu, mis kasutab Doom 3-e mootori kõike võimeid. icon_smile.gif

OT: id ei tee Quake IV-ja, Raven Software teeb icon_wink.gif
Mis mootori "võimed" siis kasutamata jäid teie arvates ?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 28.10.2004 09:19:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis mootori "võimed" siis kasutamata jäid teie arvates ?


Valgustus? icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 09:24:18 vasta tsitaadiga

lammutamine, füüsika, korralikku sisu külge pookimine, levelite mitmekülgsus jne.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.10.2004 10:39:22 vasta tsitaadiga

sisu oli täitsa olemas, vähemalt juhul kui sa kõiki memosid/meile lugesid ja kuulasid. Kui ei, siis selge see, et midagi sulle külge ei jäänud.
lammutamine oli jah sutsu kehv, aga mitmel ilusal mängul oli sama keiss.
vastaste teleportimine mulle kah ei meeldinud, võiks ikka juba eelnevalt tubades olla. Samas võiks mingi extraskill olla, kus tulevad randomina vennad igast aukudest ja pragudest välja. Kogu leveli vältel, et killid ühes kohas ära, aga teises kohas tuleks asemele. Et kaoks isu peale kõikide maha killimist leveli algusesse ammot ja healthi korjama minna.
Praeguses doomis üks respawn bug siiski oli. Mingi liftiga levelis, kus alguses kohe oli pistol ammo, oli nii, et niipea kui ammo võtsid ja lifti poole vaatasid, siis üks imp teleporditi kohe ligidale. Ja ka ammo miskitpärast respawnis. Seega kui uuesti võtsid, siis tuli jälle imp.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 28.10.2004 16:02:52 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
Null kirjutas:
Enamuse ajast võttis mootor siiski ju. Selle peale tehakse ka Quake IV ning arvatavasti ka veel hulganiselt tuleviku mänge. Tahaks näha küll mõnda mängu, mis kasutab Doom 3-e mootori kõike võimeid. icon_smile.gif

OT: id ei tee Quake IV-ja, Raven Software teeb icon_wink.gif
Mis mootori "võimed" siis kasutamata jäid teie arvates ?

Ma tian et id ei tee Q4, kuid nii palju kui ma olen kuulnud siis mõningad id Software kutid hoiavad tööl silma peal vms. icon_razz.gif

Ning kasutama jäid kasvõigi masinad. D3 mootoril täielik tugi nende jaoks olemas. Ning nagu juba mainitud siis füüsikamootorit polnud õieti tundagi ju. Paari kasti sai väheke nihutada ja see oligi põhimõtteliselt kõik. Oleks ikka midagi HL2 sarnast tahtnud näha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.10.2004 16:46:48 vasta tsitaadiga

Null oled juba HL2 mängind?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 17:34:31 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Null oled juba HL2 mängind?


grav-gun on piisav tõestus nagu?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 28.10.2004 19:17:12 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Null oled juba HL2 mängind?

Kui aus olla siis olen, kuid mitte lõpp produkti. Ning videodes on ka selgelt ju näha vahet. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 20:36:18 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
sisu oli täitsa olemas, vähemalt juhul kui sa kõiki memosid/meile lugesid ja kuulasid. Kui ei, siis selge see, et midagi sulle külge ei jäänud.


ma lugesin teiste mõtteid ainult ! minu enda arvaes oli seal loomulikult sisu olemas, ning suhteliselt korralik siiski , isegi väga hea! kuid vennad, kes üritavad võimalikult ruttu läbi joosta mängu või ei süvene, siis loomulikult, kuid seal on palju , palju rohkem viriseda kui sisu osas, ka sisu oleks rohkem ilmet võtnud kui seda ei oleks nendesse memodesse pandud! kuid see andis just sellise detektiivi tunde, ning oli päris omapärane jällegi, muidku aga sellele tõele lähemale astuda!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 28.10.2004 23:03:17 vasta tsitaadiga

Oleneb kuidas asjale lähenda. Oma arust, ei ole ühelgi shooteil korralik sisu. Kui tahad minegi stoorisi siis mängi rpgsi, kui meeldib kõmmutada, ja sellest feelingu kätte saad, mängi shootereid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 29.10.2004 01:51:57 vasta tsitaadiga

bloodyone kirjutas:
Oleneb kuidas asjale lähenda. Oma arust, ei ole ühelgi shooteil korralik sisu. Kui tahad minegi stoorisi siis mängi rpgsi, kui meeldib kõmmutada, ja sellest feelingu kätte saad, mängi shootereid.

OT: Aga Mafia? Max Payne 1 ja 2? Unreal II (vähemalt lõpp oli huvitav)? Need ju shooterid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.10.2004 03:59:50 vasta tsitaadiga

mhh... ja mis siis Half Lifes omal ajal nii erilist oli?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.