|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.10.2004 08:41:35
|
|
|
| UB kirjutas: |
Mul ei lähe käima AOD, kuid teises masinas läks ilusti. Ma isiklikult arvan, et WIN sakib, kuid pole viitsinud ainuüksi selle mängu pärast formatit ka teha. Kuid kui sul mõnguga tõsi taga, võid üritada, kui oled kindel et plaatidega kõik korras. Arvutid ongi juba kord sellised müstilised asjad. Loogika absoluutselt puudub  |
irw... õige tähelepanek... nii et teinekord tuleb lõpmatult katsetada mingeid x y teoreeme polegi mõtet välja käia
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.10.2004 23:53:23
|
|
|
link :: kae siit
irv... lõbus jutuke koos kenade piltidega
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.10.2004 23:59:43
|
|
|
eriti see taskulambi kohta
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
11.10.2004 01:33:14
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
eriti see taskulambi kohta  |
on jah, mängu "halvad küljed (kuidas kellelegi)" humoorikaks tehtud
-------------
The sound effects are very nice and sexual with lots of moaning and groaning. I wish I could tell you what the monsters are like in the game, but despite having killed over 80 of them, I still haven't seen a single one because it's so fucking dark. Gameplay wise, Doom 3 is very unique. You walk around the whole level with a flashlight in your hand, trying not to bump into walls. Suddenly, you hear a noise, indicating that you are about to get eaten alive. You shit yourself, swing around, and shine the flashlight until you see something that is not a wall. You quickly put away the flashlight and take out your shotgun so you can kill it. At that point you can't see shit, but pull the trigger anyway. After a few shots you have to switch back to the flashlight to see if the enemy is dead yet. No? Crap. Ok switch to shottie again for another round. Then back to the flashlight of course so you can see if he dropped anything.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.10.2004 10:06:49
|
|
|
link :: kae siit
uudised filmi kohta
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uuskasutaj
Bännitud

liitunud: 11.07.2004
|
11.10.2004 19:46:29
|
|
|
Päris vähe muudetakse selles filmis, planet unknown+ veel mingi Carmack ka veel, mida see seal kaotas. Mingit actionhiirod tahab mängida või? Deem see Carmack ikka eriline junn.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.10.2004 19:56:23
|
|
|
| uuskasutaj kirjutas: |
| Päris vähe muudetakse selles filmis, planet unknown+ veel mingi Carmack ka veel, mida see seal kaotas. Mingit actionhiirod tahab mängida või? Deem see Carmack ikka eriline junn. |
Kuna carmack nagu boss siis mängib ise eriti hardass space mariini ja tahab saada kõiki naisi
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.10.2004 20:03:58
|
|
|
kindlasti tuleb filmis duell - carmak vs gabe (as a badass space mofo)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
13.10.2004 17:46:12
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| irv... lõbus jutuke koos kenade piltidega |
tra see oli ikka super ! Nii head review-d ei ole küll veel lugenud! krt need scriinid olid ikka super, eriti see viimane
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
13.10.2004 18:48:10
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| kindlasti tuleb filmis duell - carmak vs gabe (as a badass space mofo) |
irw, gabe'il poleks nagu doom3 teemaga mitte mingit pistmist
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
16.10.2004 16:41:20
|
|
|
Mis asi SDK on, kui tohib küsida
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.10.2004 17:00:26
|
|
|
| pakun, et sellega saab doom3'le igast mode juurde teha või midagi taolist
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.10.2004 17:03:08
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Mis asi SDK on, kui tohib küsida |
Seal ju kirjas Software Develpment Kit ja rohkem andmeid pole
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
17.10.2004 02:24:09
|
|
|
kui keegi midagi mõtekat valmis meisterdab siis andke teada
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uuskasutaj
Bännitud

liitunud: 11.07.2004
|
17.10.2004 10:37:07
|
|
|
Nad võiksid selle fulli tagasi alpha versiooniks muuta! OLeks mäng 10 korda huvitavam. Ja kas mu mälu mind juhuslikult ei peta, see vend rääkis ju täitsa alguses midagi kui ta liftist välja tuli.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
17.10.2004 10:59:15
|
|
|
| uuskasutaj kirjutas: |
| Nad võiksid selle fulli tagasi alpha versiooniks muuta! OLeks mäng 10 korda huvitavam. Ja kas mu mälu mind juhuslikult ei peta, see vend rääkis ju täitsa alguses midagi kui ta liftist välja tuli. |
Minu arvates ta ainult möhises ja kõik...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
25.10.2004 19:58:49
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| et siis expansion pack doom3'le... |
rohkem kolle ja rohkem varje ?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
25.10.2004 20:24:04
|
|
|
Hakkab juba vaikselt tunduma et id läheb aastakümne eest tehtud sama rada pidi...Doom 3 on nagu D1 ja Resurrection of Evil on nagu D2 - D1 (D3) parandatud/ülesvungitud versioon
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
25.10.2004 21:42:50
|
|
|
lubati kaheraudne shotgun tagasi tuua saab vastastele mõnusasti käputäie haavleid kerre lasta. paistab, et ongi nagu D1/D2värk, a selle expansioniga läheb vast nii aastake aega äkki, tavaliselt väga kiiresti selline värk ei tule, samas päris pidurdada ei saa, sest mäng võidakse unustada.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
26.10.2004 00:57:24
|
|
|
haha!
| tsitaat: |
link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced
|
| tsitaat: |
multiplayer support for up to eight players and new maps.
|
võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.10.2004 07:26:43
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
haha!
| tsitaat: |
link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced
|
| tsitaat: |
multiplayer support for up to eight players and new maps.
|
võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon. |
id vennad võtsid õppust et hea multipleier toega mängu ostetakse rohkem selleprst parandatakse oma vead kellelgi kah aimu on millal seda exp-i siis näha oleks
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.10.2004 08:56:46
|
|
|
Hah eks tüübid teinud kõvasti kodutööd ja uurind, et mis rahvale ei meeldind.Kaotagu, siis veel ära see, et kollid ära kaovad või jätku see põlemine ainult selleks puhuks kui killida soulcube'ga, samuti võiks kaotada ära variandi kus vastased teleporditakse tasemesse vaid need võiksid lihtsalt kas juba ringi töllerdada või kuskilt ventilatsioonio ahtist kohale ronida.
| tsitaat: |
| multiplayer support for up to eight players and new maps. |
| tsitaat: |
| võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon. |
Jah väga sit* mäng on nüüd.Ja FIFA on ka sit*t, sest seal ei saa üldse pumppüssist lasta teisi ja NFSU on sit* kuna seal ei saa vahepeal autost mehega välja tulla ja tänavatel teisi peksta jne....Järsku mängiks midagi muud siis selleasemel
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
26.10.2004 09:17:20
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Jah väga sitt mäng on nüüd.Ja FIFA on ka sitt, sest seal ei saa üldse pumppüssist lasta teisi ja NFSU on sitt kuna seal ei saa vahepeal autost mehega välja tulla ja tänavatel teisi peksta jne....Järsku mängiks midagi muud siis selleasemel  |
nagu näiteks AA-d voi siis Far cryd voi hoopis ootaks Hl2 ära ning peale tolle mahategemist saab juba Stalkerit oodata!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.10.2004 09:51:32
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
haha!
| tsitaat: |
link :: DOOM 3: Resurrection of Evil anounced
|
| tsitaat: |
multiplayer support for up to eight players and new maps.
|
võimas, varsti saab tervelt 8 inimest võrgus madistada. evolutsioooooon. |
Irwww ma mõtlesin, et mida sa siin hüppad aga jah nüüd tuli meelde, et Doom III's oli 4player max vist
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
26.10.2004 11:35:02
|
|
|
| tsitaat: |
Jah väga sit* mäng on nüüd.Ja FIFA on ka sit*t, sest seal ei saa üldse pumppüssist lasta teisi ja NFSU on sit* kuna seal ei saa vahepeal autost mehega välja tulla ja tänavatel teisi peksta jne....Järsku mängiks midagi muud siis selleasemel
|
issake, kas ma haavasin su tundeid?
| tsitaat: |
| Irwww ma mõtlesin, et mida sa siin hüppad aga jah nüüd tuli meelde, et Doom III's oli 4player max vist |
justnimelt, minuarust ei ole normaalne minna 36 ja 64 mängija võrgutoe pealt neljale ja kui 8-tugi pannakse siis sellega kelkida nagu teinuks midagi revolutsioonilist
Eks näis mis järgmine Quake toob, ootan seda pigem
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
26.10.2004 18:09:06
|
|
|
Imelik, aga ma arvan et ma ei viitsi seda oodatagi. Kui juba Doom 3 oli suht üksluine siis vaevalt see midagi eriti palju uut ja huvitavat suudakas lisada. GameSpy's mainiti, et lisatakse ka kaheraualine pumppüss, mis esimeses ja teises osas olid. Ei kujutaettem, kas see pumpüss siis kavatseb päästa Doom 3-e üksluisusest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
26.10.2004 18:13:25
|
|
|
| Null kirjutas: |
Imelik, aga ma arvan et ma ei viitsi seda oodatagi. Kui juba Doom 3 oli suht üksluine siis vaevalt see midagi eriti palju uut ja huvitavat suudakas lisada. GameSpy's mainiti, et lisatakse ka kaheraualine pumppüss, mis esimeses ja teises osas olid. Ei kujutaettem, kas see pumpüss siis kavatseb päästa Doom 3-e üksluisusest.  |
Kesse teab...uus stoori, uued tegelased, uued kohad...vbolla saame isegi pikemat aega väljas aega veeta see oleks eriti heaks kontrastiks D3-e koridorimaaniale ja ehk lisatakse ära ka see inimeselaadne umbes (kandilise ) kotka pea kujulise peaga nurgeline koll 8) (kes E3 või G4TechTV videosi näinud see teab millest ma räägin )
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
26.10.2004 18:23:51
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
| Null kirjutas: |
Imelik, aga ma arvan et ma ei viitsi seda oodatagi. Kui juba Doom 3 oli suht üksluine siis vaevalt see midagi eriti palju uut ja huvitavat suudakas lisada. GameSpy's mainiti, et lisatakse ka kaheraualine pumppüss, mis esimeses ja teises osas olid. Ei kujutaettem, kas see pumpüss siis kavatseb päästa Doom 3-e üksluisusest.  |
Kesse teab...uus stoori, uued tegelased, uued kohad...vbolla saame isegi pikemat aega väljas aega veeta see oleks eriti heaks kontrastiks D3-e koridorimaaniale ja ehk lisatakse ära ka see inimeselaadne umbes (kandilise ) kotka pea kujulise peaga nurgeline koll 8) (kes E3 või G4TechTV videosi näinud see teab millest ma räägin ) |
Kas nad lõpuks lisavad ka stoori Doom'i ve? Ok, tegelt see sisu ei tule kuidagi parem kui esimeses, kuna asi põhimõtteliselt jätkub sealt kust D3 lõppes. Ja vaevalt seal välisalasid näeb:
| GameSpy kirjutas: |
| "Now that fans have survived the horrors and edge-of-your-seat action of the original, DOOM 3: Resurrection of Evil delivers players deeper into the heart of the UAC to uncover new secrets and technology used to destroy the demon force that's hellbent on destroying you." |
Ehk veel pimedamad koridorid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
27.10.2004 00:46:54
|
|
|
...jah, viskad granaadi ja kõik seni hädiselt põlevad pirnid on kustunud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
27.10.2004 11:30:27
|
|
|
Mis seal mängus ikka selle kahearaudse pumbaga teha. Lisagu parem MP40 ja MP52 ja daedric tai kantana (laser versiooni). Peale varustuse kaotamist leida kuskilt roostealaust sitaks ammunitionit ja siukest vana kola. Aga kuidas varustus IIms sinna sai on iseküsimus. Annkas vürtsi juurde. Ja oleks vaja heat või nightviseon süsteemiga päikseprille või autolaternaid.
viimati muutis bloodyone 27.10.2004 11:34:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.10.2004 11:34:08
|
|
|
| Mnjah miski NV gogglesi võiks nad küll sisse panna, ei peagi roheline vaade olema(mis ka sakiks).Võiks kasvõi siuke olla nagu tavalises oli light amp.ainult mitte nii, et mõnest kohast leiad ajutiselt vaid ikka, drainib akut.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.10.2004 14:54:45
|
|
|
... mida võiks teha või õigemini peaks tegema on palajstada kõik see, milleks D3 mootor tegelikult suuteline on, praegu jääb selline tobe maik-man, et mida kuradit nad ikka nii kaua selle D3 kallal nikerdasid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
27.10.2004 18:28:37
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... mida võiks teha või õigemini peaks tegema on palajstada kõik see, milleks D3 mootor tegelikult suuteline on, praegu jääb selline tobe maik-man, et mida kuradit nad ikka nii kaua selle D3 kallal nikerdasid  |
Enamuse ajast võttis mootor siiski ju. Selle peale tehakse ka Quake IV ning arvatavasti ka veel hulganiselt tuleviku mänge. Tahaks näha küll mõnda mängu, mis kasutab Doom 3-e mootori kõike võimeid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sanka
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2004
|
27.10.2004 20:20:54
|
|
|
Mäng ise on väga hea niiet proovige endale saada.Oma arvuti pial jookseb väga hästi ainult et Ultra graafikaga hakkab kiiremate liigutuste peal jumpama aga high on ka väga hea graafika.(Vaenlase näo pooridki on näha)
TE lihtsalt PEATE SELLE MÄNGU ENDALE SAAMA 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.10.2004 21:00:54
|
|
|
Muutke teema pealkiri, et arutletakse ka expansion packi ootustest lootustest
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
27.10.2004 23:12:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Muutke teema pealkiri, et arutletakse ka expansion packi ootustest lootustest  |
Väheke juba arutleti ju. Praegu pole midagi eriti arutadagi ju, liiga vähe infot avalikustatud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
28.10.2004 08:06:29
|
|
|
| Null kirjutas: |
Enamuse ajast võttis mootor siiski ju. Selle peale tehakse ka Quake IV ning arvatavasti ka veel hulganiselt tuleviku mänge. Tahaks näha küll mõnda mängu, mis kasutab Doom 3-e mootori kõike võimeid.  |
OT: id ei tee Quake IV-ja, Raven Software teeb
Mis mootori "võimed" siis kasutamata jäid teie arvates ?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
28.10.2004 09:19:46
|
|
|
| tsitaat: |
Mis mootori "võimed" siis kasutamata jäid teie arvates ?
|
Valgustus?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
28.10.2004 09:24:18
|
|
|
| lammutamine, füüsika, korralikku sisu külge pookimine, levelite mitmekülgsus jne.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
28.10.2004 10:39:22
|
|
|
sisu oli täitsa olemas, vähemalt juhul kui sa kõiki memosid/meile lugesid ja kuulasid. Kui ei, siis selge see, et midagi sulle külge ei jäänud.
lammutamine oli jah sutsu kehv, aga mitmel ilusal mängul oli sama keiss.
vastaste teleportimine mulle kah ei meeldinud, võiks ikka juba eelnevalt tubades olla. Samas võiks mingi extraskill olla, kus tulevad randomina vennad igast aukudest ja pragudest välja. Kogu leveli vältel, et killid ühes kohas ära, aga teises kohas tuleks asemele. Et kaoks isu peale kõikide maha killimist leveli algusesse ammot ja healthi korjama minna.
Praeguses doomis üks respawn bug siiski oli. Mingi liftiga levelis, kus alguses kohe oli pistol ammo, oli nii, et niipea kui ammo võtsid ja lifti poole vaatasid, siis üks imp teleporditi kohe ligidale. Ja ka ammo miskitpärast respawnis. Seega kui uuesti võtsid, siis tuli jälle imp.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
28.10.2004 16:02:52
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
| Null kirjutas: |
Enamuse ajast võttis mootor siiski ju. Selle peale tehakse ka Quake IV ning arvatavasti ka veel hulganiselt tuleviku mänge. Tahaks näha küll mõnda mängu, mis kasutab Doom 3-e mootori kõike võimeid.  |
OT: id ei tee Quake IV-ja, Raven Software teeb
Mis mootori "võimed" siis kasutamata jäid teie arvates ? |
Ma tian et id ei tee Q4, kuid nii palju kui ma olen kuulnud siis mõningad id Software kutid hoiavad tööl silma peal vms.
Ning kasutama jäid kasvõigi masinad. D3 mootoril täielik tugi nende jaoks olemas. Ning nagu juba mainitud siis füüsikamootorit polnud õieti tundagi ju. Paari kasti sai väheke nihutada ja see oligi põhimõtteliselt kõik. Oleks ikka midagi HL2 sarnast tahtnud näha
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
28.10.2004 16:46:48
|
|
|
Null oled juba HL2 mängind?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.10.2004 17:34:31
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Null oled juba HL2 mängind? |
grav-gun on piisav tõestus nagu?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
28.10.2004 19:17:12
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Null oled juba HL2 mängind? |
Kui aus olla siis olen, kuid mitte lõpp produkti. Ning videodes on ka selgelt ju näha vahet.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
28.10.2004 20:36:18
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
sisu oli täitsa olemas, vähemalt juhul kui sa kõiki memosid/meile lugesid ja kuulasid. Kui ei, siis selge see, et midagi sulle külge ei jäänud.
|
ma lugesin teiste mõtteid ainult ! minu enda arvaes oli seal loomulikult sisu olemas, ning suhteliselt korralik siiski , isegi väga hea! kuid vennad, kes üritavad võimalikult ruttu läbi joosta mängu või ei süvene, siis loomulikult, kuid seal on palju , palju rohkem viriseda kui sisu osas, ka sisu oleks rohkem ilmet võtnud kui seda ei oleks nendesse memodesse pandud! kuid see andis just sellise detektiivi tunde, ning oli päris omapärane jällegi, muidku aga sellele tõele lähemale astuda!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
28.10.2004 23:03:17
|
|
|
| Oleneb kuidas asjale lähenda. Oma arust, ei ole ühelgi shooteil korralik sisu. Kui tahad minegi stoorisi siis mängi rpgsi, kui meeldib kõmmutada, ja sellest feelingu kätte saad, mängi shootereid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
29.10.2004 01:51:57
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
| Oleneb kuidas asjale lähenda. Oma arust, ei ole ühelgi shooteil korralik sisu. Kui tahad minegi stoorisi siis mängi rpgsi, kui meeldib kõmmutada, ja sellest feelingu kätte saad, mängi shootereid. |
OT: Aga Mafia? Max Payne 1 ja 2? Unreal II (vähemalt lõpp oli huvitav)? Need ju shooterid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
29.10.2004 03:59:50
|
|
|
| mhh... ja mis siis Half Lifes omal ajal nii erilist oli?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|