Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 13:33:33 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
a noh, to jeep oli rvedalt tuunitud kah seal pildil


See jeep polnud seal üldse tuunitud vaid otse tehasest.Velg ehk tõesti oli säravam kui ta poes olles on aga nii on see kõigi autodega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 20.10.2004 15:35:18 vasta tsitaadiga

uue nfsu juures meeldib se ,et nüüd ka näeb mitu hp miski annab ja kui palju sinu masinal hobujõudusi on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 15:40:43 vasta tsitaadiga

Syrup kirjutas:
uue nfsu juures meeldib se ,et nüüd ka näeb mitu hp miski annab ja kui palju sinu masinal hobujõudusi on thumbs_up.gif


Jap see on bro, sest need joontega näidatud olid nagu miski 98 aasta automängust.Tuning juppidega võiks muidugi selline variant olla nagu oli GT's, et kui paned miski eriti karmi turbo, siis koppa andes on vähem juhitav auto samas sirgete peal annaks see eelise.Nõrgem turbo seevastu annaks sellise stabiilsema üldise suurema kiiruse igas olukorras ja juhitavus on ka hea jne.Lihtsalt osta miski 30 sõidu tagant järgmise astme jupp oleks natuke mage icon_wink.gif Võiks ikka nii olla,et on muidugi spets jupid mida annab saada ainult võites või isegi siis peab joppama ja muud jupid on ka kohe ostetavad aga on lihtsalt nii kallid,et algul osta ei jõua kuna juustude autodeag sõidetud võitude eest ei saa piisavalt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 16:48:59 vasta tsitaadiga

Kusjuures see džiip on seal tuunitud ikka küll, mis sest et koledalt. icon_lol.gif Vaata tagutiiba, stanget ja küljekarpe
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2004 16:53:00 vasta tsitaadiga

Syrup kirjutas:
uue nfsu juures meeldib se ,et nüüd ka näeb mitu hp miski annab ja kui palju sinu masinal hobujõudusi on thumbs_up.gif

see jah hea... annab parema ülevaate ja on huvitavam ka... mulle ei istunud ka see joontega värk - väga ebamäärane
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.10.2004 20:02:44 vasta tsitaadiga

on jah tuunitud
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 10:08:57 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

käed kyljes teema
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 11:46:31 vasta tsitaadiga

"This new system includes the mighty "nos breaker," which you'll earn by charging your meter twice. If you manage to pull it off, you'll be able to access the überspeed burst, which lets you roll faster and longer than your standard nitrous burst."

Mähäh, loodetavasti see see NOS ei ole jälle selline, et ise sellega vajutad ja vastane sõidab sul niisama eest ära icon_mad.gif Überspeedburst võis ikka tõesti niimoodi olla,et see viskab jõhkralt edasi 8) Mudugi oma osa mängib ka see,et kas vastased on ikka veel sama cheesy'd ehk siis mis point on NOS'il peale vägeva idee kui see nagu seal toimida ei taha.Niiet eks paistab, minu ootused on kõrged icon_razz.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.10.2004 11:52:21 vasta tsitaadiga

undergroundis toimis NOS minu meelest küll suht hästi, just Dragides
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 14:45:33 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
undergroundis toimis NOS minu meelest küll suht hästi, just Dragides


Nujah mingitmoodi küll toimis aga selline asi oli ikka väga hale kus vastane sõidab paar autopikkust eespool ilma NOS'ta ,ise paned full NOS'i hakkama ja ikka mööda ei saa.Suht stupid nagu icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 23.10.2004 14:52:49 vasta tsitaadiga

nos võiks suure kiiruse pealt olla nii, et siis kui paned, siis ikka pöörded tõusevad tavalisest 2x kiiremini icon_biggrin.gif seega 2x kiirem kiirendus icon_biggrin.gif enne lõppu oleks päris hea, eriti lan-is või net-is pelades icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 23.10.2004 15:07:46 vasta tsitaadiga

Seal võiks saada NOS-i seadistada.
Kas nii Burstiks või pikemaks ajaks.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 23.10.2004 15:13:29 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
Seal võiks saada NOS-i seadistada.
Kas nii Burstiks või pikemaks ajaks.


Võiks jah icon_biggrin.gif see on küll hea mõte, ja siis kui burstib on kulub seda rohkem, niiet alguses pole mõtet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 24.10.2004 20:27:52 vasta tsitaadiga

millal ta väljas peaks olema siis?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 24.10.2004 22:48:41 vasta tsitaadiga

http://www.nfs-planet.de/ andmetel:

US: 11/17/2004
UK: 11/19/2004
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 10:48:27 vasta tsitaadiga

euroopas pidavat 15.11.04 tulema..
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 11:53:21 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
euroopas pidavat 15.11.04 tulema..

minu arust ka 15.11.04

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 25.10.2004 13:25:27 vasta tsitaadiga

ma vaatasin gamespotist järele seal ütleb ka et tuleb 15 nov
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 15:24:00 vasta tsitaadiga

OT:miks mu postitus ära kustutati? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.10.2004 15:33:13 vasta tsitaadiga

Aga demo siis kuuldavasti paaripäeva pärast jah? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.10.2004 15:40:01 vasta tsitaadiga

corvette, kust selline inf pärineb?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 25.10.2004 15:42:04 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
PC Demo tuleb 27.10.04

siit
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siska
HV kasutaja


liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.10.2004 13:14:37 vasta tsitaadiga

kust siit ei saa vajutada misket ju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 14:07:14 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif , hih´, Gemini küsis lihtsalt, et kuskohast see inf pärineb ning diisel2.0 vastas et siit, mis oli suunatud rohkem kuupäevale !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 22:25:07 vasta tsitaadiga

demo siis väljas..
http://www.gamershell.com/download_7376.shtml

_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2004 22:48:26 vasta tsitaadiga

selge, unetuse pikendus
peaks ehk asja jooksma saama
NFSHP2 hakkaski yle viskama, peaaegu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 22:53:50 vasta tsitaadiga

Kunas täisversioonid välja tulevad? Ise kavatsen enamus mänge nüüd PS2´ga mängima hakata, arvutist ei saa asja.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2004 23:15:54 vasta tsitaadiga

rootsi serverist tirib mul starman koduga yle lepingulise kiiruse, ehk siis umbkaudu 140kB/s icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 23:18:00 vasta tsitaadiga

nonii. uurin ka siis asja ära. 18 min@ca 300kb/s Swedeni servust
palju seal demos neid autosid on?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 26.10.2004 23:21:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 23:19:42 vasta tsitaadiga

kuskohast te kõik nii kiiresti seda tirite? icon_razz.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2004 23:22:50 vasta tsitaadiga

sunet.se on k6ige m6istlikum valik, kui seda tahad saada, mingid official serverid v6ite unustada
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 23:25:09 vasta tsitaadiga

gamershelli yks hollandi ftp on suht heas seisus icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2004 23:40:17 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Panin ka swedenist tõmbama@440kb/s.Varsti peaks valmis olema, eks siis muljetan.Kuigi jah, mängust ei oota ma midagi, arvatavasti jälle tavaline ea poolt lood arcade crap imho.Aga proovime ära.
erm... idee nagu oligi teha yks korralik ARCADE pela, pole nagu m6tet oodatagi mingit simu
ok nüüd pelama icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 26.10.2004 23:56:19 vasta tsitaadiga

Jätaks nüüd selle tirimise jutu?

Krt, milleks seda icon_question.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 23:57:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Krt, milleks seda

milleks pubi/datasse uppida? seepärast et mul ei taha üldse tirida. kuigi saaks 60 ga tirida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 27.10.2004 00:08:33 vasta tsitaadiga

Mul siis juba proovitud ning esmamulje on thumbs_up.gif Täpselt selline mida ma lootsin. Maybe isegi veelgi lahedam.
Tundus ka, et auto hääled on ikka välja vahetadatud. Enam ei tee nad kärbse pinina sarnast häält, vaid ikka mahedalt jõulist rebimise häält (vms.) icon_razz.gif Demos on kahjuks aint 1 auto, kuid poes saab vaadata erinevaid värvi lahendusi autole. Üks linna osa on ka ainult, teised on lukus. Juhitavaus tundus ka kuidagi mõnusam. Maailm tundus minu arust väheke täpsem ka olevat. Näiteks kasvõi neon valgustus auto all on nüüd reaalsemalt tehtud. Selle all mõtlen, et enam pole lihtsalt tavaline värvi laik auto all, vaid ika neon lampid. Nüüd tundub asi ikka neon'i moodi rohkem.

Sellest võib välja kujuneda isegi selle aasta parim ralli äkki. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:10:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellest võib välja kujuneda isegi selle aasta parim ralli äkki


what about RBR? icon_biggrin.gif
btw millal täisversioon välja tuleb, or juba väljas? (i know, im lazy)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 27.10.2004 00:14:05 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
tsitaat:

Sellest võib välja kujuneda isegi selle aasta parim ralli äkki


what about RBR? icon_biggrin.gif
btw millal täisversioon välja tuleb, or juba väljas? (i know, im lazy)

Ei tea, mulle see RBR nii väga ei istnud. Ta oli Ok kuid NFSU2 tundub way parem. icon_razz.gif Ning välja tuleb 15. november 2004. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:24:18 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
Ei tea, mulle see RBR nii väga ei istnud. Ta oli Ok kuid NFSU2 tundub way parem. icon_razz.gif Ning välja tuleb 15. november 2004. icon_smile.gif

need for speed ja ralli? icon_confused.gif pigem ikka niisama kihutamine ja tiba tuunimist + lahedat musa icon_razz1.gif
esmamulje igati positiivne - tuleb full ära oodata 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:25:06 vasta tsitaadiga

kui tahad närve/klaverit/rooli säästa siis vist jah mõttekas nfsu2/xpand rally 't pelada RBR asemel.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:37:11 vasta tsitaadiga

esmamulje on küll hää. graafika tundub tsipake parem eelmise osa omast. juhtimine on kah reaalsem (loe raskem) . kässarit igas kurvis enam vist ei kasuta. eriti kõva on air-schocks .
http://www.zone.ee/jupp1/bump.JPG - kahe nupu abil saad õhkamortidega mängida icon_razz.gif selle pildi peal algas mu esimene hot rod kiirendus icon_biggrin.gif ehk siis start tagarataste peal 8)
ainuke asi on nüüd fulli oodata...kuna neid autosid ma tahan tunida icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 27.10.2004 00:38:55 vasta tsitaadiga

Sai siis kah ära proovitud.+poole pealt on see et linnas saab sõita ning võrreldes eelmise osaga ja hääli on kah parandatud.Juhitavus kah natuke paranenud kuid jah.Muidu enamvähem sama mis eelmine osagi, ega erilist vahet minuarust väga pole, kuid ootame täisversiooni ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:48:18 vasta tsitaadiga

EA Germany posted the official system requirements for Need for Speed Underground 2:
CPU: Pentium III 933 MHz or higher
RAM: 128 MB or higher, 256 MB or higher for XP
OS: Windows 98/ME/2000/XP
HD-space: at least 1000 MB
Graphics Card: 32 MB RAM or higher, DirectX 9.0
------
eem... videkoas peab toetama directx 9.0 ?
TI4200 peal läheb tööle?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 27.10.2004 00:52:06 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
EA Germany posted the official system requirements for Need for Speed Underground 2:
CPU: Pentium III 933 MHz or higher
RAM: 128 MB or higher, 256 MB or higher for XP
OS: Windows 98/ME/2000/XP
HD-space: at least 1000 MB
Graphics Card: 32 MB RAM or higher, DirectX 9.0
------
eem... videkoas peab toetama directx 9.0 ?
TI4200 peal läheb tööle?

Ei pea toetama. See on demoga kaasas:
tsitaat:
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
===========================
Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,
or XP Home operating system
Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher
32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a
supported chipset (see below)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
900 MB of HD space
8X CD-ROM
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.10.2004 00:52:32 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
eem... videkoas peab toetama directx 9.0 ?
TI4200 peal läheb tööle?


Läheb - maksimumgraafikat ei kannata, ent silmailu saab siiski piisevalt peale jätta.

Kes teeb servu, et HV'lased jõudu saaks omavahel proovida ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.10.2004 01:10:35 vasta tsitaadiga

See demo vajab dx 9.0c, mida kahjuks demo kaasas pole.

Autod katki ei saa teha, juhitavus nagu saanil, tänavad inimtühjad ja tsiviilautod on täitsa mõttetus.

Mingi graafika kala, ei saa max detaili panna. Ati driverid ei tööta jälle.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.10.2004 01:19:24 vasta tsitaadiga

Sai online "omatud" driftis 202Kilo punktidega icon_biggrin.gif
edit: 233K, pikim 54K


viimati muutis Elof 27.10.2004 14:12:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 01:34:50 vasta tsitaadiga

Ootan fulli. Esmamulje hea. Jällegi sama, et max detail levelit ei saa panna, hakkab virvendama. Drift omab!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 27.10.2004 01:36:56 vasta tsitaadiga

Njah Ti4800 jääb nati nõrgaks :p
Sound on väga hea.eriti tunnelis sõites ,mega.
Juhitavus on liiga jäik.võimalik et nissani parsal nii.
Drift on jah huvitav.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 27.10.2004 01:40:00 vasta tsitaadiga

Mingit eesti mirrorit ei ole ?
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.