|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.10.2004 13:33:33
|
|
|
| vull kirjutas: |
| a noh, to jeep oli rvedalt tuunitud kah seal pildil |
See jeep polnud seal üldse tuunitud vaid otse tehasest.Velg ehk tõesti oli säravam kui ta poes olles on aga nii on see kõigi autodega.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
20.10.2004 15:35:18
|
|
|
uue nfsu juures meeldib se ,et nüüd ka näeb mitu hp miski annab ja kui palju sinu masinal hobujõudusi on
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.10.2004 15:40:43
|
|
|
| Syrup kirjutas: |
uue nfsu juures meeldib se ,et nüüd ka näeb mitu hp miski annab ja kui palju sinu masinal hobujõudusi on  |
Jap see on bro, sest need joontega näidatud olid nagu miski 98 aasta automängust.Tuning juppidega võiks muidugi selline variant olla nagu oli GT's, et kui paned miski eriti karmi turbo, siis koppa andes on vähem juhitav auto samas sirgete peal annaks see eelise.Nõrgem turbo seevastu annaks sellise stabiilsema üldise suurema kiiruse igas olukorras ja juhitavus on ka hea jne.Lihtsalt osta miski 30 sõidu tagant järgmise astme jupp oleks natuke mage Võiks ikka nii olla,et on muidugi spets jupid mida annab saada ainult võites või isegi siis peab joppama ja muud jupid on ka kohe ostetavad aga on lihtsalt nii kallid,et algul osta ei jõua kuna juustude autodeag sõidetud võitude eest ei saa piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
20.10.2004 16:48:59
|
|
|
Kusjuures see diip on seal tuunitud ikka küll, mis sest et koledalt. Vaata tagutiiba, stanget ja küljekarpe
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.10.2004 16:53:00
|
|
|
| Syrup kirjutas: |
uue nfsu juures meeldib se ,et nüüd ka näeb mitu hp miski annab ja kui palju sinu masinal hobujõudusi on  |
see jah hea... annab parema ülevaate ja on huvitavam ka... mulle ei istunud ka see joontega värk - väga ebamäärane
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
20.10.2004 20:02:44
|
|
|
on jah tuunitud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.10.2004 10:08:57
|
|
|
link :: kae siit
käed kyljes teema
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.10.2004 11:46:31
|
|
|
"This new system includes the mighty "nos breaker," which you'll earn by charging your meter twice. If you manage to pull it off, you'll be able to access the überspeed burst, which lets you roll faster and longer than your standard nitrous burst."
Mähäh, loodetavasti see see NOS ei ole jälle selline, et ise sellega vajutad ja vastane sõidab sul niisama eest ära Überspeedburst võis ikka tõesti niimoodi olla,et see viskab jõhkralt edasi 8) Mudugi oma osa mängib ka see,et kas vastased on ikka veel sama cheesy'd ehk siis mis point on NOS'il peale vägeva idee kui see nagu seal toimida ei taha.Niiet eks paistab, minu ootused on kõrged
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.10.2004 11:52:21
|
|
|
| undergroundis toimis NOS minu meelest küll suht hästi, just Dragides
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.10.2004 14:45:33
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| undergroundis toimis NOS minu meelest küll suht hästi, just Dragides |
Nujah mingitmoodi küll toimis aga selline asi oli ikka väga hale kus vastane sõidab paar autopikkust eespool ilma NOS'ta ,ise paned full NOS'i hakkama ja ikka mööda ei saa.Suht stupid nagu
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haha20
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
23.10.2004 14:52:49
|
|
|
nos võiks suure kiiruse pealt olla nii, et siis kui paned, siis ikka pöörded tõusevad tavalisest 2x kiiremini seega 2x kiirem kiirendus enne lõppu oleks päris hea, eriti lan-is või net-is pelades
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
23.10.2004 15:07:46
|
|
|
Seal võiks saada NOS-i seadistada.
Kas nii Burstiks või pikemaks ajaks.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haha20
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
23.10.2004 15:13:29
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
Seal võiks saada NOS-i seadistada.
Kas nii Burstiks või pikemaks ajaks. |
Võiks jah see on küll hea mõte, ja siis kui burstib on kulub seda rohkem, niiet alguses pole mõtet
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
24.10.2004 20:27:52
|
|
|
| millal ta väljas peaks olema siis?
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
25.10.2004 10:48:27
|
|
|
| euroopas pidavat 15.11.04 tulema..
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004

|
25.10.2004 11:53:21
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| euroopas pidavat 15.11.04 tulema.. |
minu arust ka 15.11.04
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
25.10.2004 13:25:27
|
|
|
| ma vaatasin gamespotist järele seal ütleb ka et tuleb 15 nov
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.10.2004 15:24:00
|
|
|
OT:miks mu postitus ära kustutati?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
25.10.2004 15:33:13
|
|
|
Aga demo siis kuuldavasti paaripäeva pärast jah?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
25.10.2004 15:40:01
|
|
|
| corvette, kust selline inf pärineb?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
25.10.2004 15:42:04
|
|
|
| tere112 kirjutas: |
| PC Demo tuleb 27.10.04 |
siit
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siska
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2004
|
26.10.2004 13:14:37
|
|
|
| kust siit ei saa vajutada misket ju
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
26.10.2004 14:07:14
|
|
|
, hih´, Gemini küsis lihtsalt, et kuskohast see inf pärineb ning diisel2.0 vastas et siit, mis oli suunatud rohkem kuupäevale !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2004 22:48:26
|
|
|
selge, unetuse pikendus
peaks ehk asja jooksma saama
NFSHP2 hakkaski yle viskama, peaaegu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
26.10.2004 22:53:50
|
|
|
| Kunas täisversioonid välja tulevad? Ise kavatsen enamus mänge nüüd PS2´ga mängima hakata, arvutist ei saa asja.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2004 23:15:54
|
|
|
rootsi serverist tirib mul starman koduga yle lepingulise kiiruse, ehk siis umbkaudu 140kB/s
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
26.10.2004 23:18:00
|
|
|
nonii. uurin ka siis asja ära. 18 min@ca 300kb/s Swedeni servust
palju seal demos neid autosid on?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
viimati muutis painkillah 26.10.2004 23:21:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
26.10.2004 23:19:42
|
|
|
kuskohast te kõik nii kiiresti seda tirite?
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2004 23:22:50
|
|
|
sunet.se on k6ige m6istlikum valik, kui seda tahad saada, mingid official serverid v6ite unustada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
26.10.2004 23:25:09
|
|
|
gamershelli yks hollandi ftp on suht heas seisus
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2004 23:40:17
|
|
|
| Juss71 kirjutas: |
| Panin ka swedenist tõmbama@440kb/s.Varsti peaks valmis olema, eks siis muljetan.Kuigi jah, mängust ei oota ma midagi, arvatavasti jälle tavaline ea poolt lood arcade crap imho.Aga proovime ära. |
erm... idee nagu oligi teha yks korralik ARCADE pela, pole nagu m6tet oodatagi mingit simu
ok nüüd pelama
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.10.2004 23:57:58
|
|
|
| tsitaat: |
Krt, milleks seda
|
milleks pubi/datasse uppida? seepärast et mul ei taha üldse tirida. kuigi saaks 60 ga tirida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
27.10.2004 00:08:33
|
|
|
Mul siis juba proovitud ning esmamulje on Täpselt selline mida ma lootsin. Maybe isegi veelgi lahedam.
Tundus ka, et auto hääled on ikka välja vahetadatud. Enam ei tee nad kärbse pinina sarnast häält, vaid ikka mahedalt jõulist rebimise häält (vms.) Demos on kahjuks aint 1 auto, kuid poes saab vaadata erinevaid värvi lahendusi autole. Üks linna osa on ka ainult, teised on lukus. Juhitavaus tundus ka kuidagi mõnusam. Maailm tundus minu arust väheke täpsem ka olevat. Näiteks kasvõi neon valgustus auto all on nüüd reaalsemalt tehtud. Selle all mõtlen, et enam pole lihtsalt tavaline värvi laik auto all, vaid ika neon lampid. Nüüd tundub asi ikka neon'i moodi rohkem.
Sellest võib välja kujuneda isegi selle aasta parim ralli äkki.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.10.2004 00:10:23
|
|
|
| tsitaat: |
Sellest võib välja kujuneda isegi selle aasta parim ralli äkki
|
what about RBR?
btw millal täisversioon välja tuleb, or juba väljas? (i know, im lazy)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
27.10.2004 00:14:05
|
|
|
| project kirjutas: |
| tsitaat: |
Sellest võib välja kujuneda isegi selle aasta parim ralli äkki
|
what about RBR?
btw millal täisversioon välja tuleb, or juba väljas? (i know, im lazy) |
Ei tea, mulle see RBR nii väga ei istnud. Ta oli Ok kuid NFSU2 tundub way parem. Ning välja tuleb 15. november 2004.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.10.2004 00:24:18
|
|
|
| Null kirjutas: |
Ei tea, mulle see RBR nii väga ei istnud. Ta oli Ok kuid NFSU2 tundub way parem. Ning välja tuleb 15. november 2004.  |
need for speed ja ralli? pigem ikka niisama kihutamine ja tiba tuunimist + lahedat musa
esmamulje igati positiivne - tuleb full ära oodata 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.10.2004 00:25:06
|
|
|
| kui tahad närve/klaverit/rooli säästa siis vist jah mõttekas nfsu2/xpand rally 't pelada RBR asemel.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.10.2004 00:37:11
|
|
|
esmamulje on küll hää. graafika tundub tsipake parem eelmise osa omast. juhtimine on kah reaalsem (loe raskem) . kässarit igas kurvis enam vist ei kasuta. eriti kõva on air-schocks .
http://www.zone.ee/jupp1/bump.JPG - kahe nupu abil saad õhkamortidega mängida selle pildi peal algas mu esimene hot rod kiirendus ehk siis start tagarataste peal 8)
ainuke asi on nüüd fulli oodata...kuna neid autosid ma tahan tunida
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
27.10.2004 00:38:55
|
|
|
| Sai siis kah ära proovitud.+poole pealt on see et linnas saab sõita ning võrreldes eelmise osaga ja hääli on kah parandatud.Juhitavus kah natuke paranenud kuid jah.Muidu enamvähem sama mis eelmine osagi, ega erilist vahet minuarust väga pole, kuid ootame täisversiooni ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.10.2004 00:48:18
|
|
|
EA Germany posted the official system requirements for Need for Speed Underground 2:
CPU: Pentium III 933 MHz or higher
RAM: 128 MB or higher, 256 MB or higher for XP
OS: Windows 98/ME/2000/XP
HD-space: at least 1000 MB
Graphics Card: 32 MB RAM or higher, DirectX 9.0
------
eem... videkoas peab toetama directx 9.0 ?
TI4200 peal läheb tööle?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
27.10.2004 00:52:06
|
|
|
| project kirjutas: |
EA Germany posted the official system requirements for Need for Speed Underground 2:
CPU: Pentium III 933 MHz or higher
RAM: 128 MB or higher, 256 MB or higher for XP
OS: Windows 98/ME/2000/XP
HD-space: at least 1000 MB
Graphics Card: 32 MB RAM or higher, DirectX 9.0
------
eem... videkoas peab toetama directx 9.0 ?
TI4200 peal läheb tööle? |
Ei pea toetama. See on demoga kaasas:
| tsitaat: |
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
===========================
Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,
or XP Home operating system
Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher
32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a
supported chipset (see below)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
900 MB of HD space
8X CD-ROM |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
27.10.2004 00:52:32
|
|
|
| project kirjutas: |
eem... videkoas peab toetama directx 9.0 ?
TI4200 peal läheb tööle? |
Läheb - maksimumgraafikat ei kannata, ent silmailu saab siiski piisevalt peale jätta.
Kes teeb servu, et HV'lased jõudu saaks omavahel proovida ?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
27.10.2004 01:10:35
|
|
|
See demo vajab dx 9.0c, mida kahjuks demo kaasas pole.
Autod katki ei saa teha, juhitavus nagu saanil, tänavad inimtühjad ja tsiviilautod on täitsa mõttetus.
Mingi graafika kala, ei saa max detaili panna. Ati driverid ei tööta jälle.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
27.10.2004 01:19:24
|
|
|
Sai online "omatud" driftis 202Kilo punktidega
edit: 233K, pikim 54K
viimati muutis Elof 27.10.2004 14:12:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
27.10.2004 01:34:50
|
|
|
| Ootan fulli. Esmamulje hea. Jällegi sama, et max detail levelit ei saa panna, hakkab virvendama. Drift omab!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
27.10.2004 01:36:56
|
|
|
Njah Ti4800 jääb nati nõrgaks :p
Sound on väga hea.eriti tunnelis sõites ,mega.
Juhitavus on liiga jäik.võimalik et nissani parsal nii.
Drift on jah huvitav.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
27.10.2004 01:40:00
|
|
|
Mingit eesti mirrorit ei ole ?
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|