|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
24.10.2004 11:00:40
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| TechZone kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| TechZone kirjutas: |
| mõemad default 2500+ ning leadtek 4200 , ning punktid olid 10080 |
weak dude seriously weak  |
nu @3200+ on scoor 12804 :S |
wtf pojad.
axp3200+ / ti4200 sain mina 13400 punkti . |
no kui kasutada mingeid 53.xx draivereid, siis tõesti skoor pisut paraneb, mina sain kunagi 12900 ringis axp3200/4200/forceware 56.72, seega täitsa arusaadav skoor, üle 14K skoorid on enamikel ainult vanade draiveritega tehtud. paarsada punkti sõltub näiteks mäluviidetest ja tviikidest, mida minul ei olnudki (by spd mälu ja tviikimata winxp).
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
24.10.2004 11:03:22
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| YX666 kirjutas: |
velzatis, kas suudad oma 2000.- maksva R9600XT-ga minu 1400.- maksva R9500NP skoori üle teha 8) ? |
jah ja mida sina 2003-es teed? |
2003 on ka nagu parem tulemus mul kui temal
Ja 2003 sia tehtud veel r9700np def. kelladel. Kui koju saan siis teen ka selle 290/290(+)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
24.10.2004 11:05:17
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| YX666 kirjutas: |
velzatis, kas suudad oma 2000.- maksva R9600XT-ga minu 1400.- maksva R9500NP skoori üle teha 8) ? |
läheks mul ka prose 2350mhz-ni ja oleks mälud pc4000 teeks üle küll ma usun  |
9500np on ju täitsa teine kaart, kui ta 9700-ks läheb (profiilis on nii kirjas). Siiski 8 pixel pipeline'i ja veel kangem, kui 128-se mälulaiuse 256-ks teed.
ja 3dmark03 võid sa masinat klokkida palju tahad, juurde saad sa max paarsada punkti. nii on lood.
3200axp/5900xt@ultra sain juurde 2,3ghz A64/sama 5900xt@ultra masinaga miski 200 punni, kuigi näiteks 2001-s paranes skoor ligemalt 3000p.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
24.10.2004 11:11:20
|
|
|
High-Q, no koju minnes teen testid 320/320. Ei ole midagi 200p. Kunagi omasin R9800Pro-d ja seal tuli ikka OC-iga juurde pea 1500p
lihtsalt naljakas et R9600XT kaart maksab pea 600.- rohkem kui R9500NP ja saab lutti
Igatahes on R9500 seeria palju õnnestunum kui R9600 seeria
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
24.10.2004 11:16:25
|
|
|
fck, ma ajasin 03-ge segamini.. , ei ole veel rajut reedest õhtut välja maganud siiski 320/320 290-te asemel ei anna väga suurt tulemit, kui süsteem piiratud.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
24.10.2004 11:20:37
|
|
|
High-Q, 03/05-e tegin r9700. def kelladel ehk siis 270/275 või oli vastupidi
2001 tegin 290/290. Usun et 2001-s tuleb 17k ära
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udna
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2004
|
24.10.2004 12:20:27
|
|
|
tegin kah selle 3dmark2000'ga testi enda vana arvutil, mis on selline: celeron 790mhz (muidu on 633 mhz, aga klokitud on 790 mhz'le), 256 mb ram, video on 64 mb mx440se Testis sain siis 1451 punkti http://www.zone.ee/udna2/3dmark2000.jpg
Pärast kui venna teise arvuti tagant ära saan kuidagi siis teen sellega kah testi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.10.2004 15:56:35
|
|
|
| 3dmark2000 all 1451p? celeron on ikka tõsine punktikoguja 8)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.10.2004 17:32:09
|
|
|
prose 10.5x250=2625mhz ja kaart kellamata andis 20,4k
kõige uuemad omegad + winxp + sp2
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.10.2004 18:03:34
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| no kui kasutada mingeid 53.xx draivereid, siis tõesti skoor pisut paraneb, mina sain kunagi 12900 ringis axp3200/4200/forceware 56.72, seega täitsa arusaadav skoor, üle 14K skoorid on enamikel ainult vanade draiveritega tehtud. paarsada punkti sõltub näiteks mäluviidetest ja tviikidest, mida minul ei olnudki (by spd mälu ja tviikimata winxp). |
2x256mb pc3200 + 512mb pc3200 @ 6-3-3-2.5
mingeid windowsi twiike eriti nagu polnudki , LOD 0 peal nagu ikka.
videokaart oli default , prose 11x200 (3200+) . ehk siis ka pildi kvaliteet maksimumi (või siis normaalse) peal.
ja draiveriteks 44.03 nojah ilmselt sellest siis ta tuli . 66.72 (vist) sain 11500 punkti , aga ma pigem arvasin et se jura tuli SP2 installimisest, et skoor langes.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
24.10.2004 18:08:54
|
|
|
Aru ma ei saa - kuidas tulevad need >20 kilosed punktid, eriti veel kellamata 9800 proga??? Mul kella või ära kella, aga üle 18 kilo ei lähe - ka driveri vahetus ei anna midagi, win ka suht värske ja defragmenteeritud ja performance põhjas igalt poolt.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
24.10.2004 18:45:04
|
|
|
| >20K vajab korralikult kellatud süsteemi. AXP/9800pro kombinatsiooni puhul ikka nii alates 2,3Ghz, või siis nii A64 2,2Ghz või P4 3,2Ghz kanti. See peaks ca 20K andma. Vb päris 20 klokkimata 9800proga mitte, aga 9800pro@9800xt küll.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.10.2004 18:48:30
|
|
|
kõigile on ju lihtne seletus, prose oli klokitud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.10.2004 00:05:20
|
|
|
| 2300mhz bartonja xt kellad. nope. no way.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
25.10.2004 00:49:39
|
|
|
Sain täna uue arvuti
P4 3.2GHz
2x512MB DDR 400MHz
160Gb Sata 8mb cache 7200rpm
+60GB 7200rpm
radeon 9800pro
Ja sain siis 18325p
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.10.2004 15:29:48
|
|
|
Palju õnne , aga miks Intel, mitte AMD? Aga ok, kui oled Inteli fänn... Sel juhul oleks aga palju mõistlikum olnud graafika osta sama hinnaga või odavamalt nati PCI-Express`le - 6600GT, mis paneb 9800pro´le päris tuntavalt ära... Eks teadjamad vennad võivad kommenteerida palju siis punkete oleks saanud - ligi 24 tonni?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.10.2004 15:53:59
|
|
|
| tsitaat: |
| odavamalt nati PCI-Express`le - 6600GT, mis paneb 9800pro´le päris tuntavalt ära... Eks teadjamad vennad võivad kommenteerida palju siis punkete oleks saanud - ligi 24 tonni? |
täitsa rumal jutt. oleks saanud 3dmark03/05 rohkem punkte, kuid 2001 umbes samasse auku, sest kaart samavõimas enamvähem ja pelides vahet ple.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
25.10.2004 16:21:35
|
|
|
| 6600GT on ikka oluliselt kiirem kui 9800pro: 01'es aga on benchmark cpu limited ja sellepärast jäävadki 9800pro ja 6600GT skoorid samasse kategooriasse
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.10.2004 18:33:25
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Palju õnne , aga miks Intel, mitte AMD? Aga ok, kui oled Inteli fänn... Sel juhul oleks aga palju mõistlikum olnud graafika osta sama hinnaga või odavamalt nati PCI-Express`le - 6600GT, mis paneb 9800pro´le päris tuntavalt ära... Eks teadjamad vennad võivad kommenteerida palju siis punkete oleks saanud - ligi 24 tonni? |
ei usu et nüüd fanluses asi on.. kui 3dmarke ei mängi 24/7 ja pentse/mängude fpse ei mõõda
paberil nm täpsusega siis saab sama raha eest mõlemalt tootjalt arvestatava systeemi.
mis puutub pciex videotesse, siis banaanivabariigis peale x300/x600 läbu ja mõne yksiku
gf pcx pole midagi saada. hea kui jõuluks saab.
mis puutub 3dm2001 skoori kui selles masinas oleks 9800pro asemel old 6600gt - siis ma
ei imestaks kui skoor oleks old uuema kaardiga väiksem - ati kaardid on 8500'st alates
mystiliselt 2001'es paremini käitunud. ja ma usun et kui kuskil, siis just selles vanas
testis oleks 9800prol se eelis.
ja loomulikult prose pudelikael ka natuke.
kuigi mingi x800pro vms peaks saama selle kofiga 20k.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.10.2004 19:06:41
|
|
|
http://www.ordi.ee/pood/vga128cl66gt.html?id=b4IbwDfz&mv_pc=54
Jutt käib konkreetselt lingil olevast 6600GT-st... Ja ei sooviks vaielda, kumb siis parem on - Intel või AMD. Seda on siin foorumis juba küll tehtud ja konkreetsetele järeldustele jõutud... Ja ootaks ikka pigem siis wazaa vastust, mida ta teeb, kas mängib 24/7 või teeb midagi muud... Võibolla, lamp, Sina tõesti tead kindlalt , mida wazaa selle masinaga teeb... mina ei tea, sellest ka huvi...
Skoori kohta - minu viimane lause oligi küsimärgiga - kas järsku keegi teadjam skoori oskab kommenteerida. Nii et selle eest, razor ja lamp, tänud ...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.10.2004 20:05:03
|
|
|
see on normaalne, et uuem gpu on kiirem uuemates dx9 rakendustes ja loogiline, et 6600 kiirem uutes mängudes ja testides.
aga 3dmark2001 on ainuke korralik benchmark imo, mis terve süsteemi jõudlust testib.
üldiselt pole selle 660 kaardiga eriti kursis, eks uurin ja siis õtlen mõne targema sõna ka sekka.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
26.10.2004 14:06:14
|
|
|
| 3dmark 2001 - 18700 oli vist (praegu tööl, skoori teen kodus, viimast kahte numbrit ei suuda meelde tuletada)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
27.10.2004 23:44:00
|
|
|
link :: 13185
Sai kah väike upgrade tehtud..
Gainward Ti 4800 se 290/575, rohkem asi lihtsalt ei klokku
1700+ 225*10
2*256 pc 2700 @ 225 ddr 2,5/3/3/8
Abit NF7-s
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.10.2004 08:17:50
|
|
|
| palju see rekord siin hetkel on ja mis konfiga? keegi teab üldse?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.10.2004 08:19:58
|
|
|
| mingi 44k vist oli või üle 40 natuke
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.10.2004 11:05:49
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| mingi 44k vist oli või üle 40 natuke |
eestlaste oma?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
28.10.2004 11:20:03
|
|
|
| 40 k oli a see polnud eestlane imo
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
28.10.2004 11:54:26
|
|
|
aga eesti rekord?
paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : /
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri126
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2003
|
28.10.2004 12:09:39
|
|
|
Protsessori tüüp Intel Pentium 4HT, 2800 MHz (14 x 200)
Emaplaat Intel Bonanza D875PBZ (5 PCI, 1 AGP, 4 DIMM, LAN)
SPD 2x Apacer Tech. (256 MB PC3200 DDR SDRAM)
Ventilaatori pöörded
Protsessor 3103 RPM
Süsteem 661 RPM
Video seade SAPPHIRE RADEON 9600 ATLANTIS 256 MB
Operatsioonisüsteem Microsoft Windows XP Professional
Heli seade C-Media CMI8738/C3DX Audio Device
Kõvaketas Seagate Barracuda 7200.7 SATA 160023 160GB
CD-ROM Plextor DVD-R PX 708A
Monitor NEC Multisync FE700+ [17'' CRT]
3D Mark 2001 SE - 8924
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
28.10.2004 22:12:34
|
|
|
Tagasi hoidlikud 19919 punkti
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
29.10.2004 01:01:51
|
|
|
noh, selle teed sa hiljemalt esmaspäeval ju yle
tal ju puha defauldi peal asjad.
ma oletan, et sinu selle "unelmate" konfiga profiilis saad sa.. 30-32k
| format666 kirjutas: |
aga eesti rekord?
paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : / |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
29.10.2004 12:36:26
|
|
|
| format666 kirjutas: |
aga eesti rekord?
paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : / |
vast ikka roque- 27180 punni
Aga tal on veel arenguruumi, vähemalt CPU kella osas
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.10.2004 22:43:48
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| format666 kirjutas: |
aga eesti rekord?
paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : / |
vast ikka roque- 27180 punni
Aga tal on veel arenguruumi, vähemalt CPU kella osas  |
Car highs saan isegi mina suurema fpsi'i
aga fsb on korralik
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.10.2004 23:03:20
|
|
|
| tomz kirjutas: |
Car highs saan isegi mina suurema fpsi'i
|
ma kah ning seda isegi 420/400 kelladel
see suur skoor tuleb selgelt tänu nature fps-ile, muudes asjades ei oma see gt/a64 eriti midagi...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.10.2004 00:30:02
|
|
|
| tsitaat: |
| ma kah ning seda isegi 420/400 kelladel |
ma sain 9800pro stock kelladel 115.x fps'i 265X mhz miskit.
nii et car high ei loe videkas kohe üldse, enamvähem sama on ka dragon high'ga.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
30.10.2004 11:41:45
|
|
|
| Mul ei mõjuta video oc näiteks Car high fps'i üldse.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
30.10.2004 12:02:09
|
|
|
MUl ei võta 2000 pilti ette:(.
Manageris näitab ,et töötab aga pilti ei ole.
Mis viga võib olla.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.10.2004 12:16:18
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
MUl ei võta 2000 pilti ette:(.
Manageris näitab ,et töötab aga pilti ei ole.
Mis viga võib olla. |
tahab win 98-t
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
31.10.2004 18:44:47
|
|
|
21K 2001se
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
02.11.2004 20:30:54
|
|
|
| update - 3dmark01SE - 19471
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
03.11.2004 21:26:28
|
|
|
tagasihoidlikud 15832 punkti.
Kõik defauldis.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.11.2004 22:15:45
|
|
|
20718
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.11.2004 06:49:01
|
|
|
kuidagi kaua võttis inimestel aega, et aru saada High detail testide CPU piiratusest
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
05.11.2004 13:38:03
|
|
|
link :: 2K1SE
conf siis profiilis ! video kellad 460 , 230
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
05.11.2004 19:49:47
|
|
|
sain pisikese paranduse oma skoorile
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
05.11.2004 20:25:00
|
|
|
| rogue kirjutas: |
| sain pisikese paranduse oma skoorile |
ilus, goal 30K? see suht ligidal, btw fx53 ja x800xt pe combo scoor on 27-28k seda ilma OC, ilus tulemus
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
05.11.2004 22:47:49
|
|
|
huvitav miks format666 pole veel oma kastiga teinud.. pidi ju 40k tegema?
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|