Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 24.10.2004 11:00:40 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
TechZone kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
TechZone kirjutas:
mõemad default 2500+ ning leadtek 4200 , ning punktid olid 10080


weak dude seriously weak icon_razz.gif

nu @3200+ on scoor 12804 :S


wtf pojad.

axp3200+ / ti4200 sain mina 13400 punkti .

no kui kasutada mingeid 53.xx draivereid, siis tõesti skoor pisut paraneb, mina sain kunagi 12900 ringis axp3200/4200/forceware 56.72, seega täitsa arusaadav skoor, üle 14K skoorid on enamikel ainult vanade draiveritega tehtud. paarsada punkti sõltub näiteks mäluviidetest ja tviikidest, mida minul ei olnudki (by spd mälu ja tviikimata winxp).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 24.10.2004 11:03:22 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
YX666 kirjutas:
velzatis, kas suudad oma 2000.- maksva R9600XT-ga minu 1400.- maksva R9500NP skoori üle teha icon_razz1.gif 8) icon_smile.gif ?


jah ja mida sina 2003-es teed?

2003 on ka nagu parem tulemus mul kui temal icon_wink.gif
Ja 2003 sia tehtud veel r9700np def. kelladel. Kui koju saan siis teen ka selle 290/290(+)

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 24.10.2004 11:05:17 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
YX666 kirjutas:
velzatis, kas suudad oma 2000.- maksva R9600XT-ga minu 1400.- maksva R9500NP skoori üle teha icon_razz1.gif 8) icon_smile.gif ?
läheks mul ka prose 2350mhz-ni ja oleks mälud pc4000 teeks üle küll ma usun icon_biggrin.gif

9500np on ju täitsa teine kaart, kui ta 9700-ks läheb (profiilis on nii kirjas). Siiski 8 pixel pipeline'i ja veel kangem, kui 128-se mälulaiuse 256-ks teed.
ja 3dmark03 võid sa masinat klokkida palju tahad, juurde saad sa max paarsada punkti. nii on lood.
3200axp/5900xt@ultra sain juurde 2,3ghz A64/sama 5900xt@ultra masinaga miski 200 punni, kuigi näiteks 2001-s paranes skoor ligemalt 3000p.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 24.10.2004 11:11:20 vasta tsitaadiga

High-Q, no koju minnes teen testid 320/320. Ei ole midagi 200p. Kunagi omasin R9800Pro-d ja seal tuli ikka OC-iga juurde pea 1500p icon_wink.gif
lihtsalt naljakas et R9600XT kaart maksab pea 600.- rohkem kui R9500NP ja saab lutti icon_razz1.gif
Igatahes on R9500 seeria palju õnnestunum kui R9600 seeria thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 24.10.2004 11:16:25 vasta tsitaadiga

fck, ma ajasin 03-ge segamini.. , ei ole veel rajut reedest õhtut välja maganud icon_evil.gif icon_redface.gif siiski 320/320 290-te asemel ei anna väga suurt tulemit, kui süsteem piiratud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 24.10.2004 11:20:37 vasta tsitaadiga

High-Q, 03/05-e tegin r9700. def kelladel ehk siis 270/275 või oli vastupidi icon_razz.gif icon_wink.gif

2001 tegin 290/290. Usun et 2001-s tuleb 17k ära icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udna
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2004




sõnum 24.10.2004 12:20:27 vasta tsitaadiga

tegin kah selle 3dmark2000'ga testi enda vana arvutil, mis on selline: celeron 790mhz (muidu on 633 mhz, aga klokitud on 790 mhz'le), 256 mb ram, video on 64 mb mx440se Testis sain siis 1451 punkti http://www.zone.ee/udna2/3dmark2000.jpg

Pärast kui venna teise arvuti tagant ära saan kuidagi icon_smile.gif siis teen sellega kah testi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 24.10.2004 15:56:35 vasta tsitaadiga

3dmark2000 all 1451p? celeron on ikka tõsine punktikoguja 8)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 17:32:09 vasta tsitaadiga

prose 10.5x250=2625mhz ja kaart kellamata andis 20,4k icon_razz1.gif
kõige uuemad omegad + winxp + sp2 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.10.2004 18:03:34 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
no kui kasutada mingeid 53.xx draivereid, siis tõesti skoor pisut paraneb, mina sain kunagi 12900 ringis axp3200/4200/forceware 56.72, seega täitsa arusaadav skoor, üle 14K skoorid on enamikel ainult vanade draiveritega tehtud. paarsada punkti sõltub näiteks mäluviidetest ja tviikidest, mida minul ei olnudki (by spd mälu ja tviikimata winxp).


2x256mb pc3200 + 512mb pc3200 @ 6-3-3-2.5
mingeid windowsi twiike eriti nagu polnudki , LOD 0 peal nagu ikka.
videokaart oli default , prose 11x200 (3200+) . ehk siis ka pildi kvaliteet maksimumi (või siis normaalse) peal.

ja draiveriteks 44.03 icon_biggrin.gif nojah ilmselt sellest siis ta tuli . 66.72 (vist) sain 11500 punkti , aga ma pigem arvasin et se jura tuli SP2 installimisest, et skoor langes.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 18:08:54 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa - kuidas tulevad need >20 kilosed punktid, eriti veel kellamata 9800 proga??? Mul kella või ära kella, aga üle 18 kilo ei lähe - ka driveri vahetus ei anna midagi, win ka suht värske ja defragmenteeritud ja performance põhjas igalt poolt.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 24.10.2004 18:45:04 vasta tsitaadiga

>20K vajab korralikult kellatud süsteemi. AXP/9800pro kombinatsiooni puhul ikka nii alates 2,3Ghz, või siis nii A64 2,2Ghz või P4 3,2Ghz kanti. See peaks ca 20K andma. Vb päris 20 klokkimata 9800proga mitte, aga 9800pro@9800xt küll.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 18:48:30 vasta tsitaadiga

kõigile on ju lihtne seletus, prose oli klokitud icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 00:05:20 vasta tsitaadiga

2300mhz bartonja xt kellad. nope. no way.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 00:49:39 vasta tsitaadiga

Sain täna uue arvuti

P4 3.2GHz
2x512MB DDR 400MHz
160Gb Sata 8mb cache 7200rpm
+60GB 7200rpm
radeon 9800pro

Ja sain siis 18325p
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 15:29:48 vasta tsitaadiga

Palju õnne icon_smile.gif , aga miks Intel, mitte AMD? Aga ok, kui oled Inteli fänn... Sel juhul oleks aga palju mõistlikum olnud graafika osta sama hinnaga või odavamalt nati PCI-Express`le - 6600GT, mis paneb 9800pro´le päris tuntavalt ära... Eks teadjamad vennad võivad kommenteerida palju siis punkete oleks saanud - ligi 24 tonni?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 15:53:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
odavamalt nati PCI-Express`le - 6600GT, mis paneb 9800pro´le päris tuntavalt ära... Eks teadjamad vennad võivad kommenteerida palju siis punkete oleks saanud - ligi 24 tonni?

täitsa rumal jutt. oleks saanud 3dmark03/05 rohkem punkte, kuid 2001 umbes samasse auku, sest kaart samavõimas enamvähem ja pelides vahet ple.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 16:01:32 vasta tsitaadiga

Eeldan, tomz, et oled spetsialist ja ise järele proovinud icon_biggrin.gif Mina olen ka natuke asja uurinud, olemas benchmargid selle kohta, et 6600GT on 9800pro-st poole parem. Kui ei usu, siis lisan lingi icon_smile.gif
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2196&p=1
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.10.2004 16:21:35 vasta tsitaadiga

6600GT on ikka oluliselt kiirem kui 9800pro: 01'es aga on benchmark cpu limited ja sellepärast jäävadki 9800pro ja 6600GT skoorid samasse kategooriasse
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 18:33:25 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Palju õnne icon_smile.gif , aga miks Intel, mitte AMD? Aga ok, kui oled Inteli fänn... Sel juhul oleks aga palju mõistlikum olnud graafika osta sama hinnaga või odavamalt nati PCI-Express`le - 6600GT, mis paneb 9800pro´le päris tuntavalt ära... Eks teadjamad vennad võivad kommenteerida palju siis punkete oleks saanud - ligi 24 tonni?


ei usu et nüüd fanluses asi on.. kui 3dmarke ei mängi 24/7 ja pentse/mängude fpse ei mõõda
paberil nm täpsusega siis saab sama raha eest mõlemalt tootjalt arvestatava systeemi.
mis puutub pciex videotesse, siis banaanivabariigis peale x300/x600 läbu ja mõne yksiku
gf pcx pole midagi saada. hea kui jõuluks saab.

mis puutub 3dm2001 skoori kui selles masinas oleks 9800pro asemel old 6600gt - siis ma
ei imestaks kui skoor oleks old uuema kaardiga väiksem - ati kaardid on 8500'st alates
mystiliselt 2001'es paremini käitunud. ja ma usun et kui kuskil, siis just selles vanas
testis oleks 9800prol se eelis.
ja loomulikult prose pudelikael ka natuke.
kuigi mingi x800pro vms peaks saama selle kofiga 20k.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 19:06:41 vasta tsitaadiga

http://www.ordi.ee/pood/vga128cl66gt.html?id=b4IbwDfz&mv_pc=54
Jutt käib konkreetselt lingil olevast 6600GT-st... Ja ei sooviks vaielda, kumb siis parem on - Intel või AMD. Seda on siin foorumis juba küll tehtud ja konkreetsetele järeldustele jõutud... icon_biggrin.gif Ja ootaks ikka pigem siis wazaa vastust, mida ta teeb, kas mängib 24/7 või teeb midagi muud... Võibolla, lamp, Sina tõesti tead kindlalt icon_smile.gif , mida wazaa selle masinaga teeb... mina ei tea, sellest ka huvi...
Skoori kohta - minu viimane lause oligi küsimärgiga - kas järsku keegi teadjam skoori oskab kommenteerida. Nii et selle eest, razor ja lamp, tänud icon_smile.gif ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 20:05:03 vasta tsitaadiga

see on normaalne, et uuem gpu on kiirem uuemates dx9 rakendustes ja loogiline, et 6600 kiirem uutes mängudes ja testides.
aga 3dmark2001 on ainuke korralik benchmark imo, mis terve süsteemi jõudlust testib.

üldiselt pole selle 660 kaardiga eriti kursis, eks uurin ja siis õtlen mõne targema sõna ka sekka.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 26.10.2004 14:06:14 vasta tsitaadiga

3dmark 2001 - 18700 oli vist (praegu tööl, skoori teen kodus, viimast kahte numbrit ei suuda meelde tuletada)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 27.10.2004 23:44:00 vasta tsitaadiga

link :: 13185

Sai kah väike upgrade tehtud..
Gainward Ti 4800 se 290/575, rohkem asi lihtsalt ei klokku icon_neutral.gif
1700+ 225*10
2*256 pc 2700 @ 225 ddr 2,5/3/3/8
Abit NF7-s
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 00:05:44 vasta tsitaadiga

17541 3DMarki
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8210012

.edit, mõnikend punni juurde icon_smile.gif


viimati muutis TanelJ 28.10.2004 12:58:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.10.2004 08:17:50 vasta tsitaadiga

palju see rekord siin hetkel on ja mis konfiga? keegi teab üldse?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.10.2004 08:19:58 vasta tsitaadiga

mingi 44k vist oli või üle 40 natuke
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 11:05:49 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
mingi 44k vist oli või üle 40 natuke

eestlaste oma? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 11:20:03 vasta tsitaadiga

40 k oli a see polnud eestlane imo
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 28.10.2004 11:54:26 vasta tsitaadiga

aga eesti rekord?

paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : /
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri126
HV vaatleja
Lauri126

liitunud: 24.11.2003




sõnum 28.10.2004 12:09:39 vasta tsitaadiga

Protsessori tüüp Intel Pentium 4HT, 2800 MHz (14 x 200)
Emaplaat Intel Bonanza D875PBZ (5 PCI, 1 AGP, 4 DIMM, LAN)
SPD 2x Apacer Tech. (256 MB PC3200 DDR SDRAM)
Ventilaatori pöörded
Protsessor 3103 RPM
Süsteem 661 RPM
Video seade SAPPHIRE RADEON 9600 ATLANTIS 256 MB
Operatsioonisüsteem Microsoft Windows XP Professional
Heli seade C-Media CMI8738/C3DX Audio Device
Kõvaketas Seagate Barracuda 7200.7 SATA 160023 160GB
CD-ROM Plextor DVD-R PX 708A
Monitor NEC Multisync FE700+ [17'' CRT]
3D Mark 2001 SE - 8924
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 12:39:39 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
40 k oli a see polnud eestlane imo

ja mitte keegi ei viitsi järele vaadata http://service.futuremark.com/... kõik pakuvad lampi igasugust vale asja.
41k http://service.futuremark.com/compare?2k1=8197457
2 inimest on üle 40k saanud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 28.10.2004 22:12:34 vasta tsitaadiga

Tagasi hoidlikud 19919 punkti icon_rolleyes.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 01:01:51 vasta tsitaadiga

noh, selle teed sa hiljemalt esmaspäeval ju yle icon_wink.gif
tal ju puha defauldi peal asjad.
ma oletan, et sinu selle "unelmate" konfiga profiilis saad sa.. 30-32k


format666 kirjutas:
aga eesti rekord?

paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : /

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.10.2004 12:36:26 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
aga eesti rekord?

paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : /


vast ikka roque- 27180 punni
Aga tal on veel arenguruumi, vähemalt CPU kella osas icon_wink.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 22:43:48 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
format666 kirjutas:
aga eesti rekord?

paisatb et see jääks kasutaja klOun kätte hetkel : /


vast ikka roque- 27180 punni
Aga tal on veel arenguruumi, vähemalt CPU kella osas icon_wink.gif

Car highs saan isegi mina suurema fpsi'i icon_smile.gif
aga fsb on korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 23:03:20 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Car highs saan isegi mina suurema fpsi'i icon_smile.gif

ma kah ning seda isegi 420/400 kelladel icon_razz1.gif
see suur skoor tuleb selgelt tänu nature fps-ile, muudes asjades ei oma see gt/a64 eriti midagi...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 00:30:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ma kah ning seda isegi 420/400 kelladel

ma sain 9800pro stock kelladel 115.x fps'i icon_smile.gif 265X mhz miskit.
nii et car high ei loe videkas kohe üldse, enamvähem sama on ka dragon high'ga.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 11:41:45 vasta tsitaadiga

Mul ei mõjuta video oc näiteks Car high fps'i üldse.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 30.10.2004 12:02:09 vasta tsitaadiga

MUl ei võta 2000 pilti ette:(.
Manageris näitab ,et töötab aga pilti ei ole.
Mis viga võib olla.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 12:16:18 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
MUl ei võta 2000 pilti ette:(.
Manageris näitab ,et töötab aga pilti ei ole.
Mis viga võib olla.

tahab win 98-t
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2004 18:44:47 vasta tsitaadiga

21K 2001se
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 02.11.2004 20:30:54 vasta tsitaadiga

update - 3dmark01SE - 19471
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 21:26:28 vasta tsitaadiga

tagasihoidlikud 15832 punkti.
Kõik defauldis.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2004 22:15:45 vasta tsitaadiga

20718
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.11.2004 06:49:01 vasta tsitaadiga

kuidagi kaua võttis inimestel aega, et aru saada High detail testide CPU piiratusest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 13:38:03 vasta tsitaadiga

link :: 2K1SE

conf siis profiilis ! video kellad 460 , 230
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 05.11.2004 19:49:47 vasta tsitaadiga

sain pisikese paranduse oma skoorile
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 20:25:00 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
sain pisikese paranduse oma skoorile
ilus, goal 30K? see suht ligidal, btw fx53 ja x800xt pe combo scoor on 27-28k thumbs_up.gif seda ilma OC, ilus tulemus
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 22:47:49 vasta tsitaadiga

huvitav miks format666 pole veel oma kastiga teinud.. pidi ju 40k tegema? icon_eek.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.