Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 10.10.2004 15:38:38 vasta tsitaadiga

tellsin sealt kunagi kaks katoodi hinnaga 150 eeki, saatsid mulle asjad ilusas pakendis koju ära kah. ainuke miinus vb see, et teenindus on(no vähemalt tol ajal oli) suhteliselt venekeelne ja raskestimõistetav.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 11:17:55 vasta tsitaadiga

Olen seal tihti käind ja üht-teist ostnud. Teenindus on suht kehv aga kui sa tead mida sa tahad ja neile näitad kus see letil/riiulis asub siis saab soovitud kauba kätte küll. Probleemne on küll see, et müüjad Eesti keelt eriti hästi ei oska veel aga tundub, et asi paraneb ja hinnad ka head, ei tohi lasta lihtsalt ülpitsema hakata neil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 13:16:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

müüjad Eesti keelt eriti hästi ei oska


mm ... selle kohta ytleks yks minu tuttav - Kui maailma ei taha ennast parandada, siis hankime endale lisateadmisi. Koolis on ju koigil mingi venekeele kursus olemas. Suhtlemiseks peaks piisama. Kui siis just nende detailide venekeelseid nimesid ei tea, siis saab ju inglisekeel oelda. Voi kuidagimoodi seletada.

Endal siis oli ka paar korda nii, et pikka aega seletasin mida ma tahan. Age peamiselt oli see mu enda probleem, kuna ma lihtsalt ei teadnud juppi tapset nimetust ja selle mudel numbrit. Lopuks sai asi lahendatud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 13:53:50 vasta tsitaadiga

Seaduse järgi peab klienditeenindaja Eestis suutma suhelda Eesti keeles icon_evil.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 13:58:19 vasta tsitaadiga

vaat see on juba nii... Kui sulle midagi vaja on, siis see on peamiselt sinu probleem. icon_wink.gif

Ja seadus on ikka seadus... Koik austavad, kuigi mingi ports inimesi rikub...

Ja mida sa ika teha saad, no ei tea kutid eesti keelt ...

P.S. Kas sa oled koolis vene keelt oppinud? (Maletan, et keegi ütles midagi sellist --- seal tunnis igal aastal sama asja tegime --- mittemidagi). uidas sul siis sellega oli?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 14:45:49 vasta tsitaadiga

... eks konkurents paneb asja paika, kas müüjatel on riigikeeleoskust tarvis või mitte. Mina igaljuhul sellise poe teenuseid ei kasutaks, kus minuga riigikeeles suhelda ei suudeta !
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 15.10.2004 14:58:39 vasta tsitaadiga

kommenteerisin arvutikomplekte
A64 komplektid halvemad kui K-l
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 15:07:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... eks konkurents paneb asja paika, kas müüjatel on riigikeeleoskust tarvis või mitte. Mina igaljuhul sellise poe teenuseid ei kasutaks, kus minuga riigikeeles suhelda ei suudeta !


nagu ma ytlesingi - enda asi peamiselt. Ses mottes olen ma onneseen, mul taitsa ykskoik kuna ma nagunii saan venekeelest aru.. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 15:32:08 vasta tsitaadiga

mul ka suht savi sest ma tean mida ma ostma lähen ja suudan seda nii Inglise kui Eesti keeles selgitada ja kui mehed aru ei saa ja lolli mängivad kuni ma vihastan siis vihasena suudan ma ka kurttummale sellgeks teha et asi mida ma tahan on ta seljataga riiulis.
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 15:47:35 vasta tsitaadiga

... mina pean riigikeeleoskust, kohelikes poodides, teeninduskultuuri üheks oluliseks osaks ja miks peaksin eeldama, et umbkeelsus on ainuke asjaolu, millele poes nö. läbi sõrmede vaadatakse ? Reeglina, peegeldab see suhtumist klientidesse üldiselt ja milleks on tarvis kulutada taastumatuid ressursse (närvid seda kahtlemata on) ja tegema tööd, mis peaks olema hoopis müüja töö, et mulle soovitud kaupa korrektselt pakkuda ? Eestis on piisavalt poode, kust saab vajaliku ostu stressivabalt tehtud ja kui ei oleks, siis telliksin soovitud kauba enne mõnest välisriigist, kui seesugusest punkrsist, mis peab ennast poeks, kuid kust ostmine on jäetud 100% ostja mureks ...

BTW, siinöeldu on vaid vastusena eelkõnelejatele, ei peegelda minu suhtumist ATF'i, kuna pole nendega au olnud kaupa teha !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 17:33:01 vasta tsitaadiga

kkk ... beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 21:34:37 vasta tsitaadiga

kauba saadavusega on probleeme. võtsin atf'i uue netipoe lahti ja vaatan et minu soovitud laptop on laos olemas ja hind on xxxxx. kohale minne paluti näidata milline laptop hinnakirjast, seal oli hind mõnedsajad teistsugune ja loomulikult polnud laos seda laptopi enam olemas
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 07:28:03 vasta tsitaadiga

... laoseisudega võiks poed ikka rohkem vaehva näha tõepoolest. Ma saan aru, et tellitavat kaupa pole võimalik väga täpselt paika panna, kuid see, mis endale sees, peaks küll teada olema ja kui on väike pood, siis ei tohiks ka laoseisu reaalajas muutmine mingi ületamatu probleem olla ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramli
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2004




sõnum 25.10.2004 09:46:19 vasta tsitaadiga

Kuidas neil komponentide tellimuste täitmisega on? Saavad lubatud aegadega hakkama?
Meilitsi esitatud tarneaja küsimusele igatahes ei vastatud, helistasin üle. Hästi ei meeldi ka mõte, et peaksin tellimiseks minema kohale ettemaksu maksma (kuigi põhimõte iseeenesest on aktsepteeritav, lihtsalt xxx+km üks ots).

Mõtlen, et kas tasub loota lubatud kahe nädalaga Corsairi twinx mälude saabumist, või oleks mõttekam võtta oodatavalt täna ühte üldiselt lugupeetud poodi saabuvad sama mudeli üksikeksemplare. icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 15.12.2004 16:44:47 vasta tsitaadiga

mulle otsivad nad veel mälu digikale ja saadavad komplekti ära. nii juba pea nädal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 20.12.2004 15:09:19 vasta tsitaadiga

minul läks viirusetõrje igatahes pöördesse nende www-l. (js_petch.a )
_________________
Müüa vähekasutaud südametunnistus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2005 23:44:37 vasta tsitaadiga

Ostsin digika ja pole kiiremat teenindust näinud. thumbs_up.gif Algul tahtis küll väiksema CF kaardi anda kaasa kuid vahetas selle kenasti välja kui selle kohta küsisin.
PS.
Pood on väga lolli koha peal ja suht lage.
Kuid kui see ruum mis neil hetkel tühi on oleks otsani seda kola täis mida nad kodukal reklaamivad oleks see üks vingemaid ma usun.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgaLucky
HV vaatleja
IgaLucky

liitunud: 02.01.2005




sõnum 14.01.2005 06:31:49 vasta tsitaadiga

käbi kirjutas:
minul läks viirusetõrje igatahes pöördesse nende www-l. (js_petch.a )


viirusetõrje icon_razz1.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 09:34:56 vasta tsitaadiga

Sattusin siis eila kah sinna ATF'i ja ülimalt negatiivne kogemus jäi icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif .Kõigepealt uksest sisseastumise ja viisaka ning rõõmsa teretamise peale ühmas üks tegelane arvuti ekraanilt silmi tõstmatta midagi ebamäärast vastu ja teine kes mängimisega ametis oli ei teind väljagi.Teist tegelast kõnetades, et ega neil üht jubinat momendil kohal pole ühmati lihtsalt kiiresti, et ei ole silmi arvutiekraanilt isegi tõstmatta ja hoogsalt edasi mängides.Oleks paari teist asjagi uurind ja võimaluse korral ka kohe ostja olnud aga selline täielikult ükskõikne suhtumine klienti tilgutas piisavalt tõrva, et lihtsalt minema läksin icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Igastahes väga saast thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif suhtumine icon_evil.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xaus
HV vaatleja
xaus

liitunud: 07.06.2003




sõnum 16.03.2005 16:35:27 vasta tsitaadiga

Selline kogemus ATF arvutisalongiga. Neil on päris hea hinnaga Canon A510 digifotokas müügil. Helistasin sinna ja küsisin, kas see kaamera on poes kohal, öeldi, et on küll. Läksin poodi ja mis selgus? Kaamerat ei ole ja keegi ei tea millal on lootust saada icon_evil.gif Ilmselt jättis vene keele aktsendiga härra telefonis mainimata, et kaamera on kohal ainult online kaupluses icon_sad.gif
Seejärel otsustasin tellida kaamera ikkagi ATF online poest. Reede õhtul maksin ära ja kolmapäeval oli asi ukse taga, mis enam-vähem mahub nende poolt lubatud kahe-kolme päeva sisse, kui arvestada, et reede õhtul ei tegelend sellega seal keegi. Pakki kätte saades sain ka sellise ebameeldiva üllatuse osaliseks, et kui enamus online poode tasub nii kalli toote(3300- krooni kokku) puhul saatmiskulud ise, siis nüüd küsiti minu käest 47 krooni saatmiskulude eest thumbs_down.gif Kusjuures üllatusena tuli see selle pärast, et tellides jäi nagu mulje, et selle eest maksavad nemad, aga ju ma siis ei uurinud tingimusi piisavalt põhjalikult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003




sõnum 17.03.2005 18:06:50 vasta tsitaadiga

Ei osanud kuhugi mujale toppida,aga selle firmaga seotud nii et, kuidas on garantii käigus välja vahetud (asendatud teise samalaadsete andmetega erineva firma mudeliga) arvutikomponendi garantiiga? Kas hakkab uuesti otsast peale üks aasta või kestab ta need vähesed päevad mis originaalasja garantii veel kehtib? Ning kas uue asja garantii jaoks on sobiv eelmise asja arvele lisatud garantiikupong kuhu on märgitud ümbervahetus uue asja nimega,peal on ainult algse asja garantisse viimise kuupäev (minu teada arvutist uut asja ei lastud kah läbi minule andmisel) ?

Aga jah firmast kah...eesti keelt see üks oskab nõnda,et aru saab ikka...aga oma lubadustest helistada ei oska nad kinni pidada...ning kahe ja poole kuune garantiis asja olek venis tänu nende poolsele mitteteatamisele isegi veel mõned nädalad pikemaks, kuigi nad ennem ise korduvalt ütlesid asja käigu vastu huvi tundes ,et nad helistavad mulle kohe kui midagi teada jne...
lisaks mainitud poe väljanägemine nagu kolimine/lõpumüük käiks ning asukoht ja teine korrus kuhu administraator ,umbvenelane, ei oska juhatada...


viimati muutis zapi 18.03.2005 15:21:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 01:15:41 vasta tsitaadiga

äkki keegi teab, kuidas selle hinnakirjaga on. tellitav- kaua sellega läheb umbes ja mis see call veel tähendab?
eriti ei julgeks sinna poodi minnagi peale kommentaare icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 19.03.2005 18:56:56 vasta tsitaadiga

call peaks tähendama seda et kauba kogused ja hinnad on otse kopeeritud TDbalticu baasist ja sial kui on koguseks 0 sis on just se "call" seal juures
ehk siis peaks hlistama ja uurima milla tuleb kui yldse
ja atf'i hinnakiri suhtkoht koosnebki nii gnt kui TD hinnakirjale lisatud protsendiga hindadest ja nende hindade juurde kuuluvatest asjadest
sellist kergema vastupanu teed on läinud paljud arvutipoed
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 22.03.2005 20:08:03 vasta tsitaadiga

käisin siis ükspäev ATFis, oli viga minus, aga eriti must välja ei tehtud - olid juu vist tähtsamad kõned telefonitsi vaja rääkida... ootasin tükk aega.. kuni kannatus otsa sai ja läksin minema

sooviks oli vaid võimalikult low-end socA jahutus
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cassini
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2005




sõnum 27.03.2005 13:05:34 vasta tsitaadiga

Kah kogemus ATF'ga, tõsi küll, positiivne. Sai soetatud 2004 mai lõpus sealt PowerShot A80 koos 256mB Kingstone'i mälukaardiga. Siiamaani töötab thumbs_up.gif . Ise ei saand kohal käia, ostis siis antud fotoka keegi tuttav (naisterahvas). Ja nüüd nali: tema palvel see aparaat kokku panna ja kontrollida, vastati et, nemad EI OSKA aga küll töötab. Teeninduse koha pealt nurinat polnud, saime eesti keeles eelnevalt tf teel kauba suhtes kokku lepitud (tugevat aktsenti kuuldes pakkusin vene k suhtlemist aga öeldi, et saab ka riigikeeles).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.04.2005 10:02:18 vasta tsitaadiga

Pean tõdema ,et endised kogemused on positiivsed olnud.
Kuid eelmine kord ootasin kliendile emaplaati 3 nädalat järjest .
Neile helistades kenasti ütlesid ,et ei ole veel kohale jõudnud ja homme peaks tulema ,et helistavad . (nii siis 3 nädalat järjest icon_neutral.gif )
Reedel olles oodanud 3 nädalat küsisin siis otseselt miks ei ole asi neile siis 3 nädalaga kohale jõudnud . Nende vastus oli selge saime tellimuse teie firma poolt kuid see on juba 3 nädalat tellimata,kuna nende laos seda ei ole icon_mad.gif ...

See oli täielik kliendi solvamine.

Sai siis teise firma poole pöördutud makstud 35 eek kallimat hinda ja kohe asi kenasti samal päeval kätte saadud .
Oleks ennem teadnud varem siis ei oleks ATF poole pöördunud .
Nende firma maine on minu silmis igati langenu.
Samuti ka telefoni teel suhtleva inimese suhtumine oma töösse ja klientidesse.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lostp
HV vaatleja


liitunud: 10.05.2004




sõnum 07.04.2005 14:57:17 vasta tsitaadiga

no mis sa ikka välja surevalt firmalt tahad? ATF on praegu tõsistes raskustes icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 15:50:20 vasta tsitaadiga

Kui neil need asjad pisu kiiremini käiks, siis ei oleks..
Seal on vägapalju head tavaari, hinnakirja järgi vähemalt, aga teenindus peletab juba pooled kliendid minema, teine asi on muidugi asukoht...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lostp
HV vaatleja


liitunud: 10.05.2004




sõnum 07.04.2005 16:04:07 vasta tsitaadiga

just asukoha pärast nad omadega läbi ongi...algul lõid hinnaga aga see eufooria on üle läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miski
HV vaatleja
miski

liitunud: 13.10.2003




sõnum 20.04.2005 09:27:10 vasta tsitaadiga

positiivsed kogemused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 17:57:20 vasta tsitaadiga

On keegi saanud praak kaupa? endal küll selline tunne, et Sparkles 6600GT annab liiga sita skoori kui peaks andma.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 25.04.2005 18:01:40 vasta tsitaadiga

kaart defektne selle pärast et sita skoori annab ? icon_lol.gif imo asi ikka tihendis icon_razz1.gif
proovi drivereid, tsipseti drivereid jne
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 18:45:35 vasta tsitaadiga

Palju ta siis annab skoori?Tavaliselt kaardil siukest defekti ei satu, et töötab muidu ilusti lihtsalt skoor on si*em icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 10:20:11 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
On keegi saanud praak kaupa? endal küll selline tunne, et Sparkles 6600GT annab liiga sita skoori kui peaks andma.

Ma siiski oletan, et ATF ise ei ole seda praaki eksemplari tootnud. ATF-i võib kiruda (garantii)teeninduses või kui nad on teadlikult sulle selle p..a kaela määrinud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2005 23:18:14 vasta tsitaadiga

Pointi oli kuskil ~11000. Mis peaks olema nõrk. Emaplaadiks siis see samune kõssu U8598 ja muidu Intel4 2,5ghz.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 14:01:10 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Pointi oli kuskil ~11000. Mis peaks olema nõrk. Emaplaadiks siis see samune kõssu U8598 ja muidu Intel4 2,5ghz.


kui see on nüüd 2001SE skoor siis on see nõrk ja viga driverites suure tõenäosusega, kui see on 03'e skoor siis mida sa kurdad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boardman
HV vaatleja
boardman

liitunud: 22.02.2005




sõnum 06.05.2005 15:29:13 vasta tsitaadiga

kaup liikus küll kiiresti nagu vaja aga kohale toimetamise tasut ei olnt mingit juttu.
tulin koolist koju ja vaatan et pakk. lähemalt uurima hakkates avastasin et mingi saatmis kulu oli ka seal. Ma ei tea kes selle kulu kinni maksis kas ema või keegi aga ma pole teda veel näinud.
Ei tore tegelikult et ka siukseid firmasid olemas on aga võiskid siis ka paki kohale toimetamise hindadest juttu teha.

icon_neutral.gif

_________________
lumi on magus 8)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 17:24:28 vasta tsitaadiga

sai kunagi ammu neilt Asuse Ti4200 vivo kaart tellitud. Eestis mujal seda polnud, üks kohalik firma pakkus mulle, et maaletooja kaudu umbes kuu ajaga saaks. No ATF lubas 2 nädalaga, seega tellisin ära. Kui õieti mäletan, siis vist kahe kuu pärast sain lõpuks neilt asja kätte. Aga kui nende selgitus oli õige, siis polnud midagi parata- Rootsist telliti, suveaeg, kõik tegelased puhkusel jne.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 20.05.2005 16:26:35 vasta tsitaadiga

kaup liikus küll kiiresti nagu vaja aga kohale toimetamise tasut ei olnt mingit juttu. icon_eek.gif

Aga naiteks mina oigesti sain aru,kes peab maksma kohale toimetamise tasu...... http://www.hot.ee/malefactor/els.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.05.2005 07:46:08 vasta tsitaadiga

Omal on siiamaani olnud üpris positiivsed kogemused.
Millalgi ammu ammu sai sealt 12x LiteOn'i kõrvetaja võetud. See läks aga paari-kolme kuu jooksul pekki ning sai garantii korras poodi viidud. Kui õigesti mäletan, siis võeti kontrolli ja mingi aja pärast võeti ühendust, et tuksis jah, tulge uue järgi. Kohapeal pisteti 12x NEC'i kõrvetaja ilma mingi kobinata pihku ja rahu majas. icon_smile.gif See viimane töötab siiamaani nagu vana mees.
Enne viimast aastavahetust sai sealt digifotikas ostetud. Vaatasin kodulehelt, et neid komplekte(A75+256CF+4xAA ja laadija) neil peaks veel jätkuma, vist 6 oli veel kirjas. Selle peale läksin otse kohale ning sain kauba kenasti kätte. Fotokas muidugi otsustas natuke aega tagasi rikki minna, põhjuseks Canoni A seeria tüüpviga: objektiivi liigutusmehhanismi jama. Eks ma viin selle otse Overalli, sest poe kaudu jõuaks ta nagunii sinna, niiet mida vähem vahelülisid, seda kindlam.
Kolmas kogemus oli 2,4 celeron komplekti ostmisel. Neti kaudu sai ära tellitud ning selle käigus ka konfi muudatus ära nimetatud, st. CD-R -> CD-RW. Saadeti arve. See sai tasutud netipangas. Igaks juhuks veel mail saadetud orienteeruva kättesaamiseaja täpsustamiseks. Vastati, et annavad teada, kui kohal. Paar-kolm päeva hiljem helistatigi infoga, et kast olemas, tulge aga järgi. Kohapeal ütlesin, et tulin selle kasti järgi. Tõsteti asi letile, mina võtsin asja kaenlasse ja astusin minema. Enne ära sõtimist tsekkisin igaks juhuks üle kas kõik ok. Ning tõesti, isegi arveleht oli täiesti korrektne icon_smile.gif Kusjuures positiivne on see, et kastile ei topita mingeid kleepse külge ja garantii antakse igale detailile eraldi nii pikalt, kui ette on nähtud.
Letis teenindus muidugi ei hiilga. Kui ise konkreetselt ei küsi, siis ei tehta praktiliselt üldse välja. Niisama võidki leti ette vahtima jääda, see kedagi ei koti. icon_razz.gif
Keelega ei ole kah nagu probleeme olnud. Niiet üldjoontes võiks siiski suht normaalseks nimetada seda kohta.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Igr
Kreisi kasutaja
Igr

liitunud: 11.03.2004




sõnum 17.06.2005 11:15:59 vasta tsitaadiga

fuck! icon_evil.gif leidsin nende e-poodist et LSD monitor maksab 4100, helistasin et saada veel infot, aga nad räägivad et seal on mingi eksimus ja monitori hind on ~4500 thumbs_down.gif
mehed! mõtlege ja kontrollige 7-korda enne kui midagi ATF-st ostma

_________________
|^^^ bio ^^^|\\..|8)\___
|___diesel___|_|..|__|__|)
/(@)(@)""""/(@)(@)"""/(@)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.06.2005 11:28:38 vasta tsitaadiga

Need venkud on üldse umbe kavalad omaarust. Sign-s ükskord küsisin ühe vendi kohta kas neil see laos on, huvi oli kuna hind oli ikka päris hea. Samal õhtul vaatasin netist uuesti hinda aga siis oli hind juba 60kr võrra kõrgem. icon_evil.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 17.06.2005 13:41:23 vasta tsitaadiga

Igr kirjutas:
<b>piix</b>! icon_evil.gif leidsin nende e-poodist et LSD monitor maksab 4100, helistasin et saada veel infot, aga nad räägivad et seal on mingi eksimus ja monitori hind on ~4500 thumbs_down.gif
mehed! mõtlege ja kontrollige 7-korda enne kui midagi ATF-st ostma



Kuule "sõber",sulle ei ole vedanud üks kord aga sina nuttad nagu väike laps.... 8)
Pole ideaalset arvuti firmat Eestis üldse.
Alati kontrollin ära hind lihtsalt,kui sobib-ostan thumbs_up.gif ,mitte karjun,et mulle midagi ei meeldi..
atf-iga alati oli positiivne kogemus.
Ja ...icon_lol.gif "LSD" Monitor....mis asi üldse see on?Mingi narko monitor vist icon_eek.gif
Mõtlesin varem,et need ikka LCD monitorid.....n.n Liquid Crystal Display... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 17.06.2005 14:58:22 vasta tsitaadiga

atf-il pole kohapeal suurt midagi mõistlikku. käisin, küsisin ühte, teist ja kolmandat, rahakott oli näpuvahel valmis.. visati suunurgast, et kõike tuleb tellida ja ooteaeg vähemalt kaks/kolm nädalat. kui see on ideaalilähedane firma, no siis võtke andeks..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 17.06.2005 15:02:12 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
atf-il pole kohapeal suurt midagi mõistlikku. käisin, küsisin ühte, teist ja kolmandat, rahakott oli näpuvahel valmis.. visati suunurgast, et kõike tuleb tellida ja ooteaeg vähemalt kaks/kolm nädalat. kui see on ideaalilähedane firma, no siis võtke andeks..


tõsi,väike firma,suurt kaubavaliku kohal pole icon_confused.gif
ükskõik hinnad meeldivad... icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 21:28:04 vasta tsitaadiga

sai ka oma video sealt ostetud(6600), kuna hind oli konkurentsitult madalaim, algul teemat lugedes erilist usaldust ei tekkinud. kohale minek oli omaette nali, kuna õismäed ei tunne ja bussipeatuse nime segamini ajasin siis pidin pool õismäed läbi kappama icon_biggrin.gif aga see vast minu viga.
tellimas käisin teisipäeval, lubati reedeks aga kätte sain neljapäeval. teenindus oli nagu oli, muidu midagi ette heita ei saa, aga müüja võiks eestikeelt paremini osata, aga probleeme polnud sellega. garantiise pole asja olnud ja loodetavasti polegi.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Igr
Kreisi kasutaja
Igr

liitunud: 11.03.2004




sõnum 17.06.2005 23:14:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja ... "LSD" Monitor....mis asi üldse see on?Mingi narko monitor vist
Mõtlesin varem,et need ikka LCD monitorid.....n.n Liquid Crystal Display...

no jah, mina ka eksisin, kuid minu eksimus ei maksa 400 krooni...

_________________
|^^^ bio ^^^|\\..|8)\___
|___diesel___|_|..|__|__|)
/(@)(@)""""/(@)(@)"""/(@)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raxo
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 19.06.2005 22:35:20 vasta tsitaadiga

Malefactor kirjutas:

Alati kontrollin ära hind lihtsalt,kui sobib-ostan thumbs_up.gif ,mitte karjun,et mulle midagi ei meeldi..
atf-iga alati oli positiivne kogemus.

See lauseehitus tõestab, et sul on nendega alati positiivne kogemus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2005 20:42:46 vasta tsitaadiga

Raxo kirjutas:
Malefactor kirjutas:

Alati kontrollin ära hind lihtsalt,kui sobib-ostan thumbs_up.gif ,mitte karjun,et mulle midagi ei meeldi..
atf-iga alati oli positiivne kogemus.

See lauseehitus tõestab, et sul on nendega alati positiivne kogemus icon_biggrin.gif


Keeleoskuse üle pole mõtet teistega ilkuda, küsi endalt parem, kui hästi sa vene keelt oskad. Tüüpiline foorumitrollide taktika, kui midagi paremat pole vastu öelda, hakatakse isiklikul tasandil solvama.

Edu
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raxo
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 25.06.2005 14:19:33 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:

Keeleoskuse üle pole mõtet teistega ilkuda, küsi endalt parem, kui hästi sa vene keelt oskad. Tüüpiline foorumitrollide taktika, kui midagi paremat pole vastu öelda, hakatakse isiklikul tasandil solvama.

Edu

Mis ma seda ikka endalt küsin, tean, et ei oska ega tahagi osata icon_rolleyes.gif

Aga fakt on see, et venelastel on venelaste poes siiski tiba parem/sõbralikum teenindus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.