Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 13:24:51 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245683
5787
pole klokkand eriti

ega jah icon_lol.gif mälu kiirus aint üle 900 ja kaart xt. pole üldse eriti klokki icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 13:34:48 vasta tsitaadiga

Tegin uue http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 22.10.2004 14:11:10 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:

3dmark03'es omab jah. aga kas ka peldaes nii väga omab? ei icon_razz.gif... uuemates ps2 pelides on ilmselt kiirem korralikult.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2196&p=1 järgi vaadates on kõikidest 5900/9800 kaartidest tunduvalt parem, seda peaaegu kõikides testides. Kuigi muidugi ainult review andmeid ei saa ka puhta tõena võtta.
6800/x800-le muidugi vastu ei saa, aga ei peagi saama.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 14:17:21 vasta tsitaadiga

Peale väikest upgrade-i siis:
6111 3DMarks
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 14:38:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2196&p=1 järgi vaadates on kõikidest 5900/9800 kaartidest tunduvalt parem, seda peaaegu kõikides testides. Kuigi muidugi ainult review andmeid ei saa ka puhta tõena võtta.


AMD inimesi icon_smile.gif (neid siin foorumis vist tunduv enamus) vaevalt see sunnib Inteli ja PCI-Expressi peale üle minema...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 22.10.2004 14:45:52 vasta tsitaadiga

nujah, aga kui A64-e PCIe ennfoorsid ja viad ja atid on kohe-kohe ukse taga, siis on lootust küll.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.10.2004 17:14:01 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128

aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
thumbs_up.gif kaart.

et nagu mida see amd siit otsib icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 17:17:11 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
High-Q kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128

aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
thumbs_up.gif kaart.

et nagu mida see amd siit otsib icon_question.gif icon_question.gif


See oli võrdluseks Sulle toodud... icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.10.2004 17:22:05 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
High-Q kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128

aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
thumbs_up.gif kaart.

et nagu mida see amd siit otsib icon_question.gif icon_question.gif


See oli võrdluseks Sulle toodud... icon_wink.gif

ikka ei saand aru,võrdlusest sain aru aga miks ta amd-st rääkis
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 17:25:32 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
Rajareits kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
High-Q kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128

aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
thumbs_up.gif kaart.

et nagu mida see amd siit otsib icon_question.gif icon_question.gif


See oli võrdluseks Sulle toodud... icon_wink.gif

ikka ei saand aru,võrdlusest sain aru aga miks ta amd-st rääkis


Ta ütles, et P4 on suure klokiga, kuid jääb AMD'le alla. KLOKK EI TÄHENDA MIDAGI! Enamusjaolt on nii..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 22.10.2004 17:54:24 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
Rajareits kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
High-Q kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128

aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
thumbs_up.gif kaart.

et nagu mida see amd siit otsib icon_question.gif icon_question.gif


See oli võrdluseks Sulle toodud... icon_wink.gif

ikka ei saand aru,võrdlusest sain aru aga miks ta amd-st rääkis


Ta ütles, et P4 on suure klokiga, kuid jääb AMD'le alla. KLOKK EI TÄHENDA MIDAGI! Enamusjaolt on nii..

vot nüüd sain aru icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 18:10:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
nujah, aga kui A64-e PCIe ennfoorsid ja viad ja atid on kohe-kohe ukse taga, siis on lootust küll.

icon_biggrin.gif Kujutan ette mis sebimine AMD mehade leeris peale hakkab - hirmus vanade mobode ja 9800 pro-de müük, kui PCI-Express ka neile võimalikuks saab... See väike vinki neile, kellel on plaanis lähitulevikus odava raha eest endale 9800 pro osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 22.10.2004 20:07:58 vasta tsitaadiga

kui nv või partnerid viitsivad teha 6600GT AGP-le ja keegi suvatseb seda ka eestis müüa, siis sekundi pealt läheb mu PNY 5900XT müüki.
Kuna aga veel pole AGP versiooni näha, siis hakka või emmet vahetama, aga seda ei taha teha, pealegi kui emmet vahetada, siis juba tõsise asja: nF4 SLI vastu, kuid siis pean oma armsast ja hästiklokkuvast s754 3000+ prosest lahti ütlema. see ei meeldi kohe mitte icon_sad.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 02:15:24 vasta tsitaadiga

Noh... vaevalt et AGP-le keegi 6600GT tegema hakkab ja kui hakkab, siis pole ta enam see, mis PCI-Expressile... Performance on ju siis erinev... Praegusel juhul hind on ju praktiliselt sama või isegi odavam kui 9800pro-l, see paneb asja paika! Ja kui ka AMD-le saab lähitulevikus võimalikuks PCI-E., siis tekib paljudel kiusatus icon_wink.gif - hind nati odavam, aga performance poole parem... icon_rolleyes.gif Huvitav, millal stardipauku(9800pro-de äramüüki!) oodata on? Oskab keegi kommenteerida, millal on oodata PCI-Express mobosid AMD64-le?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 10:56:02 vasta tsitaadiga

sai siis eile tehtud uus test. Prose 2250mhz ja videot veits kellatud. Tulemus 4270 3DMarks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.10.2004 10:59:31 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
sai siis eile tehtud uus test. Prose 2250mhz ja videot veits kellatud. Tulemus 4270 3DMarks.


9600xt-st peaks ikka sipa rohkem tulema icon_biggrin.gif
klokkides siis..
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 11:01:17 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
velzatis kirjutas:
sai siis eile tehtud uus test. Prose 2250mhz ja videot veits kellatud. Tulemus 4270 3DMarks.


9600xt-st peaks ikka sipa rohkem tulema icon_biggrin.gif
klokkides siis..
ausalt öeldes ma ei tea milles viga. Ega endalegi see eriti suur skoor eitundunud. Profiilis mõne võrra väiksem skoor kellamata videoga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 11:08:44 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Noh... vaevalt et AGP-le keegi 6600GT tegema hakkab ja kui hakkab, siis pole ta enam see, mis PCI-Expressile... Performance on ju siis erinev... Praegusel juhul hind on ju praktiliselt sama või isegi odavam kui 9800pro-l, see paneb asja paika! Ja kui ka AMD-le saab lähitulevikus võimalikuks PCI-E., siis tekib paljudel kiusatus icon_wink.gif - hind nati odavam, aga performance poole parem... icon_rolleyes.gif Huvitav, millal stardipauku(9800pro-de äramüüki!) oodata on? Oskab keegi kommenteerida, millal on oodata PCI-Express mobosid AMD64-le?


tohoh, mis kiirusevahe on pci-expressi ja agp kaartidel praegu? nforce 4 on valmis ja 2-3 nädala jooksul myygis, nvnews.net'i poistel juba ammu 6800Ultrad ootamas, et SLI'ga kõik paika panna icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 14:39:46 vasta tsitaadiga

Kui AGP-l ja PCI-Expressil pole mingit vahet - sinu kirjutisest võib kaudselt nii järeldada, siis milleks üldse PCI-Express(kaartide võrdsus on pigem kunstlikult loodud!)? Oleks võinud ju rahulikult jääda pidama AGP peale... Mina nii ei väida, arhitektuur ju erinev, järelikult siis kas väiksemal või suuremal määral ka performance? Ja eks see peaks ka mingil määral kaarte mõjutama... või mitte? Mina ei ole itimees icon_smile.gif ... kui väidad, et minu arvamus vale, siis põhjenda...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 16:00:35 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

kuidas saavad kaardid olla kiiremad, kui mõlemad tootjad kasutavad "silda", mis muudab agp siini pci-expressiks? icon_wink.gif teine põlvkond, mis peaks saabuma 2005 aasta lõpupoole, vot need on juba kaardid, mis pci-expressiga midagi peale oskavad hakata, hetkel on asi lihtsalt gimmick, mis vähemalt nvidia puhul omab agp ees ainsa eelisena SLI võimalust, atil pole sedagi... küll aga tekib reaalne kiirusevõit sellest, et nv45 jookseb 425/1100, mitte 400/1100 nagu vanilla 6800U (ja minu GT icon_razz1.gif )
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 21:03:40 vasta tsitaadiga

margusser, aga oskad öelda kui palju kannatab üldse 9600xt kellata ?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.10.2004 21:05:18 vasta tsitaadiga

ei oska, kuna iga isend klokkub omamoodi.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 21:58:07 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
ei oska, kuna iga isend klokkub omamoodi.
seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 23.10.2004 22:03:07 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
margusser kirjutas:
ei oska, kuna iga isend klokkub omamoodi.
seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus) icon_neutral.gif

mälud ~40MHz, core ~60MHz
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 22:29:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus) icon_neutral.gif


Soovitaks sulle AtiTooli, saad ohutult järgi proovida...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 23.10.2004 23:24:40 vasta tsitaadiga

4959
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 23.10.2004 23:26:56 vasta tsitaadiga

obu90210 kirjutas:
4959


häpi ei ole sul sellise scooriga?

a64 ja 9800pro...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 02:39:57 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
tsitaat:

seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus) icon_neutral.gif


Soovitaks sulle AtiTooli, saad ohutult järgi proovida...
proovisin. Panin selle find max core ja siis mingi aja pärast tekkisid mööda monitori laiali väiksed täpikesed (eri värvidega). Ära ka ei läinud. Tegin restardi ja siiamaani kõik korras (video def. kelladel). icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 02:41:31 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
obu90210 kirjutas:
4959


häpi ei ole sul sellise scooriga?

a64 ja 9800pro...
ega tal suurt viga ka ei ole ju. mul sama arvuti ainult 9600xt ja 900 3dmarki vähem. vb veits võiks suurem olla. icon_confused.gif [/b]
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 10:29:04 vasta tsitaadiga

9800Pro puhul on keskmine default kelladel 5800... Ja mis ma ütleksin AtiTooli kasutamise koha pealt icon_smile.gif - alati on soovitatav läbi lugeda õpetus(read fail) ja kasutajate poolt esitatud küsimused looja veebilehel... Ju siis sina tegid midagi valesti... AtiTool on lollikindel asi ning võimaldab leida max core ja mälu ilma sinu poolt kirjeldatud probleemideta...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 14:24:55 vasta tsitaadiga

barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 24.10.2004 18:16:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.


Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated kõik tehtud peale SP2.
Uusim catalust peal.


Colin 4 pilt ikka imeilus, kõik põhjas.
Doom3 juures on arvuti arenguruum aga märgata icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 18:43:14 vasta tsitaadiga

Mälu, prose mõjutasid skoori 3DMark01-s, 03 ja 05 puhul ei ole mõtet enam proset mainida, test mõõdab ainult graafikat... aga 9800pro skoor minul koos värske installiga, ilma midagi eelnevalt paika panemata oli 5860... nii et 4900 siiski on vähe.
Ja kõik põhjas ning ilma probleemideta mängida on võimalik 9800 pro-ga üldiselt ainult kuni selle aasta alguse-keskpaigani väljatulnud mänge... Meie siin Eestis ei ole enamus kahjuks nii rikkad, et suudaksime sammu pidada üldise arenguga mänguturul...


viimati muutis ewur 24.10.2004 18:52:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 24.10.2004 18:49:17 vasta tsitaadiga

obu90210 kirjutas:
tsitaat:

barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.


Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated kõik tehtud peale SP2.
Uusim catalust peal.


Colin 4 pilt ikka imeilus, kõik põhjas.
Doom3 juures on arvuti arenguruum aga märgata icon_smile.gif



äkki sul on see 128 bitine r9800 pro?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 24.10.2004 19:07:58 vasta tsitaadiga

Werder kirjutas:
obu90210 kirjutas:
tsitaat:

barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.


Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated kõik tehtud peale SP2.
Uusim catalust peal.


Colin 4 pilt ikka imeilus, kõik põhjas.
Doom3 juures on arvuti arenguruum aga märgata icon_smile.gif



äkki sul on see 128 bitine r9800 pro?

mis siukseid isendid on ka olemas icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 24.10.2004 19:25:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äkki sul on see 128 bitine r9800 pro?


Ikka 256 bit.
Club3d-lt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 25.10.2004 23:25:03 vasta tsitaadiga

Installisin Service Pack2 Windows XPle... Ja Ati uusimatele catalystidele reinstall.
nii, nagu Tomz ja Ewur ennustasid - 3dmark03 - 5841

Tänud teile info eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 00:55:57 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Tore, nüüd siis veel pro xt-ks flashida ja tuleb 6500-6600... Muidugi sel juhul, kui core on r360...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 26.10.2004 12:15:02 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
icon_smile.gif Tore, nüüd siis veel pro xt-ks flashida ja tuleb 6500-6600... Muidugi sel juhul, kui core on r360...


Einoh, las ma lasen Colinit veel veidi tavasettingutega icon_smile.gif Kunagi, kui enam uuest maisnast ja helendavatest ventilaatoritest (sic!) vasikavaimustust pole, eks siis hakkan vaatam mis edasi/tagasi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 26.10.2004 12:48:09 vasta tsitaadiga

wäääääääää icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
jäin täna enda radeonist ilma,pani ketsid karpi läksin garantiise ja võtsid ära lubasid vist uur anda icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 26.10.2004 13:18:22 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
wäääääääää icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
jäin täna enda radeonist ilma,pani ketsid karpi läksin garantiise ja võtsid ära lubasid vist uur anda icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif


No milles probla siis? ehk saad isegi vängema mudeli? icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 26.10.2004 13:27:06 vasta tsitaadiga

ei usu .. ma arvan et Riva TnT antakse
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 26.10.2004 13:42:21 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
ei usu .. ma arvan et Riva TnT antakse

ei tea kas saan ikka terve asemele aga loodan ei tahaks ilma jääda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 14:26:41 vasta tsitaadiga

AthlonXP2600+ (def.1910mhz), 512ddrpc3200 400mhz
MSI rx9800pro @ 400/360 thumbs_up.gif 6020 punni
.........................@ 417/369 thumbs_up.gif 6220 punni 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aif
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 14:49:36 vasta tsitaadiga

AMD Athlon XP1700+ @ 2ghz
Vdata 512ddr pc3200... downclock to 175mhz ( mobo on pidur )
Club3D Radeon 9800PRO 256mb @ 4x agp ( jällegi mobo on pidur ) @ default kellad [378/338])

5499 icon_rolleyes.gif - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245584
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 26.10.2004 17:46:32 vasta tsitaadiga

Score: 4915

A64@2200Mhz
R9500@9700 - 303/303Mhz
2x256mb Kingston HyperX PC4000

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pakavana
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2004




sõnum 26.10.2004 21:24:06 vasta tsitaadiga

AMD 64 3200+
Gainward 6800GT
2x512mb PC3200

Skoor: 11617 3d marki

Kuna teen testi esimest korda, siis palun öelge kas tulemus on jama või normaalne selle konfi kohta (kõik kellamata)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 26.10.2004 21:31:56 vasta tsitaadiga

täitsa normaalne default tulemus, pole viga midagi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 21:49:45 vasta tsitaadiga

Kas ikka on normaalne? Minu arust peaks vähe rohkem olema ju. Umbes ~13k.. Võib-olla ka eksin: ei tea midagi nendest..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 26.10.2004 22:07:44 vasta tsitaadiga

klouni alienware kast (3800+, 1gb dual-ddr ram, 6800gt) sai alla selle (miski 10,7 või nii), aga klounil oli 333ddr mälu, kui ta pisut oma süsteemi häälestas, sai ka üle 11K. Aga seda loomulikult GT kiirustega, mitte ultra.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.