|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
22.10.2004 13:24:51
|
|
|
ega jah mälu kiirus aint üle 900 ja kaart xt. pole üldse eriti klokki
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
22.10.2004 14:11:10
|
|
|
| tomz kirjutas: |
3dmark03'es omab jah. aga kas ka peldaes nii väga omab? ei ... uuemates ps2 pelides on ilmselt kiirem korralikult. |
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2196&p=1 järgi vaadates on kõikidest 5900/9800 kaartidest tunduvalt parem, seda peaaegu kõikides testides. Kuigi muidugi ainult review andmeid ei saa ka puhta tõena võtta.
6800/x800-le muidugi vastu ei saa, aga ei peagi saama.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
22.10.2004 14:17:21
|
|
|
Peale väikest upgrade-i siis:
6111 3DMarks
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
22.10.2004 14:38:11
|
|
|
AMD inimesi (neid siin foorumis vist tunduv enamus) vaevalt see sunnib Inteli ja PCI-Expressi peale üle minema...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
22.10.2004 14:45:52
|
|
|
| nujah, aga kui A64-e PCIe ennfoorsid ja viad ja atid on kohe-kohe ukse taga, siis on lootust küll.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
22.10.2004 17:14:01
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart. |
et nagu mida see amd siit otsib
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.10.2004 17:17:11
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart. |
et nagu mida see amd siit otsib  |
See oli võrdluseks Sulle toodud...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
22.10.2004 17:22:05
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart. |
et nagu mida see amd siit otsib  |
See oli võrdluseks Sulle toodud...  |
ikka ei saand aru,võrdlusest sain aru aga miks ta amd-st rääkis
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.10.2004 17:25:32
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart. |
et nagu mida see amd siit otsib  |
See oli võrdluseks Sulle toodud...  |
ikka ei saand aru,võrdlusest sain aru aga miks ta amd-st rääkis |
Ta ütles, et P4 on suure klokiga, kuid jääb AMD'le alla. KLOKK EI TÄHENDA MIDAGI! Enamusjaolt on nii..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
22.10.2004 17:54:24
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| High-Q kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart. |
et nagu mida see amd siit otsib  |
See oli võrdluseks Sulle toodud...  |
ikka ei saand aru,võrdlusest sain aru aga miks ta amd-st rääkis |
Ta ütles, et P4 on suure klokiga, kuid jääb AMD'le alla. KLOKK EI TÄHENDA MIDAGI! Enamusjaolt on nii.. |
vot nüüd sain aru
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
22.10.2004 18:10:21
|
|
|
| tsitaat: |
nujah, aga kui A64-e PCIe ennfoorsid ja viad ja atid on kohe-kohe ukse taga, siis on lootust küll.
|
Kujutan ette mis sebimine AMD mehade leeris peale hakkab - hirmus vanade mobode ja 9800 pro-de müük, kui PCI-Express ka neile võimalikuks saab... See väike vinki neile, kellel on plaanis lähitulevikus odava raha eest endale 9800 pro osta
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
22.10.2004 20:07:58
|
|
|
kui nv või partnerid viitsivad teha 6600GT AGP-le ja keegi suvatseb seda ka eestis müüa, siis sekundi pealt läheb mu PNY 5900XT müüki.
Kuna aga veel pole AGP versiooni näha, siis hakka või emmet vahetama, aga seda ei taha teha, pealegi kui emmet vahetada, siis juba tõsise asja: nF4 SLI vastu, kuid siis pean oma armsast ja hästiklokkuvast s754 3000+ prosest lahti ütlema. see ei meeldi kohe mitte
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.10.2004 02:15:24
|
|
|
Noh... vaevalt et AGP-le keegi 6600GT tegema hakkab ja kui hakkab, siis pole ta enam see, mis PCI-Expressile... Performance on ju siis erinev... Praegusel juhul hind on ju praktiliselt sama või isegi odavam kui 9800pro-l, see paneb asja paika! Ja kui ka AMD-le saab lähitulevikus võimalikuks PCI-E., siis tekib paljudel kiusatus - hind nati odavam, aga performance poole parem... Huvitav, millal stardipauku(9800pro-de äramüüki!) oodata on? Oskab keegi kommenteerida, millal on oodata PCI-Express mobosid AMD64-le?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.10.2004 10:56:02
|
|
|
| sai siis eile tehtud uus test. Prose 2250mhz ja videot veits kellatud. Tulemus 4270 3DMarks.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.10.2004 10:59:31
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| sai siis eile tehtud uus test. Prose 2250mhz ja videot veits kellatud. Tulemus 4270 3DMarks. |
9600xt-st peaks ikka sipa rohkem tulema
klokkides siis..
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.10.2004 11:01:17
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| sai siis eile tehtud uus test. Prose 2250mhz ja videot veits kellatud. Tulemus 4270 3DMarks. |
9600xt-st peaks ikka sipa rohkem tulema
klokkides siis.. |
ausalt öeldes ma ei tea milles viga. Ega endalegi see eriti suur skoor eitundunud. Profiilis mõne võrra väiksem skoor kellamata videoga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.10.2004 11:08:44
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Noh... vaevalt et AGP-le keegi 6600GT tegema hakkab ja kui hakkab, siis pole ta enam see, mis PCI-Expressile... Performance on ju siis erinev... Praegusel juhul hind on ju praktiliselt sama või isegi odavam kui 9800pro-l, see paneb asja paika! Ja kui ka AMD-le saab lähitulevikus võimalikuks PCI-E., siis tekib paljudel kiusatus - hind nati odavam, aga performance poole parem... Huvitav, millal stardipauku(9800pro-de äramüüki!) oodata on? Oskab keegi kommenteerida, millal on oodata PCI-Express mobosid AMD64-le? |
tohoh, mis kiirusevahe on pci-expressi ja agp kaartidel praegu? nforce 4 on valmis ja 2-3 nädala jooksul myygis, nvnews.net'i poistel juba ammu 6800Ultrad ootamas, et SLI'ga kõik paika panna
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.10.2004 14:39:46
|
|
|
Kui AGP-l ja PCI-Expressil pole mingit vahet - sinu kirjutisest võib kaudselt nii järeldada, siis milleks üldse PCI-Express(kaartide võrdsus on pigem kunstlikult loodud!)? Oleks võinud ju rahulikult jääda pidama AGP peale... Mina nii ei väida, arhitektuur ju erinev, järelikult siis kas väiksemal või suuremal määral ka performance? Ja eks see peaks ka mingil määral kaarte mõjutama... või mitte? Mina ei ole itimees ... kui väidad, et minu arvamus vale, siis põhjenda...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.10.2004 16:00:35
|
|
|
link :: kae siit
kuidas saavad kaardid olla kiiremad, kui mõlemad tootjad kasutavad "silda", mis muudab agp siini pci-expressiks? teine põlvkond, mis peaks saabuma 2005 aasta lõpupoole, vot need on juba kaardid, mis pci-expressiga midagi peale oskavad hakata, hetkel on asi lihtsalt gimmick, mis vähemalt nvidia puhul omab agp ees ainsa eelisena SLI võimalust, atil pole sedagi... küll aga tekib reaalne kiirusevõit sellest, et nv45 jookseb 425/1100, mitte 400/1100 nagu vanilla 6800U (ja minu GT )
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.10.2004 21:03:40
|
|
|
| margusser, aga oskad öelda kui palju kannatab üldse 9600xt kellata ?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.10.2004 21:05:18
|
|
|
| ei oska, kuna iga isend klokkub omamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.10.2004 21:58:07
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| ei oska, kuna iga isend klokkub omamoodi. |
seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
23.10.2004 22:03:07
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| ei oska, kuna iga isend klokkub omamoodi. |
seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus)  |
mälud ~40MHz, core ~60MHz
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.10.2004 22:29:16
|
|
|
| tsitaat: |
seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus) icon_neutral.gif
|
Soovitaks sulle AtiTooli, saad ohutult järgi proovida...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
23.10.2004 23:24:40
|
|
|
| 4959
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
23.10.2004 23:26:56
|
|
|
häpi ei ole sul sellise scooriga?
a64 ja 9800pro...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.10.2004 02:39:57
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| tsitaat: |
seda küll, aga mis piir võiks olla see piir kust tõesti enam üle ei tohiks minna. (sain just uue arvuti ja pole silmast-silma uuemate arvutijuppidega kokku puutunud asi on selles, sellest selline teadmatus) icon_neutral.gif
|
Soovitaks sulle AtiTooli, saad ohutult järgi proovida... |
proovisin. Panin selle find max core ja siis mingi aja pärast tekkisid mööda monitori laiali väiksed täpikesed (eri värvidega). Ära ka ei läinud. Tegin restardi ja siiamaani kõik korras (video def. kelladel).
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.10.2004 02:41:31
|
|
|
| margusser kirjutas: |
häpi ei ole sul sellise scooriga?
a64 ja 9800pro... |
ega tal suurt viga ka ei ole ju. mul sama arvuti ainult 9600xt ja 900 3dmarki vähem. vb veits võiks suurem olla. [/b]
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
24.10.2004 10:29:04
|
|
|
9800Pro puhul on keskmine default kelladel 5800... Ja mis ma ütleksin AtiTooli kasutamise koha pealt - alati on soovitatav läbi lugeda õpetus(read fail) ja kasutajate poolt esitatud küsimused looja veebilehel... Ju siis sina tegid midagi valesti... AtiTool on lollikindel asi ning võimaldab leida max core ja mälu ilma sinu poolt kirjeldatud probleemideta...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.10.2004 14:24:55
|
|
|
| barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
24.10.2004 18:16:24
|
|
|
| tsitaat: |
barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.
|
Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated kõik tehtud peale SP2.
Uusim catalust peal.
Colin 4 pilt ikka imeilus, kõik põhjas.
Doom3 juures on arvuti arenguruum aga märgata
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
24.10.2004 18:43:14
|
|
|
Mälu, prose mõjutasid skoori 3DMark01-s, 03 ja 05 puhul ei ole mõtet enam proset mainida, test mõõdab ainult graafikat... aga 9800pro skoor minul koos värske installiga, ilma midagi eelnevalt paika panemata oli 5860... nii et 4900 siiski on vähe.
Ja kõik põhjas ning ilma probleemideta mängida on võimalik 9800 pro-ga üldiselt ainult kuni selle aasta alguse-keskpaigani väljatulnud mänge... Meie siin Eestis ei ole enamus kahjuks nii rikkad, et suudaksime sammu pidada üldise arenguga mänguturul...
viimati muutis ewur 24.10.2004 18:52:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
24.10.2004 18:49:17
|
|
|
| obu90210 kirjutas: |
| tsitaat: |
barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.
|
Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated kõik tehtud peale SP2.
Uusim catalust peal.
Colin 4 pilt ikka imeilus, kõik põhjas.
Doom3 juures on arvuti arenguruum aga märgata  |
äkki sul on see 128 bitine r9800 pro?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
24.10.2004 19:07:58
|
|
|
| Werder kirjutas: |
| obu90210 kirjutas: |
| tsitaat: |
barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.
|
Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated kõik tehtud peale SP2.
Uusim catalust peal.
Colin 4 pilt ikka imeilus, kõik põhjas.
Doom3 juures on arvuti arenguruum aga märgata  |
äkki sul on see 128 bitine r9800 pro? |
mis siukseid isendid on ka olemas
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
24.10.2004 19:25:39
|
|
|
| tsitaat: |
äkki sul on see 128 bitine r9800 pro?
|
Ikka 256 bit.
Club3d-lt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
25.10.2004 23:25:03
|
|
|
Installisin Service Pack2 Windows XPle... Ja Ati uusimatele catalystidele reinstall.
nii, nagu Tomz ja Ewur ennustasid - 3dmark03 - 5841
Tänud teile info eest.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
26.10.2004 00:55:57
|
|
|
Tore, nüüd siis veel pro xt-ks flashida ja tuleb 6500-6600... Muidugi sel juhul, kui core on r360...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
26.10.2004 12:15:02
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Tore, nüüd siis veel pro xt-ks flashida ja tuleb 6500-6600... Muidugi sel juhul, kui core on r360... |
Einoh, las ma lasen Colinit veel veidi tavasettingutega Kunagi, kui enam uuest maisnast ja helendavatest ventilaatoritest (sic!) vasikavaimustust pole, eks siis hakkan vaatam mis edasi/tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
26.10.2004 12:48:09
|
|
|
wäääääääää
jäin täna enda radeonist ilma,pani ketsid karpi läksin garantiise ja võtsid ära lubasid vist uur anda
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obu90210
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
26.10.2004 13:18:22
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
wäääääääää
jäin täna enda radeonist ilma,pani ketsid karpi läksin garantiise ja võtsid ära lubasid vist uur anda  |
No milles probla siis? ehk saad isegi vängema mudeli?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
26.10.2004 13:27:06
|
|
|
| ei usu .. ma arvan et Riva TnT antakse
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
26.10.2004 13:42:21
|
|
|
| format666 kirjutas: |
| ei usu .. ma arvan et Riva TnT antakse |
ei tea kas saan ikka terve asemele aga loodan ei tahaks ilma jääda
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
26.10.2004 14:26:41
|
|
|
AthlonXP2600+ (def.1910mhz), 512ddrpc3200 400mhz
MSI rx9800pro @ 400/360 6020 punni
.........................@ 417/369 6220 punni 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aif
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2002
|
26.10.2004 14:49:36
|
|
|
AMD Athlon XP1700+ @ 2ghz
Vdata 512ddr pc3200... downclock to 175mhz ( mobo on pidur )
Club3D Radeon 9800PRO 256mb @ 4x agp ( jällegi mobo on pidur ) @ default kellad [378/338])
5499 - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245584
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
26.10.2004 17:46:32
|
|
|
Score: 4915
A64@2200Mhz
R9500@9700 - 303/303Mhz
2x256mb Kingston HyperX PC4000
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pakavana
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2004
|
26.10.2004 21:24:06
|
|
|
AMD 64 3200+
Gainward 6800GT
2x512mb PC3200
Skoor: 11617 3d marki
Kuna teen testi esimest korda, siis palun öelge kas tulemus on jama või normaalne selle konfi kohta (kõik kellamata)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
26.10.2004 21:31:56
|
|
|
| täitsa normaalne default tulemus, pole viga midagi.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
26.10.2004 21:49:45
|
|
|
| Kas ikka on normaalne? Minu arust peaks vähe rohkem olema ju. Umbes ~13k.. Võib-olla ka eksin: ei tea midagi nendest..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
26.10.2004 22:07:44
|
|
|
| klouni alienware kast (3800+, 1gb dual-ddr ram, 6800gt) sai alla selle (miski 10,7 või nii), aga klounil oli 333ddr mälu, kui ta pisut oma süsteemi häälestas, sai ka üle 11K. Aga seda loomulikult GT kiirustega, mitte ultra.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|