|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
madeinussr
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004
|
18.10.2004 12:30:30
|
|
|
tellisin omale ti4200 golden sample 64mb sealt...
raha kandsin üle ja jäin ootama ja siiani ootan keegi pole helistand ka
ikka päris vihane juba..no saan aru kui neil kaarti pole, ikka juhtub aga nüüd olen juba mitu e maili saatnud, et 2kki naq saaks raha tagasi aga ei midagi!!! keegi ei vasta mulle!
kuigi breestingust ostsin omale hdd ja emme, teenindus oli poes mõnus ja hinnadki enamvähem
AGA raha on ikka tagasi vaja
krt ei teagi kohe mis ma teen
_________________ "Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.10.2004 12:32:56
|
|
|
| Helista sellele üldnummerile ja ütle,et tahad peebus tellimust tühistada.Sul arve nr. oli ikka olemas ju?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madeinussr
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004
|
18.10.2004 12:43:14
|
|
|
ok raha oli üleöö tagasi kantud, kuigi selleks kulus mitu n2rvilist e-maili ja pea, et n2dal aega.
olen rahul ja loodan et saame doctorpeebuga uuesti s6pradeks:)
_________________ "Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
18.10.2004 15:11:50
|
|
|
| ELS helistab ennem ette, et kas oled sellisel ajal kodus, kui ei siis läheb lähimasse postkontorisse.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.10.2004 15:14:57
|
|
|
Sai peebust tellitud mälu, mis kätte saades ostutus katkiseks ja ütlevad et ma olevat selle ise ära lõhkunud. Ei oskagi midagi edasi teha
Pilt
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
19.10.2004 15:19:19
|
|
|
ja mis seal nagu katki on?
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
19.10.2004 15:21:12
|
|
|
Kivi küljest ära nagu pildilt näha.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.10.2004 15:21:28
|
|
|
Vaata alumist äärt 5 SMD kondekat puudu ja sama palju poole murdumise peal.
Sellelt pildilt kohe näha et vigastus on mingi kõva esemega tehtud, kätega sellist jälge sinna ei tee.
Pilt2
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
19.10.2004 16:08:37
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Vaata alumist äärt 5 SMD kondekat puudu ja sama palju poole murdumise peal.
Sellelt pildilt kohe näha et vigastus on mingi kõva esemega tehtud, kätega sellist jälge sinna ei tee.
Pilt2 |
siin ei saa sa küll vist paraku midagi teha. üks ytleb et pole lõhkunud ja teine ytleb et saacin terve asja.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
19.10.2004 16:56:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Sai peebust tellitud mälu, mis kätte saades ostutus katkiseks ja ütlevad et ma olevat selle ise ära lõhkunud. Ei oskagi midagi edasi teha
Pilt |
Kas Kingstoni mälu mitte ilusas kinnises mustas karbis ei peaks olema kuni lõpptarbijani?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.10.2004 16:58:27
|
|
|
peaks nigu olema jah, endal küll oli
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.10.2004 17:25:19
|
|
|
| Oli jah mustas karbis aga kasutamiseks peab mälu karbist välja võtma ja siis hakkas selline asi silma.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
19.10.2004 17:28:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oli jah mustas karbis aga kasutamiseks peab mälu karbist välja võtma ja siis hakkas selline asi silma. |
Karp peaks kleepsuga kinni olema.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.10.2004 17:31:31
|
|
|
| Oligi kleepsuga kinni. Ja ühti puudu olevat tükki pole karbis ka olnud, niiet transpordis asi viga ei saand ja peab olema tehase praak.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
19.10.2004 17:35:30
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oligi kleepsuga kinni. |
Siis väga raske tõestada et tehase praak, ainuke lootus et tulevad kliendile vastu. Tegelikult peaks seda praaki aktsepteerima hoopis maaletooja, kui tema ei ole nõus siis keegi peab kahjud kandma.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
20.10.2004 19:34:24
|
|
|
sai siis eile graafikakaart tellitud... vaatab kiirelt kohale jõuab:D
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
21.10.2004 09:30:07
|
|
|
Neil seal juba pea nädala aega kõlarite lehel väga utoopilised hinnad :S
Link: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=56
Teisipäev kirjutasin neile ja nad lubasid asjaga tegeleda kuid siiani pole tulemust olnud.
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.10.2004 09:34:02
|
|
|
Järsku tegu kullast ja teemantitega kaetud kõllidega
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
21.10.2004 12:45:18
|
|
|
| Mina ostsin peebust ti4200, sain praagi, saatsin sinna, siis saadeti see kuhugi edasi, öeldi et läheb 2 päeva kuni 2 nädalat, nüüd ootan, ma ei tia mis saab, sest neid kaarte enam kuskil ple.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
21.10.2004 16:01:59
|
|
|
| mikk1000 kirjutas: |
| Mina ostsin peebust ti4200, sain praagi, saatsin sinna, siis saadeti see kuhugi edasi, öeldi et läheb 2 päeva kuni 2 nädalat, nüüd ootan, ma ei tia mis saab, sest neid kaarte enam kuskil ple. |
arvatavasti saad raha tagasi kui juurde ei taha maksta ja paremat soetada.
milles praagilisus seisnes?
krt mul selline kala silma jäänd nagu et vahel.. väga harva videoka vent nagu vibrab... a kui nati loksutan arvutit siis jääb vait
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
21.10.2004 16:10:04
|
|
|
Norm koht, 2x ostnud sealt. Asi käis lihtsalt, otsid kodukalt toote, märgid ära telli, siis saadetakse sulle arve e-mailile, läbi interneti panga sooritad makse (ütleme u. 10 minutiga on ostetud asi) ja siis saad kuupäeva. Nali oli see, et vaatasin, et krt. kuu aja pärast tuleb alles, aga mingi paar päeva pärast tellimust helistati lambist ja öeldi, et mingi pakk on, toodi ukse taha ära. Igati tore selles mõttes, kohe koju kätte.
Üks asi oli üle 500 krooni ja üks oli üle 2000.-, ühtki halba sõna peale väikse valiku öelda ei oska, hinnad on kah väga head.
Pakid tulid Soomest, vahepeal käisid ilmselt GNT laost läbi, täiesti avamata, otse Soome ladudest
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
21.10.2004 16:23:28
|
|
|
20 nendal ostsin, täna helistati et tuuaxe õhtul uxetaha ära:P
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Suse-er
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004
|
21.10.2004 16:24:22
|
|
|
Offtopic: Kas nad toovad kauba koju üle Eesti või ainult Tallinna piires ?
_________________ Suse Linux  |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
21.10.2004 16:27:21
|
|
|
üle eesti
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
21.10.2004 18:46:28
|
|
|
sain siis graafika kätte...
karbil olnud arve kohaselt omandasin ma 4 logiteki klaviatuuri
ja mis veel hullem...
graafikakaart peale driverite installi keeldub koostööst...
samuti ilma vastavate driverite installita mingi applikatsiooni full scriini lükkamine põhjustab samuti pildi mustax minemist ja mitte enam tagasi tulemist
et homme beestingu ja vaatan mis nad ytlevad.. ja nõuan kiiret välja vahetamist (või asenduse andmist)
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
21.10.2004 23:42:41
|
|
|
| DeathCommando kirjutas: |
sain siis graafika kätte...
karbil olnud arve kohaselt omandasin ma 4 logiteki klaviatuuri
ja mis veel hullem...
graafikakaart peale driverite installi keeldub koostööst...
samuti ilma vastavate driverite installita mingi applikatsiooni full scriini lükkamine põhjustab samuti pildi mustax minemist ja mitte enam tagasi tulemist
et homme beestingu ja vaatan mis nad ytlevad.. ja nõuan kiiret välja vahetamist (või asenduse andmist) |
mis graafika sa tellisid? selle advantage asja?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
22.10.2004 06:46:00
|
|
|
ti4800 se
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
22.10.2004 10:38:54
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oligi kleepsuga kinni. Ja ühti puudu olevat tükki pole karbis ka olnud, niiet transpordis asi viga ei saand ja peab olema tehase praak. |
Kuivõrd pildi järgi võib öelda siis üks pool puuduvast mälust pole ju üldse joodetud-vaid tühjad rajad.Seda ise luua pole lihtne.Peaksid küll saama tõestada ,et pole sinu viga.Sellist tehase jootmisjälge pole eriti võimalik kolviga luua.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.10.2004 15:35:54
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oligi kleepsuga kinni. Ja ühti puudu olevat tükki pole karbis ka olnud, niiet transpordis asi viga ei saand ja peab olema tehase praak. |
Kuivõrd pildi järgi võib öelda siis üks pool puuduvast mälust pole ju üldse joodetud-vaid tühjad rajad.Seda ise luua pole lihtne.Peaksid küll saama tõestada ,et pole sinu viga.Sellist tehase jootmisjälge pole eriti võimalik kolviga luua. |
Puudu pole mitte mälukivi vaid, paar kondekat on ära murdunud, beesting saatis mind pikalt, seejärel helistasin Gnt'se seal tehti kohe pretensioon kingstonile.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.10.2004 13:41:23
|
|
|
Kurat siukeste keissidega hakka või sellist asja nõudma, et tüübid paneksid poes jupi sisse ja demonstreeriks, et ilusti töötab muidu nagu antud juhul näha tuleb välja variant, et võibolla ennem mingi tegelane viinauimas astus kaardile peale kui see kuskil tagaruumis vedeles, pani karpi ja müüs maha.Hiljem kui klient avastab, et asi katki, ning poodi tagasi pöördub saadetakse ta sõna otsese mõttes per*e
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karamel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
26.10.2004 11:46:14
|
|
|
olen 5 korda ~ 5,5k eest juppe ostnud. kolmandal korral tühistasin tellimuse kuna mõtlesin ümber ja raha oli 10 min arvel. viimane asi oli GF 4 TI-4800 SE kui pakendist lahti võtsin nägin et radika plastist kinnituskruvi on ära murdunud
_________________ M: 2x4GB DDR3 PC3L 1600MHz Samsung sülearvuti mälud |
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaximumSpeed
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2002
|
27.10.2004 16:22:22
|
|
|
Ostsin eile Dr Peep-ist C&C Generals 4cd koos Zero hour exp packiga. Kell 9.00 tegin ylekande, kell 11.30 helistas mees et ma olen sul uksetaga, vastasin et olen tööl ja tunnipärast oli mees pakiga mul tööjuures.
Igati positiivne kogemus oli. CD-d olid dvd karbis kiletatud ja omakorda kilekotis.
Kaubaga rahul.
_________________ Proovige vesijahutust;) |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
27.10.2004 21:00:45
|
|
|
Tellisin Peebust videokaardi, mis pidi 15. oktoobril lattu saabuma. Ootasin nädal aega, ei midagi. Saadeti meil, et kaart saabub 25. oktoober. Nüüd olen jälle 3 päeva oodanud, vaatan kodulehte - kaart saabub 5. NOVEMBRIL.
Kaua see jama edasi kestab, ma ei tea, aga kui 10. novembriks k2es ei ole, siis tühistan tellimuse.
Senine kogemus on üdini negatiivne, ma ei üllatu kui see kaart lõpuks kohale jõudes ka vigane on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.10.2004 21:14:00
|
|
|
| Ä muretse, ma ootasin ligi kaks kuud ja ei saadud kaarti kohale toodud.Tühistasingi tellimuse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
27.10.2004 21:41:29
|
|
|
See teeb tõesti tuju paremaks Noh, ega ma nii kaua vist vastu ei pea, ostan pigem kallimalt poest kui kaks kuud närvitsedes kaarti ootan.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
27.10.2004 21:42:22
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
See teeb tõesti tuju paremaks Noh, ega ma nii kaua vist vastu ei pea, ostan pigem kallimalt poest kui kaks kuud närvitsedes kaarti ootan. |
sama tegin ka mina, kuna ei suutnud oodata
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
27.10.2004 22:01:15
|
|
|
niih, läks alguses meelest ka enda järjekorras 4 ostu kommetaar.
tellisin siis emaplaadi ja videokaardi viimase tellimusega. enne seda tellisin selle kurikuulsa ti4200, 4200 lugu siis selline et selle saatsin neile peale kuu ajalist kasutamist tagasi kuna kaart sõna otseses mõttes läks vigaseks, mängisin mängu ja ühel hetkel asi pangestus ning lõpuks kui muu ei aidanud kui reboot siis sain sellise ilusa värelevate triipudega pildi omanikuks ja windowsi kaart enam ei jõudnudki, saatsin parandusse ja seal ta nüüd vist ootab oma järjekorda teiste kõrval.
nüüd siis viimase tellimusega tellisin ti4800 se, sellega oli üldse veel omapärasem lugu, see oli kuidas öeldagi "lego", nimelt oli kaardi gpu jahuti üks kinnitus klamber mingil imelisel kombel välja saanud ja vedeles koos vedruga pakendis, veelgi kahtlasem oli asi et kõik oli terve, nii vedru kui ka klamber, pärast jäi vaid kaart sellest termopastast puhastada mis ühe klambriga kinni olnud ja mööda kaarti tiirutanud jahuti oli sinna jätnud. asi töötab hetkel.
seekordsele tellimusele annaks kiiruse eest 3/5, pakkimise eest 4/5 ja arvestades et otseselt ei saa kedagi süüdistada ja kõik töötab kauba eest 4/5
loodetavasti mu neutraalne suhe dr.peebuga jätgub, kuid siiski võiks nad midagi ette võtta nende pakki sisude kontrolliga, sest jah, ega eriti meeldib pole kui näed et osad detailid mööda karpi ringi aelevad.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
02.11.2004 20:52:17
|
|
|
Nonii, mu videokaardi saabumiskuupäevale sai täna jälle 10 päeva otsa lisatud. Ei, kurat, sealt ei saa vist midagi kätte. Tuleb tühistada ja ikka jala kuhugi poodi minna .
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruger
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2003
|
02.11.2004 23:48:39
|
|
|
Sama lugu minul -soovisin osta Sapphire R9660Pro 128 mb .... 28-ndal tellisin..tarnetähtajaks lubati 5-ndat..-siis loen 30-ndal, et edasi lükatud 10-ndale....1-sel loen, et edasi lükatud 15-ndale ja täna 2-l loen, et 17-ndale...!!!! Tühistasin tellimuse.... Antud firma igatahes jäi ühest oma kliendist ilma....
_________________ Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
05.11.2004 12:31:22
|
|
|
eih...esimene kogemus nendega väga 5..sai eile mingi 5 kilo eest stuffi tellitud ja pooltel asjadel näitas et laoseis 0 aga täna hommikul helistas kuller et ot olemas ja toob ära
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
05.11.2004 16:26:55
|
|
|
Tellisin sealt 3 nädalat tagasi endale monitori, lubati nädala jooksul ära tuua kuid kohale jõudis monitor alles eile.
Helistad sinna siis ka keegi mitte millestki mitte midagi ei tea..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
05.11.2004 16:32:56
|
|
|
| jorss kirjutas: |
Tellisin sealt 3 nädalat tagasi endale monitori, lubati nädala jooksul ära tuua kuid kohale jõudis monitor alles eile.
Helistad sinna siis ka keegi mitte millestki mitte midagi ei tea.. |
Ise tellisin 29.10 ka monitori pidi täna (05.11) tulema. Vaatasin kodulehele ja seal kirjas et tuleb hoopis 12.11
Ilmselt sama saatus et läheb veel nädalake peale seda.
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
05.11.2004 16:57:34
|
|
|
nii, mul siis huvitav lugu selle TI4200ga pajatada. Ennist rääkisin ka et ostsin ti4200, algul natuke töötas, siis mõne päeva pärast sain ka triibulist pilti ja winni asi ei jõudnudki, saatsin kaardi ära, öeldi et ongi pekkis, ootasin siis 2 nädalat ja sealt mailiti, et ple midagi teha, kanname raha tagasi. Ütlesin et saatke ti4800 asemele, öeldi et maksa 100kr juurde, siis saadame. Kandsin selle 100eequ üle nüüd ootan seda kaarti. Loodan et see pakkis ei ole. A muide sealt öeldi, et ei soovita neid kaarte osta sest paljud on pekkis Nad ise neid beestingus ei müü, ainult netis nagu nad ütlesid. Prääguste seisudega ei ole firmaga väga rahul, kui ti 4800se kätte saan siis vaatab
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
05.11.2004 21:26:41
|
|
|
| tsitaat: |
A muide sealt öeldi, et ei soovita neid kaarte osta sest paljud on pekkis
|
see vähemalt on positiivne, et dr peep ise tunnistab ka, et neil on väga kehv partii ti4200 videokaarte
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
05.11.2004 22:57:58
|
|
|
Ok tellisin siis ka DR.peebust miski 840.- eest kraami ja maksin kohe hazanetis ära kuid ta ei näita millal kaup saabub ja arvete all on arve nr ja kiri maksa väga imelik kuna Hanzast on mul see summa 840.- juba AS Beestingusse laekunud
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
05.11.2004 23:38:33
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
Ok tellisin siis ka DR.peebust miski 840.- eest kraami ja maksin kohe hazanetis ära kuid ta ei näita millal kaup saabub ja arvete all on arve nr ja kiri maksa väga imelik kuna Hanzast on mul see summa 840.- juba AS Beestingusse laekunud |
Kui ise tellisin siis oli ka reedene päev ja olid täpselt samad kirjad.
Need kadusid ära ja tulid asemele õiged kirjad järgmisel tööpäeval ehk esmaspäeval.
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
06.11.2004 16:00:54
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
Ok tellisin siis ka DR.peebust miski 840.- eest kraami ja maksin kohe hazanetis ära kuid ta ei näita millal kaup saabub ja arvete all on arve nr ja kiri maksa väga imelik kuna Hanzast on mul see summa 840.- juba AS Beestingusse laekunud |
Kui ise tellisin siis oli ka reedene päev ja olid täpselt samad kirjad.
Need kadusid ära ja tulid asemele õiged kirjad järgmisel tööpäeval ehk esmaspäeval. |
OK thanks sulle vastuse eest! nüüd on asi selge ma ennem hakkasin juba kahtlema et läks midagi sassi
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
09.11.2004 00:03:40
|
|
|
Heh,
mulle jäeti värava taha AMD 64 2800+
Hea,et üks mees suitsule läks ja leidis
Nu see pakitooja viga..
Aga jah, kunagi ei tea millal asi peaks saabuma.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
09.11.2004 00:05:31
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
Heh,
mulle jäeti värava taha AMD 64 2800+
Hea,et üks mees suitsule läks ja leidis
Nu see pakitooja viga..
Aga jah, kunagi ei tea millal asi peaks saabuma. |
no oleks ma seda teadnud aga jah need pakitoojad on osad ikka
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.11.2004 00:08:23
|
|
|
no siin kõik räägivad ja virisevad , et kuupäevad lykkuvad koguaeg edasi. ega Dr Peep pole selles syydi. näiteks tellisin mina 1,5 aastat tagasi endale r9800PRO . lubati koguaeg "järgmisel esmaspäeval" , kuni lõpuks ma loobusin tellimusest.
lihtsalt soomest ei saadeta vahest mitte muffigi siia kuigi peaks .
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|