Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
madeinussr
HV kasutaja


liitunud: 03.02.2004




sõnum 18.10.2004 12:30:30 vasta tsitaadiga

tellisin omale ti4200 golden sample 64mb sealt...
raha kandsin üle ja jäin ootama ja siiani ootan keegi pole helistand ka icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
ikka päris vihane juba..no saan aru kui neil kaarti pole, ikka juhtub aga nüüd olen juba mitu e maili saatnud, et 2kki naq saaks raha tagasi aga ei midagi!!! icon_evil.gif keegi ei vasta mulle!
kuigi breestingust ostsin omale hdd ja emme, teenindus oli poes mõnus ja hinnadki enamvähem
AGA raha on ikka tagasi vaja icon_evil.gif
krt ei teagi kohe mis ma teen

_________________
"Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 12:32:56 vasta tsitaadiga

Helista sellele üldnummerile ja ütle,et tahad peebus tellimust tühistada.Sul arve nr. oli ikka olemas ju?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madeinussr
HV kasutaja


liitunud: 03.02.2004




sõnum 18.10.2004 12:43:14 vasta tsitaadiga

ok raha oli üleöö tagasi kantud, kuigi selleks kulus mitu n2rvilist e-maili ja pea, et n2dal aega.
olen rahul ja loodan et saame doctorpeebuga uuesti s6pradeks:)

_________________
"Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 18.10.2004 15:11:50 vasta tsitaadiga

ELS helistab ennem ette, et kas oled sellisel ajal kodus, kui ei siis läheb lähimasse postkontorisse.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 15:14:57 vasta tsitaadiga

Sai peebust tellitud mälu, mis kätte saades ostutus katkiseks ja ütlevad et ma olevat selle ise ära lõhkunud. Ei oskagi midagi edasi teha icon_sad.gif
Pilt
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 15:19:19 vasta tsitaadiga

ja mis seal nagu katki on?
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 15:21:12 vasta tsitaadiga

Kivi küljest ära nagu pildilt näha. icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 15:21:28 vasta tsitaadiga

Vaata alumist äärt 5 SMD kondekat puudu ja sama palju poole murdumise peal.

Sellelt pildilt kohe näha et vigastus on mingi kõva esemega tehtud, kätega sellist jälge sinna ei tee.

Pilt2
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 16:08:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vaata alumist äärt 5 SMD kondekat puudu ja sama palju poole murdumise peal.

Sellelt pildilt kohe näha et vigastus on mingi kõva esemega tehtud, kätega sellist jälge sinna ei tee.

Pilt2



siin ei saa sa küll vist paraku midagi teha. üks ytleb et pole lõhkunud ja teine ytleb et saacin terve asja.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 19.10.2004 16:56:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sai peebust tellitud mälu, mis kätte saades ostutus katkiseks ja ütlevad et ma olevat selle ise ära lõhkunud. Ei oskagi midagi edasi teha icon_sad.gif
Pilt
Kas Kingstoni mälu mitte ilusas kinnises mustas karbis ei peaks olema kuni lõpptarbijani?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 16:58:27 vasta tsitaadiga

peaks nigu olema jah, endal küll oli icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 17:25:19 vasta tsitaadiga

Oli jah mustas karbis aga kasutamiseks peab mälu karbist välja võtma ja siis hakkas selline asi silma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 19.10.2004 17:28:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Oli jah mustas karbis aga kasutamiseks peab mälu karbist välja võtma ja siis hakkas selline asi silma.
Karp peaks kleepsuga kinni olema.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 17:31:31 vasta tsitaadiga

Oligi kleepsuga kinni. Ja ühti puudu olevat tükki pole karbis ka olnud, niiet transpordis asi viga ei saand ja peab olema tehase praak.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 19.10.2004 17:35:30 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Oligi kleepsuga kinni.
Siis väga raske tõestada et tehase praak, ainuke lootus et tulevad kliendile vastu. Tegelikult peaks seda praaki aktsepteerima hoopis maaletooja, kui tema ei ole nõus siis keegi peab kahjud kandma.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 20.10.2004 19:34:24 vasta tsitaadiga

sai siis eile graafikakaart tellitud... vaatab kiirelt kohale jõuab:D
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 09:30:07 vasta tsitaadiga

Neil seal juba pea nädala aega kõlarite lehel väga utoopilised hinnad :S
Link: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=56

Teisipäev kirjutasin neile ja nad lubasid asjaga tegeleda kuid siiani pole tulemust olnud. icon_confused.gif

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 09:34:02 vasta tsitaadiga

Eeroz kirjutas:
Neil seal juba pea nädala aega kõlarite lehel väga utoopilised hinnad :S
Link: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=56

Teisipäev kirjutasin neile ja nad lubasid asjaga tegeleda kuid siiani pole tulemust olnud. icon_confused.gif


Järsku tegu kullast ja teemantitega kaetud kõllidega icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.10.2004 12:45:18 vasta tsitaadiga

Mina ostsin peebust ti4200, sain praagi, saatsin sinna, siis saadeti see kuhugi edasi, öeldi et läheb 2 päeva kuni 2 nädalat, nüüd ootan, ma ei tia mis saab, sest neid kaarte enam kuskil ple.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 16:01:59 vasta tsitaadiga

mikk1000 kirjutas:
Mina ostsin peebust ti4200, sain praagi, saatsin sinna, siis saadeti see kuhugi edasi, öeldi et läheb 2 päeva kuni 2 nädalat, nüüd ootan, ma ei tia mis saab, sest neid kaarte enam kuskil ple.

arvatavasti saad raha tagasi kui juurde ei taha maksta ja paremat soetada.
milles praagilisus seisnes?
krt mul selline kala silma jäänd nagu et vahel.. väga harva videoka vent nagu vibrab... a kui nati loksutan arvutit siis jääb vait icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 16:10:04 vasta tsitaadiga

Norm koht, 2x ostnud sealt. Asi käis lihtsalt, otsid kodukalt toote, märgid ära telli, siis saadetakse sulle arve e-mailile, läbi interneti panga sooritad makse (ütleme u. 10 minutiga on ostetud asi) ja siis saad kuupäeva. Nali oli see, et vaatasin, et krt. kuu aja pärast tuleb alles, aga mingi paar päeva pärast tellimust helistati lambist ja öeldi, et mingi pakk on, toodi ukse taha ära. Igati tore selles mõttes, kohe koju kätte.

Üks asi oli üle 500 krooni ja üks oli üle 2000.-, ühtki halba sõna peale väikse valiku öelda ei oska, hinnad on kah väga head.

Pakid tulid Soomest, vahepeal käisid ilmselt GNT laost läbi, täiesti avamata, otse Soome ladudest icon_smile.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 21.10.2004 16:23:28 vasta tsitaadiga

20 nendal ostsin, täna helistati et tuuaxe õhtul uxetaha ära:P
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suse-er
HV vaatleja
Suse-er

liitunud: 21.10.2004




sõnum 21.10.2004 16:24:22 vasta tsitaadiga

Offtopic: Kas nad toovad kauba koju üle Eesti või ainult Tallinna piires ?
_________________
Suse Linux icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 16:27:21 vasta tsitaadiga

üle eesti
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 21.10.2004 18:46:28 vasta tsitaadiga

sain siis graafika kätte...
karbil olnud arve kohaselt omandasin ma 4 logiteki klaviatuuri icon_eek.gif
ja mis veel hullem...
graafikakaart peale driverite installi keeldub koostööst...
samuti ilma vastavate driverite installita mingi applikatsiooni full scriini lükkamine põhjustab samuti pildi mustax minemist ja mitte enam tagasi tulemist icon_cry.gif
et homme beestingu ja vaatan mis nad ytlevad.. ja nõuan kiiret välja vahetamist (või asenduse andmist)

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 23:42:41 vasta tsitaadiga

DeathCommando kirjutas:
sain siis graafika kätte...
karbil olnud arve kohaselt omandasin ma 4 logiteki klaviatuuri icon_eek.gif
ja mis veel hullem...
graafikakaart peale driverite installi keeldub koostööst...
samuti ilma vastavate driverite installita mingi applikatsiooni full scriini lükkamine põhjustab samuti pildi mustax minemist ja mitte enam tagasi tulemist icon_cry.gif
et homme beestingu ja vaatan mis nad ytlevad.. ja nõuan kiiret välja vahetamist (või asenduse andmist)


mis graafika sa tellisid? selle advantage asja?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 22.10.2004 06:46:00 vasta tsitaadiga

ti4800 se
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.10.2004 10:38:54 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Oligi kleepsuga kinni. Ja ühti puudu olevat tükki pole karbis ka olnud, niiet transpordis asi viga ei saand ja peab olema tehase praak.
Kuivõrd pildi järgi võib öelda siis üks pool puuduvast mälust pole ju üldse joodetud-vaid tühjad rajad.Seda ise luua pole lihtne.Peaksid küll saama tõestada ,et pole sinu viga.Sellist tehase jootmisjälge pole eriti võimalik kolviga luua.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 15:35:54 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Oligi kleepsuga kinni. Ja ühti puudu olevat tükki pole karbis ka olnud, niiet transpordis asi viga ei saand ja peab olema tehase praak.
Kuivõrd pildi järgi võib öelda siis üks pool puuduvast mälust pole ju üldse joodetud-vaid tühjad rajad.Seda ise luua pole lihtne.Peaksid küll saama tõestada ,et pole sinu viga.Sellist tehase jootmisjälge pole eriti võimalik kolviga luua.


Puudu pole mitte mälukivi vaid, paar kondekat on ära murdunud, beesting saatis mind pikalt, seejärel helistasin Gnt'se seal tehti kohe pretensioon kingstonile.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 13:41:23 vasta tsitaadiga

Kurat siukeste keissidega hakka või sellist asja nõudma, et tüübid paneksid poes jupi sisse ja demonstreeriks, et ilusti töötab icon_evil.gif muidu nagu antud juhul näha tuleb välja variant, et võibolla ennem mingi tegelane viinauimas astus kaardile peale kui see kuskil tagaruumis vedeles, pani karpi ja müüs maha.Hiljem kui klient avastab, et asi katki, ning poodi tagasi pöördub saadetakse ta sõna otsese mõttes per*e icon_evil.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel
Kreisi kasutaja
karamel

liitunud: 01.07.2003




sõnum 26.10.2004 11:46:14 vasta tsitaadiga

olen 5 korda ~ 5,5k eest juppe ostnud. kolmandal korral tühistasin tellimuse kuna mõtlesin ümber ja raha oli 10 min arvel. viimane asi oli GF 4 TI-4800 SE kui pakendist lahti võtsin nägin et radika plastist kinnituskruvi on ära murdunud icon_neutral.gif
_________________
M: 2x4GB DDR3 PC3L 1600MHz Samsung sülearvuti mälud
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaximumSpeed
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2002




sõnum 27.10.2004 16:22:22 vasta tsitaadiga

Ostsin eile Dr Peep-ist C&C Generals 4cd koos Zero hour exp packiga. Kell 9.00 tegin ylekande, kell 11.30 helistas mees et ma olen sul uksetaga, vastasin et olen tööl ja tunnipärast oli mees pakiga mul tööjuures.
Igati positiivne kogemus oli. CD-d olid dvd karbis kiletatud ja omakorda kilekotis.
Kaubaga rahul.

_________________
Proovige vesijahutust;)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:00:45 vasta tsitaadiga

Tellisin Peebust videokaardi, mis pidi 15. oktoobril lattu saabuma. Ootasin nädal aega, ei midagi. Saadeti meil, et kaart saabub 25. oktoober. Nüüd olen jälle 3 päeva oodanud, vaatan kodulehte - kaart saabub 5. NOVEMBRIL.

Kaua see jama edasi kestab, ma ei tea, aga kui 10. novembriks k2es ei ole, siis tühistan tellimuse.

Senine kogemus on üdini negatiivne, ma ei üllatu kui see kaart lõpuks kohale jõudes ka vigane on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:14:00 vasta tsitaadiga

Ä muretse, ma ootasin ligi kaks kuud ja ei saadud kaarti kohale toodud.Tühistasingi tellimuse.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:41:29 vasta tsitaadiga

See teeb tõesti tuju paremaks icon_lol.gif icon_confused.gif Noh, ega ma nii kaua vist vastu ei pea, ostan pigem kallimalt poest kui kaks kuud närvitsedes kaarti ootan.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 21:42:22 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
See teeb tõesti tuju paremaks icon_lol.gif icon_confused.gif Noh, ega ma nii kaua vist vastu ei pea, ostan pigem kallimalt poest kui kaks kuud närvitsedes kaarti ootan.


sama tegin ka mina, kuna ei suutnud oodata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 22:01:15 vasta tsitaadiga

niih, läks alguses meelest ka enda järjekorras 4 ostu kommetaar.
tellisin siis emaplaadi ja videokaardi viimase tellimusega. enne seda tellisin selle kurikuulsa ti4200, 4200 lugu siis selline et selle saatsin neile peale kuu ajalist kasutamist tagasi kuna kaart sõna otseses mõttes läks vigaseks, mängisin mängu ja ühel hetkel asi pangestus ning lõpuks kui muu ei aidanud kui reboot siis sain sellise ilusa värelevate triipudega pildi omanikuks ja windowsi kaart enam ei jõudnudki, saatsin parandusse ja seal ta nüüd vist ootab oma järjekorda teiste kõrval.
nüüd siis viimase tellimusega tellisin ti4800 se, sellega oli üldse veel omapärasem lugu, see oli kuidas öeldagi "lego", nimelt oli kaardi gpu jahuti üks kinnitus klamber mingil imelisel kombel välja saanud ja vedeles koos vedruga pakendis, veelgi kahtlasem oli asi et kõik oli terve, nii vedru kui ka klamber, pärast jäi vaid kaart sellest termopastast puhastada mis ühe klambriga kinni olnud ja mööda kaarti tiirutanud jahuti oli sinna jätnud. asi töötab hetkel.
seekordsele tellimusele annaks kiiruse eest 3/5, pakkimise eest 4/5 ja arvestades et otseselt ei saa kedagi süüdistada ja kõik töötab kauba eest 4/5
loodetavasti mu neutraalne suhe dr.peebuga jätgub, kuid siiski võiks nad midagi ette võtta nende pakki sisude kontrolliga, sest jah, ega eriti meeldib pole kui näed et osad detailid mööda karpi ringi aelevad.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 20:52:17 vasta tsitaadiga

Nonii, mu videokaardi saabumiskuupäevale sai täna jälle 10 päeva otsa lisatud. Ei, kurat, sealt ei saa vist midagi kätte. Tuleb tühistada ja ikka jala kuhugi poodi minna icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruger
HV kasutaja
ruger

liitunud: 13.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2004 23:48:39 vasta tsitaadiga

Sama lugu minul -soovisin osta Sapphire R9660Pro 128 mb .... 28-ndal tellisin..tarnetähtajaks lubati 5-ndat..-siis loen 30-ndal, et edasi lükatud 10-ndale....1-sel loen, et edasi lükatud 15-ndale ja täna 2-l loen, et 17-ndale...!!!! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Tühistasin tellimuse.... icon_sad.gif icon_evil.gif icon_sad.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif Antud firma igatahes jäi ühest oma kliendist ilma....
_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 05.11.2004 12:31:22 vasta tsitaadiga

eih...esimene kogemus nendega väga 5..sai eile mingi 5 kilo eest stuffi tellitud ja pooltel asjadel näitas et laoseis 0 aga täna hommikul helistas kuller et ot olemas ja toob ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 05.11.2004 16:26:55 vasta tsitaadiga

Tellisin sealt 3 nädalat tagasi endale monitori, lubati nädala jooksul ära tuua kuid kohale jõudis monitor alles eile.
Helistad sinna siis ka keegi mitte millestki mitte midagi ei tea..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 16:32:56 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
Tellisin sealt 3 nädalat tagasi endale monitori, lubati nädala jooksul ära tuua kuid kohale jõudis monitor alles eile.
Helistad sinna siis ka keegi mitte millestki mitte midagi ei tea..

Ise tellisin 29.10 ka monitori pidi täna (05.11) tulema. Vaatasin kodulehele ja seal kirjas et tuleb hoopis 12.11 icon_evil.gif
Ilmselt sama saatus et läheb veel nädalake peale seda.
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 05.11.2004 16:57:34 vasta tsitaadiga

nii, mul siis huvitav lugu selle TI4200ga pajatada. Ennist rääkisin ka et ostsin ti4200, algul natuke töötas, siis mõne päeva pärast sain ka triibulist pilti ja winni asi ei jõudnudki, saatsin kaardi ära, öeldi et ongi pekkis, ootasin siis 2 nädalat ja sealt mailiti, et ple midagi teha, kanname raha tagasi. Ütlesin et saatke ti4800 asemele, öeldi et maksa 100kr juurde, siis saadame. Kandsin selle 100eequ üle nüüd ootan seda kaarti. Loodan et see pakkis ei ole. A muide sealt öeldi, et ei soovita neid kaarte osta sest paljud on pekkis icon_razz.gif Nad ise neid beestingus ei müü, ainult netis nagu nad ütlesid. Prääguste seisudega ei ole firmaga väga rahul, kui ti 4800se kätte saan siis vaatab icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 05.11.2004 21:26:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

A muide sealt öeldi, et ei soovita neid kaarte osta sest paljud on pekkis

see vähemalt on positiivne, et dr peep ise tunnistab ka, et neil on väga kehv partii ti4200 videokaarte
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 22:57:58 vasta tsitaadiga

Ok tellisin siis ka DR.peebust miski 840.- eest kraami ja maksin kohe hazanetis ära kuid ta ei näita millal kaup saabub icon_question.gif ja arvete all on arve nr ja kiri maksa icon_question.gif väga imelik kuna Hanzast on mul see summa 840.- juba AS Beestingusse laekunud
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 23:38:33 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
Ok tellisin siis ka DR.peebust miski 840.- eest kraami ja maksin kohe hazanetis ära kuid ta ei näita millal kaup saabub icon_question.gif ja arvete all on arve nr ja kiri maksa icon_question.gif väga imelik kuna Hanzast on mul see summa 840.- juba AS Beestingusse laekunud

Kui ise tellisin siis oli ka reedene päev ja olid täpselt samad kirjad.
Need kadusid ära ja tulid asemele õiged kirjad järgmisel tööpäeval ehk esmaspäeval.
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2004 16:00:54 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
reimers66 kirjutas:
Ok tellisin siis ka DR.peebust miski 840.- eest kraami ja maksin kohe hazanetis ära kuid ta ei näita millal kaup saabub icon_question.gif ja arvete all on arve nr ja kiri maksa icon_question.gif väga imelik kuna Hanzast on mul see summa 840.- juba AS Beestingusse laekunud

Kui ise tellisin siis oli ka reedene päev ja olid täpselt samad kirjad.
Need kadusid ära ja tulid asemele õiged kirjad järgmisel tööpäeval ehk esmaspäeval.


OK thanks sulle vastuse eest! nüüd on asi selge ma ennem hakkasin juba kahtlema et läks midagi sassi
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 09.11.2004 00:03:40 vasta tsitaadiga

Heh,
mulle jäeti värava taha AMD 64 2800+ icon_lol.gif icon_lol.gif
Hea,et üks mees suitsule läks ja leidis icon_razz.gif

Nu see pakitooja viga..

Aga jah, kunagi ei tea millal asi peaks saabuma.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 00:05:31 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Heh,
mulle jäeti värava taha AMD 64 2800+ icon_lol.gif icon_lol.gif
Hea,et üks mees suitsule läks ja leidis icon_razz.gif

Nu see pakitooja viga..

Aga jah, kunagi ei tea millal asi peaks saabuma.


no oleks ma seda teadnud icon_biggrin.gif aga jah need pakitoojad on osad ikka icon_evil.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.11.2004 00:08:23 vasta tsitaadiga

no siin kõik räägivad ja virisevad , et kuupäevad lykkuvad koguaeg edasi. ega Dr Peep pole selles syydi. näiteks tellisin mina 1,5 aastat tagasi endale r9800PRO . lubati koguaeg "järgmisel esmaspäeval" , kuni lõpuks ma loobusin tellimusest.

lihtsalt soomest ei saadeta vahest mitte muffigi siia kuigi peaks .
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.