Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hattrick märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 13:52:59 vasta tsitaadiga

aga ma annan oma osa selleks, et ma saaks seda iga ilmaga näha. Kui sellest papist ei piisa siis tuleb hinda tõsta icon_rolleyes.gif or kasutajaid piirata(uusi regajaid ei saa vastu ju võtta kui asi umbes on)

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 16.10.2004 15:12:20 vasta tsitaadiga

nii mul tuli idee et kõik HV hattricklased võiksid mada allkirjas HV hattricki logo, tegin ka mingisuguse valmis, see on siis siin:



et nagu mis mõttest arvate?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 15:23:33 vasta tsitaadiga

Ega see häti uimasus käib pinda küll, eriti veel kui oled supporter icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 16.10.2004 15:28:11 vasta tsitaadiga

mudus eda HV cupi asja võiks küll ajama hakata
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 16.10.2004 16:33:50 vasta tsitaadiga

hv cupi koha pealt siis niipalju et keegi teine pole erilist huvi üles näidanud, siis hakkan ise asja ajama, esialgne plaan on selline et osalevad 12 klubi, kes on pandud kolme alagruppi, playoffidesse saavad iga alagrupi kaks parimat pluss veel kaks parimat 3 koha omanikku, edasi juba võideldaks ring ringi kaupa kuni finaalini välja
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 18:26:44 vasta tsitaadiga

hea töö, gamer, peale mitmendat karikavooru on muidu plaan alustada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 16.10.2004 18:40:00 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
väga hea...olen käsi
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 16.10.2004 20:11:03 vasta tsitaadiga

ma ei tea, arvan et peale 4-ndat -5ndat, loodan päeva-kahega miski süsteemi valmis saada et kasutajad võiks registreerima hakata
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cper
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 16.10.2004 20:11:19 vasta tsitaadiga

krt, mul juba poolteist nädalat ühendus hattrickiga uimanud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 23:00:29 vasta tsitaadiga

Igatahes täna sain noortekast VÄGA hea tõmbe icon_wink.gif
Täna õhtul läks müüki ka alghinnaks 12 milli.

Ralf Vint
TSI = 1 780 , 17 aastane, rahuldav vorm
Tal on kohutav kogemus ja puudulik juhioskus


Vastupidavus: puudulik Väravavaht: kohutav
Mängujuht: hea Söötmine: puudulik
Äärel: rahuldav Kaitsmine: nõrk
Ründaja: nõrk Standardolukorrad: nõrk
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 23:11:08 vasta tsitaadiga

hät jah kuidagi väga panges viimasel ajal...aga ehk läheb paremaks....loodetavasti... icon_rolleyes.gif
HV kapis olen küll käpp kui see peale hakkab..... beer_yum.gif
see logo....hmm....teine "t" võiks ikka kah sinine olla, tegu on ikkagi HatTrick'iga mitte HattRick'iga...icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 09:41:15 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
Igatahes täna sain noortekast VÄGA hea tõmbe icon_wink.gif
Täna õhtul läks müüki ka alghinnaks 12 milli.

Ralf Vint
TSI = 1 780 , 17 aastane, rahuldav vorm
Tal on kohutav kogemus ja puudulik juhioskus


Vastupidavus: puudulik Väravavaht: kohutav
Mängujuht: hea Söötmine: puudulik
Äärel: rahuldav Kaitsmine: nõrk
Ründaja: nõrk Standardolukorrad: nõrk


väga hea tõmme thumbs_up.gif lausa kadedaks teeb icon_razz1.gif

pakun et saad tema eest 20-30 milli vähemalt ... hea õnne korral ehk lausa 50-60 milli beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 17:01:13 vasta tsitaadiga

foorumist lugesin, et üks sai 17-aastase eeskujuliku ründaja hea söötmisega, vot see on TÕMME! 105 milli juba pakutud icon_eek.gif


EDIT: Ongi mu mängija eest juba 30 milli pakutud icon_wink.gif
see tänu sellele et poisil on tulevikulootust ja nüüd üritatakse kõik tulevikulootused eesti klubidesse saada ja minu mängija on FC Pollajalg(ta saigi selle eeskujuliku 17 ründaja hea söötmisega icon_razz1.gif) lubanud ära osta =)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2004 18:58:36 vasta tsitaadiga

Paar küsimust.
1. kas fänne lisandubki maksimaalselt 12 kaupa? Olen 2 viimast mängu nüüd võitnud 5:0 ja toetajad on õnnelikud. Aga fänne ikka +12 ja +12.
2. Kui karikasarjas paistab vastu tulema liiga tugev vastane (tal on minu kõige kõvema mehega võrdse või tugevama reitinguga mehi tervelt 7 ja viimase mängu reiting võrreldes minuga +9), kas oleks väga suur patt kasutada seda mängu hoopis oma B-koondise treeninguna?

3. Kas fännidele on väga oluline, kas ma saan tugevama vastase käest 0:3 või 0:7? Kas võib karta suurt fännide ärajooksu?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 18.10.2004 19:37:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HV kapis olen küll käpp kui see peale hakkab.....


kui see kunagi hakkab siis olen ma ka käpp beer_yum.gif eelmine hooaeg jäi vahele kuna ei pannud tähele kuna alustasite ja ei ole seda teemat tykk aega jälginud
vexx team (114687)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 18.10.2004 20:24:42 vasta tsitaadiga

kui peale 5 vooru, siis olen käpp.. nimelt selle hooaja eesmärk on niikaua vastu pidada:P
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik
Kreisi kasutaja


liitunud: 08.03.2004




sõnum 18.10.2004 20:49:01 vasta tsitaadiga

Mina ka olen käpp
hakaku või homme icon_lol.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 18.10.2004 20:53:28 vasta tsitaadiga

no vaheajal teen miski süsteemi, sest eelmine süsteem on kuskile kadunud
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mapolekala
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2004




sõnum 18.10.2004 22:57:00 vasta tsitaadiga

Ma osaleks ka siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 19.10.2004 07:00:14 vasta tsitaadiga

pole veel registreeriminegi alanud ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 20:26:31 vasta tsitaadiga

Läks siis mu imetõmme 35 milliga Vahe Terasse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 19.10.2004 23:11:28 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/hvcup/ niisiis leht esialgsena üleval, kui kellelgi on vaatamisega probleeme siis tehke refresh, see peaks kõik korda võtma. Registreerimisest avalehel räägitud, kellel küsimusi võib minuga siin rääkida. Esialgselt peaks asi algama peale 5 karikavooru.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 00:24:26 vasta tsitaadiga

peab ikka PS'i saatma? siinsamas osalemissoovi väljahõikamisest ei piisa?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 20.10.2004 06:42:18 vasta tsitaadiga

ei käi nii tihti seda foorumit passimas, ps'na kõik osalemissoovid kindlas kohas koos, muidu jälle jääb keegi välja
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 20.10.2004 16:45:37 vasta tsitaadiga

niisiis väike update kelle registreerimissoovid on minuni jõudnud need ka kirja pandud, lehe vaatamisel non-IE browseritega on mingi jama, üritan asja võimalikult kiiresti lahendada
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 18:01:11 vasta tsitaadiga

sai siis täna endale hiilgav ründaja ostetud thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 19:00:26 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:
sai siis täna endale hiilgav ründaja ostetud thumbs_up.gif icon_smile.gif


õnnitlen thumbs_up.gif

hea kui mõnelgi veab, mulle näiteks. pole eelmise kodumängu pappi siiamaani laekunud, 4,3 miljonit icon_cry.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 19:27:19 vasta tsitaadiga

nägin jah, kui sa foorumis oma raha taga nutsid icon_razz.gif

igatahes täna tuli 2-3 võit mulle ikka VÄÄÄÄÄÄGA vaevaliselt, ma ei tea miks, arvatavasti varuründajate suutmatuse tõttu icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 19:33:27 vasta tsitaadiga

[Valts], sa ei ajaks taga kui sul jääks papp laekumata. Kisuks nagu eriti ebaausaks kui mõned ei saa pappi mis peaks laekuma ...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 20.10.2004 19:41:23 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus vahepeal, et paljuga võib maksimaalselt miinustes olla? 6mil? 8mil? Mis saab, kui üle läheb? Võetakse klubi käest?
Kolmas hooaeg käsil ja plaan staadionit mahukamaks muuta ning seda kohe suuremalt ette planeerides.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 20:02:04 vasta tsitaadiga

-10 milli oli minumeelest...kui selle ületad antakse mingi arv login'e (oli see nüüd ka 10 või oli vähem praegult peast ei mäleta) kui nende loginide jooksul sellest kriitilisest piirist välja jõuad, ei juhtu midagi...kui loginid ära kulutad (ilma sealt välja jõudmata), siis jääb tiimist ilma...
ja peab ka selle suhtes ettevaatlik olema, et kõikide abiprogrammide siselogimised lähevad ka nende arvesse...st nii võib kogemata oma liginid ära kulutada, ise selle peale tulematagi... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 20.10.2004 20:08:55 vasta tsitaadiga

Jama. Praegu tuleks ligi 6 miljonit kahjumit, kuid ometigi oleks seda majanduslikult kasulikum teha kohe, kui hakata ootama, millal mehed treenitud ja müüki saavad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 21:00:22 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
[Valts], sa ei ajaks taga kui sul jääks papp laekumata. Kisuks nagu eriti ebaausaks kui mõned ei saa pappi mis peaks laekuma ...


muidugi ajaks, kas sa GM-iga oled muidu rääkinud?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 20.10.2004 21:14:25 vasta tsitaadiga

nii siis 8 osalejat juba liitunud, 4 mängijat oleks veel turniirile vaja, siis oleks priima!

edit: turniiri auhinnast siis niipalju, kas teeks et iga osaleja annetab natuke pappi ja siis selle raha eest tuleb auhind või lihtsalt raha?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 21:31:28 vasta tsitaadiga

Arathrain kirjutas:
Jama. Praegu tuleks ligi 6 miljonit kahjumit, kuid ometigi oleks seda majanduslikult kasulikum teha kohe, kui hakata ootama, millal mehed treenitud ja müüki saavad.


eelmise hooaja alguses olime näiteks mina ja kr6ll mõlemad samal põhjusel tublisti üle -6milli miinustes...kui on plaan sealt välja tulla (kas lähevad mingid mehed müüki või on oodata häid tulusid statkalt, viimase kohta küll väga loota ei tasu) et otseselt -10 ohustama ei hakka, siis anna minna...ainult soovitav on sellest katsuda kähku välja tulla...intressid ei ole mitte mugavad asjad (-6milli juures maksad ju 300k intresse)..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 20.10.2004 21:33:49 vasta tsitaadiga

See intresside asi on mul kahesilmavahele jäänud. Igati tänud selle eest, sest see seab olukorra mõnevõrra teise valgusesse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 15:24:27 vasta tsitaadiga

gamer kirjutas:
nii siis 8 osalejat juba liitunud, 4 mängijat oleks veel turniirile vaja, siis oleks priima!

edit: turniiri auhinnast siis niipalju, kas teeks et iga osaleja annetab natuke pappi ja siis selle raha eest tuleb auhind või lihtsalt raha?


3 kuud supporterit oleks bueno
igaüks annab 10 eeku icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 21.10.2004 15:26:31 vasta tsitaadiga

no aga kuidas teistele see mõte meeldib kah siis?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mapolekala
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2004




sõnum 21.10.2004 15:45:10 vasta tsitaadiga

Mul hakkab 10 eekist kahju, sest mina teiega niiguinii võistelda ei suuda. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 16:09:33 vasta tsitaadiga

üldjoontes oleks raha tõesti vist natuke kehva siia alla panna...kuna kui reaalselt vaadata, siis võidu peale mängivad ju ainult paar meeskonda (nu ok, liigaseisud võivad olukorda natuke keerulisemaks muuta, kuna kõik ei saa esinduskoosseisu mängu panna, aga ikkagi)...ja kui võidušanss on null, siis kes soovib raha mängu panna? icon_rolleyes.gif
parem teha lihtsalt sõbralik cup "HV hätiässa" aunimetuse peale ja korras... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 21.10.2004 16:34:37 vasta tsitaadiga

no kui enamus nii soovib, siis teeme ilma auhindadeta, muidugi võin omaltpoolt välja panna ISA raadiokaardi, millega enam eriti midagi teha pole
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 16:57:19 vasta tsitaadiga

Ega jah mul ja osadel teistel midagi erilist teha pole seal cupil aga äkki saab mõne viigi ja isegi võidu eks näis.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 21.10.2004 17:53:48 vasta tsitaadiga

http://www.ht-arena.com/jktervis/ JK Pärnu Tervis/Kalevi uus kodulehekülg, lihtsalt reklaamiks korra siis.

Muidugi ärge keegi heitke meelt, ega turniiri mõte polegi suur võitmine vaid hattricki polulariseerimine HinnaVaatluses, et üha rohkem hinnavaatlejaid võtaks ette teekonna sellesse mängu.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
popp00
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.10.2004 22:16:01 vasta tsitaadiga

FC Popp peab vist varsti pankroti välja kuulutama jube jama küll otsast alata.
Ei tea kas ongi tahtmist enam icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif


SAKUROCK beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.10.2004 04:48:59 vasta tsitaadiga

mul oli ka vahepal sama tunne

aga nüüd tõusis yks kitse eesklujuliku peale...seega u. 8-10 milli:) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 23.10.2004 11:12:14 vasta tsitaadiga

ma sain ka korralikult mängu käima kui väravavaht tõusis eeskujulikult suurepäraseni icon_biggrin.gif ja sain 25.5 milli kohe, selle eest tuleks uus treener ja uued noored osta ning papp otsas või jääb puudugi veel beer_yum.gif

Edit: muidu kas keegi teab kaua umbes noortesüsteem läheb healt eeskujulikult, mul juba mingi 2 kuud hea ja edasi ei lähe, investeerin ikka 400 000
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 23.10.2004 11:22:46 vasta tsitaadiga

healt-eeskujulikule läheb 1 hooaeg

mina sain oma mängu pikalt aga visalt käima. algul treenisin mingeid vanakesi, siis sai üks eeskujulik keskkaitse treenitud ja sealt mu tõus hakkas.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 11:43:40 vasta tsitaadiga

Nii ...

Tänasest siis FC kr6ll'l hea/hea treener 8)

Otsustasin siiski ryndava treeneri kasuks, kuigi varem mõtlesin tasakaalustatud treeneri peale ... kaotatud kaitsereitingud kompenseerin suurepärase väravavahiga, kelle ostan järgmise nädala alguses.

Kuna elu näitab, et tugevast kaitsest ei piisa isegi viigi saamiseks siis on ryndav treener siiski mõistlikum lahendus. Loodan et meeskonna ryndereitingud hyppavad toredasti yles - raha on kõvasti investeeritud keskvälja, kõik innerid omavad rahuldavat söötu - see peaks ryndele ainult kasuks tulema.

Mis veel ... ahjaa - kuna ma tahtsin testida veidi kauem 9/1 treenereid siis lasin neil nädala kauem end näidata ja tagajärjed oli kurvad - PEAAEGU kõigi väljakumeestel langes vorm VÄGA palju thumbs_down.gif

nüüd jälle 8/2 8)

edit:
Ostsin omale ka 17 hea treenitava, mehel lisaskille eriti pole aga hirmus soov oli siiski hooaja algul 17 aastane hea põhiskilliga mees osta. Hind oli 7,5 milli aga kõige madalam tal see hea kaitsereiting ei paista siiski olevat ...

Kiire oli ka asjaga kuna 2 treenitavat lähevad myyki. Yks 18 aastane eeskujulik kaitse(sai skilli eelmine trenn kätte) + puudulik sööt+ eeskujulik stamina. Kahju oli mees myyki panna aga peab mõtlema tulevikule, vaja on hakata treenima uut WB -d, praegune saab maailmaklassi kätte järgmise hooaja alguses ja peab mehe maha myyma, vanust tal juba täna 21 ...


viimati muutis kr6ll 23.10.2004 12:22:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 23.10.2004 12:20:48 vasta tsitaadiga

kr6ll, sa ei lõpetanudki hätiga ära? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 12:22:03 vasta tsitaadiga

gamer kirjutas:
kr6ll, sa ei lõpetanudki hätiga ära? icon_biggrin.gif


tuleb nii vist välja jah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hattrick mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.