|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.10.2004 13:52:59
|
|
|
aga ma annan oma osa selleks, et ma saaks seda iga ilmaga näha. Kui sellest papist ei piisa siis tuleb hinda tõsta or kasutajaid piirata(uusi regajaid ei saa vastu ju võtta kui asi umbes on)
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
16.10.2004 15:12:20
|
|
|
nii mul tuli idee et kõik HV hattricklased võiksid mada allkirjas HV hattricki logo, tegin ka mingisuguse valmis, see on siis siin:
et nagu mis mõttest arvate?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
16.10.2004 15:23:33
|
|
|
Ega see häti uimasus käib pinda küll, eriti veel kui oled supporter
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
16.10.2004 15:28:11
|
|
|
| mudus eda HV cupi asja võiks küll ajama hakata
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
16.10.2004 16:33:50
|
|
|
| hv cupi koha pealt siis niipalju et keegi teine pole erilist huvi üles näidanud, siis hakkan ise asja ajama, esialgne plaan on selline et osalevad 12 klubi, kes on pandud kolme alagruppi, playoffidesse saavad iga alagrupi kaks parimat pluss veel kaks parimat 3 koha omanikku, edasi juba võideldaks ring ringi kaupa kuni finaalini välja
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
16.10.2004 18:26:44
|
|
|
| hea töö, gamer, peale mitmendat karikavooru on muidu plaan alustada?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
16.10.2004 18:40:00
|
|
|
väga hea...olen käsi
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
16.10.2004 20:11:03
|
|
|
| ma ei tea, arvan et peale 4-ndat -5ndat, loodan päeva-kahega miski süsteemi valmis saada et kasutajad võiks registreerima hakata
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cper
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2004
|
16.10.2004 20:11:19
|
|
|
| krt, mul juba poolteist nädalat ühendus hattrickiga uimanud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
16.10.2004 23:00:29
|
|
|
Igatahes täna sain noortekast VÄGA hea tõmbe
Täna õhtul läks müüki ka alghinnaks 12 milli.
Ralf Vint
TSI = 1 780 , 17 aastane, rahuldav vorm
Tal on kohutav kogemus ja puudulik juhioskus
Vastupidavus: puudulik Väravavaht: kohutav
Mängujuht: hea Söötmine: puudulik
Äärel: rahuldav Kaitsmine: nõrk
Ründaja: nõrk Standardolukorrad: nõrk
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
16.10.2004 23:11:08
|
|
|
hät jah kuidagi väga panges viimasel ajal...aga ehk läheb paremaks....loodetavasti...
HV kapis olen küll käpp kui see peale hakkab.....
see logo....hmm....teine "t" võiks ikka kah sinine olla, tegu on ikkagi HatTrick'iga mitte HattRick'iga...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.10.2004 09:41:15
|
|
|
| [Valts] kirjutas: |
Igatahes täna sain noortekast VÄGA hea tõmbe
Täna õhtul läks müüki ka alghinnaks 12 milli.
Ralf Vint
TSI = 1 780 , 17 aastane, rahuldav vorm
Tal on kohutav kogemus ja puudulik juhioskus
Vastupidavus: puudulik Väravavaht: kohutav
Mängujuht: hea Söötmine: puudulik
Äärel: rahuldav Kaitsmine: nõrk
Ründaja: nõrk Standardolukorrad: nõrk |
väga hea tõmme lausa kadedaks teeb
pakun et saad tema eest 20-30 milli vähemalt ... hea õnne korral ehk lausa 50-60 milli
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
18.10.2004 17:01:13
|
|
|
foorumist lugesin, et üks sai 17-aastase eeskujuliku ründaja hea söötmisega, vot see on TÕMME! 105 milli juba pakutud
EDIT: Ongi mu mängija eest juba 30 milli pakutud
see tänu sellele et poisil on tulevikulootust ja nüüd üritatakse kõik tulevikulootused eesti klubidesse saada ja minu mängija on FC Pollajalg(ta saigi selle eeskujuliku 17 ründaja hea söötmisega ) lubanud ära osta =)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
18.10.2004 18:58:36
|
|
|
Paar küsimust.
1. kas fänne lisandubki maksimaalselt 12 kaupa? Olen 2 viimast mängu nüüd võitnud 5:0 ja toetajad on õnnelikud. Aga fänne ikka +12 ja +12.
2. Kui karikasarjas paistab vastu tulema liiga tugev vastane (tal on minu kõige kõvema mehega võrdse või tugevama reitinguga mehi tervelt 7 ja viimase mängu reiting võrreldes minuga +9), kas oleks väga suur patt kasutada seda mängu hoopis oma B-koondise treeninguna?
3. Kas fännidele on väga oluline, kas ma saan tugevama vastase käest 0:3 või 0:7? Kas võib karta suurt fännide ärajooksu?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
18.10.2004 19:37:08
|
|
|
| tsitaat: |
HV kapis olen küll käpp kui see peale hakkab.....
|
kui see kunagi hakkab siis olen ma ka käpp eelmine hooaeg jäi vahele kuna ei pannud tähele kuna alustasite ja ei ole seda teemat tykk aega jälginud
vexx team (114687)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
18.10.2004 20:24:42
|
|
|
kui peale 5 vooru, siis olen käpp.. nimelt selle hooaja eesmärk on niikaua vastu pidada:P
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
18.10.2004 20:49:01
|
|
|
Mina ka olen käpp
hakaku või homme
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
18.10.2004 20:53:28
|
|
|
| no vaheajal teen miski süsteemi, sest eelmine süsteem on kuskile kadunud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mapolekala
HV vaatleja
liitunud: 11.05.2004
|
18.10.2004 22:57:00
|
|
|
| Ma osaleks ka siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
19.10.2004 07:00:14
|
|
|
pole veel registreeriminegi alanud ju
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
19.10.2004 20:26:31
|
|
|
Läks siis mu imetõmme 35 milliga Vahe Terasse
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
19.10.2004 23:11:28
|
|
|
| http://www.zone.ee/hvcup/ niisiis leht esialgsena üleval, kui kellelgi on vaatamisega probleeme siis tehke refresh, see peaks kõik korda võtma. Registreerimisest avalehel räägitud, kellel küsimusi võib minuga siin rääkida. Esialgselt peaks asi algama peale 5 karikavooru.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.10.2004 00:24:26
|
|
|
| peab ikka PS'i saatma? siinsamas osalemissoovi väljahõikamisest ei piisa?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
20.10.2004 06:42:18
|
|
|
| ei käi nii tihti seda foorumit passimas, ps'na kõik osalemissoovid kindlas kohas koos, muidu jälle jääb keegi välja
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
20.10.2004 16:45:37
|
|
|
| niisiis väike update kelle registreerimissoovid on minuni jõudnud need ka kirja pandud, lehe vaatamisel non-IE browseritega on mingi jama, üritan asja võimalikult kiiresti lahendada
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
20.10.2004 18:01:11
|
|
|
sai siis täna endale hiilgav ründaja ostetud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.10.2004 19:00:26
|
|
|
| [Valts] kirjutas: |
sai siis täna endale hiilgav ründaja ostetud  |
õnnitlen
hea kui mõnelgi veab, mulle näiteks. pole eelmise kodumängu pappi siiamaani laekunud, 4,3 miljonit
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
20.10.2004 19:27:19
|
|
|
nägin jah, kui sa foorumis oma raha taga nutsid
igatahes täna tuli 2-3 võit mulle ikka VÄÄÄÄÄÄGA vaevaliselt, ma ei tea miks, arvatavasti varuründajate suutmatuse tõttu
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.10.2004 19:33:27
|
|
|
| [Valts], sa ei ajaks taga kui sul jääks papp laekumata. Kisuks nagu eriti ebaausaks kui mõned ei saa pappi mis peaks laekuma ...
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arathrain
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2003
|
20.10.2004 19:41:23
|
|
|
Kiire küsimus vahepeal, et paljuga võib maksimaalselt miinustes olla? 6mil? 8mil? Mis saab, kui üle läheb? Võetakse klubi käest?
Kolmas hooaeg käsil ja plaan staadionit mahukamaks muuta ning seda kohe suuremalt ette planeerides.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.10.2004 20:02:04
|
|
|
-10 milli oli minumeelest...kui selle ületad antakse mingi arv login'e (oli see nüüd ka 10 või oli vähem praegult peast ei mäleta) kui nende loginide jooksul sellest kriitilisest piirist välja jõuad, ei juhtu midagi...kui loginid ära kulutad (ilma sealt välja jõudmata), siis jääb tiimist ilma...
ja peab ka selle suhtes ettevaatlik olema, et kõikide abiprogrammide siselogimised lähevad ka nende arvesse...st nii võib kogemata oma liginid ära kulutada, ise selle peale tulematagi...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arathrain
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2003
|
20.10.2004 20:08:55
|
|
|
| Jama. Praegu tuleks ligi 6 miljonit kahjumit, kuid ometigi oleks seda majanduslikult kasulikum teha kohe, kui hakata ootama, millal mehed treenitud ja müüki saavad.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
20.10.2004 21:00:22
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| [Valts], sa ei ajaks taga kui sul jääks papp laekumata. Kisuks nagu eriti ebaausaks kui mõned ei saa pappi mis peaks laekuma ... |
muidugi ajaks, kas sa GM-iga oled muidu rääkinud?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
20.10.2004 21:14:25
|
|
|
nii siis 8 osalejat juba liitunud, 4 mängijat oleks veel turniirile vaja, siis oleks priima!
edit: turniiri auhinnast siis niipalju, kas teeks et iga osaleja annetab natuke pappi ja siis selle raha eest tuleb auhind või lihtsalt raha?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.10.2004 21:31:28
|
|
|
| Arathrain kirjutas: |
| Jama. Praegu tuleks ligi 6 miljonit kahjumit, kuid ometigi oleks seda majanduslikult kasulikum teha kohe, kui hakata ootama, millal mehed treenitud ja müüki saavad. |
eelmise hooaja alguses olime näiteks mina ja kr6ll mõlemad samal põhjusel tublisti üle -6milli miinustes...kui on plaan sealt välja tulla (kas lähevad mingid mehed müüki või on oodata häid tulusid statkalt, viimase kohta küll väga loota ei tasu) et otseselt -10 ohustama ei hakka, siis anna minna...ainult soovitav on sellest katsuda kähku välja tulla...intressid ei ole mitte mugavad asjad (-6milli juures maksad ju 300k intresse)..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arathrain
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2003
|
20.10.2004 21:33:49
|
|
|
| See intresside asi on mul kahesilmavahele jäänud. Igati tänud selle eest, sest see seab olukorra mõnevõrra teise valgusesse.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
21.10.2004 15:24:27
|
|
|
| gamer kirjutas: |
nii siis 8 osalejat juba liitunud, 4 mängijat oleks veel turniirile vaja, siis oleks priima!
edit: turniiri auhinnast siis niipalju, kas teeks et iga osaleja annetab natuke pappi ja siis selle raha eest tuleb auhind või lihtsalt raha? |
3 kuud supporterit oleks bueno
igaüks annab 10 eeku
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
21.10.2004 15:26:31
|
|
|
| no aga kuidas teistele see mõte meeldib kah siis?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mapolekala
HV vaatleja
liitunud: 11.05.2004
|
21.10.2004 15:45:10
|
|
|
Mul hakkab 10 eekist kahju, sest mina teiega niiguinii võistelda ei suuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
21.10.2004 16:09:33
|
|
|
üldjoontes oleks raha tõesti vist natuke kehva siia alla panna...kuna kui reaalselt vaadata, siis võidu peale mängivad ju ainult paar meeskonda (nu ok, liigaseisud võivad olukorda natuke keerulisemaks muuta, kuna kõik ei saa esinduskoosseisu mängu panna, aga ikkagi)...ja kui võiduanss on null, siis kes soovib raha mängu panna?
parem teha lihtsalt sõbralik cup "HV hätiässa" aunimetuse peale ja korras...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
21.10.2004 16:34:37
|
|
|
| no kui enamus nii soovib, siis teeme ilma auhindadeta, muidugi võin omaltpoolt välja panna ISA raadiokaardi, millega enam eriti midagi teha pole
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.10.2004 16:57:19
|
|
|
| Ega jah mul ja osadel teistel midagi erilist teha pole seal cupil aga äkki saab mõne viigi ja isegi võidu eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
21.10.2004 17:53:48
|
|
|
http://www.ht-arena.com/jktervis/ JK Pärnu Tervis/Kalevi uus kodulehekülg, lihtsalt reklaamiks korra siis.
Muidugi ärge keegi heitke meelt, ega turniiri mõte polegi suur võitmine vaid hattricki polulariseerimine HinnaVaatluses, et üha rohkem hinnavaatlejaid võtaks ette teekonna sellesse mängu.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
popp00
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2004
|
21.10.2004 22:16:01
|
|
|
FC Popp peab vist varsti pankroti välja kuulutama jube jama küll otsast alata.
Ei tea kas ongi tahtmist enam
SAKUROCK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
22.10.2004 04:48:59
|
|
|
mul oli ka vahepal sama tunne
aga nüüd tõusis yks kitse eesklujuliku peale...seega u. 8-10 milli:)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haha20
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2003
|
23.10.2004 11:12:14
|
|
|
ma sain ka korralikult mängu käima kui väravavaht tõusis eeskujulikult suurepäraseni ja sain 25.5 milli kohe, selle eest tuleks uus treener ja uued noored osta ning papp otsas või jääb puudugi veel
Edit: muidu kas keegi teab kaua umbes noortesüsteem läheb healt eeskujulikult, mul juba mingi 2 kuud hea ja edasi ei lähe, investeerin ikka 400 000
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
23.10.2004 11:22:46
|
|
|
healt-eeskujulikule läheb 1 hooaeg
mina sain oma mängu pikalt aga visalt käima. algul treenisin mingeid vanakesi, siis sai üks eeskujulik keskkaitse treenitud ja sealt mu tõus hakkas.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.10.2004 11:43:40
|
|
|
Nii ...
Tänasest siis FC kr6ll'l hea/hea treener 8)
Otsustasin siiski ryndava treeneri kasuks, kuigi varem mõtlesin tasakaalustatud treeneri peale ... kaotatud kaitsereitingud kompenseerin suurepärase väravavahiga, kelle ostan järgmise nädala alguses.
Kuna elu näitab, et tugevast kaitsest ei piisa isegi viigi saamiseks siis on ryndav treener siiski mõistlikum lahendus. Loodan et meeskonna ryndereitingud hyppavad toredasti yles - raha on kõvasti investeeritud keskvälja, kõik innerid omavad rahuldavat söötu - see peaks ryndele ainult kasuks tulema.
Mis veel ... ahjaa - kuna ma tahtsin testida veidi kauem 9/1 treenereid siis lasin neil nädala kauem end näidata ja tagajärjed oli kurvad - PEAAEGU kõigi väljakumeestel langes vorm VÄGA palju
nüüd jälle 8/2 8)
edit:
Ostsin omale ka 17 hea treenitava, mehel lisaskille eriti pole aga hirmus soov oli siiski hooaja algul 17 aastane hea põhiskilliga mees osta. Hind oli 7,5 milli aga kõige madalam tal see hea kaitsereiting ei paista siiski olevat ...
Kiire oli ka asjaga kuna 2 treenitavat lähevad myyki. Yks 18 aastane eeskujulik kaitse(sai skilli eelmine trenn kätte) + puudulik sööt+ eeskujulik stamina. Kahju oli mees myyki panna aga peab mõtlema tulevikule, vaja on hakata treenima uut WB -d, praegune saab maailmaklassi kätte järgmise hooaja alguses ja peab mehe maha myyma, vanust tal juba täna 21 ...
viimati muutis kr6ll 23.10.2004 12:22:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
23.10.2004 12:20:48
|
|
|
kr6ll, sa ei lõpetanudki hätiga ära?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.10.2004 12:22:03
|
|
|
| gamer kirjutas: |
kr6ll, sa ei lõpetanudki hätiga ära?  |
tuleb nii vist välja jah
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|