|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
15.08.2004 22:50:33
|
|
|
kas helitugevus ja puhtus on piisav et kasutada mp3 pleierina?
SanderTheKing, kuulates nende suurte philipsi klappidega sööb aku kiirelt tühjaks ning kuidas heli võimsusega on?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
16.08.2004 15:17:05
|
|
|
| oleneb klappidest, mul lasi suurte klappidega terve päev raadio ringi...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
17.08.2004 18:04:26
|
|
|
kurb uudis.... aku saab kogu aeg paari päevaga läbi... räägin 1 tund päevas ja eriti muud taga ei tee... lasen alati täielikult täis ja tühjaks...
Aidake!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
17.08.2004 18:08:26
|
|
|
SanderTheKing, kusjuures siin isa kliendil ka sama telefoni märkasin ja tal ka päeva peab ainult...ta muud ei tee kui helistab...sellesmõttes et ei näpi fotokat jne...aga räägib ka vist suht palju.
Äkki sa väsitasin aku mp3-de kuulamisega ära....suured klapid vast söövad võimsalt akut...teevad valju häält muidu klapid mp3-me kuulates?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
17.08.2004 18:45:46
|
|
|
Nii,et aku on 6230 levinud probleem-mitte ainult minul?
Kuidas seda parandada saaks?
PAremaid akusi või säästu võimalusi ei ole välja töötatud?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
18.08.2004 14:57:11
|
|
|
arvan kalduma, et see hoopis tarkvara viga?!? Endal antud hetkel :03.15 (17.03.04).
Kel see telefon, e. avaldate enda versiooni numbri kah!!!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
18.08.2004 18:36:35
|
|
|
| on küll, aga see tähendab järjekordset raha raiskamist...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
18.08.2004 21:51:35
|
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
| on küll, aga see tähendab järjekordset raha raiskamist... |
siin kohal ongi selge eelis miks osta telefon korralikust poest, mitte keldri või lehe kaudu
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
20.08.2004 15:10:50
|
|
|
| Kaemka- helitooni sain mina mmc-lt algusest peale panna!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
23.08.2004 16:04:31
|
|
|
| mis hinnad soomes sellel telefonil on?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
23.08.2004 16:44:02
|
|
|
| persse, ostadki poest... vana softiga...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
23.08.2004 17:08:03
|
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
| <b>piixu</b>, ostadki poest... vana softiga... |
Lomulik asi sest telefonid reeglina seisavad laos mõned päevad ja nädalaid ja kuna uued softid on üsna bugised, siis tuleb kiirelt välja ka uus soft. Kristiine Keskuses näit. RLE hooldus on püüdnud jõudumööda ka veel müümata pillidel uued softid peale lasta, et pärast ostu vähem vingumist oleks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
23.08.2004 21:41:29
|
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
| on küll, aga see tähendab järjekordset raha raiskamist... |
| SanderTheKing kirjutas: |
| <b>piixu</b>, ostadki poest... vana softiga... |
nu kui sa poest ostad, siis pole tegu raha raiskamisega, softivahetus käib garantii alla. RLE kristiine hooldus korraldab asja 20min ootetööna ära, hästi paludes saab ka päkapituna
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
12.09.2004 00:20:24
|
|
|
Sain ka täna seda pilli katsuda. Üllatavalt hea asi Nokia´lt.
Esimene asi mis vaimustas oli MP3 mängija Telefoni enda
valjuhääldi mängis lugusid kena vajudusega ikka!
Asi millega ma ei saanud hakkama oli see keskmine nupp.
Lihtsalt ei suutnud alati täpselt keskele vajutada, alati läks
ikka alla ja alla Oleks parem kui seal oleksid mitu erinevat
nuppu! Telefoni mulje jäi kui rohkem ärimehe telefon. Kes
tahavad olla popid-ja-noortepärased, siis see telefon pole
küll teie jaoks.
Ekraan ja kaamera on ka üks Nokia omadest parim.
Menüü nahkasid oleks võinud rohkem olla. Olid ainult erinevad
värvid.
Hind võiks olla soodsam, siis ma ei peaks ootama
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
13.09.2004 18:07:50
|
|
|
Sai see 6230 mõned päevad tagasi isiklikku kasutusse võetud ja praegu on probleemid tekkinud GPRS'i kasutamisega. Asi lihtsalt katkestab mõne sekundi jooksul ühenduse ära. Anyway..asi on uurimisel igatahes.
Lisaks teevad mõned pillid GPRS'i kasutamise ajal ise restardi. TUndub olevat softi viga, alles teine versioon mis väljas.
Asja üle järele mõeldes tundub hoopis et UEM on liiga toores veel sellel pillil, et restartima kipub.
viimati muutis mairo22 14.09.2004 19:22:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
14.09.2004 12:11:59
|
|
|
Mul kah juba paar kuud see telefon. See keskise nupu probleem kestis mul esimesed paar nädalat. veidi harjutamist ja enam sellega ei eksi. Siin oli juttu filmidest mis telefonile sobivad ja on 30-40MB. Keegi teab kust neid saada on? Prooviks ära. Ühtegi halba sõna asja kohta nagu öelda ei oska. Raadiot ja MP3e võiks saada ka ilma handsfreeta kohe kõlarist kuulata.
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.09.2004 12:39:38
|
|
|
| ma vahetasin 6230 pda vastu välja, hea pill, ainult aku nõrk/liiga väike!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
14.09.2004 13:39:37
|
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
| ma vahetasin 6230 pda vastu välja, hea pill, ainult aku nõrk/liiga väike! |
Liiga väike on telefoni juures siis miinuseks ?
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.09.2004 16:29:05
|
|
|
| Eeroz kirjutas: |
| Mul kah juba paar kuud see telefon. See keskise nupu probleem kestis mul esimesed paar nädalat. veidi harjutamist ja enam sellega ei eksi. Siin oli juttu filmidest mis telefonile sobivad ja on 30-40MB. Keegi teab kust neid saada on? Prooviks ära. Ühtegi halba sõna asja kohta nagu öelda ei oska. Raadiot ja MP3e võiks saada ka ilma handsfreeta kohe kõlarist kuulata. |
MP3´e saab ju nii mängida, et telefoni enda valjuhääldist tuleb saundi
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.09.2004 16:33:06
|
|
|
| njah, antennita raadiot ei kuule, ja kui sisseehitada, siis tekib liiga palju häireid telefoni töös
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
14.09.2004 17:06:46
|
|
|
| Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.09.2004 17:11:23
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain. |
Ei pea olema. MP3 hakkas kohe valjuhääldist (kõlarist) tulema. Raadiot ainult ei saanud kuulata,
karjus, et ühenda peakomplekt.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
14.09.2004 20:25:13
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| ppg kirjutas: |
| Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain. |
Ei pea olema. MP3 hakkas kohe valjuhääldist (kõlarist) tulema. Raadiot ainult ei saanud kuulata,
karjus, et ühenda peakomplekt. |
Uuema softiga peaks saama ka raadiot kuulata kõlarist.
Uue softiga tulevad järgmised parandused:
-------------------------------------------------------------------------------------
Officiele changelog from nokia:
Changes/improvements made from MCU SW version 3.15 to version 4.28:
Call and Network Management
- Improvements in network selection and coverage handling
- Fixed dialing number (FDN) is possible also using the complete number
- Possible to attach an image to a contact in phonebook
SMS
- It is possible to listen music and create SMS at the same time, without
hearing the keypad tones
Browser (GPRS/WAP/XHTML)
- Improvements in browsing large pages and browsing always online (ALO) and have more than 1 page open
Java/Applications/Games
- New faster JAVA e-mail client.Using active settings instead of the first set
- Java application or game (*.jar)>64 kb can be played
- Improvements for Beach rally II, especially in location a correct date is displayed in high score
- Improvement when reading corrupt JAR file
- Connect Via in Midlet options is enforced for the Midlet when connected to Chat
Bluetooth/Irda
- Improvements in finding and pairing with devices and keeping the connection via Bluetooth
- Possible to send more than one file via IrDA
Other changes
- Picture set as a wallpaper can be deleted
- Improved handling of 6F11 -file by the phone
- Improved handling of call divert indicator in the SIM
- Improved spelling for Spanish, Thai, Russian, Hungarian, Hebrew, Chinese, Indonesian and Estonian
- Update for Russian T9
- General improvements on audio e.g. clicking sounds and click before tones played are now removed
- Music player: Improvements in audio quality
- Improvements in handling of MMC, renaming, moving files, formatting and error messages
- Improvements in handling MIDI tones for MMC
- Memory full improvement when try to record voice
- Support for operator menu added
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nokia 6230 4.28 firmware UNOFFICIAL changelog
----------
V 04.28
24-06-04
RH-12
GSM P1.1
(c) NMP.
---------------------
+ More choices for "Right selection key" (Alarm, Bluetooth, Calculator, Contacts, Timer, Create MMS, E-mail, Gallery, Home, Infrared, Radio, Wallet)
+ More choices for "Go to key", 45 shortcuts to choose from.
+ Unable to delete file bug fixed
- Memory status displays incorrect free/size for internal memory even though you still have access to all 8MB. Nokia PC Suite displays correct values.
+ Memory status displays correct free/used/size for 512MB MMC cards
- Gallery listing still shows wrong size for 512MB MMC cards
+ Phone memory (A and MMC card (B are now displayed as two diff drives instead of MMC appearing under Gallery when browsing your phone with Nokia PC Suite.
+ Phone remains silent when using mp3 as ringtone and silent profile has been selected.
- Automatic volume control no longer available.
- MobiMB/OPM2 can no longer access the Apps and Games dirs.
+ Better photo quality.
- Video recording playback is worse.
? Faster java.
? More stable Bluetooth connection.
+ Switching between headphones and speaker when headphones are connected works now.
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
14.09.2004 22:10:37
|
|
|
| oru kirjutas: |
- Possible to attach an image to a contact in phonebook
|
See oli nagu enne ka ju?
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
14.09.2004 23:48:53
|
|
|
| Taavi_R, jah nii õige ka sest raadiol antenniks ongi kuulari juhe.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
15.09.2004 00:05:40
|
|
|
| aga palju tal telefoni mälu sis on?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
15.09.2004 07:52:57
|
|
|
| react kirjutas: |
| aga palju tal telefoni mälu sis on? |
Sisseehitatud on 8Mb ja ostes saad kaasa 32MB MMC kaardi
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
15.09.2004 09:01:08
kuularid?!? |
|
|
| ppg kirjutas: |
| Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain. |
Nohh, kuularid sa võid ju ära lõigata
aga antenniks on see juhe, mis asub handsfree mikrofoni ja telefoni vahel!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
11.10.2004 17:35:29
|
|
|
sai selline asi natuke aega tagasi elionist ostetud.
Siin oli enne juttu et softi vahetus käib garantii alla?!
Et kas asi emt`is sama moodi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.10.2004 17:39:41
|
|
|
| Rass4 kirjutas: |
sai selline asi natuke aega tagasi elionist ostetud.
Siin oli enne juttu et softi vahetus käib garantii alla?!
Et kas asi emt`is sama moodi? |
see igal pool nii
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
11.10.2004 18:53:51
|
|
|
meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
12.10.2004 01:04:06
|
|
|
| Rass4 kirjutas: |
meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib. |
Endal sihukest probleemi pole niiet jah soovitaks garantiis sellest juttu teha....
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
12.10.2004 15:59:01
|
|
|
| tsitaat: |
meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib.
|
Garantiisse tuleks kindlasti pöörduma!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
12.10.2004 16:32:12
|
|
|
äkki oskate ütelda kuidas seal garantiis nende paberitega on?
ostu tsekk sai vist raamatupidaja kätte antud.
kas neil on seal seda kindlasti vaja või teevad niisama ka kindlaks et asi nende juurest ostetud jne.
olen kuulnud midagi tehase garantiist?!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
12.10.2004 21:41:38
|
|
|
niisama ei tee seal keegi..
Raamatupidajalt võtad kasvõi selle chekki koopia, või siis võtad originaali arhiivist ja jätad koopia asemele!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alfredo
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
13.10.2004 16:41:17
Re: MMC... |
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
MMC kaart tal kül kaasas on, kuid ainult 32-ne, millest jääb ikkagi puudu... ma tassin kaasas igasugu kraami telefonis: tähtsad/salajased failid, pildid, mp3-d....ise teate ju paremini?!?
256-st on juba rohkem kasu! |
Natuke OT, aga mismoodi on mobiiltelefon salajaste asjade transportimiseks turvaline?? See ju üks taskuvaraste lemmikobjekte minuteada
Õnneks endal pole veel läinud ükski telefon "kaduma" siiani (ptui, ptui, ptui 3 korda üle õla).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceriklion
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004
|
13.10.2004 17:15:26
|
|
|
proovi Nokia 6600 võib olla meeldib rohkem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davey
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003
|
13.10.2004 20:02:29
|
|
|
nomatica.com's on 6230 4500.- aint.
kellelgi mingit kogemust nomaticaga?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
13.10.2004 20:13:00
|
|
|
njah, salajase asja transpordiks on vajalik asi, mis ei näe ega maksa hästi... on ebahuvitav!
6600 versus 6230 - selle kohta alustaksin teie asemel küll uut teemat/hääletust, maitse asi!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
21.10.2004 14:53:53
laadimine |
|
|
| sai aku tühjaks ja panin ta laadima sis, eelnevalt oli kasutatud mingi paar päeva vb, mitte minu käes. uus telefon. nüd ta on juba 15 tundi laadinud, aga ikka postid liiguvad, alguses mõtlesin et ju ta sis peabgi nii olema, aga kui katsusin laadijat ja akut sis olid nad mõlemad külmad, aku oli täiesti külm. laadija selline leiga. et kas se peabgi nii olema? tavaliselt kui laed sis laadija on ikka suht kuum.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
21.10.2004 16:58:18
Re: laadimine |
|
|
| react kirjutas: |
| sai aku tühjaks ja panin ta laadima sis, eelnevalt oli kasutatud mingi paar päeva vb, mitte minu käes. uus telefon. nüd ta on juba 15 tundi laadinud, aga ikka postid liiguvad, alguses mõtlesin et ju ta sis peabgi nii olema, aga kui katsusin laadijat ja akut sis olid nad mõlemad külmad, aku oli täiesti külm. laadija selline leiga. et kas se peabgi nii olema? tavaliselt kui laed sis laadija on ikka suht kuum. |
Võta laadija ots ära küljest ja pane uuesti järgi. Kui sama jama edasi jääb tuleks teha telefonile laadimishäälestused.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
21.10.2004 17:01:08
|
|
|
paanikaks pole põhjust;) lõpetas ära lõpuks, mingi 10 mintsa tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
22.10.2004 15:00:11
|
|
|
| mis 4.44 versiooniga siis ka ära on parandatud ja uut juures? ise näppides neid vigu väga ei märka
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
31.10.2004 20:12:13
garantii |
|
|
Nüüdseks lohistasin asja garantiisse.
Keegi teab kus ja kes seda teostab?
Miks asjaga vähemalt kaks nädalat läheb?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
01.11.2004 00:08:29
|
|
|
| ei lähe kaks- pöördu otse emt-i hoolduskesusesse pärnu mnt-l
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rass4
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2003
|
01.11.2004 09:32:54
hmm.... |
|
|
viisin asja emt viru keskuse esindusse ja andsin sinna sisse.
Tädike/vastuvõtja leti taga ütles et alla 2 nädala pole mõtet lootagi.
Andsid mulle asenduseks 6100 (näeb välja nagu oleks jumal teab kus hoitud) ja üteldi et me ise anname teile teada kui asi tagasi jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
01.11.2004 10:11:12
|
|
|
| ma sain ka omal ajal 6100 nüüd oli viimati 7210 asendustelefonina...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
02.11.2004 08:41:44
|
|
|
| viige parem otse postimaiia...seal ju see service
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|