Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 22:50:33 vasta tsitaadiga

kas helitugevus ja puhtus on piisav et kasutada mp3 pleierina?

SanderTheKing, kuulates nende suurte philipsi klappidega sööb aku kiirelt tühjaks ning kuidas heli võimsusega on?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 16.08.2004 15:17:05 vasta tsitaadiga

oleneb klappidest, mul lasi suurte klappidega terve päev raadio ringi...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 17.08.2004 18:04:26 vasta tsitaadiga

kurb uudis.... aku saab kogu aeg paari päevaga läbi... räägin 1 tund päevas ja eriti muud taga ei tee... lasen alati täielikult täis ja tühjaks...
Aidake!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 18:08:26 vasta tsitaadiga

SanderTheKing, kusjuures siin isa kliendil ka sama telefoni märkasin ja tal ka päeva peab ainult...ta muud ei tee kui helistab...sellesmõttes et ei näpi fotokat jne...aga räägib ka vist suht palju.

Äkki sa väsitasin aku mp3-de kuulamisega ära....suured klapid vast söövad võimsalt akut...teevad valju häält muidu klapid mp3-me kuulates?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.08.2004 18:45:46 vasta tsitaadiga

Nii,et aku on 6230 levinud probleem-mitte ainult minul?
Kuidas seda parandada saaks?
PAremaid akusi või säästu võimalusi ei ole välja töötatud?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 18.08.2004 14:57:11 vasta tsitaadiga

arvan kalduma, et see hoopis tarkvara viga?!? Endal antud hetkel :03.15 (17.03.04).
Kel see telefon, e. avaldate enda versiooni numbri kah!!!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 18.08.2004 18:10:21 vasta tsitaadiga

Mul on : 03.15
17-03-04
icon_smile.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1001535&highlight=#1001535
Seal kirjas ,et 3.17 viimane
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 18.08.2004 18:36:35 vasta tsitaadiga

on küll, aga see tähendab järjekordset raha raiskamist...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2004 21:51:35 vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
on küll, aga see tähendab järjekordset raha raiskamist...


siin kohal ongi selge eelis miks osta telefon korralikust poest, mitte keldri või lehe kaudu icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 20.08.2004 10:18:34 vasta tsitaadiga

Viimae 6230 softi versioon on 4.28

Uute softide kohta tegin lehe ka www.zone.ee/yxbyte/tarkvara.htm
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 20.08.2004 15:10:50 vasta tsitaadiga

Kaemka- helitooni sain mina mmc-lt algusest peale panna!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 23.08.2004 16:04:31 vasta tsitaadiga

mis hinnad soomes sellel telefonil on?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 23.08.2004 16:44:02 vasta tsitaadiga

persse, ostadki poest... vana softiga...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 23.08.2004 17:08:03 vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
<b>piixu</b>, ostadki poest... vana softiga...


Lomulik asi sest telefonid reeglina seisavad laos mõned päevad ja nädalaid ja kuna uued softid on üsna bugised, siis tuleb kiirelt välja ka uus soft. Kristiine Keskuses näit. RLE hooldus on püüdnud jõudumööda ka veel müümata pillidel uued softid peale lasta, et pärast ostu vähem vingumist oleks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 21:41:29 vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
on küll, aga see tähendab järjekordset raha raiskamist...


SanderTheKing kirjutas:
<b>piixu</b>, ostadki poest... vana softiga...


nu kui sa poest ostad, siis pole tegu raha raiskamisega, softivahetus käib garantii alla. RLE kristiine hooldus korraldab asja 20min ootetööna ära, hästi paludes saab ka päkapituna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 00:20:24 vasta tsitaadiga

Sain ka täna seda pilli katsuda. Üllatavalt hea asi Nokia´lt.
Esimene asi mis vaimustas oli MP3 mängija icon_smile.gif Telefoni enda
valjuhääldi mängis lugusid kena vajudusega ikka!
Asi millega ma ei saanud hakkama oli see keskmine nupp.
Lihtsalt ei suutnud alati täpselt keskele vajutada, alati läks
ikka alla ja alla icon_sad.gif Oleks parem kui seal oleksid mitu erinevat
nuppu! Telefoni mulje jäi kui rohkem ärimehe telefon. Kes
tahavad olla popid-ja-noortepärased, siis see telefon pole
küll teie jaoks.
Ekraan ja kaamera on ka üks Nokia omadest parim.
Menüü nahkasid oleks võinud rohkem olla. Olid ainult erinevad
värvid.
Hind võiks olla soodsam, siis ma ei peaks ootama icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 13.09.2004 18:07:50 vasta tsitaadiga

Sai see 6230 mõned päevad tagasi isiklikku kasutusse võetud ja praegu on probleemid tekkinud GPRS'i kasutamisega. Asi lihtsalt katkestab mõne sekundi jooksul ühenduse ära. Anyway..asi on uurimisel igatahes.
Lisaks teevad mõned pillid GPRS'i kasutamise ajal ise restardi. TUndub olevat softi viga, alles teine versioon mis väljas.

Asja üle järele mõeldes tundub hoopis et UEM on liiga toores veel sellel pillil, et restartima kipub.


viimati muutis mairo22 14.09.2004 19:22:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 12:11:59 vasta tsitaadiga

Mul kah juba paar kuud see telefon. See keskise nupu probleem kestis mul esimesed paar nädalat. veidi harjutamist ja enam sellega ei eksi. Siin oli juttu filmidest mis telefonile sobivad ja on 30-40MB. Keegi teab kust neid saada on? Prooviks ära. Ühtegi halba sõna asja kohta nagu öelda ei oska. Raadiot ja MP3e võiks saada ka ilma handsfreeta kohe kõlarist kuulata.
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 14.09.2004 12:39:38 vasta tsitaadiga

ma vahetasin 6230 pda vastu välja, hea pill, ainult aku nõrk/liiga väike!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 13:39:37 vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
ma vahetasin 6230 pda vastu välja, hea pill, ainult aku nõrk/liiga väike!


Liiga väike on telefoni juures siis miinuseks ?

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 16:29:05 vasta tsitaadiga

Eeroz kirjutas:
Mul kah juba paar kuud see telefon. See keskise nupu probleem kestis mul esimesed paar nädalat. veidi harjutamist ja enam sellega ei eksi. Siin oli juttu filmidest mis telefonile sobivad ja on 30-40MB. Keegi teab kust neid saada on? Prooviks ära. Ühtegi halba sõna asja kohta nagu öelda ei oska. Raadiot ja MP3e võiks saada ka ilma handsfreeta kohe kõlarist kuulata.

MP3´e saab ju nii mängida, et telefoni enda valjuhääldist tuleb saundi icon_rolleyes.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 14.09.2004 16:33:06 vasta tsitaadiga

njah, antennita raadiot ei kuule, ja kui sisseehitada, siis tekib liiga palju häireid telefoni töös
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 17:06:46 vasta tsitaadiga

Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 17:11:23 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.

Ei pea olema. MP3 hakkas kohe valjuhääldist (kõlarist) tulema. Raadiot ainult ei saanud kuulata,
karjus, et ühenda peakomplekt.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 14.09.2004 20:25:13 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
ppg kirjutas:
Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.

Ei pea olema. MP3 hakkas kohe valjuhääldist (kõlarist) tulema. Raadiot ainult ei saanud kuulata,
karjus, et ühenda peakomplekt.

Uuema softiga peaks saama ka raadiot kuulata kõlarist.

Uue softiga tulevad järgmised parandused:
-------------------------------------------------------------------------------------
Officiele changelog from nokia:
Changes/improvements made from MCU SW version 3.15 to version 4.28:

Call and Network Management
- Improvements in network selection and coverage handling
- Fixed dialing number (FDN) is possible also using the complete number
- Possible to attach an image to a contact in phonebook

SMS
- It is possible to listen music and create SMS at the same time, without
hearing the keypad tones

Browser (GPRS/WAP/XHTML)
- Improvements in browsing large pages and browsing always online (ALO) and have more than 1 page open

Java/Applications/Games
- New faster JAVA e-mail client.Using active settings instead of the first set
- Java application or game (*.jar)>64 kb can be played
- Improvements for Beach rally II, especially in location a correct date is displayed in high score
- Improvement when reading corrupt JAR file
- Connect Via in Midlet options is enforced for the Midlet when connected to Chat

Bluetooth/Irda
- Improvements in finding and pairing with devices and keeping the connection via Bluetooth
- Possible to send more than one file via IrDA

Other changes
- Picture set as a wallpaper can be deleted
- Improved handling of 6F11 -file by the phone
- Improved handling of call divert indicator in the SIM
- Improved spelling for Spanish, Thai, Russian, Hungarian, Hebrew, Chinese, Indonesian and Estonian
- Update for Russian T9
- General improvements on audio e.g. clicking sounds and click before tones played are now removed
- Music player: Improvements in audio quality
- Improvements in handling of MMC, renaming, moving files, formatting and error messages
- Improvements in handling MIDI tones for MMC
- Memory full improvement when try to record voice
- Support for operator menu added
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nokia 6230 4.28 firmware UNOFFICIAL changelog
----------
V 04.28
24-06-04
RH-12
GSM P1.1
(c) NMP.
---------------------
+ More choices for "Right selection key" (Alarm, Bluetooth, Calculator, Contacts, Timer, Create MMS, E-mail, Gallery, Home, Infrared, Radio, Wallet)
+ More choices for "Go to key", 45 shortcuts to choose from.
+ Unable to delete file bug fixed
- Memory status displays incorrect free/size for internal memory even though you still have access to all 8MB. Nokia PC Suite displays correct values.
+ Memory status displays correct free/used/size for 512MB MMC cards
- Gallery listing still shows wrong size for 512MB MMC cards
+ Phone memory (A and MMC card (B are now displayed as two diff drives instead of MMC appearing under Gallery when browsing your phone with Nokia PC Suite.
+ Phone remains silent when using mp3 as ringtone and silent profile has been selected.
- Automatic volume control no longer available.
- MobiMB/OPM2 can no longer access the Apps and Games dirs.
+ Better photo quality.
- Video recording playback is worse.
? Faster java.
? More stable Bluetooth connection.
+ Switching between headphones and speaker when headphones are connected works now.

_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 22:10:37 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:

- Possible to attach an image to a contact in phonebook


See oli nagu enne ka ju?

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 23:48:53 vasta tsitaadiga

Taavi_R, jah nii õige ka sest raadiol antenniks ongi kuulari juhe.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 15.09.2004 00:05:40 vasta tsitaadiga

aga palju tal telefoni mälu sis on?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2004 07:52:57 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
aga palju tal telefoni mälu sis on?


Sisseehitatud on 8Mb ja ostes saad kaasa 32MB MMC kaardi

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 15.09.2004 09:01:08 kuularid?!? vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.

Nohh, kuularid sa võid ju ära lõigata icon_lol.gif
aga antenniks on see juhe, mis asub handsfree mikrofoni ja telefoni vahel!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 11.10.2004 17:35:29 vasta tsitaadiga

sai selline asi natuke aega tagasi elionist ostetud.
Siin oli enne juttu et softi vahetus käib garantii alla?!
Et kas asi emt`is sama moodi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 17:39:41 vasta tsitaadiga

Rass4 kirjutas:
sai selline asi natuke aega tagasi elionist ostetud.
Siin oli enne juttu et softi vahetus käib garantii alla?!
Et kas asi emt`is sama moodi?


see igal pool nii
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 11.10.2004 18:53:51 vasta tsitaadiga

meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 01:04:06 vasta tsitaadiga

Rass4 kirjutas:
meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib.


Endal sihukest probleemi pole niiet jah soovitaks garantiis sellest juttu teha....

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 12.10.2004 15:59:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

meenus aparaadiga üks kala veel.
nimelt juba mingi nädal/paar on kõne ajal kuulorist samasugune heli nagu siis kui telefoni signaalid häirivad raadio omi.
peaks garantiisse pöörduma?
kohati suht häirib.

Garantiisse tuleks kindlasti pöörduma!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 12.10.2004 16:32:12 vasta tsitaadiga

äkki oskate ütelda kuidas seal garantiis nende paberitega on?
ostu tsekk sai vist raamatupidaja kätte antud.
kas neil on seal seda kindlasti vaja või teevad niisama ka kindlaks et asi nende juurest ostetud jne.
olen kuulnud midagi tehase garantiist?!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 12.10.2004 21:41:38 vasta tsitaadiga

niisama ei tee seal keegi..
Raamatupidajalt võtad kasvõi selle chekki koopia, või siis võtad originaali arhiivist ja jätad koopia asemele!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 13.10.2004 16:41:17 Re: MMC... vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
MMC kaart tal kül kaasas on, kuid ainult 32-ne, millest jääb ikkagi puudu... ma tassin kaasas igasugu kraami telefonis: tähtsad/salajased failid, pildid, mp3-d....ise teate ju paremini?!?
256-st on juba rohkem kasu!


Natuke OT, aga mismoodi on mobiiltelefon salajaste asjade transportimiseks turvaline?? See ju üks taskuvaraste lemmikobjekte minuteada icon_question.gif
Õnneks endal pole veel läinud ükski telefon "kaduma" siiani (ptui, ptui, ptui 3 korda üle õla).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceriklion
HV vaatleja


liitunud: 09.10.2004




sõnum 13.10.2004 17:15:26 vasta tsitaadiga

proovi Nokia 6600 võib olla meeldib rohkem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davey
HV kasutaja
davey

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 20:02:29 vasta tsitaadiga

nomatica.com's on 6230 4500.- aint.
kellelgi mingit kogemust nomaticaga?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 13.10.2004 20:13:00 vasta tsitaadiga

njah, salajase asja transpordiks on vajalik asi, mis ei näe ega maksa hästi... on ebahuvitav!
6600 versus 6230 - selle kohta alustaksin teie asemel küll uut teemat/hääletust, maitse asi!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 21.10.2004 14:53:53 laadimine vasta tsitaadiga

sai aku tühjaks ja panin ta laadima sis, eelnevalt oli kasutatud mingi paar päeva vb, mitte minu käes. uus telefon. nüd ta on juba 15 tundi laadinud, aga ikka postid liiguvad, alguses mõtlesin et ju ta sis peabgi nii olema, aga kui katsusin laadijat ja akut sis olid nad mõlemad külmad, aku oli täiesti külm. laadija selline leiga. et kas se peabgi nii olema? tavaliselt kui laed sis laadija on ikka suht kuum.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 21.10.2004 16:58:18 Re: laadimine vasta tsitaadiga

react kirjutas:
sai aku tühjaks ja panin ta laadima sis, eelnevalt oli kasutatud mingi paar päeva vb, mitte minu käes. uus telefon. nüd ta on juba 15 tundi laadinud, aga ikka postid liiguvad, alguses mõtlesin et ju ta sis peabgi nii olema, aga kui katsusin laadijat ja akut sis olid nad mõlemad külmad, aku oli täiesti külm. laadija selline leiga. et kas se peabgi nii olema? tavaliselt kui laed sis laadija on ikka suht kuum.


Võta laadija ots ära küljest ja pane uuesti järgi. Kui sama jama edasi jääb tuleks teha telefonile laadimishäälestused.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 21.10.2004 17:01:08 vasta tsitaadiga

paanikaks pole põhjust;)icon_smile.gif lõpetas ära lõpuks, mingi 10 mintsa tagasi.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 22.10.2004 15:00:11 vasta tsitaadiga

mis 4.44 versiooniga siis ka ära on parandatud ja uut juures? ise näppides neid vigu väga ei märka
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 31.10.2004 20:12:13 garantii vasta tsitaadiga

Nüüdseks lohistasin asja garantiisse.
Keegi teab kus ja kes seda teostab?
Miks asjaga vähemalt kaks nädalat läheb? icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 01.11.2004 00:08:29 vasta tsitaadiga

ei lähe kaks- pöördu otse emt-i hoolduskesusesse pärnu mnt-l
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rass4
HV vaatleja
Rass4

liitunud: 26.02.2003




sõnum 01.11.2004 09:32:54 hmm.... vasta tsitaadiga

viisin asja emt viru keskuse esindusse ja andsin sinna sisse.
Tädike/vastuvõtja leti taga ütles et alla 2 nädala pole mõtet lootagi.
Andsid mulle asenduseks 6100 (näeb välja nagu oleks jumal teab kus hoitud) ja üteldi et me ise anname teile teada kui asi tagasi jõuab. icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 01.11.2004 10:11:12 vasta tsitaadiga

ma sain ka omal ajal 6100 nüüd oli viimati 7210 asendustelefonina...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 02.11.2004 08:41:44 vasta tsitaadiga

viige parem otse postimaiia...seal ju see service
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.