|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
10.10.2004 22:34:13
|
|
|
| ttt kirjutas: |
t-force, seda küll HInnad on seal jubedad. 500.- 15 lehekülje eest  |
et nii odav? ülikoolis esitada sobiva referaadi eest 500 mingi umbluu teemal ei ole kallis. st ise ei ole kunagi sellist teenust kasutanud kuid vaadates palju mingi referaadi või essee peale aega läheb siis 500 ei oleks probleem 2 päeva töö eest ju
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
10.10.2004 22:39:17
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
t-force, seda küll HInnad on seal jubedad. 500.- 15 lehekülje eest  |
et nii odav? ülikoolis esitada sobiva referaadi eest 500 mingi umbluu teemal ei ole kallis. st ise ei ole kunagi sellist teenust kasutanud kuid vaadates palju mingi referaadi või essee peale aega läheb siis 500 ei oleks probleem 2 päeva töö eest ju |
garantiid pole et seee tal perfektselt välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
10.10.2004 22:43:23
|
|
|
garantiid pole ka juhul kui sul mingil väga retsil kuid sama kahtlase väärtusega aines pead kiiresti tegema referaadi, samas käid tööl ja ei ole kuskilt seda aega (näiteks 10 h miininimum) võtta mitte et ma sellist tegevust pooldaks või soosiks kuid mingeid ülijubedaid hindu ma küll ei näe kuskil. palju sellise töö eest normaalne tunnihind siis oleks? alla 50 kr/h ei hakkaks ise küll mõtlemagi.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
10.10.2004 22:48:02
|
|
|
| igalyhel oma arvamus...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
11.10.2004 01:25:54
|
|
|
ma usun et sellistel lehtedel on suur tulevik
äkki keegi annab veel mõne samalaadse lehe.... eestikeelse.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.10.2004 08:48:32
|
|
|
| Ihv kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
t-force, seda küll HInnad on seal jubedad. 500.- 15 lehekülje eest  |
et nii odav? ülikoolis esitada sobiva referaadi eest 500 mingi umbluu teemal ei ole kallis. st ise ei ole kunagi sellist teenust kasutanud kuid vaadates palju mingi referaadi või essee peale aega läheb siis 500 ei oleks probleem 2 päeva töö eest ju |
Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
11.10.2004 09:12:05
|
|
|
| tsitaat: |
Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi
|
kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.10.2004 09:14:23
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi
|
kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt |
Sitad koolid
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
11.10.2004 12:06:43
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt |
Kusjuures kas mitte hiljuti üks tartust kinga ei saanud ?
ja kui ma õigesti mäletan, peaks ttü-s ühe sellise isiku asi arutlusele tulema/oli arutlusel... nii, et mnjaa... tundub, et karmimaks läheb järgepanu
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.10.2004 12:21:44
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi
|
kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt |
Sitad koolid |
kõik oleneb, kuhuni asi välja antakse... suhtumine, käitumine ja kõik muu mõjutab.... üldjuhul on see täiesti piisav alus lennuki tegemiseks
kui võtta nüüd natuke kitsamalt, siis näiteks eraiala inglise keele õpetaja ütles, et kui keegi peaks talle vahele jääma teiste lehelt andmete vaatamisega(tõlgitud lausete mahavaatamisega), siis on see töö talle läbi... st. jääb ainult teoreetiline võimalus järgmise tööga piisavalt %'te koguda, et siiski aine arvestatud saada(aga eeldatavasti mahavaataja ei jaga inkat nõnda hästi, nii ilmselt sellel aastal ta arvestatud küll ei saa).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.10.2004 12:45:29
|
|
|
Magic, aega maha?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
11.10.2004 15:20:11
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Magic, aega maha?  |
OT: vaatasin kah just, natukene on küll silma jäänd et ullult postitab viimasel ajal ja postid ple nagu eriti sisukad ( mai väida et minu omad on). et nagu üritad poste koguda or viskas HV kopa ette? ühesõnaga.... mul suht poogen.... vahest peab läbu ka olema. Magic on lihtsalt siiamaani läbuvaba olnud ja nüüd teeb kaotatut tasa
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.10.2004 17:10:50
|
|
|
OFFTOPIC: kui nende "mitte just eriti sisukate postide" eest saaks aeg maha, siis kohtaksime seda staatust pooltel või isegi rohkematelgi HV kasutajatel.
ONTOPIC :kes doom 3 teemat ei loe siis http://www.afrotechmods.com/groovy/review/d3review/doom3.htm
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.10.2004 17:21:30
|
|
|
Overall, the game is just one big commercial for Maglite.
Igatahes päris hea review oli.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
11.10.2004 22:08:43
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Pole küll leht. Lihtsalt mercedese omaniku parkimise stiilinäide
Sry, et pilt suht kehv on, aga keerasin lihtsalt brightnessi juurde - muidu oleks täitsa must olnud  |
Olen hullemaid näinud, aga jah..
Mulle muidu tundub, et keegi tubli inimene on mersu juhi kah karpi pannud.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.10.2004 22:11:19
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
Pole küll leht. Lihtsalt mercedese omaniku parkimise stiilinäide
Sry, et pilt suht kehv on, aga keerasin lihtsalt brightnessi juurde - muidu oleks täitsa must olnud  |
Olen hullemaid näinud, aga jah..
Mulle muidu tundub, et keegi tubli inimene on mersu juhi kah karpi pannud. |
Nii ja naa. Samas takistab see pisike auto ühele parkimiskohale sõitmist.
Oli üks leht kus olid pildid valesti parkijatest. Seal oli ikka igasuguseid põmmpeasid.
Auto pannakse kasvõi posti otsa
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
12.10.2004 10:15:22
|
|
|
selle parkimise teema kohta, et kui olin kiirabis praktikal, siis kahju, et fotoaparaati ei olnud, sest mõnes kohas on autojuhid nii uskumatult ülbed, et on absoluutselt blokeerinud igasuguse juurdepääsu hoovidele, paneelmajade ustele jne. ning seal, kus nad ei ole seda teinud, on linn pannud üles mingid suured kivid, betoonpostid jne. et ülbed autojuhid ei saaks ligi kuhugi oma masunatega. aga jah, paraku - sel juhul ei saa ka operatiivsõidukid ligi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
12.10.2004 12:37:43
|
|
|
OMG kui lame
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
12.10.2004 18:12:12
|
|
|
naerma ajab see,et keegi tõesti arvab,et see on naljakas.
Ja keegi on olnud nii loll,et sellist jaburdust teha.
Kes üldse viitsib.
See on ju niii jura ja mõttetu.
Kui vanad geeniused selliseid asju teevad
Rakendaks siis oam flashi tegemise oskusi nt mingite õpetuste või õppevidote kosotamisel mida iganes
Või oma häält nt kooliraadios
Aga see oli ju lihtsalt lnii hale ja nõme ju
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo53
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.10.2004 12:12:02
|
|
|
käiks vist pigem "naljakate videote" teemasse, aga muidu väga huvitav asi. ja öeldakse, et F-117 lennukit on raske õhus hoida, sest ta on sellise imeliku kujuga, ning seal peab arvuti igas sekundis lennuki asendisse suure hulga parandusi tegema, et asi alla ei kukuks. lendav muruniiduk - see ei ole ju üldse lendamiseks mõeldud kujuga, see võis küll päris räme asi olla, et see lendama saada. ei kujuta ettegi, mitu masinat puruks kukkus, enne kui töötav mudel saadi. ja muidugi radari peal näeb selline asi kindlasti tore välja. ja nii need ufo-jutud tekivad - mõned tuled veel külge pookida ja läheb
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
13.10.2004 12:16:50
|
|
|
päris kobe asi... ei ütleks küll ühest ära.
kaua selline asi õhus ka saab püsida.
---------
dvd vader, kui sellest surem variant teha ja kuju nati muuta jne... siis võiks jah midagi ufo'de kategooriasse liigitada... ainuke kala selles et ufodel pole tavaliselt mignit propellerit jne 8)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.10.2004 16:03:55
|
|
|
| project, mitut UFOT sa näinud oled et nii kindlalt propelleri kohta tead?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.10.2004 16:09:41
|
|
|
väga hea video naersin pool tundi seda
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.10.2004 16:15:47
|
|
|
mnjaa.. päris huvitav video
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo53
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.07.2003
|
13.10.2004 16:18:41
|
|
|
seal veel igast lendavaid asju
http://www.flyingthingz.com/videos/
lipp näiteks ja nõid luuaga
Muuseas see niiduk maxab 89.90 $
viimati muutis tarmo53 13.10.2004 16:22:38, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
13.10.2004 16:19:35
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| project, mitut UFOT sa näinud oled et nii kindlalt propelleri kohta tead? |
oma silmaga pole ühtgi näinud
a doc sarjades on nö ufodest palju videosi olnud, ega kõike ei maksa ka uskuda aga njah. osad vidoed nii ammu tehtud et tollel ajal ei olnud praktiliselt mingit video töötlust ja video ei saand nagu fake ka olla.. ja mingeid propellereid seal küll polnud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.10.2004 17:23:37
|
|
|
rääkimata sellest, et hinna ja laoseisu lahter on omavahel sassi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.10.2004 19:57:27
|
|
|
Kuhu siis?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.10.2004 19:59:20
|
|
|
Hiid, koolis geograafia kaks?
Mis ajast Rootsi pealinn Norras asub ja Soome linna Rootsis?
Tegemist siis skännitud leheküljega ajakirjast Diivan
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
14.10.2004 20:03:50
|
|
|
üldse kuidagi vigane kaart, ma ei saa aru miks osa merd sinine on ja osa valge.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
14.10.2004 20:33:44
|
|
|
Seda ühte kohta seal all, ei ole olemas (veepinnana) ja üleval on meie riik märgitud siniseks (tavaliselt on vesi sinine)..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.10.2004 21:15:32
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Hiid, koolis geograafia kaks?
Mis ajast Rootsi pealinn Norras asub ja Soome linna Rootsis?
Tegemist siis skännitud leheküljega ajakirjast Diivan |
Koolis, khmm. Geograafiat anti vist kuuendas klassis, hinne oli mul 5.
Aga kuuendas klassis käisin ma üle 20 a. tagasi.
Kui nüüd uuesti vaatan, siis on jahh valesti, niipalju ma värki ikka taipan. 8)
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.10.2004 21:17:36
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
Hiid, koolis geograafia kaks?
Mis ajast Rootsi pealinn Norras asub ja Soome linna Rootsis?
Tegemist siis skännitud leheküljega ajakirjast Diivan |
Koolis, khmm. Geograafiat anti vist kuuendas klassis, hinne oli mul 5.
Aga kuuendas klassis käisin ma üle 20 a. tagasi.
Kui nüüd uuesti vaatan, siis on jahh valesti, niipalju ma värki ikka taipan. 8) |
Ega ma arvanud/öelnud et enam koolis käid
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
14.10.2004 22:28:42
|
|
|
Elof, minu viga. Ei saanud aru, et seda seal mõeldakse..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.10.2004 10:43:01
|
|
|
mnjaa... eks ennegi nähtud neid jamasid kaardil...
eks see ole tänu sellele, et inimesed pole endale geogr./maateadust selgeks teinud
minu jaoks igatahes oli 8 klassis täielik hämming, et inimene ei leidnud ajaloo tunnis Eestit kaardi pealt(jama hakkas sellest, et ei teadnud kus Inglismaa on)
ma võin enda teadmistega üsna rahul olla riigieksamil sain 86p/100st(ja seda aasta pärast aine lõppu).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
17.10.2004 00:43:03
|
|
|
http://www.post.ee/?id=1180 punkt 14, k)
| tsitaat: |
14. Sõltuvalt postisaadetiste liigist, kategooriast, saatmisviisist tehakse saatja poolt saadetise aadresskülje ülaservale järgmised erimärkused:
...
-elusmesilastega - "ETTEVAATLIKULT. MESILASED. PÄIKESE KÄES MITTE HOIDA"
...
|
...et nüüd siis hakkame mesilasi postiga saatma
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.10.2004 00:56:38
|
|
|
| tsitaat: |
et nüüd siis hakkame mesilasi postiga saatma
|
seda on ju koguaeg tehtud. welcome to the real world
mismoodi sa neid mesilasi ikka ühest kohast teise liigutad? lendavad ise kohale? võib-olla tuleb sulle uudisena, aga posti- ja transpordifirmad veavad ka muid putukaid ja loomi (näiteks tiigreid, elevante jne)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
17.10.2004 01:08:18
|
|
|
tean seda, kuidas asjad käivad. tundus lihtsalt koomilisena...
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
17.10.2004 10:50:44
|
|
|
| Hallq kirjutas: |
| tean seda, kuidas asjad käivad. tundus lihtsalt koomilisena... |
eks iga üks vaata jah oma mätta otsast asju. Ja kui see mätas selline kiitsakas on ja silmaring tänu sellele ka väike, siis pakuvadki nalja huvitavad asjad. Näiteks aafrikas pakkusid kunagi neegritele palju nalja valgete lendavad elukad (lennukid), tossavad kükloobid (rongid) jne.
Minu kommentaari mõte (mitte ainult sinule ja ei ole mõeldud kuidagi solvanguna) - enne kui mingi asja üle "rämedalt" irnuma hakata võiks oma enda silmaringi antud valdkonnas veits laiendada. Et ise mitte piinliku olukorda lõpuks jääda.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|