Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 22:34:13 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
t-force, seda küll icon_razz.gif HInnad on seal jubedad. 500.- 15 lehekülje eest icon_eek.gif


et nii odav? ülikoolis esitada sobiva referaadi eest 500 mingi umbluu teemal ei ole kallis. st ise ei ole kunagi sellist teenust kasutanud kuid vaadates palju mingi referaadi või essee peale aega läheb siis 500 ei oleks probleem 2 päeva töö eest ju
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 22:39:17 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
ttt kirjutas:
t-force, seda küll icon_razz.gif HInnad on seal jubedad. 500.- 15 lehekülje eest icon_eek.gif


et nii odav? ülikoolis esitada sobiva referaadi eest 500 mingi umbluu teemal ei ole kallis. st ise ei ole kunagi sellist teenust kasutanud kuid vaadates palju mingi referaadi või essee peale aega läheb siis 500 ei oleks probleem 2 päeva töö eest ju
garantiid pole et seee tal perfektselt välja tuleb
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 22:43:23 vasta tsitaadiga

garantiid pole ka juhul kui sul mingil väga retsil kuid sama kahtlase väärtusega aines pead kiiresti tegema referaadi, samas käid tööl ja ei ole kuskilt seda aega (näiteks 10 h miininimum) võtta icon_wink.gif mitte et ma sellist tegevust pooldaks või soosiks kuid mingeid ülijubedaid hindu ma küll ei näe kuskil. palju sellise töö eest normaalne tunnihind siis oleks? alla 50 kr/h ei hakkaks ise küll mõtlemagi.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 22:48:02 vasta tsitaadiga

igalyhel oma arvamus...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 01:25:54 vasta tsitaadiga

ma usun et sellistel lehtedel on suur tulevik icon_biggrin.gif
äkki keegi annab veel mõne samalaadse lehe.... eestikeelse.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 08:48:32 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
ttt kirjutas:
t-force, seda küll icon_razz.gif HInnad on seal jubedad. 500.- 15 lehekülje eest icon_eek.gif


et nii odav? ülikoolis esitada sobiva referaadi eest 500 mingi umbluu teemal ei ole kallis. st ise ei ole kunagi sellist teenust kasutanud kuid vaadates palju mingi referaadi või essee peale aega läheb siis 500 ei oleks probleem 2 päeva töö eest ju


Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 09:12:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi

kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 09:14:23 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi

kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt


Sitad koolid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 11.10.2004 12:06:43 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt

Kusjuures kas mitte hiljuti üks tartust kinga ei saanud ?
ja kui ma õigesti mäletan, peaks ttü-s ühe sellise isiku asi arutlusele tulema/oli arutlusel... nii, et mnjaa... tundub, et karmimaks läheb järgepanu
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.10.2004 12:21:44 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Üldjuhul on plagiaadi avastamisel sinu tegemised selles koolis läbi

kusjuures üldjuhul ei ole, äärmisel juhul saab hoiatuse. mina ei mäleta küll, et kedagi välja oleks visatud, ajakirjandusestki on läbi käinud, et ainult hoiatuse saavad tavaliselt


Sitad koolid

kõik oleneb, kuhuni asi välja antakse... suhtumine, käitumine ja kõik muu mõjutab.... üldjuhul on see täiesti piisav alus lennuki tegemiseks icon_wink.gif
kui võtta nüüd natuke kitsamalt, siis näiteks eraiala inglise keele õpetaja ütles, et kui keegi peaks talle vahele jääma teiste lehelt andmete vaatamisega(tõlgitud lausete mahavaatamisega), siis on see töö talle läbi... st. jääb ainult teoreetiline võimalus järgmise tööga piisavalt %'te koguda, et siiski aine arvestatud saada(aga eeldatavasti mahavaataja ei jaga inkat nõnda hästi, nii ilmselt sellel aastal ta arvestatud küll ei saa).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 12:45:29 vasta tsitaadiga

Magic, aega maha? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 15:20:11 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Magic, aega maha? icon_rolleyes.gif

OT: vaatasin kah just, natukene on küll silma jäänd et ullult postitab viimasel ajal ja postid ple nagu eriti sisukad ( mai väida et minu omad on). et nagu üritad poste koguda or viskas HV kopa ette? ühesõnaga.... mul suht poogen.... vahest peab läbu ka olema. Magic on lihtsalt siiamaani läbuvaba olnud ja nüüd teeb kaotatut tasa icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 17:10:50 vasta tsitaadiga

OFFTOPIC: kui nende "mitte just eriti sisukate postide" eest saaks aeg maha, siis kohtaksime seda staatust pooltel või isegi rohkematelgi HV kasutajatel.
ONTOPIC :kes doom 3 teemat ei loe siis http://www.afrotechmods.com/groovy/review/d3review/doom3.htm

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 17:21:30 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Overall, the game is just one big commercial for Maglite.

beer_yum.gif

Igatahes päris hea review oli.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 21:49:30 vasta tsitaadiga

link :: Ainult mersu omanik võib nii jobu olla ja lihtsalt prügikastid kinni panna on autoga :P

Pole küll leht. Lihtsalt mercedese omaniku parkimise stiilinäide icon_evil.gif
Sry, et pilt suht kehv on, aga keerasin lihtsalt brightnessi juurde - muidu oleks täitsa must olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 22:08:43 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Pole küll leht. Lihtsalt mercedese omaniku parkimise stiilinäide icon_evil.gif
Sry, et pilt suht kehv on, aga keerasin lihtsalt brightnessi juurde - muidu oleks täitsa must olnud icon_rolleyes.gif


Olen hullemaid näinud, aga jah..
Mulle muidu tundub, et keegi tubli inimene on mersu juhi kah karpi pannud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 22:11:19 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
ttt kirjutas:
Pole küll leht. Lihtsalt mercedese omaniku parkimise stiilinäide icon_evil.gif
Sry, et pilt suht kehv on, aga keerasin lihtsalt brightnessi juurde - muidu oleks täitsa must olnud icon_rolleyes.gif


Olen hullemaid näinud, aga jah..
Mulle muidu tundub, et keegi tubli inimene on mersu juhi kah karpi pannud.


Nii ja naa. Samas takistab see pisike auto ühele parkimiskohale sõitmist.
Oli üks leht kus olid pildid valesti parkijatest. Seal oli ikka igasuguseid põmmpeasid.
Auto pannakse kasvõi posti otsa
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 12.10.2004 10:08:24 vasta tsitaadiga

ma nüüd kõiki teemasi siin läbi ei vaadanud võimalik et link on siit läbi käinud aga pull ikkagi
http://www.zone.ee/skelettmees/ajalootund.swf
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 10:15:22 vasta tsitaadiga

selle parkimise teema kohta, et kui olin kiirabis praktikal, siis kahju, et fotoaparaati ei olnud, sest mõnes kohas on autojuhid nii uskumatult ülbed, et on absoluutselt blokeerinud igasuguse juurdepääsu hoovidele, paneelmajade ustele jne. ning seal, kus nad ei ole seda teinud, on linn pannud üles mingid suured kivid, betoonpostid jne. et ülbed autojuhid ei saaks ligi kuhugi oma masunatega. aga jah, paraku - sel juhul ei saa ka operatiivsõidukid ligi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 12:37:43 vasta tsitaadiga

trussik kirjutas:
ma nüüd kõiki teemasi siin läbi ei vaadanud võimalik et link on siit läbi käinud aga pull ikkagi
http://www.zone.ee/skelettmees/ajalootund.swf
OMG kui lame thumbs_down.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 12.10.2004 18:12:12 vasta tsitaadiga

trussik kirjutas:
ma nüüd kõiki teemasi siin läbi ei vaadanud võimalik et link on siit läbi käinud aga pull ikkagi
http://www.zone.ee/skelettmees/ajalootund.swf

icon_lol.gif
naerma ajab see,et keegi tõesti arvab,et see on naljakas.
Ja keegi on olnud nii loll,et sellist jaburdust teha.
Kes üldse viitsib. icon_neutral.gif

See on ju niii jura ja mõttetu.
Kui vanad geeniused selliseid asju teevad

Rakendaks siis oam flashi tegemise oskusi nt mingite õpetuste või õppevidote kosotamisel mida iganes icon_smile.gif
Või oma häält nt kooliraadios icon_razz.gif
icon_lol.gif
Aga see oli ju lihtsalt lnii hale ja nõme ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 20:10:03 vasta tsitaadiga

http://www.bimmerfest.com/photos/data/2/55900001.jpg?9652
ehk siis A Mercedes can also bring driving pleasure
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.10.2004 20:40:47 vasta tsitaadiga

http://gm.bytez.net/viewthread.php?tid=872 <- lugege icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.10.2004 23:15:39 vasta tsitaadiga

http://www.starpump.ee/viewthread.php?tid=3926 nojah. inimestel on palju vaba aega :S
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo53
Kreisi kasutaja
tarmo53

liitunud: 10.07.2003




sõnum 13.10.2004 11:52:54 vasta tsitaadiga

http://www.flyingthingz.com/videos/skycutter40.wmv
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 12:12:02 vasta tsitaadiga

tarmo53 kirjutas:
http://www.flyingthingz.com/videos/skycutter40.wmv

käiks vist pigem "naljakate videote" teemasse, aga muidu väga huvitav asi. ja öeldakse, et F-117 lennukit on raske õhus hoida, sest ta on sellise imeliku kujuga, ning seal peab arvuti igas sekundis lennuki asendisse suure hulga parandusi tegema, et asi alla ei kukuks. lendav muruniiduk - see ei ole ju üldse lendamiseks mõeldud kujuga, see võis küll päris räme asi olla, et see lendama saada. ei kujuta ettegi, mitu masinat puruks kukkus, enne kui töötav mudel saadi. ja muidugi radari peal näeb selline asi kindlasti tore välja. ja nii need ufo-jutud tekivad - mõned tuled veel külge pookida ja läheb
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 12:16:50 vasta tsitaadiga

tarmo53 kirjutas:
http://www.flyingthingz.com/videos/skycutter40.wmv

päris kobe asi... ei ütleks küll ühest ära.
kaua selline asi õhus ka saab püsida.
---------
dvd vader, kui sellest surem variant teha ja kuju nati muuta jne... siis võiks jah midagi ufo'de kategooriasse liigitada... ainuke kala selles et ufodel pole tavaliselt mignit propellerit jne icon_biggrin.gif 8)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 16:03:55 vasta tsitaadiga

project, mitut UFOT sa näinud oled et nii kindlalt propelleri kohta tead?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 16:09:41 vasta tsitaadiga

väga hea video thumbs_up.gif thumbs_up.gif naersin pool tundi seda icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.10.2004 16:15:47 vasta tsitaadiga

tarmo53 kirjutas:
http://www.flyingthingz.com/videos/skycutter40.wmv

mnjaa.. päris huvitav video thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo53
Kreisi kasutaja
tarmo53

liitunud: 10.07.2003




sõnum 13.10.2004 16:18:41 vasta tsitaadiga

seal veel igast lendavaid asju
http://www.flyingthingz.com/videos/
lipp näiteks ja nõid luuaga icon_biggrin.gif

Muuseas see niiduk maxab 89.90 $


viimati muutis tarmo53 13.10.2004 16:22:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 16:19:35 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
project, mitut UFOT sa näinud oled et nii kindlalt propelleri kohta tead?

oma silmaga pole ühtgi näinud icon_biggrin.gif
a doc sarjades on nö ufodest palju videosi olnud, ega kõike ei maksa ka uskuda aga njah. osad vidoed nii ammu tehtud et tollel ajal ei olnud praktiliselt mingit video töötlust ja video ei saand nagu fake ka olla.. ja mingeid propellereid seal küll polnud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.10.2004 20:59:06 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/all/?Order=Price

Tehke mis tahate - see on üks naljakamaid
Beesting'ist saab osta soodustust 1.-
sularaha kassase paigaldamine 1.-
No sisestajate viga, firmad ise teevad omale "reklaami"
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 17:23:37 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/all/?Order=Price

Tehke mis tahate - see on üks naljakamaid
Beesting'ist saab osta soodustust 1.-
sularaha kassase paigaldamine 1.-
No sisestajate viga, firmad ise teevad omale "reklaami"


rääkimata sellest, et hinna ja laoseisu lahter on omavahel sassi läinud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 19:18:17 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/ttt123/IKEA.JPG

Vaadake tähelepanelikult kuhu on pildil oleval kaardil märgitud linnad icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 19:57:27 vasta tsitaadiga

Kuhu siis? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 19:59:20 vasta tsitaadiga

Hiid, koolis geograafia kaks?
Mis ajast Rootsi pealinn Norras asub ja Soome linna Rootsis?
Tegemist siis skännitud leheküljega ajakirjast Diivan
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 20:03:50 vasta tsitaadiga

üldse kuidagi vigane kaart, ma ei saa aru miks osa merd sinine on ja osa valge. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 20:18:00 vasta tsitaadiga

ma ei saa nendest osadest aru mis ringiga on tehtud. http://velzatis.pri.ee/IKEA.JPG
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 20:33:44 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
ma ei saa nendest osadest aru mis ringiga on tehtud. http://velzatis.pri.ee/IKEA.JPG


Seda ühte kohta seal all, ei ole olemas (veepinnana) ja üleval on meie riik märgitud siniseks (tavaliselt on vesi sinine)..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 21:15:32 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Hiid, koolis geograafia kaks?
Mis ajast Rootsi pealinn Norras asub ja Soome linna Rootsis?
Tegemist siis skännitud leheküljega ajakirjast Diivan

Koolis, khmm. Geograafiat anti vist kuuendas klassis, hinne oli mul 5.
Aga kuuendas klassis käisin ma üle 20 a. tagasi. icon_lol.gif
Kui nüüd uuesti vaatan, siis on jahh valesti, niipalju ma värki ikka taipan. 8)

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 21:17:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ttt kirjutas:
Hiid, koolis geograafia kaks?
Mis ajast Rootsi pealinn Norras asub ja Soome linna Rootsis?
Tegemist siis skännitud leheküljega ajakirjast Diivan

Koolis, khmm. Geograafiat anti vist kuuendas klassis, hinne oli mul 5.
Aga kuuendas klassis käisin ma üle 20 a. tagasi. icon_lol.gif
Kui nüüd uuesti vaatan, siis on jahh valesti, niipalju ma värki ikka taipan. 8)


Ega ma arvanud/öelnud et enam koolis käid icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.10.2004 22:19:38 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
velzatis kirjutas:
ma ei saa nendest osadest aru mis ringiga on tehtud. http://velzatis.pri.ee/IKEA.JPG


Seda ühte kohta seal all, ei ole olemas (veepinnana) ja üleval on meie riik märgitud siniseks (tavaliselt on vesi sinine)..


Seal all ? Ehk lõunapool, Kaliningradi juures ? IKEA "kaardil" on võibolla "poolsaare jämedus" üle pakutud, ent olemas on sarnane moodustis siiski
http://www.riss-kaliningrad.com/img/koenig_area_new.gif
http://gov.kaliningrad.ru/images/039map1.gif
http://kilianseuropage.gmxhome.de/Kaliningrad%20map.jpg
Imetakse seal lahes vist maast gaasi välja, st. merest maagaasi


viimati muutis Elof 14.10.2004 22:43:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 22:28:42 vasta tsitaadiga

Elof, minu viga. Ei saanud aru, et seda seal mõeldakse.. icon_redface.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 15.10.2004 10:01:13 vasta tsitaadiga

http://www.funroll-loops.org/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.10.2004 10:43:01 vasta tsitaadiga

mnjaa... eks ennegi nähtud neid jamasid kaardil...
eks see ole tänu sellele, et inimesed pole endale geogr./maateadust selgeks teinud icon_razz.gif
minu jaoks igatahes oli 8 klassis täielik hämming, et inimene ei leidnud ajaloo tunnis Eestit kaardi pealt(jama hakkas sellest, et ei teadnud kus Inglismaa on) icon_razz.gif
ma võin enda teadmistega üsna rahul olla riigieksamil sain 86p/100st(ja seda aasta pärast aine lõppu).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 00:43:03 vasta tsitaadiga

http://www.post.ee/?id=1180 punkt 14, k)

tsitaat:
14. Sõltuvalt postisaadetiste liigist, kategooriast, saatmisviisist tehakse saatja poolt saadetise aadresskülje ülaservale järgmised erimärkused:
...
-elusmesilastega - "ETTEVAATLIKULT. MESILASED. PÄIKESE KÄES MITTE HOIDA"
...


...et nüüd siis hakkame mesilasi postiga saatma icon_wink.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 00:56:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et nüüd siis hakkame mesilasi postiga saatma

seda on ju koguaeg tehtud. welcome to the real world

mismoodi sa neid mesilasi ikka ühest kohast teise liigutad? lendavad ise kohale? võib-olla tuleb sulle uudisena, aga posti- ja transpordifirmad veavad ka muid putukaid ja loomi (näiteks tiigreid, elevante jne)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 01:08:18 vasta tsitaadiga

tean seda, kuidas asjad käivad. tundus lihtsalt koomilisena...
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 10:50:44 vasta tsitaadiga

Hallq kirjutas:
tean seda, kuidas asjad käivad. tundus lihtsalt koomilisena...
eks iga üks vaata jah oma mätta otsast asju. Ja kui see mätas selline kiitsakas on ja silmaring tänu sellele ka väike, siis pakuvadki nalja huvitavad asjad. Näiteks aafrikas pakkusid kunagi neegritele palju nalja valgete lendavad elukad (lennukid), tossavad kükloobid (rongid) jne.

Minu kommentaari mõte (mitte ainult sinule ja ei ole mõeldud kuidagi solvanguna) - enne kui mingi asja üle "rämedalt" irnuma hakata võiks oma enda silmaringi antud valdkonnas veits laiendada. Et ise mitte piinliku olukorda lõpuks jääda.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.