|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
26.09.2004 12:55:32
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| imho näitab see proge aiateibaid. Minu bartoni tunnistab üldse "thorton w/512K"-iks ja ütleb, et kordaja kinni, tegelt aga lahti. |
jeez mul ka valetab
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
26.09.2004 14:27:20
|
|
|
Mul mu õige aga possible christal marker on unknown
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.09.2004 14:58:22
|
|
|
| see on sellepärast, et too proge ei suuda klokatud prose markerit öelda. pealegi, vean kihla et kella muutmisel muutub ka tähekombinatsioon... seega ainuke asi mis on väärt vaatamist on kordajad.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.09.2004 15:04:20
|
|
|
| project kirjutas: |
| Elof kirjutas: |
Mjuusjeas, kas vastab tõele, et steppingut saab kontrollida ka softiga ?
Inimesed kes oma prose steppingut teavad võiks üle kontrollida, kas paneb täppi. See ju alles beta-staadiumis |
tore oleks
kui see tõele vastab kas mul on siis kehva or hea prose http://www.zone.ee/networkproject/steping.JPG?2 |
proge paneb tiba segast
http://www.zone.ee/kuubik/barton.JPG
ehk siis mul thorton millel 512kb cachet
muidu pingetest rääkides siis
1800mhz-i @ 1.4v
2200mhz-i @ 1.45v
2300mhz-i @ 1.55v
2400mhz-i @ 1.65v
2500mhz-i @ 1.75v
2600mhz-i @ 1.85v
2700mhz-i @ 1.9v
2800mhz-i @ 1.9v
kõrgemale pole hetkel suutnud ajada...
omad piirid seab ka see, et DFI lubab kuni 2v anda prosele
nendel pingetel/mhz-idel on tehtud nii pcmark-e/3dmarke/superpi-d/pifasti ning ka primet
prose/mobo max fsb millega on pcmargi läbi lasnud on 260mhz-i, mobo pinge 1.9v
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.09.2004 15:07:14
|
|
|
| DFI sul ikka elus? mitu korda surnud on?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.09.2004 15:08:53
|
|
|
| razor kirjutas: |
| DFI sul ikka elus? mitu korda surnud on? |
antud plaat 0 korda
aga pilti on küll tasku visanud paar korda
õnneks olen asja mingi imenipiga alati tööle saanud
edit: aga eelmine dfi elas miski 7h
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.09.2004 15:12:28
|
|
|
ot: mis asi see on?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.09.2004 15:20:27
|
|
|
| project kirjutas: |
| ot: mis asi see on? |
ot: vaatab profiili....
ps: profiilis olev "mobo" on emaplaat
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.09.2004 15:43:58
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| project kirjutas: |
| ot: mis asi see on? |
ot: vaatab profiili....
ps: profiilis olev "mobo" on emaplaat |
mobo ma tean mis on
kuskilt jäigi nagu kunagi kõrvataha DFI lanparty a muidu ei tea tuhkagi nendest mobodest.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.09.2004 14:36:54
|
|
|
AXDA asemel teatab mul seda
t-bred ta on, olen pinmodiga kordaja 11 peale viinud, nagu ka ta õieti väidab...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
27.09.2004 20:45:40
|
|
|
aga jah.. keegi teab mõnda programmi mis toetab Matsonic MS-8147C kuna ma eriti ei usu et mu temp kõigub 58-62 vahel... nagu näitavad programmid.. ja yleyldse... mul näitab tegelt näiteks aida ja everest jms...
Temperatuur
Emaplaat 61 °C (142 °F)
Protsessor 33 °C (91 °F)
Aux 38 °C (100 °F)
Ventilaatori pöörded
Protsessor 2860 RPM
kas see on loogiline.. ja cooleriks on mul 150 kroonine Titan TTC-D9TB(G/CU35/R1)
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
27.09.2004 20:56:05
|
|
|
| volc kirjutas: |
2500mhz-i @ 1.75v
2600mhz-i @ 1.85v
2700mhz-i @ 1.9v
2800mhz-i @ 1.9v
|
praktiliselt sama, mis mul, kuni 1.85v'ni (11*240). Ent kuidas saan nii olla, et 2500mhz'lt 2600'ni tahab juurde saada 0.10V ent 2700mhz'lt 2800'ni ei taha midagi ?
Ma panen kasvõi 2V, ent ei saa 250*11
viimati muutis Elof 27.09.2004 21:12:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
27.09.2004 21:11:03
|
|
|
| äkki plaat pidurdab?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.09.2004 09:08:10
|
|
|
| ilmselt plaat... sest väike vahe tuleb ikka..
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
28.09.2004 09:17:21
|
|
|
| w00x911 kirjutas: |
...Temperatuur
Emaplaat 61 °C (142 °F)
Protsessor 33 °C (91 °F)
Aux 38 °C (100 °F)
Ventilaatori pöörded
Protsessor 2860 RPM
kas see on loogiline.. ja cooleriks on mul 150 kroonine Titan TTC-D9TB(G/CU35/R1) |
Emaplaadi ja protsessori temperatuurid on vahetuses arvatavasti.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.09.2004 09:23:46
|
|
|
kindlasti on vahetuses
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
28.09.2004 16:32:39
|
|
|
| ja see 61 c tuleks ka madalamaks saada, kontrolli prose jahuti üle ja paigalda lisa vente
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
28.09.2004 18:04:11
|
|
|
| mida täpsemalt tegema pean? et mida ma kontrollima pean ja mingit termopastat or smth vah vaja?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.09.2004 18:53:34
|
|
|
| w00x911 kirjutas: |
| mida täpsemalt tegema pean? et mida ma kontrollima pean ja mingit termopastat or smth vah vaja? |
Sul plegi termopastat cpu ja radika vahel? Kui pole siis on kindlasti vaja!
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
28.09.2004 19:36:37
|
|
|
| tsitaat: |
Sul plegi termopastat cpu ja radika vahel? Kui pole siis on kindlasti vaja!
|
täpselt, ja kui on vahel termopasta ja kui nati varu ka on siis võtad jahuti maha prosel ja tavaliselt kui radika põhi ei puutu prosega kokku siis seda saab kohe termopasta järgi öelda.. et mis kohad on puutes ja mis mitte.
enne seda katsu kas radiaks on kuum... kui on leige siis järelikult ei saa prose radikaga korralikult kontakti ja selles viga ongi... a kui radikas tuline on siis nagu peaks kokkupuude prosega korras olema.. a üle võid alati kontrollida. said aru ka midagi?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
28.09.2004 20:20:28
|
|
|
panin täna oma kasti korralikult kokku, lisasin 3 lisa fanni
temp oli kohe 5 kraadi körgem @ 1.750 (u.50 kraadi)
Nüüd lasin lihtsalt 3200+ 11x200 ja volte annan 1.58 ning temp u.44
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
29.09.2004 16:25:15
|
|
|
no ma panin omale CPUCooL i peale ja kasutan seda cooling mode ja temp kõigub 48-51 vahel.. enne oli 58-61 nii et kas seda aint programm näitab või on see tõsi?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
runover
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
07.10.2004 11:23:06
|
|
|
| tsitaat: |
| No vat mina ei tea. Peaks küll olema norm. jahutus, kuid prose temp kisub pidevalt 50 peale ja üle, ilma arvutit suurt koormata. Kõik on algseades: XP2500+ 1833MHz (166x11); WR4 ja emme EPOX 8RDA3+ . Korpusel veel lisajahutus ka. Äkki keegi oskab kosta, mille probleem! |
Kus juures mul on sama seeria mobo ja juhtus see nädal midagi müstilist ! Ennem töötas minu Barton XP2500+ @ XP3200+ peal idles 44 kraadi ja full loadil 51 kraadi max ja seda 8 kuud jutti. Kus juures töötas korpusel ainult tagumine vent lisaks (kõik luugid korpusel kinni). Jahutiks on Spire WhisperRock IV. See nädal aga äkki avastasin, et temperatuur lambist idles 54 kraadi, full load aga hoopis 60 kraadi + . Esimese ehmatusega panin korpusel kõik kolm venti tööle ja see leevendas olukorda nii palju, et temp ful loadil 56 ja idles 48. Kui midagi üsna tühist nikerdan siis alla 51 kraadi ei taha kippudagi. Mingil huvitaval kombel juhtus see just pärast seda kui mul oli eelmised kaks päeva fsb 100MHz peal. Sättisin kiiruse sellise, sest tirisin ühte suurt faili aeglasest serverist ja mõtlesin, et mida ma sellest prosest ikka 2,2G peal jooksutan, kui reaalselt arvutit ei kasuta. Panin siis asja midagi 1G peale tööle, vendid min pööretele et vähem lärmaks, temp oli 36 kraadi stabiilselt ja sinna siis kast jäigi kaheks päevaks tööle. Nüüd kus ma tagasi oma PC-d koormama, panin setingud default peale (minu mõistes oleks XP3200+ peal) ja 3h töö pärast üllatus oi kui suur . Asi kõrbeb piltlikult öeldes ! Mida selline temperatuuri tõusmine peaks tähendama? Füüsiliselt keegi midagi torkimas ei käinud, seega ei saa olla et cooler pees, töötab nagu tavaliseltki 2800 pöördel ja juhtme otsas ka nagu ei rippu .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.10.2004 14:34:23
|
|
|
runover, igastahes kui tahad vendid vaikseks keerata siis kui arvutit ei kasuta siis kasuta C2NGO'd.
Juhul muidugi kui protsessor suurt koormust ei saa, kuna fullis on temperatuur sama, ent idles kuni üle 10 kraadi jahedam kui ilma selle C2NGO'ta.
(BIOS'is peab olema CPU disconnect lubatud ... mõnel emaplaadil muidugi seda valikut BIOS'is ei ole, ent asi peaks siiski töötama)
Kas alandasid volte ka kui downclockisid kui nii siis mul on selline tunne, et kui pikemat aega hoida prose väga madalate voltide peal - siis muutubki ta kuumemaks.
Miks ? - Sellele ei tea täpset vastust öelda, oman vaid isiklikuks tarbeks loodud teooriaid
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
runover
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
07.10.2004 17:03:08
|
|
|
Ma vist veidi halvast selgitasin olukorda . Sinu seisukohast ma saan väga hästi aru, ega meist keegi ei ole geeniuseks sündinud, teame kõike ainult kogemuste põhjal. Kogemused aga kõigil varieeruvad . BTW, sinu nõu jätan kõrva taha .
Aga minu teema juurde nüüd tagasi:
Siis kui mul prose oli allakellatud, ei märganud ma mingit temp tõusu tendentsi, samas ei saa ma seda kindlalt väita, sest enne tagasi kellamist temperatuuri ei vaadanud. Suurt kuumust hakkas ta kütma siis kui kellasin tagasi 3200+ peale tagasi (siis ta mulle igal juhul silma torkas). Hetkel on prose isegi 2500+ setupiga liiga kuum. Mis puudutab pingeid, siis allakellamisel pingeid üldse ei puutunudki. Jätsin samad, mis on minu Bartonil vabriku poolt kaasa määratud optimum, ehk siis 1,5V kanti (seda mõistagi 2500+ setingutega). Võibolla sellest jama alguse saigi, et allakellamisel pinge samaks jätsin. Mis puudutab varasemat ülekellamist, siis pannes 3200+ peale tööle, polnud üldse mingit vajadust pinget tõsta, asi töötas 2,2G kiirusel nagu vanamees. Kõik pinged jätsin samaks, kordajat muuta loomulikult ei saanud ja keerasin ainult fsb 200MHz peale. Mälu ise enesest mingeid takistusi ei loonud, sest tegemist Kingston PC3200-dega.
Aga kui see fakt peaks tõsi olema et allakellamine on prosele sama kahjulik kui ülekellamine siis on jama küll. Samas täheldasin et agp siini kiibi radikas ka üsna kuum. Emba kumba, kas mobo metsas, prose või toide. Videokaardiks on Leadtek FX5700 Ultra 425/950.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.10.2004 17:24:28
|
|
|
| tsitaat: |
Jätsin samad, mis on minu Bartonil vabriku poolt kaasa määratud optimum, ehk siis 1,5V kanti
|
2500+ Bartonil on vabriku poolt määratud 1,65V seega ikkagi "downvolt". Mobile on vist 1,45V.
Võibolla vastasin ebaselgelt - minu kogemustele tuginedes muutub protsessor kuumemaks, sama voldi ja mhz puhul, kui seda on downvolditud. Midagi minu teada selle vastu teha ei saa kui parem jahutus muretseda.
Mul jooksis protsessor pikemat aega 11*200 @ 1,45V ning lõpuks oli WRIV'ga temp idle's ~43 ja fullis ~52. Alguses olid muidugi tunduvalt väiksemad numbrid.
Kui default voltidele panin siis oli temp päris laes, ning kindlasti kõrgem kui alguses. Nüüd on ~1,7V ja hea jahutus, ning ei kurda.
Üldiselt on muidugi soovitatud downclockides ka undervoltida
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
08.10.2004 07:36:39
|
|
|
| Radikas vöib väga tólmune ka olla
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
runover
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
08.10.2004 08:50:32
|
|
|
| tsitaat: |
| 2500+ Bartonil on vabriku poolt määratud 1,65V seega ikkagi "downvolt". |
Vot see on küll huvitav, ei teadnudki täpselt. BIOS'es vaatasin järgi ja mul oli default peal, ehk siis emaplaat ise detectis. Ja kusjuures see default oli tarkvaraliselt mõõdetud kuskil 1,5V kanti. Sellist näitu näitas mul SpeedFan (bootmisel näitas vist mobo sama). Aga mis pinge tegelikkuses määratud oli, tont seda teab. Teadupoolest mobo määratud pinged kõiguvad sõltuvalt koormusest. Tal võis vabalt olla ka määratud 1,65V sel hetkel. Seda enam on põhjust kahelda, sest minu 400W Codegen ei ole ei tea mis tööloom.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
09.10.2004 09:21:19
|
|
|
| aga ikkagi selline kysimus.. kas see CPUCoo, tõesti teeb cpu jahetamaks or lihtsalt v2idab v2ikseimaid numbreid?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
09.10.2004 09:29:53
|
|
|
Temperatuur
Emaplaat 61 °C (142 °F)
Protsessor 33 °C (91 °F)
Aux 38 °C (100 °F)
Mul sama jama
ja cooleriks on mul PockIV
Imelik et temp hüppab 30 - 60 ni nii 15 sekiga ja siis jälle alla tagasi
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.10.2004 09:34:09
|
|
|
| w00x911 kirjutas: |
| aga ikkagi selline kysimus.. kas see CPUCoo, tõesti teeb cpu jahetamaks or lihtsalt v2idab v2ikseimaid numbreid? |
eks ta ikka teeb... programmiliselt on teatavad võimalused selleks olemas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.10.2004 16:08:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| w00x911 kirjutas: |
| aga ikkagi selline kysimus.. kas see CPUCoo, tõesti teeb cpu jahetamaks or lihtsalt v2idab v2ikseimaid numbreid? |
eks ta ikka teeb... programmiliselt on teatavad võimalused selleks olemas  |
teeb jah, andes protsessorile pidevalt tühikäsklusi, mistõttu protsessor teeb vähem tööd lihtsalt...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
09.10.2004 22:47:50
|
|
|
pupsik: sul on emaplaati temp protsessoril ja protsessori temp emaplaadil.. 6ige j2rjekorra saamiseks kasuta sissoft sandra !
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
09.10.2004 23:05:46
|
|
|
| w00x911 kirjutas: |
pupsik: sul on emaplaati temp protsessoril ja protsessori temp emaplaadil.. 6ige j2rjekorra saamiseks kasuta sissoft sandra !  |
Kõik nad näitavad ühte moodi
Sain juba jaole ( VIGANE ANDUR )
miski muu ei ole võimalik
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
10.10.2004 11:10:06
|
|
|
igatahes minul n2itas sissoft sandra teist pidi ja 6iget pidi
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
10.10.2004 21:25:50
|
|
|
mis asi see P- rating on
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
10.10.2004 21:43:29
|
|
|
AthlonXP ; 2500+ = "Preformance rating" ... ent kiirus = 1833Mhz
Ühesõnaga on see see number kus pluss lõpus on
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
10.10.2004 21:52:40
|
|
|
| Elof kirjutas: |
AthlonXP ; 2500+ = "Preformance rating" ... ent kiirus = 1833Mhz
Ühesõnaga on see see number kus pluss lõpus on  |
a jah.. krt mind ajas segadusse sest asi oli 2497 .. nagu ebatavaline number.
btw millal BCRC 'st normaalset versiooni oodata on.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
10.10.2004 21:54:08
|
|
|
| mis nr. see teil on.. mul näitab 3117+
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
10.10.2004 22:04:20
|
|
|
| project kirjutas: |
| btw millal BCRC 'st normaalset versiooni oodata on. |
Seda võib küsida autori(te)lt. -> http://cbid.amdclub.ru/
| attrs kirjutas: |
| mis nr. see teil on.. mul näitab 3117+ |
Tagasihoidlik 3871+
See = igapäevaseks kasutamiseks
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
10.10.2004 22:13:49
|
|
|
| ei tea mis 3dmark01 skoor ka selle kella peal tulla võib??
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
10.10.2004 22:30:41
|
|
|
mul 2,2ghz juures p-rating 3210 - järeldus peab kellama proset veel aint platele see ei meeldi
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
11.10.2004 15:24:26
|
|
|
mul platega lahe kamm lihtsalt kui üle 2300mhz panna ei ole mingi voldiga stabiilne eriti ja toiteahel sel plaadil küll kriitikat ei kannata ja kui ostsin mõtlesin et saan hea oc plate
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
18.10.2004 01:33:54
|
|
|
2500+ @ 3200+ - Def voltidel. (1.65)
Temp 38 kraadi - Lihtsalt netis surfates jne.
WR4 peegliks lihvitud tallaga ja AS5
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
08.12.2004 21:51:51
|
|
|
mul siin 61 kraadi...
voldid on suht normaalne.. sellel +12V on mingi 13,ga aga teised on normid... garantiisse minek w00t!
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.12.2004 22:57:50
|
|
|
Või hoopis korralisse tolmupuhumisse
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.12.2004 23:47:32
|
|
|
jah... iseenesest pole mitte streikiva arvuti puhul veel 61 midagi hullu... temp andur võib ka valetada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
09.12.2004 16:08:14
|
|
|
eh... tolmu mul pole vb cooleri ja prose vahel on.. kuna cooleri pole puhastus ajal pealt ära võtnud
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
09.12.2004 19:50:31
|
|
|
Kellelgi 2500+ bartonit müüa pole ve ? kui on siis palun võtke ühendust ps -i teel !
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|