|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
29.08.2004 14:24:43
|
|
|
| solution kirjutas: |
| kellel teist paypal-is konto on? |
Minul....tähendab seda et sõbrapoisil Ebay pood ning tema kaudu saab müüa ja osta....
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.08.2004 15:37:58
|
|
|
| xerox kirjutas: |
| www.netikuller.ee saab tuua näiteks ameerikast (ebay.com siis), suht odavalt ka, ise lasen tuua pleieri ja klapid |
Minuarust oli see kõike muud, kui soodne. Age ega see neil ennast ära tasukski, kui nad röögatut kirvest vahele ei tambiks.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
12.09.2004 18:49:14
|
|
|
| kui videokaart FedExiga usast saadetakse peaks minema 50 usd`d ?!
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
21.09.2004 08:57:51
|
|
|
kas paypal'iga ei saa mitte mingi valemi raha saata?Aga kui ma panen regades, et elan soomes vms
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
21.09.2004 20:22:24
Paypal |
|
|
Kui paned , et elad soomes ei aita see sulle. Paypal kontrollib sinu krediitkaardi! Isegi kui registreerid ilma krediikaardita, saad nii kaua raha vastu võtta , kuni sa proovid esimest kord raha teistele saada, siis suletakse sinu konto ! Neil on systeem , mis kontrollib, mis maal sa oled sisseloginud! Mul on Saksamaal konto ja müün Ebays asju, ja on olamas ka oma ebay shop, kuid USA -s enam midagi ei müü, sest PayPal pani minu saksa Konto kinni ja raha jäi sinna õnneks mitte eriti palju umbes 3500 EEK!
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
21.09.2004 20:33:13
Re: Paypal |
|
|
| Oskar kirjutas: |
| Kui paned , et elad soomes ei aita see sulle. Paypal kontrollib sinu krediitkaardi! Isegi kui registreerid ilma krediikaardita, saad nii kaua raha vastu võtta , kuni sa proovid esimest kord raha teistele saada, siis suletakse sinu konto ! Neil on systeem , mis kontrollib, mis maal sa oled sisseloginud! Mul on Saksamaal konto ja müün Ebays asju, ja on olamas ka oma ebay shop, kuid USA -s enam midagi ei müü, sest PayPal pani minu saksa Konto kinni ja raha jäi sinna õnneks mitte eriti palju umbes 3500 EEK! |
aga kui ma endale saksamaal panga konto teen ja regan, et elan saksamaal?Kas siis saaks?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
21.09.2004 20:35:51
|
|
|
Võib ikka usaldada ,olen ise ka näinud päris häid pakkumisi...
Kuid siiani sealt osta pole olnud võimalik
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
27.09.2004 12:23:50
|
|
|
Äkki keegi seletaks seda tseki saatmise värki, et mis ma pangas tegema pean ja kuidas müüja selle rahaks teeb.
Ja kui VISA kaardiga maksta või ülekanne teha, kas mingi jama korral ta korvab kah ? Mitte sittagi ei saa aru.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
30.09.2004 10:19:55
|
|
|
mis asja te sebite...kui midagi leiate mida osta tahate siis teete omale ebay accounti ebay.com ´i peal siis saate ka pay pal arve teha....ning enne kui pakkumisi tegema hakkate küsige Müüjat mis see saatmine maksma läheb kui eesti pakk saata ja kas üldse saadab...kui aga ei klapi siis oodake nats veel saksast saan mina tooma hakata kui pood tallinnas valmis... siis teen siin ka pakkumise nii et kannatust
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
02.10.2004 09:07:51
|
|
|
Noh, aidake keegi hädast välja
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
02.10.2004 13:37:59
|
|
|
Ma ei lugenud su küsimust lõpuni nii, et vastasin ainult esimesele. Selle 149 euro kohta ma arvan, et küsi igaksjuhuks järgi, et mis pulli te teete.
-------------------------------------------------------------------------------
Müüjale maksad ikka ainult selle nimetatud hinna ja transpordi - pärast enamat ta nõuda ei saa. Lisasummad aga olenevad sellest kuidas sa talle maksad. Ma olen ainult ühe korra ostnud ja seda värki täpselt ei tea, kuid sellised võimalused on maksmisel:
Raha ümbrikus - odav (alla 25kr) aga suur risk.
Ülekandega - saatja pangale 350-400kr + saaja panga maksud (seda oskab vist ainult müüja öelda kui viitsib uurida)
Tsekiga - tseki kirjutamine pangas mingi 100 kr + saaja panga mingid maksud (???), aga see meetod võtab päris kaua aega.
PayPal - kõige levinum, aga kuna eestist sellega maksta ei saa minu teada, siis jääb ära.
BidPay - nagu paypal umbes, aga töötab ka Eestis. Ise kasutasin ka seda. Kasutamine käib nii:
Kui oksjon võidetud siis teed u-netis 10 kr eest endale virtuaalse visa kaardi (http://www.eyp.ee/?page=01010418) ja seejärel ronid www.bidpay.com kus paned "pay" ning sisestad kõik vajalikud andmed oksjoni, müüja, enda, kaardi, jmt. kohta. Kui valid seal mingi "free air transport" (ma ei tea mis see on, aga ta on tasuta) siis tuleb otsa 4,5$ (USD). Selline asi kah, et bidpay-s saab ainult USD-s maksta, nii et kui müüja müüs GBR-ides, siis pead USD-essse ümber arvutama. Valuutakalkulaator: http://www.eyp.ee/?page=0112 (soovitaksin grammikese rohkem maksta (null koma midagi) vaidluse vältimiseks)
Aga enne kui pakkumise teed, küsi müüjalt kas ta aksepteerib meetodit mil sa maksta tahaksid. Ja kui oksjon on võidetud, siis olenemata maksemeetodist võiksid (või peaksid) ebay-s seal kuskilt mingit pay nuppu vajutama - siis tuleb mingi asi kus midagi suurt kirjutama ei pea, peale selle et mis meetodil sa maksad - seejärel saadetakse müüjale lihtsalt kiri, et palju sa maksad ja kuidas. Mingi formaalsus lihtsalt ja ebay saab ka teada, et asjad liiguvad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
03.10.2004 10:26:29
|
|
|
Saksa kohta niipalju, et võib ka pangaülekannet kasutada aga mõttekas on märkida, et saaja maksab pangakulud (seega saatjale tasuta) kuid sina maksad saajale 10.- EUR rohkem kui lõpphind koos transaga oli. Sellega säästad 12-13.- EUR kokku, muidu on ju välisülekanne 360.- (ehk mingi 23.-EUR). Usun, et UK või mõne teise riigi kohta kehtib see samamoodi.
viimati muutis predator 03.10.2004 10:33:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
03.10.2004 10:28:54
|
|
|
| mikk_8P kirjutas: |
BidPay - nagu paypal umbes, aga töötab ka Eestis. Ise kasutasin ka seda. Kasutamine käib nii:
Kui oksjon võidetud siis teed u-netis 10 kr eest endale virtuaalse visa kaardi (http://www.eyp.ee/?page=01010418) ja seejärel ronid www.bidpay.com kus paned "pay" ning sisestad kõik vajalikud andmed oksjoni, müüja, enda, kaardi, jmt. kohta. Kui valid seal mingi "free air transport" (ma ei tea mis see on, aga ta on tasuta) siis tuleb otsa 4,5$ (USD). Selline asi kah, et bidpay-s saab ainult USD-s maksta, nii et kui müüja müüs GBR-ides, siis pead USD-essse ümber arvutama. Valuutakalkulaator: http://www.eyp.ee/?page=0112 (soovitaksin grammikese rohkem maksta (null koma midagi) vaidluse vältimiseks)
Aga enne kui pakkumise teed, küsi müüjalt kas ta aksepteerib meetodit mil sa maksta tahaksid. Ja kui oksjon on võidetud, siis olenemata maksemeetodist võiksid (või peaksid) ebay-s seal kuskilt mingit pay nuppu vajutama - siis tuleb mingi asi kus midagi suurt kirjutama ei pea, peale selle et mis meetodil sa maksad - seejärel saadetakse müüjale lihtsalt kiri, et palju sa maksad ja kuidas. Mingi formaalsus lihtsalt ja ebay saab ka teada, et asjad liiguvad. |
BidPay kohta selline küss, et kas müüja, kellele maksta soovid selle portaali kaudu, peab ka olema BidPay`s registeeritud kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
03.10.2004 10:30:19
|
|
|
Gegenstand dieser Auktion ist ein Gutschein, welcher Ihnen ermöglicht den oben genannten Tuningchip(satz), gegen eine Zuzahlung von 169 Euro auf den Auktionsbetrag, zum Selbsteinbau zu erwerben.
tõlge: Selle Auktionga saate teie võimaluse Auktioni hinnale juurde makstes 169 Eurot ühe tuning Chippi mille võite ise oma autosse sisse panna ....
nii et kui seal pakud pead veel juurde maksma aga ausalt öeldes väga odav ma maksin oma autol 495 euri juurde koos sisse panekuga nüüd mul 115 Hobujöu asemel 149 Höbujöudu autol muidugi.... aga see chip tuning toimub ainult diisel mootoritega autodel millel ikka ajud olemas mitte vanad turbo diiselid...
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
03.10.2004 10:32:50
|
|
|
| predator kirjutas: |
| Saksa kohta niipalju, et võib ka pangaülekannet kasutada aga mõttekas on märkida, et saaja maksab pangakulud (seega saatjale tasuta) kuid sina maksad saajale 10.- EUR rohkem kui lõpphind koos transaga oli. Sellega säästad 12-13.- EUR kokku, muidu on ju välisülekanne 360.- (ehk mingi 23.-EUR). |
sinu jutt peaks välisülekande kohta päris jama olema sest EU liidu seaduse järgi pangad ei tohi liidu siseseid ülekandeid enam eraldi hinnata nii et ülekanne maksab sama palju kui eesti sisesed ülekanded ....saksas minul maksab ülekanne 0,35 Euro centi kogu eu liidu piirdes.....
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
03.10.2004 10:37:54
|
|
|
| Doha kirjutas: |
| predator kirjutas: |
| Saksa kohta niipalju, et võib ka pangaülekannet kasutada aga mõttekas on märkida, et saaja maksab pangakulud (seega saatjale tasuta) kuid sina maksad saajale 10.- EUR rohkem kui lõpphind koos transaga oli. Sellega säästad 12-13.- EUR kokku, muidu on ju välisülekanne 360.- (ehk mingi 23.-EUR). |
sinu jutt peaks välisülekande kohta päris jama olema sest EU liidu seaduse järgi pangad ei tohi liidu siseseid ülekandeid enam eraldi hinnata nii et ülekanne maksab sama palju kui eesti sisesed ülekanded ....saksas minul maksab ülekanne 0,35 Euro centi kogu eu liidu piirdes..... |
Tegin augustis Saksa ühe ülekande ja kogemata jäi see väli peale, et saaja maksab pangakulud ja tulemus oli see, et saaja sai 9.- EUR vähem kui ma talle kandsin (Hansapanga teenustasu mulle oli 0.- EEK). Seega kohalik pank võttis teenustasu 9.- EUR aga kes ülejäänud 14.- EUR 360.- EEK`st oleks enda tasku pannud - Hansapank. Kohe pärast seda kandsin ühele teisele Saksa müüjale sellise skeemi järgi (+10.- EUR) ja probleeme ei olnud, kaup tuli ilusti kohale ja müüja ei andnud kuidagi märku, et ta vähem raha oleks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
03.10.2004 10:43:33
|
|
|
seda küll kui sa ise ei küsi pangad sulle pakkuma ei tule aga muidu ei tohi nad enam eraldi hinnalehti teha... olin viljandis ning kandsin suurema summa raha saksa oma arvele ning tegin kindlaks kodus et 850 Euri puudu helistasin panka ja sain nädala pärast 849,75 Euri tagasi nii et mul läks see lõbu 0,35 Centi maksa sama palju kui oleks siin ülekande teinud.....
Enda asja kohta nii palju et mul on saksas ebay pood kui keegi tahab saksa ebay pealt kaupa osta peaks pead kokku lööma sest mul eestis on ka arve ning kui rahvas on nöus paar päeva kaupa oodata saan ka kauba eesti tirida sest mul oma rekka hakkab 2 nädala pärast saksa eesti vahet käima ning kes teab saame kaubale ehk....
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
03.10.2004 10:53:54
|
|
|
| Doha kirjutas: |
seda küll kui sa ise ei küsi pangad sulle pakkuma ei tule aga muidu ei tohi nad enam eraldi hinnalehti teha... olin viljandis ning kandsin suurema summa raha saksa oma arvele ning tegin kindlaks kodus et 850 Euri puudu helistasin panka ja sain nädala pärast 849,75 Euri tagasi nii et mul läks see lõbu 0,35 Centi maksa sama palju kui oleks siin ülekande teinud.....
Enda asja kohta nii palju et mul on saksas ebay pood kui keegi tahab saksa ebay pealt kaupa osta peaks pead kokku lööma sest mul eestis on ka arve ning kui rahvas on nöus paar päeva kaupa oodata saan ka kauba eesti tirida sest mul oma rekka hakkab 2 nädala pärast saksa eesti vahet käima ning kes teab saame kaubale ehk.... |
See ligi 850.- EUR suurune puudujääk oli vast ikka midagi muud kui panga teenustasu, pole nagu kuulnud, et ülekande teenustasu eest üle 13 tonni EEK küsitakse .
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
03.10.2004 16:21:24
|
|
|
| predator kirjutas: |
| BidPay kohta selline küss, et kas müüja, kellele maksta soovid selle portaali kaudu, peab ka olema BidPay`s registeeritud kasutaja. |
ebay oksjoni puhul vist mitte?
olen muusikatplaate selle kaudu maksnud (USA), väga hea teenus.
inglismaale dollarites ei tasu väiksemat summat saata bidpay money orderiga, kuna neil seal konverteerimine maksab hingehinda
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
03.10.2004 17:06:00
|
|
|
Kui oksjoni võidan siis plaanis endal see 15euri postiga saata, sest et pangaülekanne pidavat saksa panka maksma 450 eeku ???
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
03.10.2004 17:25:28
|
|
|
| wazaa kirjutas: |
Kui oksjoni võidan siis plaanis endal see 15euri postiga saata, sest et pangaülekanne pidavat saksa panka maksma 450 eeku ??? |
450.- , minu teada 360.- on ülekanne Hansapangas (tavamakse) Ühispangas vist 350.-, kiirmakse on jah kallim aga miks seda teha aga saab ka 10.- EUR`ga hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
03.10.2004 17:32:10
|
|
|
Sain õieti aru:Asja hind 15 euri, ja üle kannan 25 euri ja panen et saaja maksab kulud?
Ja saksamaalt eestisse paki saatmise kulu 4.5eur?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
03.10.2004 19:09:22
|
|
|
Väljavõte Hansapanga hinnakirjast:
2.9 EU makse (hanza.netis, Telehansa.netis ja Telehansas)***** 30 kr
*****Makse peab vastama järgmistele tingimustele:
1.makse valuuta EUR - makse summa ei ole suurem kui EUR 12 500;
2. maksel on märgitud korrektne IBAN ja BIC kood;
3. teenustasutüüp kahasse;
4. makse kiirus normaalne.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
03.10.2004 19:28:48
|
|
|
Mul on ühispanga magnetkaart
Kui palju pean siis oksjoni rahale juurde lisama et ülekandmiskulud kaetud saaks?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uuskasutaj
Bännitud

liitunud: 11.07.2004
|
03.10.2004 19:31:21
|
|
|
Mul läks ülekanne välismaale 370 eeki maksma Ühispangas
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
03.10.2004 20:06:45
|
|
|
| uuskasutaj kirjutas: |
| Mul läks ülekanne välismaale 370 eeki maksma Ühispangas |
Ei tea kas see saaja kulul saatmise skeem ka siis ei tööta
EDIT:
http://www.eyp.ee/?page=01010218
no krt 30 eek on meie riigist teise euro riiki
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
03.10.2004 20:25:25
|
|
|
| Predator kirjutas: |
See ligi 850.- EUR suurune puudujääk oli vast ikka midagi muud kui panga teenustasu, pole nagu kuulnud, et ülekande teenustasu eest üle 13 tonni EEK küsitakse . |
kui sa kolme rekka raha üle kannad siis ikka küsivad
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
03.10.2004 21:20:02
|
|
|
| predator kirjutas: |
| BidPay kohta selline küss, et kas müüja, kellele maksta soovid selle portaali kaudu, peab ka olema BidPay`s registeeritud kasutaja. |
Vist jah. Miks muidu seal "seller login" ja "get paid" nupp on. Aga seda küll ei tea miks osad müüjad sellega ei nõustu.... Tegin huvi pärast selle accounti ja seal pole midagi peale oma andmete... raha ei pea maksma ega midagi. Võibolla on mingi süsteem, et nii nad saavad müüjale raha kuidagi otse arvele kanda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
03.10.2004 21:29:49
|
|
|
päris odav...palju see juurde annab?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
03.10.2004 21:51:56
|
|
|
| solution kirjutas: |
päris odav...palju see juurde annab? |
ca. +30 PS/70 Nm
Väga kõva asi, lisa hobused ja samal ajal kütusekulu väheneb päris kõvasti!
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
05.10.2004 15:34:12
|
|
|
| wazaa kirjutas: |
| solution kirjutas: |
päris odav...palju see juurde annab? |
ca. +30 PS/70 Nm
Väga kõva asi, lisa hobused ja samal ajal kütusekulu väheneb päris kõvasti! |
ole ettevaatlik et sa oma masina ajud ära ei kärsata....sul peavad Aujdel see .Nr: 0 281 001 294 olema ja see chip mida vahetad selle numbriga Chip Nr: 355402/355403 muidu saad palju nalja .... näiteks kütuse kulu nagu sa ütlesid 0 L / 100 km peale... sest ta ei söida enam kui aga ei ole neid numbreis sul siis....
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
05.10.2004 16:12:28
|
|
|
heh aga miks need numbrid nii tähtsad on, auto on ju BMW 525 TDS E34
juba selle E34 järgi peaks ju kivi sama olema
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
05.10.2004 19:24:19
|
|
|
| wazaa kirjutas: |
heh aga miks need numbrid nii tähtsad on, auto on ju BMW 525 TDS E34
juba selle E34 järgi peaks ju kivi sama olema |
Naljamees.....eks pane siis sisse ja vaata vöibolla veab sul ja ta tõesti ei vöta enam kütust
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
05.10.2004 19:33:55
|
|
|
| Doha kirjutas: |
| wazaa kirjutas: |
heh aga miks need numbrid nii tähtsad on, auto on ju BMW 525 TDS E34
juba selle E34 järgi peaks ju kivi sama olema |
Naljamees.....eks pane siis sisse ja vaata vöibolla veab sul ja ta tõesti ei vöta enam kütust  |
enen vahetust pean siis lihtsalt vaatama kas minu nendel kahel kivil sama number 0281001294
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doha
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
05.10.2004 20:12:16
|
|
|
ega ma paha ei taha aga kui auto tuksis siis ju pole hea....
_________________ ···(_.·´¯)··¦DOHA¦··(¯`·._)···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
05.10.2004 22:24:59
|
|
|
| Doha kirjutas: |
| ega ma paha ei taha aga kui auto tuksis siis ju pole hea.... |
saan aru jah, küsisingi lihtsalt et kas sain õieti aru
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
16.10.2004 12:47:13
|
|
|
See ongi oksjoni kaudu ostmine! Peaasi võitsin! Minu kogemus näitab, et pakkujad on tihti peale rumalad. Nii pakun ma näiteks kauba alates 1 ja inimesed pakkuvad mulle selle toode eest kuni 30+7 postikulud.Kuid samas sellel samal oksjonil on mull link minu Ebayshop juurde , kus saab sama toodet koos postikuludega kokku 25 eest osta! Ehk teise sõnaga võitja pakkus 1,5 korda rohkem, kui ostaks kohe! Ja see juhtub pidevalt! Ebay oksjonidel kui ka teistel tuleb olla ettevaatlik kirjeldusega( Postikulud, Detailid:arvuti ostmisel võib puuduta tähtsad osad, nagu müüakse arvuti komplekt ilma HDD jne.) Samuti tuleb osada leida hea hinnaga pakkumist). Soovitan vajutada nuppule Price üleval! JA buyitnow!
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
31.10.2004 18:02:18
|
|
|
| Loe siitsamast teemast ka minu postitusi, mis seda pangaülekande kulu puudutab ja kuidas seda poole väiksemaks on võimalik saada, ehk siis pääseksid 10.- EUR`ga. Asi on järgi proovitud mitu korda.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
31.10.2004 18:54:00
|
|
|
saab keegi, kellel on ebay account, proovida, kas "sell" töötab internet exploreriga? ma siin sudin teist päeva ja ei leia viga üles - peale "sell your item now" nupu vajutamist jääb leht nn igavesti laadima. arvasin et cookied, aga need enabletud. kas sp2 võib süüdi olla, see sai hiljuti peale (sp2 on zitta kanti anomaaliat tekitanud üldse). ebay live help ei osanud ka aidata. mozilla firefoxiga on sama jama, cookied lubatud ja jääb igavesti redirectima. mida peaks ette võtma? kui keegi viitsib proovida, kas sell butta töötab, tänud ette.
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmlaw
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
01.11.2004 20:00:34
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
MOney Order ehk Bank Check ehk Cashier's Check - oled reaalselt juba raha maksnud asja eest. Eestis on selle asja nimi pangatsekk mida saad pangast osta. Võti just selles et niikui sulle antakse Money Order, oled sa automaatselt juba seal näidatud summa + teenustasu selle väljastajale ära maksnud. Check ehk Personal Check - selle väljastaja maksab sellel kujutatud summa alles siis, kui see, kelle nimele on tsekk kirjutatud seda oam pangast läheb nõudma.
Paralleele võid tõmmata deebet ja krediitkaardiga. Money Order on nagu deebetkaart - sooritad tehingu ja KOHE maksad asja eest. Check on nagu krediitkaart - maksad siis kui papp sisse nõutakse.
Oh, ei oska täpsemalt seletada.. kui jäi ebaselgeks siis sorry.
EDIT: säärane makseviis läheb maksma 50 EEK (hansapanga tseki väljastamise tasu) ja kui summa yletab 1000 EEK siis vist mingi protsent ka aga see on ysna odav lõbu.. Mingi 450 USD Hansapanga tsekk (sisuliselt money order) läks mul 2 suve tagasi maksma ca 130 EEKU. (NB taala kurss oli siis mingi 14,7 vms) |
oot kas mõlemat nii personal tsekki kui ka money orderit saab (hansa)pangast osta? ja kas väljastamise tasu on mõlemal sama suur?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erika
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2003
|
03.11.2004 09:34:33
|
|
|
Olen lugenud selle posti läbi kuid siiski ei saanud mõnedest asjadest aru
Tähendab, asi on niivisi. Tahaks osta mingi läpaka (mille hind , ütleme, 500$).
Müüa on Kanadast.
Shipping: US $50.00, Standard Int'l Flat Rate Shipping, worldwide,
shipping insurance is ncluded in shipping and handling cost.
Makmine toimub pangaülekandega.
Nii et 500$ + 50$ + 28.8$(360 eek) = 578.8$.
Nüüd toolimaks...
1)Milline see tuleb?
2)Millest see sõltub? (kaalust?)
2)Kes kellele peab seda maksma? (müüjale? tollile?)
Oleks tänulik vastuse eest, kuna asjaga on kiire... Aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
03.11.2004 09:50:30
|
|
|
| erika kirjutas: |
Olen lugenud selle posti läbi kuid siiski ei saanud mõnedest asjadest aru
Tähendab, asi on niivisi. Tahaks osta mingi läpaka (mille hind , ütleme, 500$).
Müüa on Kanadast.
Shipping: US $50.00, Standard Int'l Flat Rate Shipping, worldwide,
shipping insurance is ncluded in shipping and handling cost.
Makmine toimub pangaülekandega.
Nii et 500$ + 50$ + 28.8$(360 eek) = 578.8$.
Nüüd toolimaks...
1)Milline see tuleb?
2)Millest see sõltub? (kaalust?)
2)Kes kellele peab seda maksma? (müüjale? tollile?)
Oleks tänulik vastuse eest, kuna asjaga on kiire... Aitäh! |
Tollimaks on 18%
tollimaks sõltub sellest mis hind pakile määratud on, kui hind on liiga väike siis võivad tolliametnikud paki lahti teha ning ise hinna määrata ja siis hakkad maksma
tollimaksu maksad ikka tollile
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erika
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2003
|
03.11.2004 11:10:38
|
|
|
| tsitaat: |
| tollimaksu maksad ikka tollile |
Selge see... Aga kuidas? Kas peale Eestisse saabumist tollist saadetakse mingi kiri et makske maksuametisse need 18%, kui aga makstud on siis see UPS v6i mis ta on toob koju?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
03.11.2004 12:56:00
|
|
|
pakk tuleb eestisse, siis on ta tollilaos. Võid volitada tollimaaklerit vms kes ajab asjad korda ja esitab sulle arve ja kuller toob sulle paki koju kätte (UPS vm). Teine variant lähed ise jändad, võtad tollimaakleri juurest paberid, siis tollilattu (mis tõenäoliselt on suur-sõjamäel, seal on need UPS-d, TNT-d ja Fedexid kõik koos lennuvälja kõrval laos) ja hakkad mööda maja jooksma paberitega. maakleri jurest saadud paberitega nõuad enda kaupa, kontrollitakse kas kaup on olemas, siis lähed ametniku juurde, kes sulle 18% vormistab, siis jooksed sellega kassasse, maksad ära, siis võtad kohu paberikuhja ja lähed tagasi lattu, kus maksad tõenäoliselt ladustamistasu (ca 100eeki) ja siis lähed kullerfirma ukse taha kus saad kauba ja kirjutad alla, et kaup on sinu käes. nii lihtne ongi
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.11.2004 15:11:14
|
|
|
Kõik asjad ei ole automaatselt 18%
Alles sain USAst paki, millele kehtis 5%
Lisaks asja väärtusele, tuleb maksta veel kindlustuse ja saatekulu pealt.
Ühesõnaga eesti riik nöörib, nii kuis jaksab.
Hetkel võetakse kõik pakid, mis tulevad mujalt, kui EUst vahele ja enam ei saa loota ka sellele, et su pakk kahe silma vahele jääb.
Tollitariife näeb SIIT
Kõik, mis sealt odavalt saaks nullitakse EV saamahimuga ära. Kokkuvõttes ei ole tolku midagi.
Saaks veel mingeid hüvesid selle eest, et riigile maksu maksad...
Kõik läheb ju faking riigikogulaste pensioniteks j.n.e Reaalset kasu oma makstud raha pealt on ehk 0.000001 % Ja see ka on üldkasutatav aukliku tee parandus.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Greenlight
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2002
|
06.11.2004 09:45:12
|
|
|
nojah sellepärast peabki olema sõpru kogu maailmas kellele maksad raha ja nad saadavad sulle ... kingituse.. välismaalt
jäävad tollid ja värgid ära .. või ei jää ? on keegi kursis
_________________ Ehitus- ja remonditööd, lammutus, torud, elekter, vannitoad jms. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.11.2004 09:50:28
|
|
|
ei jää nad ära midagi.
riik võtab ka sealt maksu, kust ei ole sünnis võtta.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|