Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 00:22:28 vasta tsitaadiga

Paistab, et Catalyst 8.07 andis oma 100 pointi juurde thumbs_up.gif
>2475
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=43102
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 01.10.2004 02:36:46 vasta tsitaadiga

GeForceFX 5200
249 punkti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2004 02:40:49 vasta tsitaadiga

GeForceFX 5200 and Celeron powwa
250 punkti täpselt. icon_razz.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=45784

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 02:52:28 vasta tsitaadiga

Deem küll kui kenad videod ikka DEMO peale vajutades ette lastakse... väga lahe. Proovisin kõik testid ka ära... midagi erilist polnud, mingi 6testi oli nagu PcMark2002 video test aga see kus muru näitas see oli mega.
Paar pilti ka veel aga ma nüüd teen mõned 1600x1200@6xfsaa

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_2.JPG?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 02:58:34 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Paistab, et Catalyst 8.07 andis oma 100 pointi juurde thumbs_up.gif
>2475
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=43102


mul tõstis minimaalselt, nüüd 1646 icon_rolleyes.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=44035

Intel Pentium 4 3.0 GHz
RADEON 9500 PRO

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 03:42:13 vasta tsitaadiga

Niih siin siis defaultis teised testid mul kah

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_test1.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_test2.JPG?2

Demo oli ikka väganorm... muusika oli hea ja videoklipid kõigist mängudest olid ka normid icon_smile.gif See linn kolmanda testi lõpus oleks võinud kõvasti detailsem olla ainult või mis iganes see seal polnud irw
Ja lubatud pildid tagataustaks kasvõi 8)

1600x1200 6xFSAA 16xAF

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_1.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_2.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_3.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_4.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_5.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_6.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_7.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_8.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_9.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_10.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_11.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_12.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_13.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_14.JPG?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/3DMark05_1600_6xfsaa_15.JPG?2

Huh valige midagi head siis icon_razz1.gif ärge FPS vaadake icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 01.10.2004 08:14:01 vasta tsitaadiga

avaldage rohkem oma cpu skoore ka
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.10.2004 08:59:29 vasta tsitaadiga

3DMark'i CPU skoorid ei oma muideks mitte mingit reaalset tähendust. Eks te võrrelda võite, kellel pikem on, aga mingeid praktilisi järeldusi nende alusel küll teha ei saa.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.10.2004 09:01:50 vasta tsitaadiga

millel muidu need CPU skoorid põhinevad... mis on see sügavam süsteem 3DMarki puhul?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.10.2004 09:06:36 vasta tsitaadiga

Keeratakse graafika maha ja vertex shader'it arvutatakse CPU peal, ehk asi, mida päris mängud kunagi ei tee. Lisaks õhupalliga demo arvutab veel D* pathfindingu algoritmi, mis on midagi sinna kanti, mida päris mäng võiks teha, aga kõige muu taustal suhteliselt tühine komponent.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.10.2004 09:08:20 vasta tsitaadiga

selge... tnx selgituse eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 01.10.2004 09:31:02 vasta tsitaadiga

stepzter kirjutas:
Keeratakse graafika maha ja vertex shader'it arvutatakse CPU peal, ehk asi, mida päris mängud kunagi ei tee.

ega seda mängud peagi tegema.. see mõõdab ju lihtsalt prose jõudlust.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.10.2004 10:32:29 vasta tsitaadiga

Prose jõudlus sõltub alati programmist, mida ta täidab ja jõudlus vertex shaderite arvutamisel ei puuuduta mitte mingit pidi prose jõudlust mängudes.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 10:46:46 vasta tsitaadiga

... sellisel juhul tekib küsimus, mis mõte sellel CPU testil siis üldse on, kui sarnast tehnikat mängudes üldse või väga vähesel määral kasutab - puhas butafooria ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.10.2004 11:39:29 vasta tsitaadiga

Tundub nii. Ilmselt lisati see niisama moepärast, kuna selle testi lisamine võttis progejatel umbes 10min aega.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 17:16:37 vasta tsitaadiga

Klokkimata Powercolor R9600XT ja AthlonXP 2500+

3DMark @ 1572 3DMarks
CPU @ 2387 CPUMarks

GT1 - 7,1 FPS
GT2 - 4,2 FPS
GT3 - 8,2 FPS
CPU Test 1 - 1,2 FPS
CPU Test 2 - 2,2 FPS

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.10.2004 18:02:36 vasta tsitaadiga

Keegi siin amd64 ka on teinud, palju cpu punkte sai?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 01.10.2004 18:03:43 vasta tsitaadiga

radeon 9600xt 621/324 , AMD 2500@3200

1872 punni

_________________
Müüa vähekasutaud südametunnistus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2004 19:12:23 vasta tsitaadiga

2500 punkti.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 01.10.2004 22:16:08 vasta tsitaadiga

Mingi v2ike HOTfix pack on ka v2ljas juba.

EDIT :
Thanks to the enthusiasts of the gaming community, FutureMark found a way to produce artificially inflated results in 3DMark05. This had to be fixed ASAP, so they made a hotfix for 3DMark05. This hotfix updates 3DMark05 to version 1.1.0.



Here's the official fixlist: 


A possible exploit to inflate results in 3DMark05 version 1.0.0 has been fixed
Updated Entech DLL 
One incorrect unit in the MS Excel importer has been fixed


In order to submit any 3DMark05 results to the ORB, the 3DMark05 version needs to be 1.1.0.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=882

Allikas: http://www.guru3d.com/news.php#1939

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 02.10.2004 00:44:35 vasta tsitaadiga

1184 punkti
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.10.2004 00:51:00 vasta tsitaadiga

mhh, prose oli algul @1656-66 (mingi min ja max kamm)
viimane test oli @1670
249 punni

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 01:23:08 vasta tsitaadiga

Väike skoori parandus
1329 punkti 5900XT@ 520/900
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=63033
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 02.10.2004 03:29:39 vasta tsitaadiga

Score: 4115

Kõik mis profiilis,
Video: GeForce 6800 GT @ GeForce 6800 Ultra (415/1100) - vajab veel tuunimist, uni tuli peale icon_razz.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 08:39:01 vasta tsitaadiga

Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud icon_smile.gif
Nüüd mem vmodi vaja icon_biggrin.gif

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2

3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi piix emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz icon_evil.gif räägin sellest wormile.

Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis

ATI9800PRO@XT@540\438

Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 10:25:53 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud icon_smile.gif
Nüüd mem vmodi vaja icon_biggrin.gif

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2

3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz icon_evil.gif räägin sellest wormile.

Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis

ATI9800PRO@XT@540\438

Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta icon_eek.gif thumbs_up.gif


Maailmarekord on äge asi! icon_razz1.gif
See edetabeli link ei tahtnud kuidagi töötata Sul..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 02.10.2004 11:58:13 vasta tsitaadiga

Score: 4188

Kõik mis profiilis,
Video: GeForce 6800 GT @ GeForce 6800 Ultra (439/1170) - nende voltidega kaugemale ei lähe (1,4V)
Nüüd topin beta driverid peale icon_razz.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 02.10.2004 13:01:06 vasta tsitaadiga

Nii... uued driverid 66.81 (praegu tsekkides, parimad driverid!)
Video: GeForce 6800 GT @ GeForce 6800 Ultra (400/1100)

Score: 4856

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 13:41:44 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud icon_smile.gif
Nüüd mem vmodi vaja icon_biggrin.gif

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2

3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz icon_evil.gif räägin sellest wormile.

Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis

ATI9800PRO@XT@540\438

Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta icon_eek.gif thumbs_up.gif

kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta icon_razz1.gif

hull igatahes thumbs_up.gif 2.2v gpu'le icon_eek.gif, isegi macci ei julgeks veega niipalju anda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
atiboy
HV kasutaja


liitunud: 28.07.2004




sõnum 02.10.2004 14:37:57 vasta tsitaadiga

2465
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 02.10.2004 17:29:09 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:

kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta icon_razz1.gif

hull igatahes thumbs_up.gif 2.2v gpu'le icon_eek.gif, isegi macci ei julgeks veega niipalju anda icon_biggrin.gif


seda teame juba ammu et platoon oma riistvarast ei hooli icon_razz.gif aga uvitav et kogu see klokkimine ja voltidega ahistamine pole tal veel midagi nii ära tapnud et ise oleks pidanud uue välja maksma...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volkar
HV kasutaja
volkar

liitunud: 22.07.2002




sõnum 02.10.2004 17:34:10 vasta tsitaadiga

minul viskab vea teate icon_cry.gif
http://www.hot.ee/volkar/viga

_________________
Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 17:35:00 vasta tsitaadiga

volkar kirjutas:
minul viskab vea teate icon_cry.gif
http://www.hot.ee/volkar/viga


Sõber oma ti4200'ga sai sama errori.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volkar
HV kasutaja
volkar

liitunud: 22.07.2002




sõnum 02.10.2004 17:36:53 vasta tsitaadiga

aga milles seisneb see viga.
Tilulilud toimivad kõik hästi. icon_rolleyes.gif

_________________
Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 02.10.2004 18:20:43 vasta tsitaadiga

Taustalt paistab, et sul Ti4400 video masinas. See aga ei toeta PS 2.0 Seega jääb selle kaardiga 3DMark05 jooksutamine ära. Vaja Directx 9 toega kaarte.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 18:42:33 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud icon_smile.gif
Nüüd mem vmodi vaja icon_biggrin.gif

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2

3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz icon_evil.gif räägin sellest wormile.

Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis

ATI9800PRO@XT@540\438

Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta icon_eek.gif thumbs_up.gif

kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta icon_razz1.gif

hull igatahes thumbs_up.gif 2.2v gpu'le icon_eek.gif, isegi macci ei julgeks veega niipalju anda icon_biggrin.gif


Ok jah, tänan Toomast icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volkar
HV kasutaja
volkar

liitunud: 22.07.2002




sõnum 02.10.2004 19:21:09 vasta tsitaadiga

PPriit kirjutas:
Taustalt paistab, et sul Ti4400 video masinas. See aga ei toeta PS 2.0 Seega jääb selle kaardiga 3DMark05 jooksutamine ära. Vaja Directx 9 toega kaarte.


tänan nüüd siis tean milles uba icon_wink.gif

_________________
Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 02.10.2004 19:36:04 vasta tsitaadiga

His 9800 Pro default kellad
2474 3DMarks
3082 CPU

9800@XT
2655 3DMarks
3701 CPU

Imelik, et video kellamine CPU skoori nii palju tõstis...


viimati muutis freestyler 02.10.2004 20:10:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 19:44:54 vasta tsitaadiga

3DMark Score 2462 3DMarks (r9800pro, default)
CPU Score 4033 CPUMarks (a64 3200+ 1mb, default)

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=74474
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 20:15:07 vasta tsitaadiga

Pisut OC videoga - http://service.futuremark.com/compare?3dm05=76984

3DMark score - 2672 p.
CPU score - 3222 p.

Pidin mälude timinguid alandama, et asi pange ei paneks.

Õnnitlused beer_yum.gif PlatoonSgtEliasele WR puhul!
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2004 20:44:41 vasta tsitaadiga

volkar kirjutas:
PPriit kirjutas:
Taustalt paistab, et sul Ti4400 video masinas. See aga ei toeta PS 2.0 Seega jääb selle kaardiga 3DMark05 jooksutamine ära. Vaja Directx 9 toega kaarte.


tänan nüüd siis tean milles uba icon_wink.gif


Sellest oli juba eespool räägitud jah..
Kas kellelgi muidu mingit videot kah sellest on, mis seal toimub?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2004 20:51:25 vasta tsitaadiga

uued 66.81 draiverid ja 275 punkti . thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.10.2004 01:34:17 vasta tsitaadiga

Rajareits PlatoonSgtElias tegi ju palju pilte sellest.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2004 01:43:14 vasta tsitaadiga

kas kusagilt kiirest servust saaks seda tõmmata?

siiani olen proovinud ~40kb servusi, aga need väga tüütud.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.10.2004 09:51:02 vasta tsitaadiga

9800SE@PRO kelladel 325/290, prose@2,5GHz 2456p
hotfix'i peaks ära tegema, siis saaks mõned tulemused üles ka lasta
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 03.10.2004 11:34:55 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud icon_smile.gif
Nüüd mem vmodi vaja icon_biggrin.gif

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2

3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz icon_evil.gif räägin sellest wormile.

Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis

ATI9800PRO@XT@540\438

Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta icon_eek.gif thumbs_up.gif

Nüüdseks oled juba troonilt löödud icon_wink.gif
Vaja jälle mõned MHz juurde keerata . beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 03.10.2004 11:40:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif 338 siis, Ja kuna FPS oli kohati 0 ja 1 siis ei hakka arvutit clockima kah kuna see vist mõttetu icon_neutral.gif
Eks siin tuleb tänada mu videokaarti icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 03.10.2004 13:12:49 vasta tsitaadiga

kas r9600xt, A1800+, 512MB RAm puhul on normaalne 1473p suurune skoor?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 03.10.2004 13:27:35 vasta tsitaadiga

probleem olis elles, et 3dmark2001's sai arvuti kuidagi vähe vaid 9500 punkti näiteks
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.10.2004 13:38:32 vasta tsitaadiga

vaara dxdiag'st järgi... äkki mõni dx hardware tugi maas
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.