|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
01.10.2004 02:36:46
|
|
|
GeForceFX 5200
249 punkti
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.10.2004 08:14:01
|
|
|
| avaldage rohkem oma cpu skoore ka
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.10.2004 08:59:29
|
|
|
| 3DMark'i CPU skoorid ei oma muideks mitte mingit reaalset tähendust. Eks te võrrelda võite, kellel pikem on, aga mingeid praktilisi järeldusi nende alusel küll teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.10.2004 09:01:50
|
|
|
| millel muidu need CPU skoorid põhinevad... mis on see sügavam süsteem 3DMarki puhul?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.10.2004 09:06:36
|
|
|
| Keeratakse graafika maha ja vertex shader'it arvutatakse CPU peal, ehk asi, mida päris mängud kunagi ei tee. Lisaks õhupalliga demo arvutab veel D* pathfindingu algoritmi, mis on midagi sinna kanti, mida päris mäng võiks teha, aga kõige muu taustal suhteliselt tühine komponent.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.10.2004 09:08:20
|
|
|
selge... tnx selgituse eest
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.10.2004 09:31:02
|
|
|
| stepzter kirjutas: |
| Keeratakse graafika maha ja vertex shader'it arvutatakse CPU peal, ehk asi, mida päris mängud kunagi ei tee. |
ega seda mängud peagi tegema.. see mõõdab ju lihtsalt prose jõudlust.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.10.2004 10:32:29
|
|
|
| Prose jõudlus sõltub alati programmist, mida ta täidab ja jõudlus vertex shaderite arvutamisel ei puuuduta mitte mingit pidi prose jõudlust mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.10.2004 10:46:46
|
|
|
... sellisel juhul tekib küsimus, mis mõte sellel CPU testil siis üldse on, kui sarnast tehnikat mängudes üldse või väga vähesel määral kasutab - puhas butafooria ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.10.2004 11:39:29
|
|
|
| Tundub nii. Ilmselt lisati see niisama moepärast, kuna selle testi lisamine võttis progejatel umbes 10min aega.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
01.10.2004 17:16:37
|
|
|
Klokkimata Powercolor R9600XT ja AthlonXP 2500+
3DMark @ 1572 3DMarks
CPU @ 2387 CPUMarks
GT1 - 7,1 FPS
GT2 - 4,2 FPS
GT3 - 8,2 FPS
CPU Test 1 - 1,2 FPS
CPU Test 2 - 2,2 FPS
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.10.2004 18:02:36
|
|
|
Keegi siin amd64 ka on teinud, palju cpu punkte sai?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käbi
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
01.10.2004 18:03:43
|
|
|
radeon 9600xt 621/324 , AMD 2500@3200
1872 punni
_________________ Müüa vähekasutaud südametunnistus. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
01.10.2004 19:12:23
|
|
|
| 2500 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
01.10.2004 22:16:08
|
|
|
Mingi v2ike HOTfix pack on ka v2ljas juba.
EDIT :
Thanks to the enthusiasts of the gaming community, FutureMark found a way to produce artificially inflated results in 3DMark05. This had to be fixed ASAP, so they made a hotfix for 3DMark05. This hotfix updates 3DMark05 to version 1.1.0.
Here's the official fixlist:
A possible exploit to inflate results in 3DMark05 version 1.0.0 has been fixed
Updated Entech DLL
One incorrect unit in the MS Excel importer has been fixed
In order to submit any 3DMark05 results to the ORB, the 3DMark05 version needs to be 1.1.0.
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=882
Allikas: http://www.guru3d.com/news.php#1939
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
02.10.2004 00:44:35
|
|
|
| 1184 punkti
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
02.10.2004 00:51:00
|
|
|
mhh, prose oli algul @1656-66 (mingi min ja max kamm)
viimane test oli @1670
249 punni
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
02.10.2004 03:29:39
|
|
|
Score: 4115
Kõik mis profiilis,
Video: GeForce 6800 GT @ GeForce 6800 Ultra (415/1100) - vajab veel tuunimist, uni tuli peale
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.10.2004 08:39:01
|
|
|
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud
Nüüd mem vmodi vaja
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2
3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi piix emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz räägin sellest wormile.
Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis
ATI9800PRO@XT@540\438
Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.10.2004 10:25:53
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud
Nüüd mem vmodi vaja
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2
3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz räägin sellest wormile.
Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis
ATI9800PRO@XT@540\438
Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta  |
Maailmarekord on äge asi!
See edetabeli link ei tahtnud kuidagi töötata Sul..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
02.10.2004 11:58:13
|
|
|
Score: 4188
Kõik mis profiilis,
Video: GeForce 6800 GT @ GeForce 6800 Ultra (439/1170) - nende voltidega kaugemale ei lähe (1,4V)
Nüüd topin beta driverid peale
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
02.10.2004 13:01:06
|
|
|
Nii... uued driverid 66.81 (praegu tsekkides, parimad driverid!)
Video: GeForce 6800 GT @ GeForce 6800 Ultra (400/1100)
Score: 4856
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
02.10.2004 13:41:44
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud
Nüüd mem vmodi vaja
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2
3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz räägin sellest wormile.
Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis
ATI9800PRO@XT@540\438
Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta  |
kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta
hull igatahes 2.2v gpu'le , isegi macci ei julgeks veega niipalju anda
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atiboy
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2004
|
02.10.2004 14:37:57
|
|
|
| 2465
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
02.10.2004 17:29:09
|
|
|
| tomz kirjutas: |
kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta
hull igatahes 2.2v gpu'le , isegi macci ei julgeks veega niipalju anda  |
seda teame juba ammu et platoon oma riistvarast ei hooli aga uvitav et kogu see klokkimine ja voltidega ahistamine pole tal veel midagi nii ära tapnud et ise oleks pidanud uue välja maksma...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volkar
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2002
|
02.10.2004 17:34:10
|
|
|
minul viskab vea teate
http://www.hot.ee/volkar/viga
_________________ Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta! |
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
02.10.2004 17:35:00
|
|
|
Sõber oma ti4200'ga sai sama errori.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volkar
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2002
|
02.10.2004 17:36:53
|
|
|
aga milles seisneb see viga.
Tilulilud toimivad kõik hästi.
_________________ Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta! |
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPriit
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
02.10.2004 18:20:43
|
|
|
| Taustalt paistab, et sul Ti4400 video masinas. See aga ei toeta PS 2.0 Seega jääb selle kaardiga 3DMark05 jooksutamine ära. Vaja Directx 9 toega kaarte.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.10.2004 18:42:33
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud
Nüüd mem vmodi vaja
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2
3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz räägin sellest wormile.
Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis
ATI9800PRO@XT@540\438
Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta  |
kuhu jäid tänusõnad multimeetri kohta
hull igatahes 2.2v gpu'le , isegi macci ei julgeks veega niipalju anda  |
Ok jah, tänan Toomast
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volkar
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2002
|
02.10.2004 19:21:09
|
|
|
| PPriit kirjutas: |
| Taustalt paistab, et sul Ti4400 video masinas. See aga ei toeta PS 2.0 Seega jääb selle kaardiga 3DMark05 jooksutamine ära. Vaja Directx 9 toega kaarte. |
tänan nüüd siis tean milles uba
_________________ Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta! |
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
02.10.2004 19:36:04
|
|
|
His 9800 Pro default kellad
2474 3DMarks
3082 CPU
9800@XT
2655 3DMarks
3701 CPU
Imelik, et video kellamine CPU skoori nii palju tõstis...
viimati muutis freestyler 02.10.2004 20:10:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.10.2004 20:44:41
|
|
|
| volkar kirjutas: |
| PPriit kirjutas: |
| Taustalt paistab, et sul Ti4400 video masinas. See aga ei toeta PS 2.0 Seega jääb selle kaardiga 3DMark05 jooksutamine ära. Vaja Directx 9 toega kaarte. |
tänan nüüd siis tean milles uba  |
Sellest oli juba eespool räägitud jah..
Kas kellelgi muidu mingit videot kah sellest on, mis seal toimub?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
02.10.2004 20:51:25
|
|
|
uued 66.81 draiverid ja 275 punkti .
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
03.10.2004 01:34:17
|
|
|
Rajareits PlatoonSgtElias tegi ju palju pilte sellest.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
03.10.2004 01:43:14
|
|
|
kas kusagilt kiirest servust saaks seda tõmmata?
siiani olen proovinud ~40kb servusi, aga need väga tüütud.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.10.2004 09:51:02
|
|
|
9800SE@PRO kelladel 325/290, prose@2,5GHz 2456p
hotfix'i peaks ära tegema, siis saaks mõned tulemused üles ka lasta
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
03.10.2004 11:34:55
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Niih 9800PRO Maailma rekord taas minu käes
Arvuti:
Barton2500@2500MHz
2x512Mb PC3200 PQI CL2,5
ATI9800PRO@537\425 GPU@2.200v panin. 540MHz jumala puhas... ühtegi GPU viga polnud
Nüüd mem vmodi vaja
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/edetabel_3.JPG?2
3468p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=67967
Jama mingi <b>piix</b> emaplaadiga vist igatahes ei näita 05-s üldse mul AGP kordajat, Memory MHZ ja GPU MHz räägin sellest wormile.
Tegin ka 9800XT testi ja sain 3487p seda siis
ATI9800PRO@XT@540\438
Rämedalt oleks volt moddi videole vaja kuna mälu jääs aga artifakte pisut. vaatan et XT bios laseb jõhkralt rohkem MEM lasta  |
Nüüdseks oled juba troonilt löödud
Vaja jälle mõned MHz juurde keerata .
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
03.10.2004 11:40:23
|
|
|
338 siis, Ja kuna FPS oli kohati 0 ja 1 siis ei hakka arvutit clockima kah kuna see vist mõttetu
Eks siin tuleb tänada mu videokaarti
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
03.10.2004 13:12:49
|
|
|
| kas r9600xt, A1800+, 512MB RAm puhul on normaalne 1473p suurune skoor?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
03.10.2004 13:27:35
|
|
|
| probleem olis elles, et 3dmark2001's sai arvuti kuidagi vähe vaid 9500 punkti näiteks
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.10.2004 13:38:32
|
|
|
| vaara dxdiag'st järgi... äkki mõni dx hardware tugi maas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|