Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  3DMark05 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 28.09.2004 20:24:12 vasta tsitaadiga

19 tundi veel siis ootamist...
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2004 20:28:17 vasta tsitaadiga

Beanladen, vähe vähem peaks olema nagu ju..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2004 22:27:36 vasta tsitaadiga

noh, homme mingi 15-16 ajal jooxevad servud kokku siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.09.2004 22:33:49 vasta tsitaadiga

ei... enne tuleb uus lugemine icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 28.09.2004 22:36:08 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ei... enne tuleb uus lugemine icon_razz.gif

ma olen ka selles 100% veendunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.09.2004 22:56:51 vasta tsitaadiga

täna käisin koolist korra kodus ja siis vaatasin, et ohh jess 180 sekki veel... tutkit icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2004 23:36:54 vasta tsitaadiga

pakun, et suurust tal kuskil 0,7-1,4GB
installituna tahab ju 1,5GB
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2004 23:47:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
pakun, et suurust tal kuskil 0,7-1,4GB
installituna tahab ju 1,5GB


jeh, kuhu me küll nii jõuame. 3dmark99 oli 18.1MB, sellestki pool on vist directx6 icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 28.09.2004 23:51:45 vasta tsitaadiga

natuke infi:

3Dmark 05 scores revealed

WE HAVE SOME numbers that we would like to share with you before Futuremark finally introduces this long awaited test.
With current drivers, Nvidia will score 5000 points with the 6800 Ultra while the X800XT PR will score only 4500 with 4.9 drivers. With the new ATI driver codenamed 8.07, ATI score will jump to an incredible 5800. All these scores are on a 3.4GHz Pentium 4 machine. The ATI driver will be introduced as the Catalyst 4.10 and we learned it should get its WHQL very soon.

The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.

The Geforce 6800 GT will score 4500.

You will be able to see many more scores on the 29th of this month at 3PM CET when Futuremark lifts the non disclosure agreement (NDA) veil. µ

Siit siis saate kinnitust et homme kell 17 meie aja järgi (vist icon_confused.gif ) tõmmatakse eesriie... thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2004 23:54:49 vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:
natuke infi:

bla-bla-bla

The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.

woohoooooo.......... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif 8) 8) beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 00:09:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.

icon_eek.gif icon_lol.gif
how come!? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 29.09.2004 00:11:17 vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:
natuke infi:
The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.


See küll normaalne nüüd pole icon_confused.gif
Nüüd said küll käkiga hakkama ma arvan
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 00:13:59 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Beanladen kirjutas:
natuke infi:
The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.


See küll normaalne nüüd pole icon_confused.gif
Nüüd said küll käkiga hakkama ma arvan

eks näeb. kust see info üldse pärineb? ametlik?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.09.2004 00:49:01 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
redenergy kirjutas:
Beanladen kirjutas:
natuke infi:
The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.


See küll normaalne nüüd pole icon_confused.gif
Nüüd said küll käkiga hakkama ma arvan

eks näeb. kust see info üldse pärineb? ametlik?

futuremarki väida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 02:08:40 vasta tsitaadiga

Noh olge õnnelikud vähemalt mina olen icon_razz1.gif asi on 283Mb suur:) thumbs_up.gif

irwww naera või puruks ennast icon_biggrin.gif omastarust üks vend kirjutas ilgema koomilt icon_razz1.gif icon_lol.gif Teemas oli jutt, et kurat nad sedasi teevad, et venitavad nagu icon_razz1.gif teine sellepeale kohe vastas icon_lol.gif

tsitaat:
Poxy5
(Member)
09/28/04 08:20 PM
Re: Last countdown!!!

Prob got advice from gabe on how to delay stuff!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 29.09.2004 09:07:23 vasta tsitaadiga

Pealkirja võik nüüd muuta ära: 3dmark05
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.09.2004 10:14:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.


Säärane madal tulemus võib olla seletatav nVidia uute draiverite madala kvaliteediga. TheInquirer avaldas just eile sellise jutu (WHQL on siis test, mille eesmärgiks IMAGE QUALITY testmine):

Our snitch sent us complete report on WHQL test finished at Nvidiai Geforce 5950 card with 61.77. they are failing each and part of WHQL test. They are failing in all fourteen tests including, D3Dlines, Multisampling, Non power 2 conditional RenderTarget, Pixel Shader Precision, Pixel Shader Ver. 1.1, Pixel Shader Ver. 1.2, Pixel Shader Ver. 1.3, Pixel Shader Ver. 1.4, Pixel Shader Ver. 2.0, Point Sprites, Texture address, Texture stage, Update surface and YUV Bit test.

Kui asjalood tõepoolest nii hullud on, siis pole midagi imestada, et osad testid jäävad lihtsalt tegemata, või loeb Futuremarki enda cheat-kaitse need kehtetuks.

Teine huvitav märkus, millest kõik siin kuidagi mugavalt mööda vaatasid, on see:

tsitaat:
With current drivers, Nvidia will score 5000 points with the 6800 Ultra while the X800XT PR will score only 4500 with 4.9 drivers. With the new ATI driver codenamed 8.07, ATI score will jump to an incredible 5800.


Ajad on tõepoolest muutumas. nVidia kaardid failivad uute driveritega igas WHQL IMAGE QUALITY testis, samas kui ATI kaardid teevad uute draiveritega täiesti legaalselt 3DMark 2005-s ligi 25% perfoormantsihüppe.

Kes oleks eales arvanud? icon_lol.gif

Edit: Nägin et seltsimees Scart müüb oma X800 Pro-d... äkki mõtleb seda uudist nähes veel ümber?? icon_wink.gif icon_biggrin.gif


viimati muutis erick 29.09.2004 10:39:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2004 10:28:53 vasta tsitaadiga

karm boost ati poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 11:12:40 vasta tsitaadiga

ilus, esmaspäev või teisipäev peaks saama oma vivo´kese kätte icon_razz1.gif saab vahelduseks mõnda teist testi peale 03´e ka jooksutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 11:49:17 vasta tsitaadiga

in reply to erick...

Jaa, püha futuremark tunnistab, et nvidia kaardid ei kõlba kuhugi. Mina isiklikult benchmark'e ei mängi icon_rolleyes.gif niiet I don't give a flying eff mingisuguse benchmarki nö. pildi kvaliteedi testide kohta. Peaasi, et ma ise näen ilusat pilti mängudes, mida ma mängin.
Ja ega sedasi arvavadki ainult need, kes peavad futuremark'i üllitisi vankumatult tõepärasteks. Õnneks mina seda ei tee icon_smile.gif

Hmm... tõepoolest, kes mõtleb ümber pärast seda uudist. Tõenäoliselt need, kes hakkavad seda 3dmark'i sekundis korra päevas jooksutama. Mina mõtleks ainult siis ümber (juhul näiteks, kui ma oleks ühe või teise kasuks juba otsustanud), kui hinnavahe oleks suurem, kui ta praegu on.

ATi ühed (icon_exclaim.gif) draiverid teevad midagi sellist... hehe icon_smile.gif nvidia "ühed" draiverid tegid täpselt samamoodi ju icon_razz1.gif kange isu tekib paralleele tõmmata.

See uusim 3dmark peaks ju samamoodi sünteetiline olema. Sellele tuginedes võiks väita, et see ei pruugi näidata üldse mitte seda, mida kaardid mängudes teevad icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 11:54:41 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
in reply to erick...ATi ühed (icon_exclaim.gif) draiverid teevad midagi sellist... hehe icon_smile.gif nvidia "ühed" draiverid tegid täpselt samamoodi ju icon_razz1.gif kange isu tekib paralleele tõmmata.


Seda küll aga igast optimisatsiooni suhtes on tal anticheat sisse ehitaud nagu kirjas oli, sel ajal kui 03'es tüssati polnud ju sellist asja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 12:02:37 vasta tsitaadiga

ma ei näe mingit mõtet ymber mõelda, kui Richard Burns Rally ei tööta, Full Spectrum Warrior ei tööta, Rome loobib desktopi, Nexuse demo ei tööta jne jne jne.

ootame ehk asja ära, enne, kui kilkama paneme?

erick, sa vist kipud unustama, et 9600 oli omal ajal võrreldes 5950'ga ka igatepidi parem kaart pildikvaliteedis? vana "hea" FXi arhitektuur siiski icon_wink.gif uue testi puhul võrdleme ikka 6800 vs 800 ja 6600 vs 700
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.09.2004 15:28:04 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Beanladen kirjutas:
natuke infi:
The Geforce FX 5950 Ultra will score a modest 1270 while the Radeon 9600XT will provide 1570 marks. The mainstream card kicks the former high end in its performance nuts.


See küll normaalne nüüd pole :-?
Nüüd said küll käkiga hakkama ma arvan

Siin ei ole minuarust midagi imelikku. NVidia FX seeria kaartide arhitektuur on enamvähem sobiv vanemate mängude jaoks, aga keerulisemate pixelshaderite puhul on tegu suhteliselt jama arhitektuuriga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2004 15:33:24 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 15:52:42 vasta tsitaadiga

counter on igatahes nullile lähedal

sikutage nüüd icon_biggrin.gif


viimati muutis olc 29.09.2004 16:07:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:02:46 vasta tsitaadiga

kohe- kohe icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:04:41 vasta tsitaadiga

0


icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
thumbs_up.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.09.2004 16:05:50 vasta tsitaadiga

25% juba laetud, 2,5 minti umbes veel tõmmata icon_wink.gif
speed ~1,3MB/s icon_razz1.gif icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:06:34 vasta tsitaadiga

õhtul ka tirima panema, kui võimalik icon_razz1.gif megaumbes kindlasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 29.09.2004 16:08:04 vasta tsitaadiga

Sikutan praegu 200, varsti peaks teada saama mitu sada punkti saan. icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.09.2004 16:09:13 vasta tsitaadiga

niih, olemas, viskan kohe pumpa ja datasse kah, et saaks kõik tõmmata
ise kohe kontrollida ei saa, tööarvuti seda ei võimalda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 29.09.2004 16:11:32 vasta tsitaadiga

Kellel käes laske palun datasse või torru ka icon_wink.gif

jöuti juba kirjutada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:12:29 vasta tsitaadiga

tirin ka siis juba maksimumiga. MInu uber 1337 maximum
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 29.09.2004 16:14:02 vasta tsitaadiga

www.gameland.ee

Saab eestist tirida
(üllatavalt lõdvalt sai kätte, üle MB/s pidevalt)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:15:25 vasta tsitaadiga

irw ma ei tea kes see oli aga keegi juba helistas mulel ja küsis kas tasub tirida icon_biggrin.gif icon_lol.gif esimest korda elus icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

edit: 6000p on ikka megakaka fps :S

http://service.futuremark.com/compare?dm05=164

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:19:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
irw ma ei tea kes see oli aga keegi juba helistas mulel ja küsis kas tasub tirida icon_biggrin.gif icon_lol.gif esimest korda elus icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

edit: 6000p on ikka megakaka fps :S

http://service.futuremark.com/compare?dm05=164



nad võiks yhe nulli tagant ära korjata
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:22:48 vasta tsitaadiga

default kellaga oli tehtud ka see test, aga jah 16fps icon_razz1.gif eks nüüd hakkab see ralli pihta jälle
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:26:11 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
irw ma ei tea kes see oli aga keegi juba helistas mulel ja küsis kas tasub tirida icon_biggrin.gif icon_lol.gif esimest korda elus icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

edit: 6000p on ikka megakaka fps :S

http://service.futuremark.com/compare?dm05=164



mida kuradit ta seal näitab küll siis et fps üle 30 pole kuskil
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:33:04 vasta tsitaadiga

paras aeg vist võitlustandrisse teema teha 3dmark05 skooride kohta?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 16:33:48 vasta tsitaadiga

Noh üks foorumis ütles küsimusele vastates, et kuda see demo on siis

The demo made me shiet me pants


icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 29.09.2004 16:43:19 vasta tsitaadiga

Nii kas ma nüüd HV rekordi omanik praegult icon_question.gif 1296 punkti , profiilis oleva masinaga, ilma kellamata, cat 4.9
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 17:21:06 vasta tsitaadiga

[quote="PlatoonSgtElias"]irw ma ei tea kes see oli aga keegi juba helistas mulel ja küsis kas tasub tirida icon_biggrin.gif icon_lol.gif esimest korda elus icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

Fenomenaalne telefonis hääle kaudu "pool" nime ära tunda!!! icon_biggrin.gif Ma jah küsisin et kas proffikaardile ehk QuadroFX 2000 jaoks asjal mõtet on aga nüüd ei saa enam seda kuskilt kätte icon_neutral.gif kõik ftp-d ja lingid umbes ehk annate mõne koha kust õnne proovida (guru3D) on umbes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 17:29:42 vasta tsitaadiga

kel käes uppiga kuhugile. kõik kohad absull umbes...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 17:31:33 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
kel käes uppiga kuhugile. kõik kohad absull umbes...



see www.gameland.ee kah umbes? ega see enne omkut rahune icon_smile.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 17:31:57 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
kel käes uppiga kuhugile. kõik kohad absull umbes...

ma tõmban gamelandist, tuleb küll ilusti minuarust...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2004 17:44:41 vasta tsitaadiga

mul tõmbab ka suht aeglaselt icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 17:46:20 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
tomz kirjutas:
kel käes uppiga kuhugile. kõik kohad absull umbes...



see www.gameland.ee kah umbes? ega see enne omkut rahune icon_smile.gif

hehe tänud. 45 minti ja siis ounin kõik ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 29.09.2004 17:49:57 vasta tsitaadiga

gamelandist tuleb jah hea kiirusega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2004 17:52:18 vasta tsitaadiga

niih olemas, varsti siis näeb palju punne saab kah...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 29.09.2004 17:56:41 vasta tsitaadiga

mul 25 minni pärast olemas, kiirusega 115 kb/s tuleb
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  3DMark05 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.