|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Absolut
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2003
|
18.02.2004 21:48:27
mure 5.1 soundiga |
|
|
| sai ostetud komplekt Genius 5.1 Speaker SW-5.1 Home Theater, kuid jama sellest et kui arvutist mida iganes kuulata siis subwoofer ei toimi, samas TV-st/DVD-st(kaabel otse subikasse) kõik super...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
19.02.2004 12:41:33
|
|
|
Aga milline helikaart ja mis otsad sealt välja tulevad? Endal sama isend (on see puust kastidega, jah?) ja SB Live kX tüüreliga, mütsub nii et vähe pole.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absolut
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2003
|
19.02.2004 13:01:59
|
|
|
| kaart sound blaster 5.1 + ka korralik heli ABit NF7-el integreerituna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
19.02.2004 16:53:37
|
|
|
pane control panelist ikka 6 kõlarit ka, siis peaks olemas olema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nicko
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2002
|
20.02.2004 13:45:50
|
|
|
SB Live 5.1 (see tavaline odavam versioon) seal tuli settingutest panna "bass rediredcion" või midagi taolist, siis suunas bassi woofrisse, muidu oli esikõlarites. Võin ka mõnes asjas eksida, kunagi onu arvutit confides tegin seda, aga see oli ammu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsavend
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2003
|
20.02.2004 19:43:17
|
|
|
| Nicko kirjutas: |
SB Live 5.1 (see tavaline odavam versioon) seal tuli settingutest panna "bass rediredcion" või midagi taolist, siis suunas bassi woofrisse, muidu oli esikõlarites. Võin ka mõnes asjas eksida, kunagi onu arvutit confides tegin seda, aga see oli ammu.  |
See oli sul selline asi, et bass ja esikõlar tulevad samast pesast - stereopistiku 1. kanal on esikõlar ja 2. on bassikas ja see redirection oli nende omavaheline ümberpööramine...
Absolut, kas sul ainult woofer ei tee häält või esikõlar ka vait või ehk nagu natuke annab bassi?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absolut
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2003
|
21.02.2004 19:15:48
|
|
|
häält tuleb vaid esimestest ehk siis kesk, tagumised ja bass vait...settingutest saab valida 2, 4 või klapid...kuid mitte rohkem...
Enne seda kopmplekti oli creative 5.1 5100 ning siis kõik peale keskmise toimis.....ka bass...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
21.02.2004 19:26:18
|
|
|
tundub nagu oleks valed driverid, kui 6 kõlarit ei anna valida. Proovi mingeid muid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absolut
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2003
|
21.02.2004 20:40:57
|
|
|
| nüüd sai drivereid vahetades ka 5.1 kõlarid valikusse, kui bassi ja kesmist ikka ei ole...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kagu
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002
|
21.02.2004 21:38:31
|
|
|
The black sound card port is the Center / Subwoofer port, the orange is the Rear left and right speakers port, the green is the Front left and right speaker port, the blue is the line-in port, and the pink is the mic port.
vastavalt suppari küljes on ikka õigetes aukudes?Kui ja, siis vaata kõikvõimalikke audio settinguid, (et kõik oleks Analog mitte digital out jne).
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sassik
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2004
|
14.04.2004 12:35:03
|
|
|
| Sai ka ostetud Genius Home theatre. Mitte mõhkugi aru ei saa, kuda see pc külge õhendada. Bassika taga on connectorid. Ühendasin juhtme selle AC3 pistiku taha, mis läheb otsast kolmeks.( must kollane ja mindi värv veel). Kui panen kollase juhtme soundika Line outi tuleb ainullt esikõlaritest tümpsu, kui aga line in :O:O siis toimivad kõik kõlarid . Line in peaks ikka ju Heli sisse olema. Täpsusteusek ,e temaplaadil integr. heli. Ja äkki keegi teab, mida kuhu toppida. Thanks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
14.04.2004 13:07:43
|
|
|
| mis emaplaat üldse on, minu omal vahetades kõlarite arvu, muutuvad nende sisendite tähendused, mis emaplaadi küljes on.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
14.04.2004 13:43:13
|
|
|
olenevalt siis emmest, endal roheline-rohelisse, kollane-musta ja must kollasesse ning 9-din otsiku lükkad vupakasse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sassik
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2004
|
14.04.2004 14:18:39
|
|
|
>>vahetades kõlarite arvu, muutuvad nende sisendite tähendused, mis emaplaadi küljes on.
Nii see oligi. Aitähh vastukaja eest.
Terv.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimold
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2004
|
21.09.2004 19:54:49
|
|
|
Mul ka mure geniuse home theatrega. Helikaart mis on audigy 2 zs arvab ,et keskkõlar on supakas ja vastupidi ning käseb need kalibreerimisel ära vahetada.
küsingi kohe siit milles on point ,juhtmeid ei anna ju ümber sebida kuidagi ?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
22.09.2004 16:14:17
|
|
|
Omal oli ka kunagi probleem... helikaardiks oli mingi onboard cmedia 6kanaliga junn ja kõlariteks mingi creative komplekt...
viga oli selles, et subwoofer ja keskmine olid ära vahetatud omavahel ja selleks ka vait... subwoofer ei ole võimeline kõrgeid mängima ja keskmine madalaid...
antud juhul oli lahenduseks see, et emaplaadil oli võimalus subwoofer ja keskmine ringi tõsta...
kui selline võimalus puudub, siis on vaja teha lihtsal uus kaabel, kus vasak ja parem kanal oleks omavahel vahetuses.
kui see ei aita, siis hetkel rohkem nõua anda ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimold
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2004
|
22.09.2004 19:01:31
|
|
|
| Aiteh nõuande eest. Leidsin sellise jubina kus kanalid ära vahetatud ja kõik oli ok kuni filmi vaatama hakkasin .Nüüd suunab ta jälle keskkõlari supakasse ja kui jubin vahelt ära võtta siis supakas ei tee matsugi ja keskkõlar samuti mitte. Äkki on viga mingis softis või tuleb helikaart poodi tagasi viia mitu päeva jebin ja targemax eriti pole saand ? See värk ka veel et kui selle creative kõlarite kalibraatoriga kalibreerida siis ta kahe viimase kõlari seadistamisel annab mingi pika piiksu ja siis jääb üldse vait.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimold
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2004
|
22.09.2004 21:04:34
|
|
|
| Nii nüüd on küll juhe täitsa koos kui ma tahan muusikat kuulata tuleb kasutada seda ümberpööratud kanalitega vahejuppi kui aga filmi vaadata tuleb see ära võtta sest muidu läheb woofer keskkõlarisse . krt tee või füüsiline ümberlüliti vahele softiga ei oska kuidagi seda viga kõrvaldada või ehk kellelgi on ideid ?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 13:02:14
|
|
|
| sassik kirjutas: |
>>vahetades kõlarite arvu, muutuvad nende sisendite tähendused, mis emaplaadi küljes on.
Nii see oligi. Aitähh vastukaja eest.
Terv. |
aga kus ma tean kuidasmoodi nad muutuvad,kas ainult katse-eskituse meetodil?
endal sedasi ,et kui värvid on aukudega õigesti siis supakas vait.kui oranz musta ja vastupidi siis on tagumised ja kesk vait..weird
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
23.09.2004 13:10:23
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| sassik kirjutas: |
>>vahetades kõlarite arvu, muutuvad nende sisendite tähendused, mis emaplaadi küljes on.
Nii see oligi. Aitähh vastukaja eest.
Terv. |
aga kus ma tean kuidasmoodi nad muutuvad,kas ainult katse-eskituse meetodil?
endal sedasi ,et kui värvid on aukudega õigesti siis supakas vait.kui oranz musta ja vastupidi siis on tagumised ja kesk vait..weird |
seda kuidas muutuvad peaks näitama windowsis see koht kus sa seda muudad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 14:08:03
|
|
|
| Nganasan kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| sassik kirjutas: |
>>vahetades kõlarite arvu, muutuvad nende sisendite tähendused, mis emaplaadi küljes on.
Nii see oligi. Aitähh vastukaja eest.
Terv. |
aga kus ma tean kuidasmoodi nad muutuvad,kas ainult katse-eskituse meetodil?
endal sedasi ,et kui värvid on aukudega õigesti siis supakas vait.kui oranz musta ja vastupidi siis on tagumised ja kesk vait..weird |
seda kuidas muutuvad peaks näitama windowsis see koht kus sa seda muudad. |
seda tahakski teada,kuskohast ma neid muudan...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
23.09.2004 14:35:10
|
|
|
| kui õiged driverid peal siis peaks tekkima üks lisavalik sinna control panelisse, minul näiteks on selleks Xear 3D ja selle alt saan muuta soundi optione, mis emaplaat sul on, kui tegu integreeritud heliga?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 14:54:59
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| sassik kirjutas: |
>>vahetades kõlarite arvu, muutuvad nende sisendite tähendused, mis emaplaadi küljes on.
Nii see oligi. Aitähh vastukaja eest.
Terv. |
aga kus ma tean kuidasmoodi nad muutuvad,kas ainult katse-eskituse meetodil?
endal sedasi ,et kui värvid on aukudega õigesti siis supakas vait.kui oranz musta ja vastupidi siis on tagumised ja kesk vait..weird |
sul ei ole valesti mitte juhtmed aukudes, vaid selle augu, kuhu sub/center kaabel läheb vasak ja parem kanal.
Kuna nii sub, kui ka center on mõlemad mono kanalid, siis need tulevad ühe ja sama juhtme kaudu, üks läbi vasaku ja teine läbi parema kanali.
Probleem on selles, et kõik tootjad ei pea standardist alati kinni ja nii võib juhtuda, et vasak ja parem kanal satuvad vahetusse ja nii ongi sub/center omavahel vahetuses, selle tulemusena ei mängi neist kumbki.
Mõnel kaardil saab seda softiga ringi pöörata, mõnel jumperitega ja mõnel ei saagi, tuleb teha ise kaabel, millel üks ots õigetpidi ja teises otsas vasak/parem vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 15:08:40
|
|
|
| kas sound blaster livel saab seda kuskilt konfida? kui ei siis täpselt millist juhet vaja oleks? näiteks praegu on mul sedasi,et töötavad esikõlarid ja bassikas,center ja tagusmised on vait
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:12:31
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| kas sound blaster livel saab seda kuskilt konfida? kui ei siis täpselt millist juhet vaja oleks? näiteks praegu on mul sedasi,et töötavad esikõlarid ja bassikas,center ja tagusmised on vait |
Live 5.1 oem kaardil ei saa vist. Teiste live kaartide kohta ei oska öelda.
Kui sul on SB Live ja Creative kõlarid, siis ei tohiks probleemi olla tegelikult.
pane kõik juhtmed vastavat värvi aukudesse, võib juhtuda, et sul midagi ära vahetatud.
Võta lahti creative surround mixer ja seal kuskil peaks olema test nupp, mis saadab test signaali järgemööda kõikidesse kõlaritesse, vaata kas iga kanal tuleb ikka õigest kõlarist välja.
SB Live omal küll olemas, kuid hetkel riiulis seismas... seega 100% "puust ette ja punaseks" juhendit anda ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 15:20:36
|
|
|
| serxx kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| kas sound blaster livel saab seda kuskilt konfida? kui ei siis täpselt millist juhet vaja oleks? näiteks praegu on mul sedasi,et töötavad esikõlarid ja bassikas,center ja tagusmised on vait |
Live 5.1 oem kaardil ei saa vist. Teiste live kaartide kohta ei oska öelda.
Kui sul on SB Live ja Creative kõlarid, siis ei tohiks probleemi olla tegelikult.
pane kõik juhtmed vastavat värvi aukudesse, võib juhtuda, et sul midagi ära vahetatud.
Võta lahti creative surround mixer ja seal kuskil peaks olema test nupp, mis saadab test signaali järgemööda kõikidesse kõlaritesse, vaata kas iga kanal tuleb ikka õigest kõlarist välja.
SB Live omal küll olemas, kuid hetkel riiulis seismas... seega 100% "puust ette ja punaseks" juhendit anda ei oska. |
mul on needsamad genius kõlarid,mitte creatice omad..seda testi olen teinud ja on 2 varianti, kui kõik teised helid tulevad õigest kohast sisi ei tööta supakas ja kui supaka tööle saan sisi center ja tagumised tulevad esikõlaritest ja üks tagumine bassikast
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.09.2004 15:22:55
|
|
|
| oman SBLive! 5.1 kaarti ja peale kxproject draiverite installimist leidsin suht palju erinevaid konfimisvõimalusi...sain kõik oma kõllid tööle...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:23:30
|
|
|
Siis pane nii, et kõik tuleks õigest kohast...
edasi proovi seda, et tõmba sub/center juhe natuke välja ja proovi, kas siis üks nendest hakkab tööle.
Kui hakkab, siis ongi probleem selles, et sub/center omavahel ära vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:24:14
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| oman SBLive! 5.1 kaarti ja peale kxproject draiverite installimist leidsin suht palju erinevaid konfimisvõimalusi...sain kõik oma kõllid tööle... |
jah, aga kxdriver ei ole mõeldud tavalisele kasutajale ega mängimiseks.
see rohkem muusikute teema.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 15:25:17
|
|
|
| okei,vahetasin arvutit ja olen hetkel tööl et kohe ei saa proovida, aga kaasas oli üks oranz jublakas,mis peaks nad tagasi vahetama, osad siin rääkisid et aitab mul kahjuks mitte
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:26:36
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| okei,vahetasin arvutit ja olen hetkel tööl et kohe ei saa proovida, aga kaasas oli üks oranz jublakas,mis peaks nad tagasi vahetama, osad siin rääkisid et aitab mul kahjuks mitte |
veider.
aga kui lased mingi signaali sinna sub/center juhtmesse, kas siis ikka kõlarid töötavad ja häält teevad?
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 15:28:07
|
|
|
| serxx kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| okei,vahetasin arvutit ja olen hetkel tööl et kohe ei saa proovida, aga kaasas oli üks oranz jublakas,mis peaks nad tagasi vahetama, osad siin rääkisid et aitab mul kahjuks mitte |
veider.
aga kui lased mingi signaali sinna sub/center juhtmesse, kas siis ikka kõlarid töötavad ja häält teevad? |
mismõttes lasen signaali,kui see juhe taga on siis teised mängivad edukalt lihtsalt bass tuleb centerist ja supakas on vait
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:28:36
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| nii et mul poleks ned kxdrivereid mõtet tõmmata? |
Proovi mõttes ju võid neid proovida, kui tahad.
Kui arvuti peamine eesmärk on muusika kuulamine/filmide vaatamine/mängimine, siis creative oma driver sobib oluliselt paremini.
kxdriveri conf on ka päris keeruline tavakasutaja jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:30:48
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| serxx kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| okei,vahetasin arvutit ja olen hetkel tööl et kohe ei saa proovida, aga kaasas oli üks oranz jublakas,mis peaks nad tagasi vahetama, osad siin rääkisid et aitab mul kahjuks mitte |
veider.
aga kui lased mingi signaali sinna sub/center juhtmesse, kas siis ikka kõlarid töötavad ja häält teevad? |
mismõttes lasen signaali,kui see juhe taga on siis teised mängivad edukalt lihtsalt bass tuleb centerist ja supakas on vait |
kui bass centeris on ja sub vait, siis on ikkagi probleem selles, et kanalid ära vahetutd omavahel.
center üldiselt ei suuda eriti madalaid mängida ja woofer kõrgeid üldse ei mängi, seega mõlemad suhteliselt vait on.
kui selle oranzhi jupi vahele paned, mis siis juhtub? kas bass tuleb ikka keskmisest ja woofer on ikka vait? või on siis kõik vait?
viga võib ka selles olla, et sul see jublakas vigane.
-- edit --
signaali laskmise mõte oligi just selles, et kui ühendad selle juhtme mingi seadme taha, mis häält teeb, kasvõi näiteks playeri taha, kas siis keskmine ja woofer häält teevad või ei tee...
viimati muutis serxx 23.09.2004 15:32:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 15:33:09
|
|
|
| vat jube kahju et just nüüd kui keegi aitaja leidus tööle pidin tulema, proovisk kohe järgi uuesti, eile sai proovitud aga kuna mässasin nendeg anii palju siis täpselt enam ei mäleta mis sai kui jublakas vahele sai pandud...supakas tööle ei hakand minu mäletamistmööda, aga hetkel 100% pead ei anna , pole 8 paiku saan koju siis saan kohe öelda kuidas jublakaga lood on, kui jublakas vigane siis on mure päris väike tuleb lihtsalt uus nõuda arvutipoest... ja teleka taha proovin ka õhtul panna vaatan mis ta siis teeb...aga kui supkasa teleka taga ka tööle ei hakka,siis on viga juba tõsisem?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.09.2004 15:41:12
|
|
|
| serxx kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| nii et mul poleks ned kxdrivereid mõtet tõmmata? |
Proovi mõttes ju võid neid proovida, kui tahad.
Kui arvuti peamine eesmärk on muusika kuulamine/filmide vaatamine/mängimine, siis creative oma driver sobib oluliselt paremini.
kxdriveri conf on ka päris keeruline tavakasutaja jaoks. |
kust ta keeruline on? ma suutsin ~10 minutiga kõik paika saada...koos mikrofonide ja liinisisenditega...kx'ga saab kasutada integreeritud ja PCI kaarti koos
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:50:11
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
| vat jube kahju et just nüüd kui keegi aitaja leidus tööle pidin tulema, proovisk kohe järgi uuesti, eile sai proovitud aga kuna mässasin nendeg anii palju siis täpselt enam ei mäleta mis sai kui jublakas vahele sai pandud...supakas tööle ei hakand minu mäletamistmööda, aga hetkel 100% pead ei anna , pole 8 paiku saan koju siis saan kohe öelda kuidas jublakaga lood on, kui jublakas vigane siis on mure päris väike tuleb lihtsalt uus nõuda arvutipoest... ja teleka taha proovin ka õhtul panna vaatan mis ta siis teeb...aga kui supkasa teleka taga ka tööle ei hakka,siis on viga juba tõsisem? |
kui lükkad sub/center kaabli mingi muu aparaadi taha, siis peaks hakkama mängima mõlemad, hetkel peast ei tea, kumb vasaku ja kumb paremat, kuid häält peaks nad mõlemad tegema eeldusel, et signaal sisaldab nii kõrgeid (üle 200Hz heli) kui ka madalaid (vahemikus 30-150Hz heli).
Kui niimoodi häält teeb, siis on kõlarid korras.
Ja kui asi juba niikaugel on, siis proovi ka mis siis juhtub, kui selle jublaka vahele paned, kas siis ka ikka mõlemad töötavad(eriti hea oleks, kui muusika oleks selline, et saab ka kindlaks teha, kas jublaka vahele panemisel vahetab ikka kanalid omavahel ära, st. keerab stereo ümber). Kui mõlemal juhul on kõik ok, siis tuleb viga hakata otsima helikaardist/draiveritest/draiveri konfist.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.09.2004 15:51:54
|
|
|
mul teeb parem kanal madalaid(bassi) ja vasak kõrgeid
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 15:51:56
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| serxx kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| nii et mul poleks ned kxdrivereid mõtet tõmmata? |
Proovi mõttes ju võid neid proovida, kui tahad.
Kui arvuti peamine eesmärk on muusika kuulamine/filmide vaatamine/mängimine, siis creative oma driver sobib oluliselt paremini.
kxdriveri conf on ka päris keeruline tavakasutaja jaoks. |
kust ta keeruline on? ma suutsin ~10 minutiga kõik paika saada...koos mikrofonide ja liinisisenditega...kx'ga saab kasutada integreeritud ja PCI kaarti koos  |
Ma polegi öelnud, et on keeruline, minujaoks näiteks ei ole seal keerulist midagi, kuid enamuse kasutajate jaoks, kes ei ole kursis helitehnika ja helikaardis toimuvate protsessidega ja ka vastavate terminitega, võib see konf paras peavalu olla.
--- edit ---
Ka autoratta vahetamine võib olla mõne jaoks keeruline, kui ta seda kunagi enne teinud pole ja pole ettekujutustki kuidas seda käia võiks ja mis asi üldse mutrivõti on.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.09.2004 15:54:48
|
|
|
ok, saan aru
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 16:04:35
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| serxx kirjutas: |
| NoGenius kirjutas: |
| nii et mul poleks ned kxdrivereid mõtet tõmmata? |
Proovi mõttes ju võid neid proovida, kui tahad.
Kui arvuti peamine eesmärk on muusika kuulamine/filmide vaatamine/mängimine, siis creative oma driver sobib oluliselt paremini.
kxdriveri conf on ka päris keeruline tavakasutaja jaoks. |
kust ta keeruline on? ma suutsin ~10 minutiga kõik paika saada...koos mikrofonide ja liinisisenditega...kx'ga saab kasutada integreeritud ja PCI kaarti koos  |
nii aga mis eelised on et neid kahte koos kasutada,keegi seletas et sisi saab ühega musa kuulata ja teisega filme vaadata..seda mul vaja pole....peamine et tahaks saada tööle kõik kõlarid ja supaka ei aja taga midagi surroundi.ainult et kõik korraga töötaks
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
23.09.2004 16:18:24
|
|
|
| NoGenius kirjutas: |
nii aga mis eelised on et neid kahte koos kasutada,keegi seletas et sisi saab ühega musa kuulata ja teisega filme vaadata..seda mul vaja pole....peamine et tahaks saada tööle kõik kõlarid ja supaka ei aja taga midagi surroundi.ainult et kõik korraga töötaks |
Just, võid ühega teha ühte ka teisega teist asja samal ajal.
Ise kasutasin seda võimalust kunagi muusika miksimisel... kaks helikaarti, kaks winampi ja mikserpult... live mixi tegemine tuli välja küll...
aga seal on ka jälle omad piirangud, põhiliselt just softi poolel... kui tarkvara ei oska valida kasutatavata soundkaarti, siis puudub asjal point, mahamängimine käib läbi "default" kaardi, mida saad määrata control panel > sound & multimedia alt.
Kahe kaardi kasutamise point kX driveri puhul on selles, et siis on kaks proset ja saab kasutada rohkem kanaleid ja rohkem efekte... jälle selline point, mis on vajalik enamasti vaid muusikutele...
rohkem infot kX draiveri kohta leiab siit: http://kxdriver.soundvault.net/
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.09.2004 16:20:06
|
|
|
Traktor DJ Studio'ga saab teha live mixi väga edukalt ka ühe 5.1 kaardiga
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 16:29:47
|
|
|
| no seda juhtmevärki saan proovida isis õhtupoole,eks hakkan siis uuesti aktiivselt küsima,aga vahepalaks siuke küsimus,et kas korraga oleks võimalik filmi vaadata läbi juhtm etelekasse ja samal ajal arvutit kasutada?siis oleks sellel kahel helikaardil ka pointi minu jaoks
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.09.2004 16:54:07
|
|
|
| ma saan küll filmi vaadata ja samal ajal arvutit kasutada samal ajal...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoGenius
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2004
|
23.09.2004 19:49:46
|
|
|
proovisin nüüd seda juhtmevärki kodus...kui kõik juhtmed õigesti siis supakas ei tööta ja kui otsa välja tõmban siis midagi nagu ei muutu..kuigi tundub küll,et asi on selles et center ja sub omavahel ära vahetand kohad...
näppsin nüüd seda matrix mixerit natsa ja sain supaka tööle ja center jäi vait...või äkki ma lihtsalt eei saa aru sellest...mis asja ma laskma peaks et centerit kuulda,samas kui kõlareid testida siis tuleb centerist ka hääl,muusika kuulamise ajal aga mitte
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|