|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jaantrag
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2003
|
12.01.2004 18:07:38
|
|
|
| täitsa norm mäng ju
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
12.01.2004 18:19:36
|
|
|
| jaantrag kirjutas: |
| täitsa norm mäng ju |
Jess, vanad kaevurid lähevad(mina ) ja uued tulevad peale
Ei tglt olen isegi seda nati pelanud, aga suht kiiresti viskas üle. Jõutsin teha level 53 peale vist
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
12.01.2004 18:34:32
|
|
|
Ma kah vist mängisin , natuke , aga viskas suht kiiresti üle
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2004 21:14:25
|
|
|
Ei lähe eriti peale,mängin parem MUDA
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
12.01.2004 22:46:27
|
|
|
Mäng on hea, mängijad on jubedad.
Kunagi sai päris kõvasti mängitud.
Meeldis see, et ilgelt palju võimalusi oli mida teha jne.
Alustaks uuesti aga unustasin vana kasutaja parooli ära ja uut ei viitsi nullist levelida hakata. A kui keegi enam oma chariga ei mängi siis võiksite mulle anda, praegu pole õige HDD sees ja pole ruumi, et korralike mänge peale lasta.
Niiet andke aga teada. kui tahate võite oma chari ka tagasi saada kui millalgi runescape isu tagasi tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
12.01.2004 22:48:16
|
|
|
| minu tagasihoidlik arvamus on, et see on lastele tehtud lastemäng mida väiksed närvihaiged tatid kodus reede õhtutui taovad.......
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
12.01.2004 23:25:17
|
|
|
Muidu pole viga aga liiga aeglane see värk seal.ah eks need netis mängitavad mängud üldse üks ole
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
12.01.2004 23:34:31
|
|
|
suht jura jah korraks sai vist proovitud ja kohe üldse ei tõmmanud mängima
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx115
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
12.01.2004 23:41:41
|
|
|
Tegu külaltki jama mänguga korra sai proovitud ja tundus täielik jaburus.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
12.01.2004 23:49:48
|
|
|
| ex ta alguses ole jah jaburus aga kui oled vaiksel mängin mees on juba normaalse tugevusega et saad ikka jagu ka vastastest.siis proovi queste ned on päris huvitavad.aga mul mäng igaljuhul üle viskand.ei mängi seda hetkel.parool ka kadunud ja ei mäleta vastuseid ,nii et ei viitsi algusest ka hakata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antking
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2004
|
13.01.2004 21:41:38
|
|
|
oh jumal ma mängisin yle 1 veidike nüüd juba mingi 3 kuud prii olnud selelst kohe parem olla jõudsin teha str pea 90 sis myysin mehe ära sain 300.-
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
07.03.2004 00:08:06
|
|
|
| Mul oli ka kunagi runes mees to oli päris tugev müüsin tolle 100.- kr eest maha aga enam ei viitsi pelada minu arust on see mõttetu mäng
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
14.03.2004 18:30:37
|
|
|
| Müün meest kes on lvl 23.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
15.03.2004 15:52:43
|
|
|
| ülesse
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrikalla
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
15.03.2004 18:02:15
|
|
|
| nüüd juba lvl24
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
15.03.2004 19:57:46
|
|
|
| Muuda pealkiri ära.Rune ja Runescape on kaks erinevat mängu.......
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbz
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2004
|
13.04.2004 23:26:00
|
|
|
| jyrikalla kirjutas: |
| nüüd juba lvl24 |
Minu teada ei tohi RS mehi/raha ja asju myya pärisrahasse. Ja nii väikse leveli võib saavutada vähem kui poole päevaga .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soits
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2003
|
13.04.2004 23:33:36
|
|
|
| 1/2 RS on xiitereid täis. MA quittisin,, muidu olin lvl 70. Ja rs-is on ülimõtetu chatsüstem, keegi ei aja midagi asjalikku ja spammi on ka toredasti täis. Eesti k on võimatu rääkida jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rbz
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2004
|
13.04.2004 23:37:13
|
|
|
| Muideks rs2-hes on ikka palju rohkem võimalusi kui 1hes. Ja yks nendest võimalustest on võtta public chat maha...edu
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.08.2004 21:45:07
|
|
|
ma quittisin mingi 3 aasta eest sealt...olin lvl 68...see mäng ja teised sarnased sõltuvust tekitavad mängud keeravad te elu peeti....
võtke midagi paremat ette...btw...kes mu accounti osta tahab?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
10.08.2004 22:04:30
|
|
|
| Mis selles rune-s siis nii huvitavat oli...?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.08.2004 22:07:57
|
|
|
ei tea...lapsepõlve edevus ja teistele pähetegemise rõõm äkki?
mõned kusjuures pelavad siiamaani edasi...tean 2 tyyp enda klassist...15+ aastat juba kysisin miks pelate...vastus:sõltuvus...
njah...kurb-aga tõsi...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
10.08.2004 23:17:44
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
ei tea...lapsepõlve edevus ja teistele pähetegemise rõõm äkki?
mõned kusjuures pelavad siiamaani edasi...tean 2 tyyp enda klassist...15+ aastat juba kysisin miks pelate...vastus:sõltuvus...
njah...kurb-aga tõsi... |
Sama siin, paar sõpra mängivad. Üks tegi ennast memberiks vms, et peab maksma 5 daala kuus . Ei tõmba selline mäng kohe üldse. Tekstipõhised RPG'd omavad imho. Nagu Arenascape
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
10.08.2004 23:23:23
|
|
|
mängisin....sõltuvus... a siis tulid teised sarnased mõttetud mängud peale... ja xiiterid viskasid ka üle.... lõppkokkuvõttes olin siis lvl 70 kui lõpetasin... müüsin hiljuti 25 eeguga konto maha... rahu majas
sõltuvust tekitavad sellised mängud... nagu businesia ja MU jne... teadsin et jään Mu'st sõltuvusse... jäingi.. mõneks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
10.08.2004 23:46:44
|
|
|
Rune tundus nagu mingi mõttettu ringijooksmine, sai seda umbes kuu aega pelatud.Täpselt peale Rune-i lõpetamist õnnestus saada SWG 2-kuune subscribe ning see meeldis palju rohkem.Ainult ei tea, kas huvi mängu vastu oli tingitud alateadlikult summast, mida plekkima pidi
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
11.08.2004 00:38:00
|
|
|
| project kirjutas: |
mängisin....sõltuvus... a siis tulid teised sarnased mõttetud mängud peale... ja xiiterid viskasid ka üle.... lõppkokkuvõttes olin siis lvl 70 kui lõpetasin... müüsin hiljuti 25 eeguga konto maha... rahu majas
sõltuvust tekitavad sellised mängud... nagu businesia ja MU jne... teadsin et jään Mu'st sõltuvusse... jäingi.. mõneks ajaks. |
MU panin ise just peale uuesti. Imho üks parimaid omasuguste seas 8) . Level 5 Dark Mage olen 8)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.08.2004 01:02:47
|
|
|
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad )
igatahes mul viskas see MU yle a Siin on yks sinu meele järgi pilt
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
11.08.2004 09:25:45
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad )
igatahes mul viskas see MU yle a Siin on yks sinu meele järgi pilt
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata  |
OMG
Viitsimist peab olema
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
11.08.2004 20:46:14
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad )
igatahes mul viskas see MU yle a Siin on yks sinu meele järgi pilt
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata  |
täitsa loff sellist teha ju, kogu aeg oled character resete teind? Kõige bro character on Elf
| insane clown posse kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad )
igatahes mul viskas see MU yle a Siin on yks sinu meele järgi pilt
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata  |
OMG
Viitsimist peab olema  |
Privaat servudes on exp rate kõrge, olen näinud servut, kus exp rate 25 000 korda kõrgem Global-i omast...Global on suht boring...Seal mitte sittagi ei toimu...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.08.2004 23:03:56
|
|
|
tjah...character reset on see maagiline asi
privaat serverid ruulivad jah...pea igas RPG mängus
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
12.08.2004 01:13:35
|
|
|
Mina ka mängisin seda üle poole aasta, siis tuli see neetud RS2 ja siis quittisin. see RS2 on minu arust ülepingutatud kõvasti. esimene oli rahulik ja tasakaalukas. enne sai wildis ka üksi midagi ära teha. nüüd aga võidavad need, kellel on suurem kamp kaasas. üldse see võitluste süsteem on nii paigast ära löödud jms
enam ei mängi seda, sest kui oled juba kõik questid ära einud ja kõik võimalused valla, siis kaotab see mäng mõtte ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.09.2004 14:45:47
|
|
|
| Olen kuulnud mingist rune2 see tuli vist juba ammu välja
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.09.2004 14:47:37
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| Olen kuulnud mingist rune2 see tuli vist juba ammu välja |
mees...sa oled ikka ajast maha jäänud rs2 tuli juba eelmise aasta talvel
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.09.2004 14:48:42
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
| Olen kuulnud mingist rune2 see tuli vist juba ammu välja |
mees...sa oled ikka ajast maha jäänud rs2 tuli juba eelmise aasta talvel  |
Ega ma ise seda ei mängu aga jah olen kuulnud mingist rune 2
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.09.2004 14:52:24
|
|
|
ma ka ei mängi...a kunagi oli selline "sõltuvus" kus iga koolijüts pidi pelama seda aga noh...see rs2 tuli tegelt isegi varem välja....sest ma ple seda oma 3a pelanud... vist...paljud mängijad peale rs2 tulekut lõpetasid mängimise...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.09.2004 14:55:25
|
|
|
See pidi olema saast.Mul sõbrad koolis mängisid seda rääkisid et seal sai tantsida jne
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.09.2004 14:57:32
|
|
|
jep...tantsida saab jms. "retarded" asju...ja graafika ma peaks mainima... on hullem nagu 8 bitisel telekmängul ...ja see haige sound kah veel
igatahes Rs klassika oli parim...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
22.09.2004 15:00:39
|
|
|
| jumala mõttetu mäng.puhas p**k
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
22.09.2004 15:13:49
|
|
|
| marten1991 kirjutas: |
| jumala (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mäng.puhas p**k |
nõustun... a tekitas ikkagi kunagi haige sõltuvuse
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.09.2004 15:16:39
|
|
|
| project kirjutas: |
| marten1991 kirjutas: |
| jumala (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mäng.puhas p**k |
nõustun... a tekitas ikkagi kunagi haige sõltuvuse  |
jajah...ikka täitsa haige kohe...kuigi kõik samalaadsed mängud ajavad sõltuvusse...siis pikapeal viskab yle...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
22.09.2004 15:17:11
|
|
|
Muutke teema pealkiri ära .On kaks erinevat mängu, runescape ja rune.Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.09.2004 15:19:41
|
|
|
| Juss71 kirjutas: |
Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st  |
jep...minu teada käib kah jutt Runescape-st...eks vastav isik peaks seda tegema
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
22.09.2004 15:20:58
|
|
|
| Juss71 kirjutas: |
Muutke teema pealkiri ära .On kaks erinevat mängu, runescape ja rune.Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st  |
minu allikate järgi on see üks ja sama mäng? võin on RuneScape 2 el uus nimi?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
22.09.2004 15:52:42
|
|
|
sellist pela pole varem näinud... ja ei taha rohkem näha kah... jään sõltuvusse.
jutt käis ikka järelikult RuneScapest.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
häpijoii
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
22.09.2004 15:57:51
|
|
|
| YO teema algataja kirjuta pealkirjaks ka siis "RUNESKAPE" RUNE on hoopis teine pela!!!!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
22.09.2004 16:03:20
|
|
|
vist ikka "runescape"
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
22.09.2004 18:54:28
|
|
|
RuneScape on väga haiglane ja mõttetu mäng! Ajuhälvarite kasuvalava (nt. runemees2223 vms joinib kanaliga ning hakkab suurte tähtedega vigases eesti keeles floodima, et kas keegi tema kasutajat ära ei taha osta)
Pealegi RUNE ja runescape on 2 erinevat mängu!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
22.09.2004 20:11:08
|
|
|
| tsitaat: |
RuneScape on väga haiglane ja mõttetu mäng!
|
seda ta on
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
28.09.2004 21:29:52
|
|
|
Mida sa tahad kah netis oleval mängult saada??
Aga jah Runescape on ikka nii mõttetu mäng et niisama koha peal toskid neid kollikesi..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|