Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaantrag
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.01.2004 18:07:38 vasta tsitaadiga

täitsa norm mäng ju
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 12.01.2004 18:19:36 vasta tsitaadiga

jaantrag kirjutas:
täitsa norm mäng ju

Jess, vanad kaevurid lähevad(mina icon_biggrin.gif ) ja uued tulevad peale icon_lol.gif
Ei tglt olen isegi seda nati pelanud, aga suht kiiresti viskas üle. Jõutsin teha level 53 peale vist icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2004 18:34:32 vasta tsitaadiga

Ma kah vist mängisin , natuke , aga viskas suht kiiresti üle thumbs_down.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2004 21:14:25 vasta tsitaadiga

Ei lähe eriti peale,mängin parem MUDA thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 12.01.2004 22:46:27 vasta tsitaadiga

Mäng on hea, mängijad on jubedad.

Kunagi sai päris kõvasti mängitud.
Meeldis see, et ilgelt palju võimalusi oli mida teha jne.
Alustaks uuesti aga unustasin vana kasutaja parooli ära ja uut ei viitsi nullist levelida hakata. A kui keegi enam oma chariga ei mängi siis võiksite mulle anda, praegu pole õige HDD sees ja pole ruumi, et korralike mänge peale lasta.
Niiet andke aga teada. kui tahate võite oma chari ka tagasi saada kui millalgi runescape isu tagasi tuleb.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2004 22:48:16 vasta tsitaadiga

minu tagasihoidlik arvamus on, et see on lastele tehtud lastemäng mida väiksed närvihaiged tatid kodus reede õhtutui taovad.......
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 12.01.2004 23:25:17 vasta tsitaadiga

Muidu pole viga aga liiga aeglane see värk seal.ah eks need netis mängitavad mängud üldse üks thumbs_down.gif ole
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 12.01.2004 23:34:31 vasta tsitaadiga

suht jura jah korraks sai vist proovitud ja kohe üldse ei tõmmanud mängima
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx115
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.01.2004 23:41:41 vasta tsitaadiga

Tegu külaltki jama mänguga korra sai proovitud ja tundus täielik jaburus. icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.01.2004 23:49:48 vasta tsitaadiga

ex ta alguses ole jah jaburus aga kui oled vaiksel mängin mees on juba normaalse tugevusega et saad ikka jagu ka vastastest.siis proovi queste ned on päris huvitavad.aga mul mäng igaljuhul üle viskand.ei mängi seda hetkel.parool ka kadunud ja ei mäleta vastuseid ,nii et ei viitsi algusest ka hakata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antking
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2004




sõnum 13.01.2004 21:41:38 vasta tsitaadiga

oh jumal ma mängisin yle 1 veidike nüüd juba mingi 3 kuud prii olnud selelst kohe parem olla icon_smile.gif jõudsin teha str pea 90 sis myysin mehe ära sain 300.- icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 07.03.2004 00:08:06 vasta tsitaadiga

Mul oli ka kunagi runes mees to oli päris tugev müüsin tolle 100.- kr eest maha aga enam ei viitsi pelada minu arust on see mõttetu mäng
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 14.03.2004 18:30:37 vasta tsitaadiga

Müün meest kes on lvl 23.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 15.03.2004 15:52:43 vasta tsitaadiga

ülesse
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 15.03.2004 18:02:15 vasta tsitaadiga

nüüd juba lvl24
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 15.03.2004 19:57:46 vasta tsitaadiga

Muuda pealkiri ära.Rune ja Runescape on kaks erinevat mängu.......
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbz
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2004




sõnum 13.04.2004 23:26:00 vasta tsitaadiga

jyrikalla kirjutas:
nüüd juba lvl24

Minu teada ei tohi RS mehi/raha ja asju myya pärisrahasse. Ja nii väikse leveli võib saavutada vähem kui poole päevaga icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soits
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2003




sõnum 13.04.2004 23:33:36 vasta tsitaadiga

1/2 RS on xiitereid täis. MA quittisin,, muidu olin lvl 70. Ja rs-is on ülimõtetu chatsüstem, keegi ei aja midagi asjalikku ja spammi on ka toredasti täis. Eesti k on võimatu rääkida jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbz
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2004




sõnum 13.04.2004 23:37:13 vasta tsitaadiga

Muideks rs2-hes on ikka palju rohkem võimalusi kui 1hes. Ja yks nendest võimalustest on võtta public chat maha...edu
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 21:45:07 vasta tsitaadiga

ma quittisin mingi 3 aasta eest sealt...olin lvl 68...see mäng ja teised sarnased sõltuvust tekitavad mängud keeravad te elu peeti....
võtke midagi paremat ette...btw...kes mu accounti osta tahab? icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 22:04:30 vasta tsitaadiga

Mis selles rune-s siis nii huvitavat oli...?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 22:07:57 vasta tsitaadiga

ei tea...lapsepõlve edevus ja teistele pähetegemise rõõm äkki? icon_biggrin.gif
mõned kusjuures pelavad siiamaani edasi...tean 2 tyyp enda klassist...15+ aastat juba icon_rolleyes.gif kysisin miks pelate...vastus:sõltuvus...
njah...kurb-aga tõsi...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 10.08.2004 23:17:44 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
ei tea...lapsepõlve edevus ja teistele pähetegemise rõõm äkki? icon_biggrin.gif
mõned kusjuures pelavad siiamaani edasi...tean 2 tyyp enda klassist...15+ aastat juba icon_rolleyes.gif kysisin miks pelate...vastus:sõltuvus...
njah...kurb-aga tõsi...

Sama siin, paar sõpra mängivad. Üks tegi ennast memberiks vms, et peab maksma 5 daala kuus icon_neutral.gif . Ei tõmba selline mäng kohe üldse. Tekstipõhised RPG'd omavad imho. Nagu Arenascape icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 23:23:23 vasta tsitaadiga

mängisin....sõltuvus... a siis tulid teised sarnased mõttetud mängud peale... ja xiiterid viskasid ka üle.... lõppkokkuvõttes olin siis lvl 70 kui lõpetasin... müüsin hiljuti 25 eeguga konto maha... rahu majas icon_smile.gif
sõltuvust tekitavad sellised mängud... nagu businesia ja MU jne... teadsin et jään Mu'st sõltuvusse... jäingi.. mõneks ajaks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 23:46:44 vasta tsitaadiga

Rune tundus nagu mingi mõttettu ringijooksmine, sai seda umbes kuu aega pelatud.Täpselt peale Rune-i lõpetamist õnnestus saada SWG 2-kuune subscribe ning see meeldis palju rohkem.Ainult ei tea, kas huvi mängu vastu oli tingitud alateadlikult summast, mida plekkima pidi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 11.08.2004 00:38:00 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
mängisin....sõltuvus... a siis tulid teised sarnased mõttetud mängud peale... ja xiiterid viskasid ka üle.... lõppkokkuvõttes olin siis lvl 70 kui lõpetasin... müüsin hiljuti 25 eeguga konto maha... rahu majas icon_smile.gif
sõltuvust tekitavad sellised mängud... nagu businesia ja MU jne... teadsin et jään Mu'st sõltuvusse... jäingi.. mõneks ajaks.

MU panin ise just peale uuesti. Imho üks parimaid omasuguste seas 8) . Level 5 Dark Mage olen 8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 01:02:47 vasta tsitaadiga

njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam icon_razz.gif ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad icon_wink.gif)
igatahes mul viskas see MU yle icon_biggrin.gif a Siin on yks sinu meele järgi pilt icon_razz.gif
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 11.08.2004 09:25:45 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam icon_razz.gif ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad icon_wink.gif)
igatahes mul viskas see MU yle icon_biggrin.gif a Siin on yks sinu meele järgi pilt icon_razz.gif
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata icon_biggrin.gif

OMG icon_eek.gif
Viitsimist peab olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 20:46:14 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam icon_razz.gif ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad icon_wink.gif)
igatahes mul viskas see MU yle icon_biggrin.gif a Siin on yks sinu meele järgi pilt icon_razz.gif
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata icon_biggrin.gif
täitsa loff sellist teha ju, kogu aeg oled character resete teind? Kõige bro character on Elf icon_wink.gif
insane clown posse kirjutas:
Mafka kirjutas:
njah...Sa privaat servereid oled proovind...täitsa kick's ass...olen juba 4 serverit läbi mängind...viimases tegin mehe lvl 260+ ja kõik asjad+varustus nii heaks...et paremaks ei andnud teha enam icon_razz.gif ...seal privaat serverites need evendid on toredad+kolle killides saad igast lahedaid asju(boxid jne. kus on lvl 11 jne asjad icon_wink.gif)
igatahes mul viskas see MU yle icon_biggrin.gif a Siin on yks sinu meele järgi pilt icon_razz.gif
Edit:mul oli sama mees...kui exp välja arvata icon_biggrin.gif

OMG icon_eek.gif
Viitsimist peab olema icon_lol.gif
Privaat servudes on exp rate kõrge, olen näinud servut, kus exp rate 25 000 korda kõrgem Global-i omast...Global on suht boring...Seal mitte sittagi ei toimu...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 23:03:56 vasta tsitaadiga

tjah...character reset on see maagiline asi icon_biggrin.gif
privaat serverid ruulivad jah...pea igas RPG mängus
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.08.2004 01:13:35 vasta tsitaadiga

Mina ka mängisin seda üle poole aasta, siis tuli see neetud RS2 ja siis quittisin. see RS2 on minu arust ülepingutatud kõvasti. esimene oli rahulik ja tasakaalukas. enne sai wildis ka üksi midagi ära teha. nüüd aga võidavad need, kellel on suurem kamp kaasas. üldse see võitluste süsteem on nii paigast ära löödud jms

enam ei mängi seda, sest kui oled juba kõik questid ära einud ja kõik võimalused valla, siis kaotab see mäng mõtte ... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 22.09.2004 14:45:47 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud mingist rune2 see tuli vist juba ammu välja
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 14:47:37 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Olen kuulnud mingist rune2 see tuli vist juba ammu välja

mees...sa oled ikka ajast maha jäänud icon_biggrin.gif rs2 tuli juba eelmise aasta talvel icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 22.09.2004 14:48:42 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
coolmode kirjutas:
Olen kuulnud mingist rune2 see tuli vist juba ammu välja

mees...sa oled ikka ajast maha jäänud icon_biggrin.gif rs2 tuli juba eelmise aasta talvel icon_razz1.gif



Ega ma ise seda ei mängu aga jah olen kuulnud mingist rune 2 icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 14:52:24 vasta tsitaadiga

ma ka ei mängi...a kunagi oli selline "sõltuvus" kus iga koolijüts pidi pelama seda icon_biggrin.gif aga noh...see rs2 tuli tegelt isegi varem välja....sest ma ple seda oma 3a pelanud... icon_rolleyes.gif vist...paljud mängijad peale rs2 tulekut lõpetasid mängimise...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 22.09.2004 14:55:25 vasta tsitaadiga

See pidi olema saast.Mul sõbrad koolis mängisid seda rääkisid et seal sai tantsida jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 14:57:32 vasta tsitaadiga

jep...tantsida saab jms. "retarded" asju...ja graafika ma peaks mainima... on hullem nagu 8 bitisel telekmängul icon_lol.gif...ja see haige sound kah veel icon_biggrin.gif
igatahes Rs klassika oli parim... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.09.2004 15:00:39 vasta tsitaadiga

jumala mõttetu mäng.puhas p**k
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 15:13:49 vasta tsitaadiga

marten1991 kirjutas:
jumala (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mäng.puhas p**k

nõustun... a tekitas ikkagi kunagi haige sõltuvuse icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 15:16:39 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
marten1991 kirjutas:
jumala (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mäng.puhas p**k

nõustun... a tekitas ikkagi kunagi haige sõltuvuse icon_confused.gif

jajah...ikka täitsa haige kohe...kuigi kõik samalaadsed mängud ajavad sõltuvusse...siis pikapeal viskab yle... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 22.09.2004 15:17:11 vasta tsitaadiga

Muutke teema pealkiri ära .On kaks erinevat mängu, runescape ja rune.Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 15:19:41 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st icon_exclaim.gif

jep...minu teada käib kah jutt Runescape-st...eks vastav isik peaks seda tegema icon_wink.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 15:20:58 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Muutke teema pealkiri ära .On kaks erinevat mängu, runescape ja rune.Nagu ma aru saan käib siin jutt runscapest mitte rune-st icon_exclaim.gif

minu allikate järgi on see üks ja sama mäng? võin on RuneScape 2 el uus nimi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 22.09.2004 15:50:46 vasta tsitaadiga

Rune:http://www.game-revolution.com/previews/screens/rune/rune.htm.
icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 15:52:42 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Rune:http://www.game-revolution.com/previews/screens/rune/rune.htm.
icon_exclaim.gif
sellist pela pole varem näinud... ja ei taha rohkem näha kah... jään sõltuvusse.
jutt käis ikka järelikult RuneScapest.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 22.09.2004 15:57:51 vasta tsitaadiga

YO teema algataja kirjuta pealkirjaks ka siis "RUNESKAPE" RUNE on hoopis teine pela!!!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.09.2004 16:03:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"RUNESKAPE"

vist ikka "runescape"
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 22.09.2004 18:54:28 vasta tsitaadiga

RuneScape on väga haiglane ja mõttetu mäng! Ajuhälvarite kasuvalava (nt. runemees2223 vms joinib kanaliga ning hakkab suurte tähtedega vigases eesti keeles floodima, et kas keegi tema kasutajat ära ei taha osta) icon_rolleyes.gif

Pealegi RUNE ja runescape on 2 erinevat mängu!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.09.2004 20:11:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

RuneScape on väga haiglane ja mõttetu mäng!



seda ta on
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 28.09.2004 21:29:52 vasta tsitaadiga

Mida sa tahad kah netis oleval mängult saada??

Aga jah Runescape on ikka nii mõttetu mäng et niisama koha peal toskid neid kollikesi..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.