Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 1700+/1800+ Tbred b Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 10.09.2004 19:35:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

mul oli Gigabyte KT400 plaat ja jooksis samamoodi aasta aega rahus.
aga kahtlane, üle 10,5x200 mu prose ei kannata, kasvõi @1,9V icon_confused.gif
nii kordaja kui FSB tõstmine lõpeb ebastabiilsusega icon_mad.gif
tegemist DUT3C isendiga...


Sa sõbra juurde N-force sisse ei saa minna panna? vaatad palju sul emme vahelt ära plokib icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2004 19:43:30 vasta tsitaadiga

mnjaa... ma küll enda 1700+'ga kohe katsetasin icon_smile.gif nf2 peal sain kekeltläbi 200Mhz rohkem
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.09.2004 01:56:06 vasta tsitaadiga

minu tbred läks nforce'ga samapalju kui kt333 pealgi. mõlemad epox'id
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 22:18:34 vasta tsitaadiga

incognito kirjutas:
arm2004 kirjutas:

mul oli Gigabyte KT400 plaat ja jooksis samamoodi aasta aega rahus.
aga kahtlane, üle 10,5x200 mu prose ei kannata, kasvõi @1,9V icon_confused.gif
nii kordaja kui FSB tõstmine lõpeb ebastabiilsusega icon_mad.gif
tegemist DUT3C isendiga...


Sa sõbra juurde N-force sisse ei saa minna panna? vaatad palju sul emme vahelt ära plokib icon_razz.gif

mul OLI KT400 plaat icon_wink.gif
pilk profiili võib mõnikord päris palju infi anda icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.09.2004 15:31:10 vasta tsitaadiga

nüüdseks siis ikkagi plaat modimata, kõrget kella ei saa veel (over voltage protection, freesib suure kella peal).

2500 mhz 200x12.5 postib 1.925v juures, windowsi loadides viskab sinist enne logini. suurem pinge teeb ainult asja hullemaks. peab modi ära tegema...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.09.2004 16:11:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

peab modi ära tegema...


mis modi, ülepingekaitse eemaldamise?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.09.2004 16:39:37 vasta tsitaadiga

täpselt seesama...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2004 22:30:26 vasta tsitaadiga

pakun, et asi ei jää mitte emaplaaadi taha,
pigem prose ise blokib icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.09.2004 23:35:53 vasta tsitaadiga

ikkagi emme, kui vaja siis NF7 peal võin miskine päev testida ja 2.4ghz pildi saata (oma emmel 2.4ghz ei saa, 2380mhz vms on piiriks, 1.875v ja benchib)

edit: ja emme määrab tegelikult päris palju. NF7 peal jäi kahe HB steppinguga prose piiriks 2.4, üle selle ükskõik millise voldiga windowsi ei lasknud... temperatuur oli ka sinna 25C ringi. prosed olid siis XP1700 ja XP2000

steppingud lähemalt:

XP1700 - AXDA1700DUT3C JIUHB0309SPBW (benchis siis 210x11.5 @ 2.05v)
XP2000 - AXDA2000DUT3C JIXHB0336UPHW (benchis siis 210x11.5 @ 2.15v)

kumbki 2.5ghz juures windowsi ei tulnud, anna kasvõi 2.3V

hint: omal plaadil ei saa ma niisamagi 2.2V anda, ükskõik millisel kellal. saan kohe sinist icon_rolleyes.gif kui kellelgi on huvi siis ma võin oma prose näppu võtta ja kutse peale mõnele HV kasutajale koju klokkama tulla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 12.10.2004 19:29:57 vasta tsitaadiga

...oskab keegi mulle öelda midagi selle prose kohta
http://i.pilt.ee/i/p/2/57/041655724fc409.jpg
et kas on hea või halb?
neile kes esimest linki ei näe
http://62.65.33.234/Tuhkur

_________________
____________________


viimati muutis Tuhkur 13.10.2004 20:20:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 19:30:25 vasta tsitaadiga

You are not authorized to view this page
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 12.10.2004 19:47:38 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
You are not authorized to view this page


icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2004 21:12:46 vasta tsitaadiga

nii palju kui sealt pildilt välja lugesina ja googeldades targemaks sain, siis see Palomino (või Tbred A icon_razz.gif ), seega klokkimisrekordeid sa lööma ei hakka icon_biggrin.gif
(jätan siiski ruumi ka eksimisvõimalusele)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 13.10.2004 20:21:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
nii palju kui sealt pildilt välja lugesina ja googeldades targemaks sain, siis see Palomino (või Tbred A icon_razz.gif ), seega klokkimisrekordeid sa lööma ei hakka icon_biggrin.gif
(jätan siiski ruumi ka eksimisvõimalusele)

...ma siis loodan ,et sa eksid icon_razz1.gif

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 23:20:09 vasta tsitaadiga

Nii mehed üks küss kes juhib? Kas ikka Mõmm?
(ja ma mõtlen ikka 1700+ tbred)

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2004 23:37:46 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Nii mehed üks küss kes juhib? Kas ikka Mõmm?
(ja ma mõtlen ikka 1700+ tbred)
juhib mida? suurima overclocki tabelit 1700+ t-brediga?
kui sa seda mõtlesid, siis tabelit juhib jaan, oma 33xxmhz tulemusega

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 14.10.2004 23:46:35 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
lammas kirjutas:
Nii mehed üks küss kes juhib? Kas ikka Mõmm?
(ja ma mõtlen ikka 1700+ tbred)
juhib mida? suurima overclocki tabelit 1700+ t-brediga?
kui sa seda mõtlesid, siis tabelit juhib jaan, oma 33xxmhz tulemusega

rääkige mulle kah, kus tabel asub- tahaks kah näha icon_razz1.gif
ma tean ühte: http://www.vr-zone.com/ocdb/search.php (sealt amd 1700+)
btw, screen oli 3289Mhz, kuigi saaks ka 3,3xx vajadusel, on nähtud selliseid numbreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 07:21:02 vasta tsitaadiga

huvitav, seal vr-zone's on kaks täpselt sama stepiga proset, mis mul, läinud 25xx'ni, mul aga üle 2200 ei lähe icon_confused.gif
jahutus ei tohiks nagu pidurdada, full loadis @ 1,85V on temp kuskil 45 kandis...
mälu nagu ka mitte, samad rammud läksid 23xMHz'ni icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.10.2004 09:14:03 vasta tsitaadiga

mnjaa... mul vennal 2400+ t-bred ja ei läinud grammigi üle 2,3GHz...täpselt sama palju kui minu kunagine 1700+... sama nali ka, et temp on norm, aga paraku pinge lisamine ei anna eriti midagi juurde icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.10.2004 09:44:25 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Zoig kirjutas:
lammas kirjutas:
Nii mehed üks küss kes juhib? Kas ikka Mõmm?
(ja ma mõtlen ikka 1700+ tbred)
juhib mida? suurima overclocki tabelit 1700+ t-brediga?
kui sa seda mõtlesid, siis tabelit juhib jaan, oma 33xxmhz tulemusega

rääkige mulle kah, kus tabel asub- tahaks kah näha icon_razz1.gif
ma tean ühte: http://www.vr-zone.com/ocdb/search.php (sealt amd 1700+)
btw, screen oli 3289Mhz, kuigi saaks ka 3,3xx vajadusel, on nähtud selliseid numbreid icon_wink.gif


ma seal 8ndal kohal @2560MHz. benchisin toona mingi 2540MHz peal. CPU-FSB's aint näpukas, näinud olen max 2609MHz, a mul prose DUT3C ja talvine õhkjahutus icon_wink.gif toitekaks oli 300W viking icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 15.10.2004 12:52:34 vasta tsitaadiga

Mul praegu niisugune probleem: Plaadiks NF7-S ver 2.0, ainult 200+ MHz siiniga kaob sata kontra ära icon_confused.gif Toidet nagu PEAKS jätkuma (Chieftec 360W). Vana NF7 ver 2.0 ja Pata kettaga seda probleemi ei olnud.

Muidu 11x200 ja üles pole minu isendiga probleeme, kui uue jahutuse peale saan, siis saab hakata jälle maksimumi püüdma, WR4 ei taha eriti üle 2.3GHz-i lasta.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.10.2004 12:58:39 vasta tsitaadiga

see SATA kodumine on üsna levinud jama... selle pärast ise ei kiirustanud ka SATA peale icon_wink.gif
teinekord võtab see SATA jama jällegi anaomaalia vormi - vahel jamab ja teinekord mitte
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 15.10.2004 13:14:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
see SATA kodumine on üsna levinud jama... selle pärast ise ei kiirustanud ka SATA peale icon_wink.gif
teinekord võtab see SATA jama jällegi anaomaalia vormi - vahel jamab ja teinekord mitte


Tean, aga ei taha kiirest sata kettast loobuda. Kiiruse vahe on ikka märgatav. No loodame, et A64 platvormil pole see viga enam nii suur, sest plaan varsti sinna üle kolida. Aga tundub, et pinget jääks nagu sata kontrale väheks, jama ikka teisega.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2004 13:58:24 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et miks kõrge FSB'ga vähe core kiirust saab? praegu käib 9.5*230 (2.19GHz)... kordajat 10 peale kohe kuidagi ei saa, alles mingi FSB 190'ga saab core speed 2.3GHz peale. voldi lisamine ei aita

plaat siis NF7-S v2.0, mälu Adata pc3200 (ch-5)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 17:40:33 vasta tsitaadiga

niih tbred siis bartoni asemel, hetkel 1,84ghz@1,65V@43c seti möllab kah, kohe restardile, ex siis räägib kas 2ghz ka saab icon_biggrin.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 18:16:28 vasta tsitaadiga

niih 2,2ghz käes @1.775V temp aint kõrge 51C icon_sad.gif seti kah ragistab
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 18:34:37 vasta tsitaadiga

51 kraadi pole hullu midagi iseenesest.
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 18:43:30 vasta tsitaadiga

11x205 ei lasnud rsk, hetkel 10x215, vaatab äkki saab veel, 10.5x215 kah ei lasnud icon_sad.gif toimetan praegu 1.8V peal ja temp 52C
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2004 19:08:57 vasta tsitaadiga

niih fsb 225 yles ei buutind, 11x200 või 10x220 ikka sama 2.2GHz jääb mul selle prose maksimumiks

Hetkel aga 1,1GHZ ja aint radikas prose peal icon_biggrin.gif temp hetkel 45'

15 minza ja siis juab 50', panin vendi ikka tööle

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.10.2004 08:53:04 vasta tsitaadiga

dut3c läheb 1.8-1.85v peal 2.2GHz, sealt edasiminekuks rohkem volti vaja.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 08:58:41 vasta tsitaadiga

ok, ex möllan siis õhjtul edasi, kui jahutus kannatab
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 12:31:15 vasta tsitaadiga

Peaks ise uuesti üle vaatama kuidas selle miinimumiga on. 5.5x100, voldid alla ja vent seisu. Stresstest käima vaataks kuhu temp kruvib 8)
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 14:29:35 vasta tsitaadiga

mul läheb 1,85V (reaalselt enamasti 1,84V, vahel ka 1,82V) 10,5x200 (2100MHz) peale icon_rolleyes.gif
1,9V läheb ka 2200MHz, aga ei ole kuigi stabiilne icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 23:14:04 vasta tsitaadiga

a siis on isegi suht hea isend kätte sattund
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 15:31:35 vasta tsitaadiga

niih nüüd siis teised mälud, 10x225@1.825V töötab icon_biggrin.gif polex PQI mäludest seda oodanud@225 def voldiga dualis 2x256
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 17:08:34 vasta tsitaadiga

mul kah asi natike muutunud: 10x215 thumbs_up.gif aga peab andma selleks 1,9V (reaalselt 1,89-1,9V) icon_sad.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 23:03:22 vasta tsitaadiga

Pole selle klokkimisega tegelenud suurt.
Kas XP1700 TB(head numbrid olid JUGHB v.m.s) ja KD7(vist oli, igatahes see 400 värk, mitte nforce, vaid eelmine) puhul on mõni kombinatsioon, mis kindlasti stabiilselt veel töötab. Paneks need sõbrale BIOSis paika ja asi ühelopool. Ei ole huvi sellega lõputult katsetada.
Kas keegi viitsiks siia need timingud kribada? Mälu on tal sees mingi suvakas PC2700
Et siis kõik näidud, mida kruttida, nii voolu, mälut, proset.... icon_razz1.gif

_________________
Hapud viinamarjad


viimati muutis Hiid 09.11.2004 23:10:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2004 23:10:04 vasta tsitaadiga

nu endal töötab 24/7 @ 2.0GHz, fsb 200 ja kordajax 10 ja voltte 1.65, ex uuri kas mälu kanatab 400mhz siini, kui mitte siis vast 12x166@1,65V, 11x166 peaks def voldil töötama icon_biggrin.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 00:41:38 vasta tsitaadiga

Ons sellisel clokitul Tbredil ja bartonil suur vahe kui jooksutada mõlemat 2.2 juures?
Kas ennem peaks ostma semproni kui tbredi?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 01:03:45 vasta tsitaadiga

mu vend otsis enda masinale uue toiteka(ColorsIT 400W). ja vaatasin palju sealt tuleb icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
prose: 1800+ JIUHB DLT3C
plaat: NF7 v1.0
mälu: 256MB PQI pc3200 2.5-3-3-11
jahutus: Thermaltake TR2-M3


2300 (200*11.5) , pinget 1,75v, rockstabile
2470 (190*13), pinget 1.85v
maagilist 2.5GHz ei saanud kuidagi kätte... tee mis trikki tahad icon_razz.gif kui biosist üle 1.85v panna saaks, siis oleks see vist lõdva nupuvajutusega käes icon_wink.gif


viimati muutis degreal 10.11.2004 02:44:36, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 01:05:09 vasta tsitaadiga

Mis imeprose see JIUHB on veel?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 01:06:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ons sellisel clokitul Tbredil ja bartonil suur vahe kui jooksutada mõlemat 2.2 juures?
Kas ennem peaks ostma semproni kui tbredi?

ei , suurt vahet pole, enne osta barton, kui netu siis tbred ja kui seda kah pole siis alles sempron

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 01:08:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis imeprose see JIUHB on veel?

markeering tbred prose peal, jahh tõesti see on imeprose thumbs_up.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.11.2004 02:08:09 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Pole selle klokkimisega tegelenud suurt.
Kas XP1700 TB(head numbrid olid JUGHB v.m.s) ja KD7(vist oli, igatahes see 400 värk, mitte nforce, vaid eelmine) puhul on mõni kombinatsioon, mis kindlasti stabiilselt veel töötab. Paneks need sõbrale BIOSis paika ja asi ühelopool. Ei ole huvi sellega lõputult katsetada.
Kas keegi viitsiks siia need timingud kribada? Mälu on tal sees mingi suvakas PC2700
Et siis kõik näidud, mida kruttida, nii voolu, mälut, proset.... icon_razz1.gif

hmm... biosis kordajat saab muuta?
kui saab siis lase miski x(kordaja) X166 masin jooksma(pole vaja mälu timingutega jännata icon_wink.gif
olenevalt jahutist võid pinget anda südamerahuga 1,85V(aga vaata, et ära jahutab ja pane igaksjuhuks shutdown temp. 65 peale)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 02:41:07 vasta tsitaadiga

täitsa uskumatu, et ka JIUHB'e on nii erinevaid (DUT3C vs. DLT3C)!
minu oma ei lähe @1,9V üle 2150MHz (10x215) icon_rolleyes.gif
(mälu jne. profiilis)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 02:44:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
täitsa uskumatu, et ka JIUHB'e on nii erinevaid (DUT3C vs. DLT3C)!
jäi märkimata, et see minu katsealune prose oli DLT3C, mis peaks justkui kehvem olema?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.11.2004 03:49:10 vasta tsitaadiga

DLT3C on pigem parem
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 08:28:54 vasta tsitaadiga

DLT3C def. volt peaks 0,1V madalam olema, kui DUT3C, seega ikkagi parem thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.11.2004 11:18:23 vasta tsitaadiga

DLT3C on parem igal juhul
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.11.2004 17:27:58 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
DLT3C on parem igal juhul

päris 100% ei saa seda öelda... aga klokkub küll hästi thumbs_up.gif
selle 100% all mõtlesin seda, et on juhtumeid, kus mingist piirist alates esineb kõrgema default pingega prose paremini... st... kõrgema pingega prose tahab stabiilselt iga 100Mhz kohta natuke juurde, samas kui see madalama pingega läheb praktiliselt max piirini deafult pingel, aga edasi tahab metsikut lisa - näiteks minu hetke Thorton on sarnane
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 1700+/1800+ Tbred b Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.