Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 15:31:08 NV43 ehk GeForce 6600 Seeria vasta tsitaadiga

Nii kui keegi teab nendest kaardites midagi siis võiks rääkida nati icon_smile.gif
http://graphics.tomshardware.com/graphic/20040907/index.html
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 16:13:09 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saab ka eestist selle 3k või vähemaga siis kätte...
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 16:16:06 vasta tsitaadiga

Ei usu ,et alla 3k kätte saab! icon_rolleyes.gif Kuna see eestisse peaks jõudma muidu?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2004 16:22:09 vasta tsitaadiga

igatahes FX5950'le ja R9800xt'le näitab koha ja seda paar korda vähema raha eest. väärt üllitis igaljuhul ja kasutab vist 0.11nm tehnoloogiat nagu aru saan
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.09.2004 20:32:17 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska öelda , millal see 6600 seeria Eestisse ka jõuab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 15.09.2004 21:54:02 vasta tsitaadiga

ausaltöelda tundub normaalne üllitis olema. ja powwat on ka täie raha ette icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2004 14:06:57 vasta tsitaadiga

see oleneb kui suur see täis raha olema saab icon_razz.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 14:45:14 vasta tsitaadiga

6600 GT variant on väga bro kaart testide järgi thumbs_up.gif ....ei tea kunas seda ainult AGP siinil näha on kuna alguses teeb nvidia seda vaid pci-e peale...stock-is sa fx5950u pika puuga enamus testides...loodame et seda saab kätte no nii 3,5k oleks norm beer_yum.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 14:47:22 vasta tsitaadiga

TEST ka siis:

http://graphics.tomshardware.com/graphic/20040907/index.html
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 15:02:55 vasta tsitaadiga

SLI's ka mõnda testi on?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 14:52:35 vasta tsitaadiga

On keegi soetanud ka omale juba 6600 või 600GT? Muljed..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 14:57:17 vasta tsitaadiga

Novembrikuu Arvutikasutaja-s kah juttu ühest Gainwardi 6600GT kaardist millel siis 1,6ns ddr3 mälud kah peal.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 14.11.2004 19:19:08 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
On keegi soetanud ka omale juba 6600 või 600GT? Muljed..

Raiku ostis GF 6600GT PCIExpress video ORDIst, küsi temalt. 3DMARK2003-s sai ca 9000p - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 19:32:51 vasta tsitaadiga

ma huvituks rohkem tegelikult tavalisest kuna rahaga kitsas käes...
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.11.2004 20:35:53 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
On keegi soetanud ka omale juba 6600 või 600GT? Muljed..

Raiku ostis GF 6600GT PCIExpress video ORDIst, küsi temalt. 3DMARK2003-s sai ca 9000p - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966



Palju see Raiku kaart ka maksis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 21:24:34 vasta tsitaadiga

vilemriv kirjutas:
Troll kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
On keegi soetanud ka omale juba 6600 või 600GT? Muljed..

Raiku ostis GF 6600GT PCIExpress video ORDIst, küsi temalt. 3DMARK2003-s sai ca 9000p - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966

Palju see Raiku kaart ka maksis?

Ostmise (x600-ga vahetamise) hetkel oli hinnaks 3410 krooni, praegu on 3125 krooni.

6600 ja 6600GT hinnad Ordis
http://www.ordi.ee/pood/vga128cl66pcx.html?id=egourKZQ&mv_pc=472
http://www.ordi.ee/pood/vga256cl66pcx.html?id=egourKZQ&mv_pc=474
http://www.ordi.ee/pood/vga128cl66gt.html?id=egourKZQ&mv_pc=476

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.11.2004 22:54:45 vasta tsitaadiga

tundub väga hea kaart olevat! thumbs_up.gif Kuidas isend klokkimisele allub ja kas sinu 3DMArk03 on saadud defauldina? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:35:46 vasta tsitaadiga

Pisut annab klokkida kah... vaata linke... seal on klokid näha... kusjuures on näha... et 3DMark05-e puhul olen ka core-klokki kasutanud icon_confused.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=198997

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:46:49 vasta tsitaadiga

oot oot.. ma ei saa aru mis kellad siis 6600gt l on? ühes kohas kirjas et 500mem/500core teises aga 500 ja 1000 icon_neutral.gif 1000 on nagu siin http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966

viimati muutis lehm 14.11.2004 23:49:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:47:38 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Novembrikuu Arvutikasutaja-s kah juttu ühest Gainwardi 6600GT kaardist millel siis 1,6ns ddr3 mälud kah peal.


sellisest ära ei ütleks :p vaevalt et seda kuskilt saada on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2004 23:48:49 vasta tsitaadiga

saage aru, et need kellad ei loe midagi!
tehnoloogia loeb... ega see ei tähenda, et 6600gt-l on suuremad kellad kui 6800ultra extremel, et ta ultrast kiirem oleks!
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:50:38 vasta tsitaadiga

voltc, kumb siis parem 6800le või 6600gt
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:51:40 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
oot oot.. ma ei saa aru mis kellad siis 6600gt l on? ühes kohas kirjas et 500mem/500core teises aga 500 ja 1000 icon_neutral.gif 1000 on nagu siin http://service.futuremark.com/compare?2k3=3271966

mem on 1000 efektiivset ehk 500 ddr MHz-i

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2004 23:53:03 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
voltc, kumb siis parem 6800le või 6600gt

eks nad enam-vähem samad ole...6800le-l saad hea õnne korral rohkem pipeline lahti..
6600gt-l on kellad juba niigi lakke aetud, et ega seda eriti rohkem klokkida ei kannatagi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:55:54 vasta tsitaadiga

Gainwardi 6600GT 1,6ns ddr3 selline kaart siis eksisteerib ?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2004 23:57:49 vasta tsitaadiga

Millal see AGP peale tuleb ja palju maksma hakkab ????
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2004 23:58:31 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Millal see AGP peale tuleb ja palju maksma hakkab ????

kellelt sa seda küsid? jumalalt? icon_biggrin.gif
kui tuleb siis näed...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 00:04:15 vasta tsitaadiga

Ooo jumal vasta mulle icon_smile.gif
Põhimõtteliselt tahaks uut kaardi osta ja kui see mingi 2800 maksma hakkab võib hoopis selle 9600XT asemel osta ,aga millal ta tuleb icon_neutral.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 15.11.2004 16:57:14 vasta tsitaadiga

OT:aga kuuldavasti pidi ju PCI variant kiirem olema, sest PCI EXPRESS emad on ju ka kiiremad icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.11.2004 17:27:55 vasta tsitaadiga

link :: inq

Loodame , et jõuludeks ka meil norm hinnaga müügil icon_smile.gif

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 17:33:30 vasta tsitaadiga

ennem 6600gt ostmist tuleks ära oodata x700xt
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2004 21:45:03 vasta tsitaadiga

Tootjate edu sõltub sellest kes varem AGP versiooni letti paneb - kas ATI oma x700 seeriaga või nVidia 6600 seeriaga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 19:30:41 vasta tsitaadiga

X700 pidi PCI-e olema ainult ja AGP peal pidi mingit sorti 9800pro võistlema hakkama
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.11.2004 19:41:41 vasta tsitaadiga

andmed on, et 6600 AGP kaardid tulevad lettidele alates 30.nov 2004, seega üsna-üsna varsti.
postitan ka siia review: http://www.hothardware.com/viewarticle.cfm?articleid=605
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 19:44:44 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
andmed on, et 6600 AGP kaardid tulevad lettidele alates 30.nov 2004, seega üsna-üsna varsti.
postitan ka siia review: http://www.hothardware.com/viewarticle.cfm?articleid=605


9800 pro-st peaks parem olema

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.11.2004 20:48:41 vasta tsitaadiga

anandtechi lause on VÄGA julge: "For the first time in recent history our GPU recommendation is clear: the best bang for your AGP buck is none other than the GeForce 6600GT"

review: http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2277&p=1
ega ma seda kaarti ei oota, ei tea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 21:37:39 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
X700 pidi PCI-e olema ainult ja AGP peal pidi mingit sorti 9800pro võistlema hakkama


x700 agp pidi päris hilja tulema

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 16.11.2004 23:28:24 vasta tsitaadiga

T2na 16 nov. on offical millal see 6600 gt peaks v2lja tulem nii ma v2hemalt lugesin ühel webil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 13:15:06 vasta tsitaadiga

Tõesti väga ilusad tulemused 6600 GT AGP versioonilt. Radeon 9800 PRO saab igas uuemas mängus vastu kõrvu ja arvestades seda et hinnad peaksid Eestis tulema 3000 kr ringis siis odavam ka veel thumbs_up.gif Tubli töö nVidia poolt beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.11.2004 14:58:18 vasta tsitaadiga

No ootaks siiski Eesti hinnad ära , aga jah enda jõulukingiks sobiks ta küll icon_wink.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 18.11.2004 11:23:08 vasta tsitaadiga

club3d 6600 256 mb PCI-E - 3,2 P4 ja 512 rammu - - - - - - - 3dmark03 - 4560 punga - - - - - - kõik vaikimisi.
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2004 11:36:38 vasta tsitaadiga

6600 nonGT on sinna 9600XT kanti, vb pisut parem. Konkreetne vastane 9600XT ja x600 seeriale (või siis x700prole). täitsa normaalne tulemus keskklassi kaarti jaoks.
palju mõttekam on osta vanilla 6600, kui umbes sama hinnaga 9600xt, sest jõudlus on suts parem ja pealegi uuem tehnoloogia ja GPU arhitektuur, mis tähendab kaarti aeglasemat vananemist.
a miski sisemuses ütleb mulle, et need nonGT kaardid võivad klokkuda üsna vapralt icon_wink.gif tihtipeale kasutatakse neis samasugust GPU-d, mis GT versioonil. Jah, mälu nii kõrgele ei lähe, aga core koha pealt võib üsna vahva OC olla.

niih, 6600GT AGP kaardid on juba Back Order, seega pole enam kaua kui 6600gt agp lettidele jõuab. viimasel ajal pole videokaartide tegijatel aega pidurdada (välja arvatud x800XT, xt PE ja 6800 UE keiss), seega lettidele ilmub siis kui lubatakse, ehk siis 30 nov. Meie mail siis vast nii nädal-kahese hilinemisega. Kuna tegu on mainstream kaubaga, mille tootmine üsna lihtne (võrreldes 6800 seeria tippudega), siis müüdava koguse puudust vast ei tule.
Jõulukingiks 6600GT on täitsa reaalne keiss.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 15:09:06 vasta tsitaadiga

Tavaline 6600 @ AGP ei tulegi?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 18.11.2004 15:17:16 vasta tsitaadiga

Neid ikka ka http://www.guru3d.com/article/Videocards/158/2/
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2004 15:29:46 vasta tsitaadiga

link :: http://bit-tech.net/review/371/

üks asjalik ülevaade
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 26.11.2004 22:26:03 vasta tsitaadiga

Doctor peebus peaks järgmine nädal juba kaart saadaval olema,seal on märgitud saabumise kuupäevaks 3dets.
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=122&id=215919
Teine versioon tuleb nats hiljem,ja see ka nats kallim ,ning saabumise kuupäev on 7dets.
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=122&id=215918
Hinnad siis 3210.- ja 3440.-
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2004 22:47:08 vasta tsitaadiga

Mis nende kahe kaardi erinevus on? See, et kallimal FarCry kaasas, Verto on mingi võimsam varint? Näitajate poolest erinevusi pole ju.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 27.11.2004 01:09:14 vasta tsitaadiga

Peale hindade ei olegi erinevust,neil lihtsalt kaks varianti kohe varsti saadaval.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 10:20:06 vasta tsitaadiga

Ohoo see AGP-le 6600GT täiesti mõeldav mõistliku hinnaga jõulukink thumbs_up.gif aga ootame siiski AGP X700XT ära siis saame veidi parema ülevaate asjadest icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2004 10:38:15 vasta tsitaadiga

sellel kaardil igati paigas hinna/kvaliteedi suhe thumbs_up.gif ...suurt jõudluse erinevust x700XT kaardiga ei tohiks olla
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele 1, 2, 3 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.