Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 14:25:17 vasta tsitaadiga

mammu kirjutas:
ühel sõbral juhtus nii, et läksime ujuma, kutt järsku karjub, õu, mul jäi mobla pükste taskusse (tal olid taskutega ujumispüksid, väga kummaline igatahes) siis mine ja teine tuttav, et tglt ka või?? ise olime surmtõsised, et kurb lugu juhtus.. siis tüüp vastas, ma tegin nalja.. järgmisel päeval olime jälle ujumas.. tüüp karjub, oi, krt, mul mobla taskus.. mina karjun vastu, et hea nali küll.. tüüp uuesti, et tegelt ka.. siis ujus täie kimaga kaldale.. 3310 oli pildi kaotanud:D aga aku surises... järgmine abinõu oli minu fööni kasutamine selle kuivatuseks.. aga sellest moblast enam elulooma ei saanud icon_lol.gif

hunt kes hüüdis poiss icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 26.08.2004 14:28:57 vasta tsitaadiga

irww, ei saa aru, liiga dumbass nii high intelligent lausete jaoks icon_lol.gif
_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 26.08.2004 15:29:21 vasta tsitaadiga

Kasutaja project pidas silmas ehk 1t tuntud eesti vanasona.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 26.08.2004 15:31:33 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
mammu kirjutas:
ühel sõbral juhtus nii, et läksime ujuma, kutt järsku karjub, õu, mul jäi mobla pükste taskusse (tal olid taskutega ujumispüksid, väga kummaline igatahes) siis mine ja teine tuttav, et tglt ka või?? ise olime surmtõsised, et kurb lugu juhtus.. siis tüüp vastas, ma tegin nalja.. järgmisel päeval olime jälle ujumas.. tüüp karjub, oi, krt, mul mobla taskus.. mina karjun vastu, et hea nali küll.. tüüp uuesti, et tegelt ka.. siis ujus täie kimaga kaldale.. 3310 oli pildi kaotanud:D aga aku surises... järgmine abinõu oli minu fööni kasutamine selle kuivatuseks.. aga sellest moblast enam elulooma ei saanud icon_lol.gif

hunt kes hüüdis poiss icon_smile.gif

karjapoiss kes karjus külarahvast appi sest hunt oli karjas?

_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 26.08.2004 15:58:17 vasta tsitaadiga

ok, i got it icon_lol.gif
_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 23:22:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

karjapoiss kes karjus külarahvast appi sest hunt oli karjas?


midagi sinna kanti icon_biggrin.gif
ma kuulnud sellist versiooni et hunt tegi teistele huntidele tünga et jahipoiss tuleb.. a see selleks
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 08:20:50 vasta tsitaadiga

Eile istusime rahulikult sõbra pool, ta oli just ostnud endal 6100 ja pannud sellele kaelapaela taha. Äkitselt tahtis tarzanit mängida ja hakkas seda keerutama üle pea. Aga kahjuks ei pidanud kaelapaela kinnitus koht vastu ja see läks sealt katki.... icon_lol.gif Telefon lendas tema selja taga olnud paari kappi aknast sisse. Telefon oli juppeks emaplaat, korpus, displei, jne. Siis ta üritas tehnikut mängida ja pani telefoni kokku ainult et tal ei õnnestunud see eriti icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 11:24:03 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Eile istusime rahulikult sõbra pool, ta oli just ostnud endal 6100 ja pannud sellele kaelapaela taha. Äkitselt tahtis tarzanit mängida ja hakkas seda keerutama üle pea. Aga kahjuks ei pidanud kaelapaela kinnitus koht vastu ja see läks sealt katki.... icon_lol.gif Telefon lendas tema selja taga olnud paari kappi aknast sisse. Telefon oli juppeks emaplaat, korpus, displei, jne. Siis ta üritas tehnikut mängida ja pani telefoni kokku ainult et tal ei õnnestunud see eriti icon_lol.gif
juhtub ikka
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaak-alo
HV vaatleja
jaak-alo

liitunud: 03.08.2004




sõnum 01.09.2004 18:43:15 vasta tsitaadiga

mina läksin vennaga tülli ja siis nii närvi, et viskasin 3310 täie jõuga vastu kaminat. Sai jupid kõik kokku pandud ja pole kriimugi icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 19:35:58 vasta tsitaadiga

Kas võib postitada ka meelega tehtud "õnnetusi" ?
Kui võib siis postitaks 11 pilti..
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 01.09.2004 21:07:13 vasta tsitaadiga

Ikka vast võib icon_rolleyes.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 21:18:20 vasta tsitaadiga

ˇoTT kirjutas:
Kas võib postitada ka meelega tehtud "õnnetusi" ?
Kui võib siis postitaks 11 pilti..

väga hea meelega vaataks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 03.09.2004 21:01:40 vasta tsitaadiga

kjogeva kirjutas:
Ikka vast võib icon_rolleyes.gif

mis sa seletad, ei või icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 04.09.2004 22:38:55 vasta tsitaadiga

Kuule Palamuse plika(icon_wink.gif), avatarist said lahti icon_biggrin.gif, kas nüüd tahad mingit aeg maha saada icon_biggrin.gif
icon_lol.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arxxxbad
HV kasutaja
Arxxxbad

liitunud: 11.07.2003




sõnum 05.09.2004 21:24:25 vasta tsitaadiga

Ma käisin suvel ehituses tööl, kus oli mingid lambid ehitajad olid peldiku umbe ajand ja peldik ujus (arvata on millest), aga häda oli nii hirmus, et pidi asja ää tegema (läheduses pold yhtki muud peldikut) ja nii kui püksiluku lahti tegin kukkus mobla põrandale, pärast veel mingi 20 korda pesin seda:) mis ei old sugugi lahe
_________________
Rätsepa juures: "Tule sisse, proovi selga - tule selga, proovi sisse!"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 05.09.2004 22:07:29 vasta tsitaadiga

gordon99 kirjutas:
njaa need on need vanad võimsad nokiad.


Praegugi kasutan veel 5110-t! icon_eek.gif Multifunktsionaalne värk, kui vaja võib naela seina sisse lüüa, kõlbab ka enesekaitsevahendiks, pimedas saab selle klaviatuurivalgustusega lukuauku otsida. Akuga sai pulli -- niikui kellelegi helistasin, või kui keegi mulle helistas viskas pildi tasku, mõnikord täpselt siis kui seda navi-klahvi vajutasin, ja nii 3-4 korda järjest. Toppisin siis aku vahele mingi visiitkaardi, hakkas normaalselt tööle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 09.09.2004 20:39:26 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi läksin lühikeste pükstega ujuma, kui pikk suplus tehtud avastasin et 3310 oli tasku jäänud....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The One
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2004




sõnum 10.09.2004 21:52:54 vasta tsitaadiga

Mul kukkus Motorola V150 tellingute 7-ndalt korruselt põrgetega alla, õnneks murule. Ainult akukatte ja aku lõi välja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 11.09.2004 13:18:02 vasta tsitaadiga

Minu esimene täitsa oma telefon, mis oli mõned kuud vana kukkus lumme taskust ja nii, et ma sellest arugi ei saanud. Helistasin siis teise moblaga oma numbrile ja no krt ikka ei leia üles. Pärast pikki otsinguid leidsin raipe parkla lumelopast, kuigi üks jeep oli imelähedalt mööda sõitnud. Telefon töötas.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 11.09.2004 14:01:00 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Minu esimene täitsa oma telefon, mis oli mõned kuud vana kukkus lumme taskust ja nii, et ma sellest arugi ei saanud. Helistasin siis teise moblaga oma numbrile ja no krt ikka ei leia üles. Pärast pikki otsinguid leidsin raipe parkla lumelopast, kuigi üks jeep oli imelähedalt mööda sõitnud. Telefon töötas.


mis telefon
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2004 14:02:49 vasta tsitaadiga

Kunagi sel ajal, kui Q-GSM turule tuli, sõitis sõber jalgrattaga Õismäel. Temast mööda sõitis üks must mersu, mille aken parajasti alla keriti ja siis lendas sealt aknast vurrrrrdi välja Motorola d160. See oli see esimene mobla, mida Q-GSM müüma hakkas, jube suur ja raske klots - aku asemele sai veel 4 AA patareid panna icon_biggrin.gif. Aga telefonil viga midagi polnud, paar kriimu olid ainult peal
Sõber korjas selle siis üles, passis veel pool tundi nurga taga ja ootas, äkki sõdab mersumees tagasi ja hakkab oma telefoni otsima. Kedagi aga ei tulnud ja nii oligi mu sõber sunnitud Q-GSM-ga liituma, sest sellesse telefoni teiste operaatorite kaarte sisse panna ei saanud icon_smile.gif
Aga jah, see oligi mu tutvuskonnas suurim mobladega seotud õnnetus, sest seda tüüpi sai peale Q-GSM-ga liitumist ikka väga harva kätte icon_razz.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.10.2004 20:47:09 vasta tsitaadiga

Ükskord sõtsin rattaga suht suure kiirusega. Olin kusagile hiljaks jäämas ning vaatasin oma 3510i pealt kella. Järsku ilmus kuskilt tee peale üks tüüp ning ma pidurdasin. Kuna mobla oli paremas siis tõmbasin vasakuga esiratta blokki. Tuli päris kena lend ning kukkusin käed ees asfaldile nii et pehmendasin maandumist paremas käes olnud moblaga icon_lol.gif . Ühe serva pealt tõmbas korpuselt ~1mm sügavused vaod sisse. Õnneks jäi kõik muu terveks ning sama mobla töötab ilusti praegugi, ainult tagumine korpus logiseb nati.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 18:48:51 vasta tsitaadiga

3310 ekraan hävines sedasi, et koti sang rebenes. Kott kukkus õla pealt maha suure mürtsuga. Naljakas on see, et nii kotis olnud veinipudel kui ka telefoni korpus jäid täiesti terveks. Mitte ühtegi kriimu ei olnud.
Ainult ekraan oli puru.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pägalik
HV kasutaja
Pägalik

liitunud: 11.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2004 19:34:33 vasta tsitaadiga

Arxxxbad kirjutas:
...nii kui püksiluku lahti tegin kukkus mobla põrandale...

Kus sina küll mobiili hoiad icon_eek.gif

_________________
selle koha peal peaks olema allkiri
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 24.10.2004 13:31:47 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
... Motorola d160...
see oli mu esimene telefon, alles nüüd sain teada ta nime icon_biggrin.gif
jäi nn läbutelefoniks, millest kunagi kahju polnud ja seetõttu viskasin temaga lutsu. kahju oli ainult sissejäänud kaardist.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 24.10.2004 15:29:51 vasta tsitaadiga

kuhu sa ta viskasid et sellele enam järele polnud võimalik minna et kaart ära võtta?
tsitaat:

kahju oli ainult sissejäänud kaardist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 18:26:02 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
kuhu sa ta viskasid et sellele enam järele polnud võimalik minna et kaart ära võtta?
tsitaat:

kahju oli ainult sissejäänud kaardist.


No kui lutsu viskas siis vast vette? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 24.10.2004 19:39:00 vasta tsitaadiga

ei oska ujuda?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 10:00:41 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
ei oska ujuda?

läheb ta sul seda 5 meetri sügavuselt sukeldudes otsima? icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 10:03:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei oska ujuda?

Kui oleks läinud, kas siis mudases põhjas oleks seda ülesleidnud.

Nüüd saavad kalad suhelda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.10.2004 10:09:25 vasta tsitaadiga

tulin majast välja maja ees olevasee mingi 2cm sügavune auk kus oli vesi sees panin telfi tasku aga mööda panin ja see kukus just sinna a2628s
käis gar.mingi 400eeksu sama päeva kaotasin ära aga tagasi sain nimelt jäi telefon bussi toolile
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 10:39:43 vasta tsitaadiga

Väga sündmuste rikkas päev oli sel juhul.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 25.10.2004 14:18:39 vasta tsitaadiga

milleks kaladele mobiil telefon icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 15:20:07 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
milleks kaladele mobiil telefon icon_lol.gif

aga kui see midagi ei maksa siis miks ka mitte? 8)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 23:09:19 vasta tsitaadiga

ph4nt0m kirjutas:
sõber hammustas 3510i-l 0-nupu küljest ära. natuke näljane oli vist. nüüd peab tikuga 0-i toksima icon_lol.gif thumbs_up.gif

100 jaagu eest uut nupustikku ei raatsi osta icon_question.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 23:23:25 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
tulin majast välja maja ees olevasee mingi 2cm sügavune auk kus oli vesi sees panin telfi tasku aga mööda panin ja see kukus just sinna a2628s
käis gar.mingi 400eeksu sama päeva kaotasin ära aga tagasi sain nimelt jäi telefon bussi toolile

Kuidas sa ta bussi toolilt tagasi said?
Vedas sul!

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 12:02:52 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka üks meelde. Kunagi olin sõbraga õues. Keegi kõllas mulle ja midagi rääkis mida ma ei mäleta. Igatahes närvi läksin.icon_razz.gif Siis tahtsin telefoni hooga taskusse visata (loll mõte) aga lendas taskust mööda lumme.icon_razz.gif Paks lumehang, tra ei tahaks veel telefonist ilma ka jääda. Käsi lumme ja fööni otsima. Õnneks leidsin üles, ei old sital midagi viga, pilt puha ees ja, väheke lumine oli, aga muud midagi. Praegu veel sugulane kasutab seda.
Telefon oli 3310.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.10.2004 12:05:53 vasta tsitaadiga

Andsin 6100 üheks õhtuks emale ja juba väikke auk korpuses. Sain nüüd ühe elukogemuse juurde, naised ja tehnika ei sobi üldse kokku!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GFX4
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 26.10.2004 17:37:58 vasta tsitaadiga

Irw ma sõin nagu just saiakesi eks. sis see telefoni antenn murdus ära ja see läks kah makku icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 17:51:21 vasta tsitaadiga

GFX4 kirjutas:
Irw ma sõin nagu just saiakesi eks. sis see telefoni antenn murdus ära ja see läks kah makku icon_rolleyes.gif


Tuli välja ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GFX4
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 26.10.2004 19:05:03 vasta tsitaadiga

ei veel pole tulnud välja! icon_biggrin.gif a nii kui välja tuleb nii puhastan ära jälle ja panen tasgasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.10.2004 18:17:23 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
tulin majast välja maja ees olevasee mingi 2cm sügavune auk kus oli vesi sees panin telfi tasku aga mööda panin ja see kukus just sinna a2628s
käis gar.mingi 400eeksu sama päeva kaotasin ära aga tagasi sain nimelt jäi telefon bussi toolile

Kuidas sa ta bussi toolilt tagasi said?
Vedas sul!

kui sul on olnud au näga ericson a2628s siis sa saad aru miks ta selle tagasi sai. icon_lol.gif pmst suuremat ja mõttetumat telefoni annab otsida...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 18:21:08 vasta tsitaadiga

bussi amordid ei pidand mobla raskusele vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 20:05:39 vasta tsitaadiga

GFX4 kirjutas:
ei veel pole tulnud välja! icon_biggrin.gif a nii kui välja tuleb nii puhastan ära jälle ja panen tasgasi icon_smile.gif


Mis nüüd järgmise kaki teed kaussi?icon_razz.gif Ja hakkad antenni otsima?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2004 21:23:27 vasta tsitaadiga

gordon99 kirjutas:
GFX4 kirjutas:
Irw ma sõin nagu just saiakesi eks. sis see telefoni antenn murdus ära ja see läks kah makku icon_rolleyes.gif


Tuli välja ka icon_lol.gif
ootab kuni potil istudes antenn kõlakaga vasta potti kukub, siis antenn väljas kah icon_lol.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 27.10.2004 23:10:11 vasta tsitaadiga

kunangi kukkus mul ka mobiil silla pealt vette oli mingi vee-kindel kolakas ja sinna ta jäigi
uskuge või mitte aga 30 minuti möödudes proovisin sõbra telefoniga enda oma peale helistada ja kutsus
huvitav miks keegi vastu ei võtnud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.10.2004 14:39:20 vasta tsitaadiga

aga kui oleks 45 min pärast helistand oleks mingi kalamees vms juba vastu võtnud icon_lol.gif . 5210 käis meres ujumas korra (mingi paar sekundit) ja pold äda midagi. korpust märgumise eest kaisev riie vms oli veits niiske aga telefon töötas küll. hiljem olen korduvalt kasutanud telefoni taskulambina (snake 2 ja korpus maha) ja isegi vihmase ilmaga pole midagi juhtund thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.10.2004 15:11:10 vasta tsitaadiga

õnneks piirdunud aint mahakukutamistega. võibolla kõige ullem siis kord nokia 3210ga , kui se jooksmise pealt maha kukkus, ma keerasin ymber ja hakkasin kiiresti yles tõstma kuid selleasemel sai telefon hoopiski botasega täistabamuse ja lendas edasi pikki seina pilbasteks. pärast töötas kuid loksus igatepidi :\
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 01.11.2004 02:08:42 vasta tsitaadiga

tulin kalevi ujulast ujumistrennist mõned aastad tagasi. vana nokia 3110 oli siis veel moes. nii. sõbraga astusime uksest välja, sammusime kaubamaja juurde, kui tulid kaks venelast juurde ning ähvardasid, et kui me oma väärtuslikke asju ei anna, siis peksavad vaeseomaks. mul olid esimest päeva jalas mingid uued kotikad, millel olid kusagil sääre peal peidus kaks taskut. kui mu sõber juba hakkas oma moblat ja rahakotti andma, hakkasin mina saapa paelu siduma. tegelikult panin ma hoopis mobiili alumisse "sääretaskusse" ... kui ma aga ütlesin, et mul ei ole väärtuslikke asju ja et ma elan siinsamas, hakkasid venelased mu taskuid katsuma. selguski et no money , no phone...siis oli küll kiiret...jooksu peal pillasid nad kas kogemata või meelega mu sõbra mobla ning tema rahakottigi maha icon_lol.gif ... läksime küll politsei jaoskonda selgitust kirjutama, aga politsei eii võtnud midagi ettegi...niisiis pääsesime me ainult ehmatusega ja sõber pidi uue korpuse ostma, sest see kukkus katki icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 01.11.2004 20:33:19 vasta tsitaadiga

3310 lendas viina sisse.
ära küsi icon_rolleyes.gif
võtsin poolniiske lapi, kruvisin telefoni lahti ning u. nädalaga oli jälle nii nagu enne. beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.