|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.08.2004 14:25:17
|
|
|
| mammu kirjutas: |
ühel sõbral juhtus nii, et läksime ujuma, kutt järsku karjub, õu, mul jäi mobla pükste taskusse (tal olid taskutega ujumispüksid, väga kummaline igatahes) siis mine ja teine tuttav, et tglt ka või?? ise olime surmtõsised, et kurb lugu juhtus.. siis tüüp vastas, ma tegin nalja.. järgmisel päeval olime jälle ujumas.. tüüp karjub, oi, krt, mul mobla taskus.. mina karjun vastu, et hea nali küll.. tüüp uuesti, et tegelt ka.. siis ujus täie kimaga kaldale.. 3310 oli pildi kaotanud:D aga aku surises... järgmine abinõu oli minu fööni kasutamine selle kuivatuseks.. aga sellest moblast enam elulooma ei saanud  |
hunt kes hüüdis poiss
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mammu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
26.08.2004 14:28:57
|
|
|
irww, ei saa aru, liiga dumbass nii high intelligent lausete jaoks
_________________
all you need is mammu!  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
26.08.2004 15:29:21
|
|
|
| Kasutaja project pidas silmas ehk 1t tuntud eesti vanasona.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
26.08.2004 15:31:33
|
|
|
| project kirjutas: |
| mammu kirjutas: |
ühel sõbral juhtus nii, et läksime ujuma, kutt järsku karjub, õu, mul jäi mobla pükste taskusse (tal olid taskutega ujumispüksid, väga kummaline igatahes) siis mine ja teine tuttav, et tglt ka või?? ise olime surmtõsised, et kurb lugu juhtus.. siis tüüp vastas, ma tegin nalja.. järgmisel päeval olime jälle ujumas.. tüüp karjub, oi, krt, mul mobla taskus.. mina karjun vastu, et hea nali küll.. tüüp uuesti, et tegelt ka.. siis ujus täie kimaga kaldale.. 3310 oli pildi kaotanud:D aga aku surises... järgmine abinõu oli minu fööni kasutamine selle kuivatuseks.. aga sellest moblast enam elulooma ei saanud  |
hunt kes hüüdis poiss  |
karjapoiss kes karjus külarahvast appi sest hunt oli karjas?
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mammu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
26.08.2004 15:58:17
|
|
|
ok, i got it
_________________
all you need is mammu!  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.08.2004 23:22:52
|
|
|
| tsitaat: |
karjapoiss kes karjus külarahvast appi sest hunt oli karjas?
|
midagi sinna kanti
ma kuulnud sellist versiooni et hunt tegi teistele huntidele tünga et jahipoiss tuleb.. a see selleks
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
31.08.2004 08:20:50
|
|
|
Eile istusime rahulikult sõbra pool, ta oli just ostnud endal 6100 ja pannud sellele kaelapaela taha. Äkitselt tahtis tarzanit mängida ja hakkas seda keerutama üle pea. Aga kahjuks ei pidanud kaelapaela kinnitus koht vastu ja see läks sealt katki.... Telefon lendas tema selja taga olnud paari kappi aknast sisse. Telefon oli juppeks emaplaat, korpus, displei, jne. Siis ta üritas tehnikut mängida ja pani telefoni kokku ainult et tal ei õnnestunud see eriti
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
31.08.2004 11:24:03
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
Eile istusime rahulikult sõbra pool, ta oli just ostnud endal 6100 ja pannud sellele kaelapaela taha. Äkitselt tahtis tarzanit mängida ja hakkas seda keerutama üle pea. Aga kahjuks ei pidanud kaelapaela kinnitus koht vastu ja see läks sealt katki.... Telefon lendas tema selja taga olnud paari kappi aknast sisse. Telefon oli juppeks emaplaat, korpus, displei, jne. Siis ta üritas tehnikut mängida ja pani telefoni kokku ainult et tal ei õnnestunud see eriti  |
juhtub ikka
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaak-alo
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2004
|
01.09.2004 18:43:15
|
|
|
mina läksin vennaga tülli ja siis nii närvi, et viskasin 3310 täie jõuga vastu kaminat. Sai jupid kõik kokku pandud ja pole kriimugi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?‡oTT
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
01.09.2004 19:35:58
|
|
|
Kas võib postitada ka meelega tehtud "õnnetusi" ?
Kui võib siis postitaks 11 pilti..
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
01.09.2004 21:07:13
|
|
|
Ikka vast võib
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
01.09.2004 21:18:20
|
|
|
| ˇoTT kirjutas: |
Kas võib postitada ka meelega tehtud "õnnetusi" ?
Kui võib siis postitaks 11 pilti.. |
väga hea meelega vaataks
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mammu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
03.09.2004 21:01:40
|
|
|
| kjogeva kirjutas: |
Ikka vast võib  |
mis sa seletad, ei või
_________________
all you need is mammu!  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
04.09.2004 22:38:55
|
|
|
Kuule Palamuse plika( ), avatarist said lahti , kas nüüd tahad mingit aeg maha saada
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arxxxbad
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
05.09.2004 21:24:25
|
|
|
Ma käisin suvel ehituses tööl, kus oli mingid lambid ehitajad olid peldiku umbe ajand ja peldik ujus (arvata on millest), aga häda oli nii hirmus, et pidi asja ää tegema (läheduses pold yhtki muud peldikut) ja nii kui püksiluku lahti tegin kukkus mobla põrandale, pärast veel mingi 20 korda pesin seda:) mis ei old sugugi lahe
_________________ Rätsepa juures: "Tule sisse, proovi selga - tule selga, proovi sisse!" |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
05.09.2004 22:07:29
|
|
|
| gordon99 kirjutas: |
| njaa need on need vanad võimsad nokiad. |
Praegugi kasutan veel 5110-t! Multifunktsionaalne värk, kui vaja võib naela seina sisse lüüa, kõlbab ka enesekaitsevahendiks, pimedas saab selle klaviatuurivalgustusega lukuauku otsida. Akuga sai pulli -- niikui kellelegi helistasin, või kui keegi mulle helistas viskas pildi tasku, mõnikord täpselt siis kui seda navi-klahvi vajutasin, ja nii 3-4 korda järjest. Toppisin siis aku vahele mingi visiitkaardi, hakkas normaalselt tööle
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
09.09.2004 20:39:26
|
|
|
| Paar aastat tagasi läksin lühikeste pükstega ujuma, kui pikk suplus tehtud avastasin et 3310 oli tasku jäänud....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The One
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2004
|
10.09.2004 21:52:54
|
|
|
| Mul kukkus Motorola V150 tellingute 7-ndalt korruselt põrgetega alla, õnneks murule. Ainult akukatte ja aku lõi välja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
11.09.2004 13:18:02
|
|
|
| Minu esimene täitsa oma telefon, mis oli mõned kuud vana kukkus lumme taskust ja nii, et ma sellest arugi ei saanud. Helistasin siis teise moblaga oma numbrile ja no krt ikka ei leia üles. Pärast pikki otsinguid leidsin raipe parkla lumelopast, kuigi üks jeep oli imelähedalt mööda sõitnud. Telefon töötas.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.09.2004 14:01:00
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Minu esimene täitsa oma telefon, mis oli mõned kuud vana kukkus lumme taskust ja nii, et ma sellest arugi ei saanud. Helistasin siis teise moblaga oma numbrile ja no krt ikka ei leia üles. Pärast pikki otsinguid leidsin raipe parkla lumelopast, kuigi üks jeep oli imelähedalt mööda sõitnud. Telefon töötas. |
mis telefon
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
11.09.2004 14:02:49
|
|
|
Kunagi sel ajal, kui Q-GSM turule tuli, sõitis sõber jalgrattaga Õismäel. Temast mööda sõitis üks must mersu, mille aken parajasti alla keriti ja siis lendas sealt aknast vurrrrrdi välja Motorola d160. See oli see esimene mobla, mida Q-GSM müüma hakkas, jube suur ja raske klots - aku asemele sai veel 4 AA patareid panna . Aga telefonil viga midagi polnud, paar kriimu olid ainult peal
Sõber korjas selle siis üles, passis veel pool tundi nurga taga ja ootas, äkki sõdab mersumees tagasi ja hakkab oma telefoni otsima. Kedagi aga ei tulnud ja nii oligi mu sõber sunnitud Q-GSM-ga liituma, sest sellesse telefoni teiste operaatorite kaarte sisse panna ei saanud
Aga jah, see oligi mu tutvuskonnas suurim mobladega seotud õnnetus, sest seda tüüpi sai peale Q-GSM-ga liitumist ikka väga harva kätte
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.10.2004 20:47:09
|
|
|
Ükskord sõtsin rattaga suht suure kiirusega. Olin kusagile hiljaks jäämas ning vaatasin oma 3510i pealt kella. Järsku ilmus kuskilt tee peale üks tüüp ning ma pidurdasin. Kuna mobla oli paremas siis tõmbasin vasakuga esiratta blokki. Tuli päris kena lend ning kukkusin käed ees asfaldile nii et pehmendasin maandumist paremas käes olnud moblaga . Ühe serva pealt tõmbas korpuselt ~1mm sügavused vaod sisse. Õnneks jäi kõik muu terveks ning sama mobla töötab ilusti praegugi, ainult tagumine korpus logiseb nati.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
20.10.2004 18:48:51
|
|
|
3310 ekraan hävines sedasi, et koti sang rebenes. Kott kukkus õla pealt maha suure mürtsuga. Naljakas on see, et nii kotis olnud veinipudel kui ka telefoni korpus jäid täiesti terveks. Mitte ühtegi kriimu ei olnud.
Ainult ekraan oli puru.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pägalik
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003
|
20.10.2004 19:34:33
|
|
|
| Arxxxbad kirjutas: |
| ...nii kui püksiluku lahti tegin kukkus mobla põrandale... |
Kus sina küll mobiili hoiad
_________________ selle koha peal peaks olema allkiri |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
24.10.2004 13:31:47
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
| ... Motorola d160... |
see oli mu esimene telefon, alles nüüd sain teada ta nime
jäi nn läbutelefoniks, millest kunagi kahju polnud ja seetõttu viskasin temaga lutsu. kahju oli ainult sissejäänud kaardist.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
24.10.2004 15:29:51
|
|
|
kuhu sa ta viskasid et sellele enam järele polnud võimalik minna et kaart ära võtta?
| tsitaat: |
kahju oli ainult sissejäänud kaardist.
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
24.10.2004 18:26:02
|
|
|
| XL kirjutas: |
kuhu sa ta viskasid et sellele enam järele polnud võimalik minna et kaart ära võtta?
| tsitaat: |
kahju oli ainult sissejäänud kaardist.
|
|
No kui lutsu viskas siis vast vette?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
24.10.2004 19:39:00
|
|
|
| ei oska ujuda?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.10.2004 10:00:41
|
|
|
| XL kirjutas: |
| ei oska ujuda? |
läheb ta sul seda 5 meetri sügavuselt sukeldudes otsima?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.10.2004 10:03:43
|
|
|
Kui oleks läinud, kas siis mudases põhjas oleks seda ülesleidnud.
Nüüd saavad kalad suhelda.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
25.10.2004 10:09:25
|
|
|
tulin majast välja maja ees olevasee mingi 2cm sügavune auk kus oli vesi sees panin telfi tasku aga mööda panin ja see kukus just sinna a2628s
käis gar.mingi 400eeksu sama päeva kaotasin ära aga tagasi sain nimelt jäi telefon bussi toolile
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.10.2004 10:39:43
|
|
|
| Väga sündmuste rikkas päev oli sel juhul.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
25.10.2004 14:18:39
|
|
|
milleks kaladele mobiil telefon
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.10.2004 15:20:07
|
|
|
| XL kirjutas: |
milleks kaladele mobiil telefon  |
aga kui see midagi ei maksa siis miks ka mitte? 8)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.10.2004 23:09:19
|
|
|
| ph4nt0m kirjutas: |
sõber hammustas 3510i-l 0-nupu küljest ära. natuke näljane oli vist. nüüd peab tikuga 0-i toksima  |
100 jaagu eest uut nupustikku ei raatsi osta
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.10.2004 23:23:25
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
tulin majast välja maja ees olevasee mingi 2cm sügavune auk kus oli vesi sees panin telfi tasku aga mööda panin ja see kukus just sinna a2628s
käis gar.mingi 400eeksu sama päeva kaotasin ära aga tagasi sain nimelt jäi telefon bussi toolile |
Kuidas sa ta bussi toolilt tagasi said?
Vedas sul!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
26.10.2004 12:02:52
|
|
|
Mul tuli ka üks meelde. Kunagi olin sõbraga õues. Keegi kõllas mulle ja midagi rääkis mida ma ei mäleta. Igatahes närvi läksin. Siis tahtsin telefoni hooga taskusse visata (loll mõte) aga lendas taskust mööda lumme. Paks lumehang, tra ei tahaks veel telefonist ilma ka jääda. Käsi lumme ja fööni otsima. Õnneks leidsin üles, ei old sital midagi viga, pilt puha ees ja, väheke lumine oli, aga muud midagi. Praegu veel sugulane kasutab seda.
Telefon oli 3310.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.10.2004 12:05:53
|
|
|
Andsin 6100 üheks õhtuks emale ja juba väikke auk korpuses. Sain nüüd ühe elukogemuse juurde, naised ja tehnika ei sobi üldse kokku!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GFX4
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2004
|
26.10.2004 17:37:58
|
|
|
Irw ma sõin nagu just saiakesi eks. sis see telefoni antenn murdus ära ja see läks kah makku
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gordon99
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
26.10.2004 17:51:21
|
|
|
| GFX4 kirjutas: |
Irw ma sõin nagu just saiakesi eks. sis see telefoni antenn murdus ära ja see läks kah makku  |
Tuli välja ka
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GFX4
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2004
|
26.10.2004 19:05:03
|
|
|
ei veel pole tulnud välja! a nii kui välja tuleb nii puhastan ära jälle ja panen tasgasi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
27.10.2004 18:17:23
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
tulin majast välja maja ees olevasee mingi 2cm sügavune auk kus oli vesi sees panin telfi tasku aga mööda panin ja see kukus just sinna a2628s
käis gar.mingi 400eeksu sama päeva kaotasin ära aga tagasi sain nimelt jäi telefon bussi toolile |
Kuidas sa ta bussi toolilt tagasi said?
Vedas sul! |
kui sul on olnud au näga ericson a2628s siis sa saad aru miks ta selle tagasi sai. pmst suuremat ja mõttetumat telefoni annab otsida...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.10.2004 18:21:08
|
|
|
bussi amordid ei pidand mobla raskusele vastu
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
27.10.2004 20:05:39
|
|
|
| GFX4 kirjutas: |
ei veel pole tulnud välja! a nii kui välja tuleb nii puhastan ära jälle ja panen tasgasi  |
Mis nüüd järgmise kaki teed kaussi? Ja hakkad antenni otsima?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.10.2004 21:23:27
|
|
|
| gordon99 kirjutas: |
| GFX4 kirjutas: |
Irw ma sõin nagu just saiakesi eks. sis see telefoni antenn murdus ära ja see läks kah makku  |
Tuli välja ka  |
ootab kuni potil istudes antenn kõlakaga vasta potti kukub, siis antenn väljas kah
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
27.10.2004 23:10:11
|
|
|
kunangi kukkus mul ka mobiil silla pealt vette oli mingi vee-kindel kolakas ja sinna ta jäigi
uskuge või mitte aga 30 minuti möödudes proovisin sõbra telefoniga enda oma peale helistada ja kutsus
huvitav miks keegi vastu ei võtnud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
28.10.2004 14:39:20
|
|
|
aga kui oleks 45 min pärast helistand oleks mingi kalamees vms juba vastu võtnud . 5210 käis meres ujumas korra (mingi paar sekundit) ja pold äda midagi. korpust märgumise eest kaisev riie vms oli veits niiske aga telefon töötas küll. hiljem olen korduvalt kasutanud telefoni taskulambina (snake 2 ja korpus maha) ja isegi vihmase ilmaga pole midagi juhtund
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.10.2004 15:11:10
|
|
|
| õnneks piirdunud aint mahakukutamistega. võibolla kõige ullem siis kord nokia 3210ga , kui se jooksmise pealt maha kukkus, ma keerasin ymber ja hakkasin kiiresti yles tõstma kuid selleasemel sai telefon hoopiski botasega täistabamuse ja lendas edasi pikki seina pilbasteks. pärast töötas kuid loksus igatepidi :\
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
01.11.2004 02:08:42
|
|
|
tulin kalevi ujulast ujumistrennist mõned aastad tagasi. vana nokia 3110 oli siis veel moes. nii. sõbraga astusime uksest välja, sammusime kaubamaja juurde, kui tulid kaks venelast juurde ning ähvardasid, et kui me oma väärtuslikke asju ei anna, siis peksavad vaeseomaks. mul olid esimest päeva jalas mingid uued kotikad, millel olid kusagil sääre peal peidus kaks taskut. kui mu sõber juba hakkas oma moblat ja rahakotti andma, hakkasin mina saapa paelu siduma. tegelikult panin ma hoopis mobiili alumisse "sääretaskusse" ... kui ma aga ütlesin, et mul ei ole väärtuslikke asju ja et ma elan siinsamas, hakkasid venelased mu taskuid katsuma. selguski et no money , no phone...siis oli küll kiiret...jooksu peal pillasid nad kas kogemata või meelega mu sõbra mobla ning tema rahakottigi maha ... läksime küll politsei jaoskonda selgitust kirjutama, aga politsei eii võtnud midagi ettegi...niisiis pääsesime me ainult ehmatusega ja sõber pidi uue korpuse ostma, sest see kukkus katki
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
01.11.2004 20:33:19
|
|
|
3310 lendas viina sisse.
ära küsi
võtsin poolniiske lapi, kruvisin telefoni lahti ning u. nädalaga oli jälle nii nagu enne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|