Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kas cd rom õhku lendab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2002 10:06:00 Kas cd rom õhku lendab? vasta tsitaadiga

Asi selline laenasin oma heale sõbrale, win2000 originaal plaadi(litsents ja puha) lubas homme kohe tagasi tuua, olevat tal mingi probleem olnud ja masin nõudnud formaati, nüüd ta tahtma korralikku windowsi peale, et originaal plaadilt ja puha. Nu andsin talle plaadi, täna hommikul helistab et plaat on kildudeks, kuna cdrom lendas õhku, ma algul mölisesin vastu et sa PeeDee lõhkusid ära ja nüüd mõtled stoorit välja. Vennal tundus üsna tõsine jutt et oli pauk käind ja kaan eest minema lendand ja plaat põrandasse kildudeks. NU ma pole küll sellise asjaga varem kokku puutund, et cdrom õhku lendab. Mis te arvate, on kellelgi veel nii juhtund. (cd-rom oli lite-on= pask küll aga olgem siiski normaalsed- õhku lendab, nii et plaat kildudeks) Muul arvutil polnud MIDAGI viga, aga ikkagi kuda nii lambist. Kas tegemist on petturiga. Tra see on ju litsensiga plaat, lubas mulle kilde ka veel näidata. Nu ja kinni plekib ka 100%, ega firma ei korva seda kahju ju?(maaletooja, edasimüüja)

[ Seda sõnumit muutis: M|a|D on 05.06.2002 10:08 ]
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2002 10:16:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

05.06.2002 10:06 M|a|D kirjutas:
Asi selline laenasin oma heale sõbrale, win2000 originaal plaadi(litsents ja puha) lubas homme kohe tagasi tuua, olevat tal mingi probleem olnud ja masin nõudnud formaati, nüüd ta tahtma korralikku windowsi peale, et originaal plaadilt ja puha. Nu andsin talle plaadi, täna hommikul helistab et plaat on kildudeks, kuna cdrom lendas õhku, ma algul mölisesin vastu et sa PeeDee lõhkusid ära ja nüüd mõtled stoorit välja. Vennal tundus üsna tõsine jutt et oli pauk käind ja kaan eest minema lendand ja plaat põrandasse kildudeks. NU ma pole küll sellise asjaga varem kokku puutund, et cdrom õhku lendab. Mis te arvate, on kellelgi veel nii juhtund. (cd-rom oli lite-on= pask küll aga olgem siiski normaalsed- õhku lendab, nii et plaat kildudeks) Muul arvutil polnud MIDAGI viga, aga ikkagi kuda nii lambist. Kas tegemist on petturiga. Tra see on ju litsensiga plaat, lubas mulle kilde ka veel näidata. Nu ja kinni plekib ka 100%, ega firma ei korva seda kahju ju?(maaletooja, edasimüüja)

Said piraaditsemise eest oma palga.
Vaata vanu asju, paar isikut on sellist tükkideks minekut kirjeldanud, kui õige see on - ei tea.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2002 10:19:00 vasta tsitaadiga

wtf piraaditsemine, ega mul on litsents olemas
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 05.06.2002 10:20:00 vasta tsitaadiga

Lite-Onid "lendavad" kildudeks küll ja täiesti korralikult. Ise olen näinud vaatepilti kus 3 Litet "läksid nädalaga".

Põhjuseks lihtne konstruktsiooniviga - magnet, mis plaati kinni tõmbab, on liialt tugev ja plastkinnitid ei pea magneti löökidele vastu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2002 10:23:00 vasta tsitaadiga

Mine nende juppidega müüja/maaletooja juurde ja räägi, et Sinul lendas asi kildudeks. Litsentsi eest Sa oled ju maksnud. Peaksid saama asendusmeedia. Halval juhul maksad paarsada krooni.

PS! Võib juba hilja olla kui maaletooja esindaja on seda foorumit lugenud icon_biggrin.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2002 10:25:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

05.06.2002 10:19 M|a|D kirjutas:
wtf piraaditsemine, ega mul on litsents olemas

Sul pole õigust seda teistele anda!!! Teistele pirakoopia tegemiseks andmine on ka piraatlus! Nii pirakoopia tegija kui selle võimaldaja on mõlemad süüdlased. Võiksid endale taolised asjad siiski selgeks teha.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2002 10:31:00 vasta tsitaadiga

Suva tegelt(@ XYZ). Eks tule ja näita näpuga

[ Seda sõnumit muutis: M|a|D on 05.06.2002 10:32 ]
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2002 10:32:00 vasta tsitaadiga

kusjuures ta ei tenud koopiat, vaid installeeris
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2002 10:37:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

05.06.2002 10:32 M|a|D kirjutas:
kusjuures ta ei tenud koopiat, vaid installeeris

Ära mängi lolli, see on ju täiesti samaväärne.
(muuseas, mind pole sul ega sõbral põhjust karta, bsa ma pole, ainult pean õigeks, et sul asjadest õige arusaam oleks, et teaksid mida te tegelikult teete).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2002 10:40:00 vasta tsitaadiga

Nu vaata, probleem selles et kes kurat oleks võind arvata seda, et õhku lendab ja plaadi puruks lööb, pühajumal pool eestit kasutab pira(mis pool 98% koduiarvutitest), mul on vähemalt plaat ära ostetud. Toru täis pira gta3 eestis olemas juba enne seda kui lettidele jõuab. See mis toimub on ikka võimas, aga see väike kirbusitt:) Ma arvan et sellel teemal pole mõtet arutleda kes pirab, kes mitte. Küsimuseks oli kas vend ei vufelda, et äkki lõhkus plaadi ära. Sain teada juba (thanks to palle) et lite-onil konstruktsiooniviga. Arvan et sõber korjab tükid üles nüüd ja läheb maaletooja või mai tea kelle jutule. Või ostab uue lihtsalt. Ma küll kuhugi mingi teise pasa pärast jamama ei lähe ja seletama.

[ Seda sõnumit muutis: M|a|D on 05.06.2002 10:44 ]
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virol
külaline






sõnum 05.06.2002 10:46:00 vasta tsitaadiga

Minul kestab LIETON juba 3aastat.Loodan,et see "õhku" ei lenda.
tagasi üles
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.06.2002 10:50:00 vasta tsitaadiga

XYZ on asjaga kindlasti rohkem kursis kuid mulle on asjast jäänud selline arusaam, et enda jaoks tohib litsentsiga tarkvarast backup CD teha (et vältida originaali purunemisest tulenevaid kahjusid). Mis muidugi ei tähenda, et originaali või backupi kellelegi "laenata" tohiks.

Aga see on nüüd muidugi tagantjärele tarkus...

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.06.2002 10:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

05.06.2002 10:50 Jumbu kirjutas:
XYZ on asjaga kindlasti rohkem kursis kuid mulle on asjast jäänud selline arusaam, et enda jaoks tohib litsentsiga tarkvarast backup CD teha (et vältida originaali purunemisest tulenevaid kahjusid). Mis muidugi ei tähenda, et originaali või backupi kellelegi "laenata" tohiks.

Selle kohta kommentaariks niipalju, et enamusel juhtudest on tõesti ainult oma tarbeks tehtav koopia täiesti lubatud, kuid iga konkreetse juhtumi puhul tuleb muidugi litsentsilepingut lugeda - on ka erandeid.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 05.06.2002 11:23:00 vasta tsitaadiga

Selle CDROM seadme saab garantiisse viia, purunenud plaadi v6ib ka korralikematest kohtadest tagasi saada, kui neil se on olemas, ehkki nad pole kohustatud seda tegema. Yldiselt annab originaalmeediat asendada icon_wink.gif
T6enäoliselt on CDROM seade LiteOn 52x aga on ka muid mis selliseid trikke v6ivad teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.06.2002 19:07:00 vasta tsitaadiga

link :: voila

M|A|D - loe seda teemat

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2002 12:21:00 vasta tsitaadiga

Tänud libekalale, lahendus on leitud juba sellele asjale
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2002 16:15:00 vasta tsitaadiga

XYZ ja mis sinul sellest kui teised piraaditsevad ? Hea,et sa selle topicu peale veel nutma ei hakanud vms...

Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.06.2002 16:22:00 vasta tsitaadiga

Nutmisest asi kaugel, muigasin, et piraatlus sai kogemata kombel oma palga icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2002 23:36:00 vasta tsitaadiga

sydamereahustuseks võin öelda et uus windowsi plaat ootas mind täna hommikul cargos icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2002 23:45:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.06.2002 23:36 M|a|D kirjutas:
sydamereahustuseks võin öelda et uus windowsi plaat ootas mind täna hommikul cargos icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


Mis moel sa selle siis saavutasid ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2002 08:34:00 vasta tsitaadiga

Helistasid Billile ja kurtsid oma muret? icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2002 12:08:00 vasta tsitaadiga

mull on juba oma 3plaati selle Liteon 52kordsega purux lennanud! Õnnex on need plaadid endaomad olnd väga kehv ju kui peab tuttavale seletama hakkama et plaati pole enam!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2002 18:47:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.06.2002 12:08 reimers66 kirjutas:
mull on juba oma 3plaati selle Liteon 52kordsega purux lennanud!

ma tunnen et see on vajalik

mul kirjutatakse yhe L'iga mitte 2 L'iga nagu mull
ja see ei ole kogemata, sest neid mulle leidub sinu postidest rohkem


______________________
v2ike m2rkus lihtsalt
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2002 13:09:00 vasta tsitaadiga

Tyyp oli tükkidega kohal käinud ja temast saadi aru, vist isegi tal ligidalt sugulane töötas seal, igatahes sain w2k plaadi tagasi, ma rahul
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DuSun
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 25.06.2002 16:23:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

07.06.2002 08:34 Mawrec kirjutas:
Helistasid Billile ja kurtsid oma muret? icon_biggrin.gif



mine tea ehk Bill helistas hoopis talle ja kurtis et pole plaate kuhugi panna....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2002 13:16:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

25.06.2002 16:23 DuSun kirjutas:
tsitaat:

07.06.2002 08:34 Mawrec kirjutas:
Helistasid Billile ja kurtsid oma muret? icon_biggrin.gif



mine tea ehk Bill helistas hoopis talle ja kurtis et pole plaate kuhugi panna....



Jep icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2002 02:48:00 vasta tsitaadiga

njaaa

Lite-on id lendavad päris kergeti õhku küll.. endal juhtus ka ühe korra:
Oli täis versioon mängust NHL 2001.. pira muidugi.. lätist ostetud.. keset mängimist.. plaat oli sees muidugi.. käis järsku mingi õudne litakas.. ma muidugi kohe laxust arvuti kinni powerist ning vaatasin siis, et cdromi kaas on kuskil 5mm väljas... hakkasin siis lahti kangutama.. sain hakkama.. plaati võis pärast nagu mingit mosaiiki kokku panna.. päris mitmeks tykiks ikka lendas (yle 10).. a cdrom sai viidud garantiisse.. ütlesin et lendas õhku ja kõik.. antigi uus icon_smile.gif
enam ei osta ma elu sees endale liteoni, kuigi need mõnisada krooni teistest odavamad..
siis sõbral lendas veel mingi sony 52x rom õhku, originaal plaadiga.. ise kasutan ka seda samust romi praegu, vähemalt vaikne ja hea.. parim, kui nüüd seda õhkulendamist mitte arvestada, sees liteon ju ikka undab ka jubedalt ning ei taha kõige paremini pirasid, erinevalt sonyst lugeda..


Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2002 10:46:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

enam ei osta ma elu sees endale liteoni, kuigi need mõnisada krooni teistest odavamad..


Kirjutajatega seda muret pole, DVD-R pidid ka normaalsed olema. CD-R ongi sitt Liteon'il.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 07.08.2002 10:22:00 vasta tsitaadiga

No krdi idikad. Kui kõigepealt vaidlete pira teemadel siis UURIGE KÕIGEPEALT lizentsi ennast. Sa võid ju piixing 100 arvutile ühe 2000 plaadipealt op systeemi panna aga üks arvuti võib korraga tööd teha. Comprende???
tagasi üles
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2002 23:52:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

07.08.2002 10:22 Anonymous kirjutas:
No krdi idikad. Kui kõigepealt vaidlete pira teemadel siis UURIGE KÕIGEPEALT lizentsi ennast. Sa võid ju <b>piix</b>ing 100 arvutile ühe 2000 plaadipealt op systeemi panna aga üks arvuti võib korraga tööd teha. Comprende???


icon_razz.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slack
HV veteran
slack

liitunud: 04.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2002 04:21:00 vasta tsitaadiga

kulge mul sõi lite-on teise mehe originaal diablo2 plaadi ära...plaat luges sees ilgema kahunana ning siis hakkas asi vilistama ning oligi lax käes!
Miski ime, et plaat sees terveks oli jäänd. Lugejast enam asja polnd(kiskusin lahti nign sain plaadi veel kätte(õnneks töötas).
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slack
HV veteran
slack

liitunud: 04.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2002 04:22:00 vasta tsitaadiga

kõik lite-on sucks!

[ Seda sõnumit muutis: slack on 12.08.2002 04:22 ]
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slack
HV veteran
slack

liitunud: 04.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2002 04:23:00 vasta tsitaadiga

jumela pind on veel vaadata, kuda k-arvuti vennad seda virtsa veel kiidavad.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2002 22:04:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

12.08.2002 04:22 slack kirjutas:
kõik lite-on sucks!

[ Seda sõnumit muutis: slack on 12.08.2002 04:22 ]


Räägid omadest kogemustest või lahmid niisama ? Liteoni lugejad võivad saastad olla kuid kirjutajad on ikka väga tip-top riistad. Muide kui ma ei eksi siis on liteon maailma suurim kirjutajate tootja.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 14.08.2002 16:44:00 vasta tsitaadiga

tõesti kirjutajatega pole kuulnud et oleks sellised probleeme, mul endal ka liteoni lugeja, aga ju ma õnneliku loosiga saanud siiani, kuna ühegi plaadiga pole probleeme olnud ja noh eks tasu ka vaadata kas plaadil ennem pole olnud mõnda mõra sees, eks see põhjustagi seda plaadi purunemist suuremal kiirusel, arvatavasti on savi juba siis mis firmaga tegu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marti341
külaline






sõnum 14.08.2002 18:22:00 vasta tsitaadiga

Lite-on`i cd romis plaat kildudeks,
vääga tavaline asi
tagasi üles
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2002 22:44:00 vasta tsitaadiga

Tõesti LITE-ON lendab õhku niiet jube (mul oli 52x Lite-on cd-rom). Olen varemgi kuskil sellest kirjutanud. Mul oli veel korpus maas kah ja arvuti laua peal :/ CD tükid lendasid mööda tuba lirinaga laiali ja osad tungisid cd-romi tagumise paneeli vahelt välja(justkui lõikasid) . Vedas et vennaga midagi ei juhtunud, osad tükid lendasid ta silmade eest mööda.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 26.08.2002 02:09:00 vasta tsitaadiga

Kas ikka kirjutajad on nii kehvad, muidu poleks liteon ikka võitnud nii palju hauhindu. üks moodus on veel plaadist lahti saada keerad samal ajal torni kui loeb, pean silmas kallutamist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.09.2002 23:22:00 vasta tsitaadiga

Mul tuttaval sulas 48x BTC rom üles.Kõik see osa ,kus laser asetseb.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2002 01:42:00 vasta tsitaadiga

Mul juhtus siis selline lugu, et kolleeg tahtis mingit lugu enda originaal audioplaadilt minu arvutisse rippida.
Sai siis lugu arvutisse ja vajutasin siis OPEN nuppu (Aopen kirjutaja 20/10/40), OK! sahtel tuli ilusasti välja, aga plaat ei võtnud tuure maha ja jäi kirjutajasse kinni. KRT.. plaadil tükk väljas. Õnneks garantii kehtib ja eks oma sammud sinnapoole lähiajal sean.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suss
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2002




sõnum 06.12.2002 17:38:40 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Selle kohta kommentaariks niipalju, et enamusel juhtudest on tõesti ainult oma tarbeks tehtav koopia täiesti lubatud, kuid iga konkreetse juhtumi puhul tuleb muidugi litsentsilepingut lugeda - on ka erandeid.


EV seadused oma tarbeks kopeerimist lubavad, mingi litsents ei tohiks tegelikult ´morjendada väga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 06.12.2002 18:00:25 vasta tsitaadiga

Imelisi asju juhtub nende 52x lugejatega, 40x
palju vähem probleeme
TzigaLind pole veel näinud , et mõni 52x lugeja normaalselt
töötaks, plate nati kõver ja masin hakkab urisema nagu
kiimas reaktiivlennuk

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2002 18:23:12 vasta tsitaadiga

mul on ka Liteon 52'ne mul ple plaate õhku lennand aga nii on olnud et mingi plaadi panen sisse siis hakkab räigelt mõtlema ja siis võtan hiljem välja plaadi keskelt hakkab kaks mõra välja pole roomama icon_eek.gif
nii on olnud kol korda ja nii kui plaadi panen hakkab sealt mõraast edasi kaevama,praegu aint 3 plaadiga nii olnud ja need ka õnneks enda omad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 06.12.2002 18:38:36 vasta tsitaadiga

Ühel tuttaval lendas Nec'i lugejal kaan eest ja plaadil loomulikult tükid taga. Seega pole see viga midagi aint ühe tootja pärusmaa.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2002 18:45:05 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
tsitaat:

08.06.2002 12:08 reimers66 kirjutas:
mull on juba oma 3plaati selle Liteon 52kordsega purux lennanud!

ma tunnen et see on vajalik

mul kirjutatakse yhe L'iga mitte 2 L'iga nagu mull
ja see ei ole kogemata, sest neid mulle leidub sinu postidest rohkem
___________________
v2ike m2rkus lihtsalt

lol, vahest käis jutt aga mingisugusest mullist ?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2002 18:45:18 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Ühel tuttaval lendas Nec'i lugejal kaan eest ja plaadil loomulikult tükid taga. Seega pole see viga midagi aint ühe tootja pärusmaa.


Jah
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2002 19:15:07 vasta tsitaadiga

Kust nüüd leidsid vana teema ülesse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 06.12.2002 19:23:56 vasta tsitaadiga

naljakas lugu küll:
originaalplaadid lendavad uutes cdromides õhku ,kuid näiteks mul töötavad kõik pirad oma 32Xcdromiga imehästi. kui ma hästi mõtlen siis on selline tunne et litsenseeritud softi see masin näinud ei olegi.

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2002 19:31:59 vasta tsitaadiga

Kirjutajad lite on-il tõesti korralikud, enda 16x kirjutaja funkab siiani vanust juba tublisti üle aasta plaate p-sse keerand pole, ning loeb ka väga hästi, ainult, et peale plaadi sisestamist tekib 5 sekundiline mõttepaus ja siis hakkab alles vaatama mis plaadiga tegu on.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 06.12.2002 19:37:45 vasta tsitaadiga

Omal ka Liteoni 32* kirjutaja ja viimasel ajal olen leidnud SK 700mb toorikutest imelikke pragusi, vist tahavad ka vägisi laiali lennata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kas cd rom õhku lendab? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.