|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
05.06.2002 10:06:00
Kas cd rom õhku lendab? |
|
|
Asi selline laenasin oma heale sõbrale, win2000 originaal plaadi(litsents ja puha) lubas homme kohe tagasi tuua, olevat tal mingi probleem olnud ja masin nõudnud formaati, nüüd ta tahtma korralikku windowsi peale, et originaal plaadilt ja puha. Nu andsin talle plaadi, täna hommikul helistab et plaat on kildudeks, kuna cdrom lendas õhku, ma algul mölisesin vastu et sa PeeDee lõhkusid ära ja nüüd mõtled stoorit välja. Vennal tundus üsna tõsine jutt et oli pauk käind ja kaan eest minema lendand ja plaat põrandasse kildudeks. NU ma pole küll sellise asjaga varem kokku puutund, et cdrom õhku lendab. Mis te arvate, on kellelgi veel nii juhtund. (cd-rom oli lite-on= pask küll aga olgem siiski normaalsed- õhku lendab, nii et plaat kildudeks) Muul arvutil polnud MIDAGI viga, aga ikkagi kuda nii lambist. Kas tegemist on petturiga. Tra see on ju litsensiga plaat, lubas mulle kilde ka veel näidata. Nu ja kinni plekib ka 100%, ega firma ei korva seda kahju ju?(maaletooja, edasimüüja)
[ Seda sõnumit muutis: M|a|D on 05.06.2002 10:08 ]
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.06.2002 10:16:00
|
|
|
| tsitaat: |
05.06.2002 10:06 M|a|D kirjutas:
Asi selline laenasin oma heale sõbrale, win2000 originaal plaadi(litsents ja puha) lubas homme kohe tagasi tuua, olevat tal mingi probleem olnud ja masin nõudnud formaati, nüüd ta tahtma korralikku windowsi peale, et originaal plaadilt ja puha. Nu andsin talle plaadi, täna hommikul helistab et plaat on kildudeks, kuna cdrom lendas õhku, ma algul mölisesin vastu et sa PeeDee lõhkusid ära ja nüüd mõtled stoorit välja. Vennal tundus üsna tõsine jutt et oli pauk käind ja kaan eest minema lendand ja plaat põrandasse kildudeks. NU ma pole küll sellise asjaga varem kokku puutund, et cdrom õhku lendab. Mis te arvate, on kellelgi veel nii juhtund. (cd-rom oli lite-on= pask küll aga olgem siiski normaalsed- õhku lendab, nii et plaat kildudeks) Muul arvutil polnud MIDAGI viga, aga ikkagi kuda nii lambist. Kas tegemist on petturiga. Tra see on ju litsensiga plaat, lubas mulle kilde ka veel näidata. Nu ja kinni plekib ka 100%, ega firma ei korva seda kahju ju?(maaletooja, edasimüüja)
|
Said piraaditsemise eest oma palga.
Vaata vanu asju, paar isikut on sellist tükkideks minekut kirjeldanud, kui õige see on - ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
05.06.2002 10:19:00
|
|
|
| wtf piraaditsemine, ega mul on litsents olemas
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
05.06.2002 10:20:00
|
|
|
Lite-Onid "lendavad" kildudeks küll ja täiesti korralikult. Ise olen näinud vaatepilti kus 3 Litet "läksid nädalaga".
Põhjuseks lihtne konstruktsiooniviga - magnet, mis plaati kinni tõmbab, on liialt tugev ja plastkinnitid ei pea magneti löökidele vastu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
05.06.2002 10:23:00
|
|
|
Mine nende juppidega müüja/maaletooja juurde ja räägi, et Sinul lendas asi kildudeks. Litsentsi eest Sa oled ju maksnud. Peaksid saama asendusmeedia. Halval juhul maksad paarsada krooni.
PS! Võib juba hilja olla kui maaletooja esindaja on seda foorumit lugenud
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.06.2002 10:25:00
|
|
|
| tsitaat: |
05.06.2002 10:19 M|a|D kirjutas:
wtf piraaditsemine, ega mul on litsents olemas
|
Sul pole õigust seda teistele anda!!! Teistele pirakoopia tegemiseks andmine on ka piraatlus! Nii pirakoopia tegija kui selle võimaldaja on mõlemad süüdlased. Võiksid endale taolised asjad siiski selgeks teha.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
05.06.2002 10:31:00
|
|
|
Suva tegelt(@ XYZ). Eks tule ja näita näpuga
[ Seda sõnumit muutis: M|a|D on 05.06.2002 10:32 ]
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
05.06.2002 10:32:00
|
|
|
| kusjuures ta ei tenud koopiat, vaid installeeris
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.06.2002 10:37:00
|
|
|
| tsitaat: |
05.06.2002 10:32 M|a|D kirjutas:
kusjuures ta ei tenud koopiat, vaid installeeris
|
Ära mängi lolli, see on ju täiesti samaväärne.
(muuseas, mind pole sul ega sõbral põhjust karta, bsa ma pole, ainult pean õigeks, et sul asjadest õige arusaam oleks, et teaksid mida te tegelikult teete).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
05.06.2002 10:40:00
|
|
|
Nu vaata, probleem selles et kes kurat oleks võind arvata seda, et õhku lendab ja plaadi puruks lööb, pühajumal pool eestit kasutab pira(mis pool 98% koduiarvutitest), mul on vähemalt plaat ära ostetud. Toru täis pira gta3 eestis olemas juba enne seda kui lettidele jõuab. See mis toimub on ikka võimas, aga see väike kirbusitt:) Ma arvan et sellel teemal pole mõtet arutleda kes pirab, kes mitte. Küsimuseks oli kas vend ei vufelda, et äkki lõhkus plaadi ära. Sain teada juba (thanks to palle) et lite-onil konstruktsiooniviga. Arvan et sõber korjab tükid üles nüüd ja läheb maaletooja või mai tea kelle jutule. Või ostab uue lihtsalt. Ma küll kuhugi mingi teise pasa pärast jamama ei lähe ja seletama.
[ Seda sõnumit muutis: M|a|D on 05.06.2002 10:44 ]
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Virol
külaline
|
05.06.2002 10:46:00
|
|
|
| Minul kestab LIETON juba 3aastat.Loodan,et see "õhku" ei lenda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
05.06.2002 10:50:00
|
|
|
XYZ on asjaga kindlasti rohkem kursis kuid mulle on asjast jäänud selline arusaam, et enda jaoks tohib litsentsiga tarkvarast backup CD teha (et vältida originaali purunemisest tulenevaid kahjusid). Mis muidugi ei tähenda, et originaali või backupi kellelegi "laenata" tohiks.
Aga see on nüüd muidugi tagantjärele tarkus...
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.06.2002 10:54:00
|
|
|
| tsitaat: |
05.06.2002 10:50 Jumbu kirjutas:
XYZ on asjaga kindlasti rohkem kursis kuid mulle on asjast jäänud selline arusaam, et enda jaoks tohib litsentsiga tarkvarast backup CD teha (et vältida originaali purunemisest tulenevaid kahjusid). Mis muidugi ei tähenda, et originaali või backupi kellelegi "laenata" tohiks.
|
Selle kohta kommentaariks niipalju, et enamusel juhtudest on tõesti ainult oma tarbeks tehtav koopia täiesti lubatud, kuid iga konkreetse juhtumi puhul tuleb muidugi litsentsilepingut lugeda - on ka erandeid.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deep Fury
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2001
|
05.06.2002 11:23:00
|
|
|
Selle CDROM seadme saab garantiisse viia, purunenud plaadi v6ib ka korralikematest kohtadest tagasi saada, kui neil se on olemas, ehkki nad pole kohustatud seda tegema. Yldiselt annab originaalmeediat asendada
T6enäoliselt on CDROM seade LiteOn 52x aga on ka muid mis selliseid trikke v6ivad teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.06.2002 19:07:00
|
|
|
link :: voila
M|A|D - loe seda teemat
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
06.06.2002 12:21:00
|
|
|
| Tänud libekalale, lahendus on leitud juba sellele asjale
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
06.06.2002 16:15:00
|
|
|
XYZ ja mis sinul sellest kui teised piraaditsevad ? Hea,et sa selle topicu peale veel nutma ei hakanud vms...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.06.2002 16:22:00
|
|
|
Nutmisest asi kaugel, muigasin, et piraatlus sai kogemata kombel oma palga
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
06.06.2002 23:36:00
|
|
|
sydamereahustuseks võin öelda et uus windowsi plaat ootas mind täna hommikul cargos
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
06.06.2002 23:45:00
|
|
|
| tsitaat: |
06.06.2002 23:36 M|a|D kirjutas:
sydamereahustuseks võin öelda et uus windowsi plaat ootas mind täna hommikul cargos
|
Mis moel sa selle siis saavutasid ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
07.06.2002 08:34:00
|
|
|
Helistasid Billile ja kurtsid oma muret?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
08.06.2002 12:08:00
|
|
|
| mull on juba oma 3plaati selle Liteon 52kordsega purux lennanud! Õnnex on need plaadid endaomad olnd väga kehv ju kui peab tuttavale seletama hakkama et plaati pole enam!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.06.2002 18:47:00
|
|
|
| tsitaat: |
08.06.2002 12:08 reimers66 kirjutas:
mull on juba oma 3plaati selle Liteon 52kordsega purux lennanud! |
ma tunnen et see on vajalik
mul kirjutatakse yhe L'iga mitte 2 L'iga nagu mull
ja see ei ole kogemata, sest neid mulle leidub sinu postidest rohkem
______________________
v2ike m2rkus lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
24.06.2002 13:09:00
|
|
|
| Tyyp oli tükkidega kohal käinud ja temast saadi aru, vist isegi tal ligidalt sugulane töötas seal, igatahes sain w2k plaadi tagasi, ma rahul
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DuSun
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
25.06.2002 16:23:00
|
|
|
| tsitaat: |
07.06.2002 08:34 Mawrec kirjutas:
Helistasid Billile ja kurtsid oma muret?
|
mine tea ehk Bill helistas hoopis talle ja kurtis et pole plaate kuhugi panna....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
29.06.2002 13:16:00
|
|
|
| tsitaat: |
25.06.2002 16:23 DuSun kirjutas:
| tsitaat: |
07.06.2002 08:34 Mawrec kirjutas:
Helistasid Billile ja kurtsid oma muret?
|
mine tea ehk Bill helistas hoopis talle ja kurtis et pole plaate kuhugi panna....
|
Jep
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerom
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2002
|
03.07.2002 02:48:00
|
|
|
njaaa
Lite-on id lendavad päris kergeti õhku küll.. endal juhtus ka ühe korra:
Oli täis versioon mängust NHL 2001.. pira muidugi.. lätist ostetud.. keset mängimist.. plaat oli sees muidugi.. käis järsku mingi õudne litakas.. ma muidugi kohe laxust arvuti kinni powerist ning vaatasin siis, et cdromi kaas on kuskil 5mm väljas... hakkasin siis lahti kangutama.. sain hakkama.. plaati võis pärast nagu mingit mosaiiki kokku panna.. päris mitmeks tykiks ikka lendas (yle 10).. a cdrom sai viidud garantiisse.. ütlesin et lendas õhku ja kõik.. antigi uus
enam ei osta ma elu sees endale liteoni, kuigi need mõnisada krooni teistest odavamad..
siis sõbral lendas veel mingi sony 52x rom õhku, originaal plaadiga.. ise kasutan ka seda samust romi praegu, vähemalt vaikne ja hea.. parim, kui nüüd seda õhkulendamist mitte arvestada, sees liteon ju ikka undab ka jubedalt ning ei taha kõige paremini pirasid, erinevalt sonyst lugeda..
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
03.07.2002 10:46:00
|
|
|
| tsitaat: |
enam ei osta ma elu sees endale liteoni, kuigi need mõnisada krooni teistest odavamad..
|
Kirjutajatega seda muret pole, DVD-R pidid ka normaalsed olema. CD-R ongi sitt Liteon'il.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
07.08.2002 10:22:00
|
|
|
| No krdi idikad. Kui kõigepealt vaidlete pira teemadel siis UURIGE KÕIGEPEALT lizentsi ennast. Sa võid ju piixing 100 arvutile ühe 2000 plaadipealt op systeemi panna aga üks arvuti võib korraga tööd teha. Comprende???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
08.08.2002 23:52:00
|
|
|
| tsitaat: |
07.08.2002 10:22 Anonymous kirjutas:
No krdi idikad. Kui kõigepealt vaidlete pira teemadel siis UURIGE KÕIGEPEALT lizentsi ennast. Sa võid ju <b>piix</b>ing 100 arvutile ühe 2000 plaadipealt op systeemi panna aga üks arvuti võib korraga tööd teha. Comprende???
|
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slack
HV veteran

liitunud: 04.08.2002
|
12.08.2002 04:21:00
|
|
|
kulge mul sõi lite-on teise mehe originaal diablo2 plaadi ära...plaat luges sees ilgema kahunana ning siis hakkas asi vilistama ning oligi lax käes!
Miski ime, et plaat sees terveks oli jäänd. Lugejast enam asja polnd(kiskusin lahti nign sain plaadi veel kätte(õnneks töötas).
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slack
HV veteran

liitunud: 04.08.2002
|
12.08.2002 04:22:00
|
|
|
kõik lite-on sucks!
[ Seda sõnumit muutis: slack on 12.08.2002 04:22 ]
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slack
HV veteran

liitunud: 04.08.2002
|
12.08.2002 04:23:00
|
|
|
| jumela pind on veel vaadata, kuda k-arvuti vennad seda virtsa veel kiidavad.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
13.08.2002 22:04:00
|
|
|
| tsitaat: |
12.08.2002 04:22 slack kirjutas:
kõik lite-on sucks!
[ Seda sõnumit muutis: slack on 12.08.2002 04:22 ]
|
Räägid omadest kogemustest või lahmid niisama ? Liteoni lugejad võivad saastad olla kuid kirjutajad on ikka väga tip-top riistad. Muide kui ma ei eksi siis on liteon maailma suurim kirjutajate tootja.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
14.08.2002 16:44:00
|
|
|
| tõesti kirjutajatega pole kuulnud et oleks sellised probleeme, mul endal ka liteoni lugeja, aga ju ma õnneliku loosiga saanud siiani, kuna ühegi plaadiga pole probleeme olnud ja noh eks tasu ka vaadata kas plaadil ennem pole olnud mõnda mõra sees, eks see põhjustagi seda plaadi purunemist suuremal kiirusel, arvatavasti on savi juba siis mis firmaga tegu.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marti341
külaline
|
14.08.2002 18:22:00
|
|
|
Lite-on`i cd romis plaat kildudeks,
vääga tavaline asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dober
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2001
|
24.08.2002 22:44:00
|
|
|
| Tõesti LITE-ON lendab õhku niiet jube (mul oli 52x Lite-on cd-rom). Olen varemgi kuskil sellest kirjutanud. Mul oli veel korpus maas kah ja arvuti laua peal :/ CD tükid lendasid mööda tuba lirinaga laiali ja osad tungisid cd-romi tagumise paneeli vahelt välja(justkui lõikasid) . Vedas et vennaga midagi ei juhtunud, osad tükid lendasid ta silmade eest mööda.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
26.08.2002 02:09:00
|
|
|
| Kas ikka kirjutajad on nii kehvad, muidu poleks liteon ikka võitnud nii palju hauhindu. üks moodus on veel plaadist lahti saada keerad samal ajal torni kui loeb, pean silmas kallutamist.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.09.2002 23:22:00
|
|
|
| Mul tuttaval sulas 48x BTC rom üles.Kõik see osa ,kus laser asetseb.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
07.09.2002 01:42:00
|
|
|
Mul juhtus siis selline lugu, et kolleeg tahtis mingit lugu enda originaal audioplaadilt minu arvutisse rippida.
Sai siis lugu arvutisse ja vajutasin siis OPEN nuppu (Aopen kirjutaja 20/10/40), OK! sahtel tuli ilusasti välja, aga plaat ei võtnud tuure maha ja jäi kirjutajasse kinni. KRT.. plaadil tükk väljas. Õnneks garantii kehtib ja eks oma sammud sinnapoole lähiajal sean.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suss
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2002
|
06.12.2002 17:38:40
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Selle kohta kommentaariks niipalju, et enamusel juhtudest on tõesti ainult oma tarbeks tehtav koopia täiesti lubatud, kuid iga konkreetse juhtumi puhul tuleb muidugi litsentsilepingut lugeda - on ka erandeid. |
EV seadused oma tarbeks kopeerimist lubavad, mingi litsents ei tohiks tegelikult ´morjendada väga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
06.12.2002 18:00:25
|
|
|
Imelisi asju juhtub nende 52x lugejatega, 40x
palju vähem probleeme
TzigaLind pole veel näinud , et mõni 52x lugeja normaalselt
töötaks, plate nati kõver ja masin hakkab urisema nagu
kiimas reaktiivlennuk
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
06.12.2002 18:23:12
|
|
|
mul on ka Liteon 52'ne mul ple plaate õhku lennand aga nii on olnud et mingi plaadi panen sisse siis hakkab räigelt mõtlema ja siis võtan hiljem välja plaadi keskelt hakkab kaks mõra välja pole roomama
nii on olnud kol korda ja nii kui plaadi panen hakkab sealt mõraast edasi kaevama,praegu aint 3 plaadiga nii olnud ja need ka õnneks enda omad
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
06.12.2002 18:38:36
|
|
|
| Ühel tuttaval lendas Nec'i lugejal kaan eest ja plaadil loomulikult tükid taga. Seega pole see viga midagi aint ühe tootja pärusmaa.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me_
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
06.12.2002 18:45:05
|
|
|
| libekala kirjutas: |
| tsitaat: |
08.06.2002 12:08 reimers66 kirjutas:
mull on juba oma 3plaati selle Liteon 52kordsega purux lennanud! |
ma tunnen et see on vajalik
mul kirjutatakse yhe L'iga mitte 2 L'iga nagu mull
ja see ei ole kogemata, sest neid mulle leidub sinu postidest rohkem
___________________
v2ike m2rkus lihtsalt |
lol, vahest käis jutt aga mingisugusest mullist ?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
06.12.2002 18:45:18
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Ühel tuttaval lendas Nec'i lugejal kaan eest ja plaadil loomulikult tükid taga. Seega pole see viga midagi aint ühe tootja pärusmaa. |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
06.12.2002 19:15:07
|
|
|
Kust nüüd leidsid vana teema ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
06.12.2002 19:23:56
|
|
|
naljakas lugu küll:
originaalplaadid lendavad uutes cdromides õhku ,kuid näiteks mul töötavad kõik pirad oma 32Xcdromiga imehästi. kui ma hästi mõtlen siis on selline tunne et litsenseeritud softi see masin näinud ei olegi.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|a|D
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.04.2002
|
06.12.2002 19:31:59
|
|
|
| Kirjutajad lite on-il tõesti korralikud, enda 16x kirjutaja funkab siiani vanust juba tublisti üle aasta plaate p-sse keerand pole, ning loeb ka väga hästi, ainult, et peale plaadi sisestamist tekib 5 sekundiline mõttepaus ja siis hakkab alles vaatama mis plaadiga tegu on.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
06.12.2002 19:37:45
|
|
|
| Omal ka Liteoni 32* kirjutaja ja viimasel ajal olen leidnud SK 700mb toorikutest imelikke pragusi, vist tahavad ka vägisi laiali lennata.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|