Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk_8P
HV vaatleja
mikk_8P

liitunud: 02.05.2003




sõnum 25.08.2004 00:02:57 vasta tsitaadiga

Selline küsimus: kuidas te teete auke nendele tavalistele san. tehnika düüsidele, mille keere on tollides. Näiteks on neil keermed ilusad murdarvud tollides: 1/4", 3/8", 1/2", jne. Ma ostsin ka poole tolliseid düüse, kuid ei saa ploki sisse vinti keerata, kuna 1/2 tolli ehk 13mm keermelõikurit pole olemas, on vaid ...,10, 12, 14,.... Ega ometi ainus variant pole neid silikooniga ~12.8mm auku sisse taguda ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 25.08.2004 00:09:32 vasta tsitaadiga

mina kompaundisin tühimikud Super Moment(tm) -ga icon_smile.gif thumbs_up.gif sellel voolavus parem kui silikonil ja vähem vetruvam. imho - parem lahendus
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:45:05 vasta tsitaadiga

Ja ega see sind ei päästa kui sa isegi 13mm keermepuuriga keerme keerad...toll ja meeterkeere on ikka erinevat. Tava keermepuuriga keeratud keermesse sa ikka oma tollist keeret sisse ei keera...omal sama mure muideks
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 25.08.2004 14:46:21 vasta tsitaadiga

omasin ka sama probleemi, viilisin keerme maha, ja tegin nagu eespool mainisin
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:53:17 vasta tsitaadiga

Teine võimalus on puurida paras auk ette ja ajada düüs kuumaks ja keerata pleksi sisse...kui on tegu pleksiga ja kui pole eriti paks pleks 0,6 näiteks keerad tavalisega keerme ette ja vägistad selle peale
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk_8P
HV vaatleja
mikk_8P

liitunud: 02.05.2003




sõnum 25.08.2004 18:20:07 vasta tsitaadiga

Njah, tegu pole pleksiga, vaid alumiiniumiga. Ei usu, et sinna sentimeetri jagu sisse saab taguda. Aga ma proovisin sellist varianti, et 12mm poldile puurisin algul 3 ja siis 7 mm augu sisse. Kaks puuri nüristusid lootusetult, kuid valmis sain. Määrisin otsa silikoniga kokku ja keerasin cm sisse ja samapalju jäi välja - voolikut pole sellele probleem peale vägistada.
õunõu... 4 polti veel vaja puurida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk_8P
HV vaatleja
mikk_8P

liitunud: 02.05.2003




sõnum 02.09.2004 19:09:42 vasta tsitaadiga

Küsimus: kuidas veeplokke prose külge pannakse ? Täpsemalt neid mis 4 kruviga emaplaadi külge lähevad. Kas nad ära ei vaju ? Allapoole nagu. Klambritega pannes ei ole vist seda probleemi kuna klamber on täpselt vastas altpoolt ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.09.2004 19:12:55 vasta tsitaadiga

kruvid aga tugevasti kinni ja ei vaju nad siis kuhugi. klambriga on just endal halb kogemus, murdis teine plaadilt nood plastikjullad ära. sestpeale olengi nelja kruvi peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.09.2004 00:46:07 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kruvid aga tugevasti kinni ja ei vaju nad siis kuhugi. klambriga on just endal halb kogemus, murdis teine plaadilt nood plastikjullad ära. sestpeale olengi nelja kruvi peal icon_rolleyes.gif


enda süü ikka täielikult..

kuigi jah nelja kruviga on ikka asi väga kindel icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 05.09.2004 15:22:47 vasta tsitaadiga

varsti tuleb mul sellel teemal 3 aasta sünnipäev vist icon_smile.gif)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2004 16:56:55 vasta tsitaadiga

kle jah ikka päris vana teema teine icon_lol.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.09.2004 18:04:44 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
varsti tuleb mul sellel teemal 3 aasta sünnipäev vist icon_smile.gif)

2 aastat ikka vist- aga see selleks

Aga keegi võiks siia [mulle icon_wink.gif] kirjutada paar vihjet, et
kust mida tark osta küsida...

Ok autolammutusest peaks saama radikaid icon_smile.gif aga milliseid täpsemalt küsida, need peaks autodes ikka päris pirakad ju olema.

JA ok looma/kalade poodidest pumpa küsida.
Millist siis? icon_smile.gif MIs firmat eelistada, mis näitajatega jne icon_rolleyes.gif

Reserv peab olema? - mis selle point üldse on icon_smile.gif

Väga just vesijahutsest ei jaga - nagu näha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 05.09.2004 19:08:12 vasta tsitaadiga

Radikaks võta auto salongi radikas(N:Opel Kadeti oma vist pidi sobima). Pump vastavalt plokkide arvul (äkki ütled meile kah mitu neid sul tuleb,saame rohkem aidata), Voolikud ja muu jama saad ehitus poes.
_________________
Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.09.2004 19:24:28 vasta tsitaadiga

iga auto salongiradikas sobib, millel on sobivad mõõtmed sinu jaoks.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2004 22:05:32 vasta tsitaadiga

minuarust on head salongi radikad fiatil.......poest saab uuenagi neid radikaid 200.- icon_wink.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.09.2004 22:11:44 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
minuarust on head salongi radikad fiatil.......poest saab uuenagi neid radikaid 200.- icon_wink.gif

woah- kust poest icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.09.2004 22:15:40 vasta tsitaadiga

aga fiati markki ei tea....endal oli radikas....tõsi küll et mitte uus......aga fiat oli eale kirjutatud
läksin poodi ja andsin müüa kätte......müüüa lõi lambid lahti....uuris siit uuris sealt ja käis laos ning niuhti oli uus olemas ja 223.- oli täpne summa.......markki ei tea kuna enda autole seda ei pannud icon_wink.gif homme sinna poodi lään ja vaatan
kuda nüüd hinnad ja suurused.........etem on minna ikka poodi kust saab valida ise tutikaid asju icon_wink.gif KOHAPEAL

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.09.2004 23:25:41 vasta tsitaadiga

ikkagi, soovitan lammarit. 125.- eest saad juba väga korraliku radika, lased korra puhta vee läbi ja ongi korras icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.09.2004 23:49:12 vasta tsitaadiga

radias peaks vasest olema kindlasti (ei hakka reageerima vms)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.09.2004 00:21:58 vasta tsitaadiga

kui plokid on alumiiniumist, siis ei tohi olla vasest radikas icon_razz1.gif

aga plokid ja radikas peavad olema ühest materjalist!
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 06.09.2004 19:43:24 vasta tsitaadiga

madis, kes utles et uhes materialist peavad olema????? icon_neutral.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.09.2004 19:56:06 vasta tsitaadiga

kui ei ole, siis aja pikku hakkavad vask ja alumiinium oma vahel oksüdeeruma ja saad isikliku purskaevu korpusesse
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 06.09.2004 20:14:11 vasta tsitaadiga

madis, alluminiumi plokki peal vask duslid.... icon_confused.gif

Midagi siiamani mul ei juhtunud onneks! thumbs_up.gif

_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.09.2004 20:33:48 vasta tsitaadiga

pane mingit oksüdeerumise vastast ainet vee hulka
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 06.09.2004 21:16:46 vasta tsitaadiga

mitte oksüdeeruma nad ei hakka vaid pigem reageerima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 06.09.2004 21:20:13 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
mitte oksüdeeruma nad ei hakka vaid pigem reageerima icon_rolleyes.gif

oksüdeerumine ju kah mingitmoodi reageerimine icon_wink.gif

ok täna juhuslikult jalutasin mingist akvaariumi poest mööda- miks ka mtite siis sisse asutda-
kuid ei leidnud midagi mida olen piltide pealt näinud icon_wink.gif
siis küsisin,et kas teil eraldi pumpe on müügil. "Ei meil mingid väiksemad pumbad ja sisi filtrid- ja siis ta umbes pakkus mulel filtreid ja ütles,et need panevad ki vett ringi käima jne icon_smile.gif"
prr midagi sellist icon_smile.gif

andke rohkem parameetreid-
mis firma pump,
mis läbivusi soovitate jne
ja kust seda kindlalt saada on icon_smile.gif


viimati muutis Ra* 06.09.2004 21:29:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.09.2004 21:27:35 vasta tsitaadiga

oksüdeerumine on imho ikkagi metalli reageerimine hapnikuga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 06.09.2004 21:33:17 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
oksüdeerumine on imho ikkagi metalli reageerimine hapnikuga icon_rolleyes.gif


seda ta on jah icon_redface.gif

vask ja alumiinium reageerivad mitte ei oksüdeeru
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 06.09.2004 21:39:28 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
razor kirjutas:
oksüdeerumine on imho ikkagi metalli reageerimine hapnikuga icon_rolleyes.gif


seda ta on jah icon_redface.gif

vask ja alumiinium reageerivad mitte ei oksüdeeru


Reageerivad vaid olles otsekontaktis.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.09.2004 22:25:28 vasta tsitaadiga

st. vesi on piisavalt hea elektrijuht, seega ei ole vaja otsekontakti, kui mõlemal metallil on samas ringluses veega kokkupuude.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 06.09.2004 23:56:00 vasta tsitaadiga

samas miskdi näiteks Al pisemad tükid lähevad vee vooluga kaasa ja viivad siis selle Cu peale ja hakkavad vaikselt sealt miskit aretama jne..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.Jobelbaum
HV vaatleja
dr.Jobelbaum

liitunud: 25.01.2002




sõnum 07.09.2004 21:10:12 vasta tsitaadiga

Parim veeploki materjal on kullatud hõbe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.09.2004 21:16:15 vasta tsitaadiga

kullatud hõbe? mille poolest on ta parem kui tavaline hõbe? kuld iseenesest on ju kehv soojusjuht...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 07.09.2004 21:18:33 vasta tsitaadiga

puhas hõbe on parim materjal
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.09.2004 21:20:29 vasta tsitaadiga

sedand minagi. tegelikult, kui tähti närida, siis pidavat elavhõbe veel parem olema, kuid vaevalt keegi midagi sellest aretada suudaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 07.09.2004 21:22:48 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
kui plokid on alumiiniumist, siis ei tohi olla vasest radikas icon_razz1.gif

aga plokid ja radikas peavad olema ühest materjalist!

jama jutt

tegelikult

mu tuttav keemik mainis et sellisel kooslusel pole midagi viga

_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.Jobelbaum
HV vaatleja
dr.Jobelbaum

liitunud: 25.01.2002




sõnum 07.09.2004 21:23:35 vasta tsitaadiga

Kuldamata hõbe oksüdeerub ja hõbeoksiid ei ole nii hea soojusjuht. Tegelikult piisab kui katta ainult see külg kullaga mis käib vastu proset. pastat ei ole tarvis panna kui pind on peegelsile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.09.2004 21:29:22 vasta tsitaadiga

jah, kohe ei juhtugi midagi. aga enamjaolt plaaniks mina teha süsteemi, mis ikkagi peaks 2-3 aastat vastu.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 07.09.2004 21:31:02 vasta tsitaadiga

OT: Huvitav: aga paljudel on vesijahutus nendest kes raagivad et see ei soobi, see on valesti? icon_question.gif icon_wink.gif

Endal juba pool aastad tiksub laua all ja midagi ei juhtunud ja tepm stabilne.... (kogu susteem pasiiv jahutusega)....

_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.09.2004 21:32:52 vasta tsitaadiga

ütleks pigem nii, et see ei ole selline asi millega julgeks riskida. varemgi juhtunud lekkeid ja oma silmagagi näinud ühe emaplaadi surma. spetsvedelike või 50/50 Tosooli puhul peaks kõik korras olema, räägitakse ka miskist imevedelikust nimega WaterWetter (no idea kuskohast seda saada).

Parem karta kui kahetseda
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 07.09.2004 22:49:47 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
sedand minagi. tegelikult, kui tähti närida, siis pidavat elavhõbe veel parem olema, kuid vaevalt keegi midagi sellest aretada suudaks icon_wink.gif

elavhõbe moodustab amalgaami näiteks seega elavhõbe ei sobi

_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 09.09.2004 20:49:58 vasta tsitaadiga

Sai kah siis kasutaja xayquo käest Soc. A plokk ostetud. Kaane sisse olid augud tegemata, need tegin ise. Põhja lihvisin ka uuesti ära kuna vahepeal oli oksiid peale tulnud. Poest sai düüsid, voolikud ja vitsklambrid ostetud. Kuna polnud suuremat puuri kui 10 siis tuli sellega kaane sisse düüside jaoks auk teha ja edasi Dremeli käiaketastega auku suurendada. Düüsid läksid sisse silikooniga ning igaksjuhuks tegin veel peale tugiplaadi, et kui miski düüse kõvasti väänama hakkab, nad otsast ära ei tuleks. Radikaks panin Moskvich 412 salongisoendus radika mis praegu on ilma ventikata, kuid varsti panen sinna 120x120 Nexuse ventika. Reservuaari tegin jäätise ämbrist.

Temp on full loadis 32C ja idles 31C. Arvestades, et radikal pole ventikat peal on temp päris hea thumbs_up.gif

Pilte näeb siit : http://www.zone.ee/villuvesijahutus/index.htm
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirp79
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2004 21:03:24 vasta tsitaadiga

Kas eesteis ei ole võimalik osta mõnda uuemat vesijahutust?
_________________
ME
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 09.09.2004 21:45:17 vasta tsitaadiga

Kui aega leian, siis selle viitmiseks vast teen 2 PSU veeplokki ja annan mõnele kasutajale testimiseks!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 09.09.2004 22:49:42 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Kui aega leian, siis selle viitmiseks vast teen 2 PSU veeplokki ja annan mõnele kasutajale testimiseks!
ma olen hea tester,suudan vahest midagi perse ka keerata kui vaja icon_wink.gif kui valmis saad plz anna mulle üks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 09.09.2004 22:49:45 vasta tsitaadiga

No_Limit, ise kardad ? Akki leekib kuskil korge voolu peale?? icon_razz.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 09.09.2004 22:54:19 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
No_Limit, ise kardad ? Akki leekib kuskil korge voolu peale?? icon_razz.gif

pole hullu enne peale panekut annan tugeva vee surve taha ja vaatan kust kaarga vett tulma hakkab kui ei tule kuskilt siis peale icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 09.09.2004 22:58:57 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/harleydavidson/arvuti/psu.jpg taitsa olemas juba =)))) tiksub korralikult juba aprillist =)
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 09.09.2004 23:58:13 vasta tsitaadiga

Nitro kirjutas:
Temp on full loadis 32C ja idles 31C. Arvestades, et radikal pole ventikat peal on temp päris hea thumbs_up.gif


Uskumatud temperatuurid. icon_eek.gif
kus radikas asub ja mis on toa temp?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2004 11:40:12 vasta tsitaadiga

Ma ka vaatan, et väga madal temp...isegi minu veega on 2,2G peal temp 41-42/36 peale paari tundi DOOMi.
Tal see radikas väljas ka nagu pildil näha
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.