|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
25.08.2004 00:02:57
|
|
|
| Selline küsimus: kuidas te teete auke nendele tavalistele san. tehnika düüsidele, mille keere on tollides. Näiteks on neil keermed ilusad murdarvud tollides: 1/4", 3/8", 1/2", jne. Ma ostsin ka poole tolliseid düüse, kuid ei saa ploki sisse vinti keerata, kuna 1/2 tolli ehk 13mm keermelõikurit pole olemas, on vaid ...,10, 12, 14,.... Ega ometi ainus variant pole neid silikooniga ~12.8mm auku sisse taguda ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
25.08.2004 00:09:32
|
|
|
mina kompaundisin tühimikud Super Moment(tm) -ga sellel voolavus parem kui silikonil ja vähem vetruvam. imho - parem lahendus
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
25.08.2004 14:45:05
|
|
|
| Ja ega see sind ei päästa kui sa isegi 13mm keermepuuriga keerme keerad...toll ja meeterkeere on ikka erinevat. Tava keermepuuriga keeratud keermesse sa ikka oma tollist keeret sisse ei keera...omal sama mure muideks
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
25.08.2004 14:46:21
|
|
|
| omasin ka sama probleemi, viilisin keerme maha, ja tegin nagu eespool mainisin
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
25.08.2004 14:53:17
|
|
|
| Teine võimalus on puurida paras auk ette ja ajada düüs kuumaks ja keerata pleksi sisse...kui on tegu pleksiga ja kui pole eriti paks pleks 0,6 näiteks keerad tavalisega keerme ette ja vägistad selle peale
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
25.08.2004 18:20:07
|
|
|
Njah, tegu pole pleksiga, vaid alumiiniumiga. Ei usu, et sinna sentimeetri jagu sisse saab taguda. Aga ma proovisin sellist varianti, et 12mm poldile puurisin algul 3 ja siis 7 mm augu sisse. Kaks puuri nüristusid lootusetult, kuid valmis sain. Määrisin otsa silikoniga kokku ja keerasin cm sisse ja samapalju jäi välja - voolikut pole sellele probleem peale vägistada.
õunõu... 4 polti veel vaja puurida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
02.09.2004 19:09:42
|
|
|
| Küsimus: kuidas veeplokke prose külge pannakse ? Täpsemalt neid mis 4 kruviga emaplaadi külge lähevad. Kas nad ära ei vaju ? Allapoole nagu. Klambritega pannes ei ole vist seda probleemi kuna klamber on täpselt vastas altpoolt ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.09.2004 19:12:55
|
|
|
kruvid aga tugevasti kinni ja ei vaju nad siis kuhugi. klambriga on just endal halb kogemus, murdis teine plaadilt nood plastikjullad ära. sestpeale olengi nelja kruvi peal
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
05.09.2004 00:46:07
|
|
|
| razor kirjutas: |
kruvid aga tugevasti kinni ja ei vaju nad siis kuhugi. klambriga on just endal halb kogemus, murdis teine plaadilt nood plastikjullad ära. sestpeale olengi nelja kruvi peal  |
enda süü ikka täielikult..
kuigi jah nelja kruviga on ikka asi väga kindel
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
05.09.2004 15:22:47
|
|
|
varsti tuleb mul sellel teemal 3 aasta sünnipäev vist )
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.09.2004 16:56:55
|
|
|
kle jah ikka päris vana teema teine
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
05.09.2004 18:04:44
|
|
|
| :[Noodle]: kirjutas: |
varsti tuleb mul sellel teemal 3 aasta sünnipäev vist ) |
2 aastat ikka vist- aga see selleks
Aga keegi võiks siia [mulle ] kirjutada paar vihjet, et
kust mida tark osta küsida...
Ok autolammutusest peaks saama radikaid aga milliseid täpsemalt küsida, need peaks autodes ikka päris pirakad ju olema.
JA ok looma/kalade poodidest pumpa küsida.
Millist siis? MIs firmat eelistada, mis näitajatega jne
Reserv peab olema? - mis selle point üldse on
Väga just vesijahutsest ei jaga - nagu näha
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
05.09.2004 19:08:12
|
|
|
Radikaks võta auto salongi radikas(N:Opel Kadeti oma vist pidi sobima). Pump vastavalt plokkide arvul (äkki ütled meile kah mitu neid sul tuleb,saame rohkem aidata), Voolikud ja muu jama saad ehitus poes.
_________________ Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
05.09.2004 19:24:28
|
|
|
| iga auto salongiradikas sobib, millel on sobivad mõõtmed sinu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.09.2004 22:05:32
|
|
|
minuarust on head salongi radikad fiatil.......poest saab uuenagi neid radikaid 200.-
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
05.09.2004 22:11:44
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
minuarust on head salongi radikad fiatil.......poest saab uuenagi neid radikaid 200.-  |
woah- kust poest
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
05.09.2004 22:15:40
|
|
|
aga fiati markki ei tea....endal oli radikas....tõsi küll et mitte uus......aga fiat oli eale kirjutatud
läksin poodi ja andsin müüa kätte......müüüa lõi lambid lahti....uuris siit uuris sealt ja käis laos ning niuhti oli uus olemas ja 223.- oli täpne summa.......markki ei tea kuna enda autole seda ei pannud homme sinna poodi lään ja vaatan
kuda nüüd hinnad ja suurused.........etem on minna ikka poodi kust saab valida ise tutikaid asju KOHAPEAL
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.09.2004 23:25:41
|
|
|
ikkagi, soovitan lammarit. 125.- eest saad juba väga korraliku radika, lased korra puhta vee läbi ja ongi korras
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
05.09.2004 23:49:12
|
|
|
| radias peaks vasest olema kindlasti (ei hakka reageerima vms)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
06.09.2004 00:21:58
|
|
|
kui plokid on alumiiniumist, siis ei tohi olla vasest radikas
aga plokid ja radikas peavad olema ühest materjalist!
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
06.09.2004 19:43:24
|
|
|
madis, kes utles et uhes materialist peavad olema?????
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
06.09.2004 19:56:06
|
|
|
| kui ei ole, siis aja pikku hakkavad vask ja alumiinium oma vahel oksüdeeruma ja saad isikliku purskaevu korpusesse
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
06.09.2004 20:14:11
|
|
|
madis, alluminiumi plokki peal vask duslid....
Midagi siiamani mul ei juhtunud onneks!
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
06.09.2004 20:33:48
|
|
|
| pane mingit oksüdeerumise vastast ainet vee hulka
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
06.09.2004 21:16:46
|
|
|
mitte oksüdeeruma nad ei hakka vaid pigem reageerima
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
06.09.2004 21:20:13
|
|
|
| Soulscheme kirjutas: |
mitte oksüdeeruma nad ei hakka vaid pigem reageerima  |
oksüdeerumine ju kah mingitmoodi reageerimine
ok täna juhuslikult jalutasin mingist akvaariumi poest mööda- miks ka mtite siis sisse asutda-
kuid ei leidnud midagi mida olen piltide pealt näinud
siis küsisin,et kas teil eraldi pumpe on müügil. "Ei meil mingid väiksemad pumbad ja sisi filtrid- ja siis ta umbes pakkus mulel filtreid ja ütles,et need panevad ki vett ringi käima jne "
prr midagi sellist
andke rohkem parameetreid-
mis firma pump,
mis läbivusi soovitate jne
ja kust seda kindlalt saada on
viimati muutis Ra* 06.09.2004 21:29:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
06.09.2004 21:27:35
|
|
|
oksüdeerumine on imho ikkagi metalli reageerimine hapnikuga
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
06.09.2004 21:33:17
|
|
|
| razor kirjutas: |
oksüdeerumine on imho ikkagi metalli reageerimine hapnikuga  |
seda ta on jah
vask ja alumiinium reageerivad mitte ei oksüdeeru
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
06.09.2004 21:39:28
|
|
|
| madis kirjutas: |
| razor kirjutas: |
oksüdeerumine on imho ikkagi metalli reageerimine hapnikuga  |
seda ta on jah
vask ja alumiinium reageerivad mitte ei oksüdeeru |
Reageerivad vaid olles otsekontaktis.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
06.09.2004 22:25:28
|
|
|
| st. vesi on piisavalt hea elektrijuht, seega ei ole vaja otsekontakti, kui mõlemal metallil on samas ringluses veega kokkupuude.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
06.09.2004 23:56:00
|
|
|
| samas miskdi näiteks Al pisemad tükid lähevad vee vooluga kaasa ja viivad siis selle Cu peale ja hakkavad vaikselt sealt miskit aretama jne..
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.Jobelbaum
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2002
|
07.09.2004 21:10:12
|
|
|
| Parim veeploki materjal on kullatud hõbe.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.09.2004 21:16:15
|
|
|
| kullatud hõbe? mille poolest on ta parem kui tavaline hõbe? kuld iseenesest on ju kehv soojusjuht...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
07.09.2004 21:18:33
|
|
|
| puhas hõbe on parim materjal
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.09.2004 21:20:29
|
|
|
sedand minagi. tegelikult, kui tähti närida, siis pidavat elavhõbe veel parem olema, kuid vaevalt keegi midagi sellest aretada suudaks
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
07.09.2004 21:22:48
|
|
|
| madis kirjutas: |
kui plokid on alumiiniumist, siis ei tohi olla vasest radikas
aga plokid ja radikas peavad olema ühest materjalist! |
jama jutt
tegelikult
mu tuttav keemik mainis et sellisel kooslusel pole midagi viga
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.Jobelbaum
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2002
|
07.09.2004 21:23:35
|
|
|
| Kuldamata hõbe oksüdeerub ja hõbeoksiid ei ole nii hea soojusjuht. Tegelikult piisab kui katta ainult see külg kullaga mis käib vastu proset. pastat ei ole tarvis panna kui pind on peegelsile.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.09.2004 21:29:22
|
|
|
| jah, kohe ei juhtugi midagi. aga enamjaolt plaaniks mina teha süsteemi, mis ikkagi peaks 2-3 aastat vastu.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
07.09.2004 21:31:02
|
|
|
OT: Huvitav: aga paljudel on vesijahutus nendest kes raagivad et see ei soobi, see on valesti?
Endal juba pool aastad tiksub laua all ja midagi ei juhtunud ja tepm stabilne.... (kogu susteem pasiiv jahutusega)....
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.09.2004 21:32:52
|
|
|
ütleks pigem nii, et see ei ole selline asi millega julgeks riskida. varemgi juhtunud lekkeid ja oma silmagagi näinud ühe emaplaadi surma. spetsvedelike või 50/50 Tosooli puhul peaks kõik korras olema, räägitakse ka miskist imevedelikust nimega WaterWetter (no idea kuskohast seda saada).
Parem karta kui kahetseda
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
07.09.2004 22:49:47
|
|
|
| razor kirjutas: |
sedand minagi. tegelikult, kui tähti närida, siis pidavat elavhõbe veel parem olema, kuid vaevalt keegi midagi sellest aretada suudaks  |
elavhõbe moodustab amalgaami näiteks seega elavhõbe ei sobi
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
09.09.2004 20:49:58
|
|
|
Sai kah siis kasutaja xayquo käest Soc. A plokk ostetud. Kaane sisse olid augud tegemata, need tegin ise. Põhja lihvisin ka uuesti ära kuna vahepeal oli oksiid peale tulnud. Poest sai düüsid, voolikud ja vitsklambrid ostetud. Kuna polnud suuremat puuri kui 10 siis tuli sellega kaane sisse düüside jaoks auk teha ja edasi Dremeli käiaketastega auku suurendada. Düüsid läksid sisse silikooniga ning igaksjuhuks tegin veel peale tugiplaadi, et kui miski düüse kõvasti väänama hakkab, nad otsast ära ei tuleks. Radikaks panin Moskvich 412 salongisoendus radika mis praegu on ilma ventikata, kuid varsti panen sinna 120x120 Nexuse ventika. Reservuaari tegin jäätise ämbrist.
Temp on full loadis 32C ja idles 31C. Arvestades, et radikal pole ventikat peal on temp päris hea
Pilte näeb siit : http://www.zone.ee/villuvesijahutus/index.htm
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirp79
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2004
|
09.09.2004 21:03:24
|
|
|
Kas eesteis ei ole võimalik osta mõnda uuemat vesijahutust?
_________________ ME |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
09.09.2004 21:45:17
|
|
|
Kui aega leian, siis selle viitmiseks vast teen 2 PSU veeplokki ja annan mõnele kasutajale testimiseks!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
09.09.2004 22:49:42
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Kui aega leian, siis selle viitmiseks vast teen 2 PSU veeplokki ja annan mõnele kasutajale testimiseks! |
ma olen hea tester,suudan vahest midagi perse ka keerata kui vaja kui valmis saad plz anna mulle üks
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
09.09.2004 22:49:45
|
|
|
No_Limit, ise kardad ? Akki leekib kuskil korge voolu peale??
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
09.09.2004 22:54:19
|
|
|
| Harley kirjutas: |
No_Limit, ise kardad ? Akki leekib kuskil korge voolu peale??  |
pole hullu enne peale panekut annan tugeva vee surve taha ja vaatan kust kaarga vett tulma hakkab kui ei tule kuskilt siis peale
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.09.2004 23:58:13
|
|
|
| Nitro kirjutas: |
Temp on full loadis 32C ja idles 31C. Arvestades, et radikal pole ventikat peal on temp päris hea  |
Uskumatud temperatuurid.
kus radikas asub ja mis on toa temp?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
10.09.2004 11:40:12
|
|
|
Ma ka vaatan, et väga madal temp...isegi minu veega on 2,2G peal temp 41-42/36 peale paari tundi DOOMi.
Tal see radikas väljas ka nagu pildil näha
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|