Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.08.2004 17:05:35 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif . oma arust olin ma nii viisakas nagu ikka. ütlen tere ja naeratan. mingi tont ma omaarust pole, et nad mind kartma peaks. tartu K-s on igatahes paremad müüjad. Mis siis et nad on natuke imelikud ja ei tea mida nad räägivad. icon_biggrin.gif aga nad proovivad alati aidata nii kuidas nad saavad.
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 21:52:37 vasta tsitaadiga

Inimesed on igal pool. Ka ordis. Mulle on mitmeid kordi vale kaupa andnud (nii minu kasuks kui kahjuks NB! alati õigeks vahetatud.) Teenindus on üldjuhul ikka tasemel olnud.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 21:55:43 vasta tsitaadiga

Kui mina Tartu kesklinna Ordis olen käinud, siis on seal nii nais kui ka meesmüüjatel kollektiivsed päevad olnud... icon_confused.gif
Linnaääre omas seevastu on alati kompu. thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 28.08.2004 21:58:42 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mina ei tea mis neile sinus ei meeldind aga minu vastu on nad alati VÄGA viisakad :D vahest teevad nalja ka :-P


Vahel mitte vahest võiks siin olla. Või teevad nad tõepoolest võibolla nalja?


Eks need müüjad ole pea iga (arvuti)poe nõrk koht. Pahatihti on tegemist lihtsalt müügiinimestega, kes ei tea tegelikult raalidest midagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 22:02:44 vasta tsitaadiga

_l_l_ kirjutas:

Eks need müüjad ole pea iga (arvuti)poe nõrk koht. Pahatihti on tegemist lihtsalt müügiinimestega, kes ei tea tegelikult raalidest midagi.

Seda enam. Siis tulekski olla ostjasõbralik müügiinime, mitte kibestunud päevalill. icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rochefort
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2004




sõnum 30.08.2004 18:36:29 vasta tsitaadiga

Mis pood on Tartus parim siis hetkel?
Ordi?

_________________
Roch.™®
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2004 19:19:00 vasta tsitaadiga

mismõttes parim? Igal poel on head küljed. Igal ka omad halvad. Pead ise vaatama ja uurima ikka...
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 30.08.2004 20:06:35 vasta tsitaadiga

Rochefort kirjutas:
Mis pood on Tartus parim siis hetkel?
Ordi?

on ostjaid erinevaid, maitseid erinevaid, poode erinevaid. parimat määratleda nii ehk ei saa! icon_razz.gif icon_wink.gif

_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2004 21:40:15 vasta tsitaadiga

Rochefort kirjutas:
Mis pood on Tartus parim siis hetkel?
Ordi?

K icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 31.08.2004 01:49:05 vasta tsitaadiga

Akadeemia 4 -> Meka icon_lol.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 03.09.2004 21:02:19 vasta tsitaadiga

akadeemia 4 on ehk kõige kehvema valikuga icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henrik
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003




sõnum 03.09.2004 21:16:04 vasta tsitaadiga

See topic kannab vist ikka siiamaani Ordi nime? Paistab et sisuks tuleb ka siia K-arvutisalong.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2004 21:21:06 vasta tsitaadiga

Henrik kirjutas:
See topic kannab vist ikka siiamaani Ordi nime? Paistab et sisuks tuleb ka siia K-arvutisalong.
See näitab siiski kui "kuulus" K on icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 03.09.2004 21:27:55 vasta tsitaadiga

et temast peab igal pool rääkima icon_lol.gif
_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 04.09.2004 09:26:01 vasta tsitaadiga

sai eila käidud Ordi kaupluses ja pidin selles sügavalt pettuma.Nimelt kui läksin teenindaja juurde ja küsisin et kas ta saaks mind aidata siis vastas tema mulle selle peale, et :vabandage,mul pole hetkel aega.See näitab seda et klient on seal kaupluses teisejärguline.Mul oli juba kindel plaan sealt endale uus klaver rebida aga sellise nalja pale pöörasin kohe kannapealt ringi ja tulin tulema.Sinna kauplusesse ei lähe ma vist enam iial. icon_evil.gif

NB!Edu Ordi'le icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.09.2004 09:36:52 vasta tsitaadiga

maamees kirjutas:
sai eila käidud Ordi kaupluses ja pidin selles sügavalt pettuma.Nimelt kui läksin teenindaja juurde ja küsisin et kas ta saaks mind aidata siis vastas tema mulle selle peale, et :vabandage,mul pole hetkel aega.See näitab seda et klient on seal kaupluses teisejärguline.Mul oli juba kindel plaan sealt endale uus klaver rebida aga sellise nalja pale pöörasin kohe kannapealt ringi ja tulin tulema.Sinna kauplusesse ei lähe ma vist enam iial. icon_evil.gif

NB!Edu Ordi'le icon_wink.gif


kuule maakas see on täiesti arusaadav kui müüjal on teine klient või telefoni kõne ja ei saa teenindada. igas poes tuleb natuke aega ohverdada, sest kõik ei käi nii kähku nagu saa loodad.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 09:40:11 vasta tsitaadiga

ja sellel kontoril on ISO9001?!?
tellisin ORDI Summer kasti sealt (spec: ATI r9600se; 400W PFC PSU;.....)
aga sain kasti, kus sees oli ATI r9550se ja 400W mitte PFC toitekas.
muus osas kõik klappis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 10:49:03 vasta tsitaadiga

hea teenindus on ordis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 14:11:27 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:
ja sellel kontoril on ISO9001?!?
tellisin ORDI Summer kasti sealt (spec: ATI r9600se; 400W PFC PSU;.....)
aga sain kasti, kus sees oli ATI r9550se ja 400W mitte PFC toitekas.
muus osas kõik klappis.


Ja mis Sa kaotasid kui said 9600SE asemel 9550SE???
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 14:19:27 vasta tsitaadiga

veldur kirjutas:

Ja mis Sa kaotasid kui said 9600SE asemel 9550SE???

9550SE ja 9600SE vahe peale 50 yhiku nimes icon_lol.gif on ka veidi performansi thumbs_down.gif imo
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 05.09.2004 20:16:00 vasta tsitaadiga

ordis on päris hea teenindus käisin sealt arvutit ostams ja müüja seletas puust ja punaseks mu isale et miks seda ja teist vaja on ja miks see just selline on
arvutid kah suht head seal
pole siiamaani katki läind
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2004 21:25:32 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
9550SE ja 9600SE vahe peale 50 yhiku nimes icon_lol.gif on ka veidi performansi thumbs_down.gif imo

just just. ja mu arust peab ikka see sees olema, mis lubatud oli! seda nõuab ka kvaliteedi sertifikaat ISO9001 icon_wink.gif
või peab siis kusagil kiri olema, et tootja võib vahetada detaile samaväärsete vastu tellijat informeerimata. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrik
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003




sõnum 05.09.2004 23:10:33 vasta tsitaadiga

Huvitav kust sa võtad et sertifikaat seda NÕUAB? Sertifikaat ei nõua midagi muud kui seda mida firma ise endalt nõuab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2004 22:14:32 vasta tsitaadiga

Sai täna sõbraga ordis käidud ja Lite-On DVD-kirjutaja ostetud... tundus olevat Tartu soodsaima hinnaga 1150kr, 80X80 vendi ka ostis... seega kuigi pole ise ordist ammu midagi ostnud, siis ikka kehtib see, et see on koht millele võib loota... müüjad on väga meeldivad (natuke tehnikaalaselt kogenematud, aga suhtlemine nendega igati hea) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 10:01:56 vasta tsitaadiga

Mul on ordis eriti head kogemused ostsin oma esimese korraliku pc mis maksis 17k sain 2k alla icon_smile.gif mingi poole aasta pärast läks kirjutaja läbi sain garantiist 2x parema vastu nüüd kui ostsin endale perest eraldi arvuti sain jällegi ~10% alla ning helikaardiga oli samuti maksis 175 sain 100 müüja lihtsalt vaatas kas saab ale-t teha ja sai icon_smile.gif nii et ORDI thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 13:43:19 vasta tsitaadiga

mul jälle ordikga par negatiivset kogemust
ostsin uue arvuti kogu komplekti ja kui kodus tööle hakkan panema siis plnd poweri nupust eriti kasu sest midagi ei teinud, mis siis ikka kast kaenlasse ja ordise sealt ka oh mis ei lähegi ja siis 10min taga ruumis ja tuldi vlja et oh toite juhe oli transporfiga välja tulnud pesast sai küll vähe räägitud aga nad seal et ple nende süü et transport mis siis ikka kodu ja tööle arvuti ja nüüd töötas kuid ise hakkasin vaatama et mis jama on et igal pool näitab et mäli ainult 256MB kuigi peaks 512 olema ja nüüd 4kuud hiljem võtsin asja korralikult käsile võtan kasti lahti tõmban juhted eest ja mida ma näen üks mälu polnud korralikult pesas ja mis siis ikka mälu korralikult pesase ja läheb edasi. nüüd alles korras et 512rami
PS. kõigil kes ostavad arvuti siis poes kohapeal kui ise seal lasta üle kontrollida kõik. icon_evil.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 12.09.2004 13:48:10 vasta tsitaadiga

Vähemalt ei olnud sul midagi puudu või katki.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2004 14:28:37 vasta tsitaadiga

no ma arvan et sellised pisi äpradusi ja asju juhtub kõigil aga kui kodus leiad näites tellitust erineva graafika kaardi või mõne muu jupi siis on see küll suht ebameeldiv , kui asi just parem pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.09.2004 17:08:29 vasta tsitaadiga

olen sis ordist kah tellinud.......näiteks Volcano 7+ tuli ilusti kohale..........minu jaoks on ordi ikka peajagu üle teistest poodidest
.....aga jah äpardusi juhtub sealgi.....näiteks tellisin sealt endale THERMALTAKE ROUNDED CABLE FOR HDD......aga kohale tuli
CoolerMasteri FDD rounded kabla icon_confused.gif ..........ahh mis sis ikka......niivõi naa vaja läeb icon_biggrin.gif ...........

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 13.09.2004 23:01:28 vasta tsitaadiga

hea teenindus,head hinnad ja hea kvaliteet icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2004 22:04:21 vasta tsitaadiga

niih, täna sai käidud kasutaja Ix´ga ordis ja väike cd kirjutaja ostetud...
teenindus thumbs_up.gif
kirjutaja thumbs_up.gif

Teinekordki icon_razz.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rochefort
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2004




sõnum 15.09.2004 20:22:12 vasta tsitaadiga

Eks vaatab, homme kavatsen minna oma komplektisooviga sinna.
Kas Ordis on need tarneajad pikad?

_________________
Roch.™®
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2004 20:34:16 vasta tsitaadiga

Rochefort kirjutas:
Eks vaatab, homme kavatsen minna oma komplektisooviga sinna.
Kas Ordis on need tarneajad pikad?


oleneb mida soovid, saia saab igast poest
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 15.09.2004 20:59:01 vasta tsitaadiga

DmX kirjutas:
.. ja mida ma näen üks mälu polnud korralikult pesas


sul siis vedas, ise lasin emaplaadil mälukontrolleri või midagi sellist läbi, kui mälu korralikult pesasse ei pannud.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.09.2004 13:31:30 vasta tsitaadiga

Rochefort kirjutas:
Eks vaatab, homme kavatsen minna oma komplektisooviga sinna.
Kas Ordis on need tarneajad pikad?

standard komplektile sarnase saab kindlasti kiiresti
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brutus
HV vaatleja
brutus

liitunud: 04.04.2002




sõnum 23.09.2004 11:04:48 vasta tsitaadiga

Damn!
Tartu Ordis enam alet ei taheta teha. icon_evil.gif
Öeldi, et edasimüüjad vigisevad liiga palju!

_________________
Tartus
tel. 5816 0074
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelli
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 23.09.2004 19:46:37 igal juhul soovitan vasta tsitaadiga

Mul juhtus nii, et RAMi pandi kogemata mitte 512MB vaid 1GB. Ütlesin, et pange mitte 2x256MB vaid 512MB, 256 muutsid küll ära aga 2x unustasid nad eest ära võtta. Panin tähele seda alles siis, kui arve makstud ja arvuti käes. Võitu üle 1300.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 21:13:57 vasta tsitaadiga

tanelli kirjutas:

Mul juhtus nii, et RAMi pandi kogemata mitte 512MB vaid 1GB. Ütlesin, et pange mitte 2x256MB vaid 512MB, 256 muutsid küll ära aga 2x unustasid nad eest ära võtta. Panin tähele seda alles siis, kui arve makstud ja arvuti käes. Võitu üle 1300.-

Siin võiks öelda lucky bastard aga siiski koputan südametunnistusele et vii mälud tagasi...the humane thing to do icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 21:16:03 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
tanelli kirjutas:

Mul juhtus nii, et RAMi pandi kogemata mitte 512MB vaid 1GB. Ütlesin, et pange mitte 2x256MB vaid 512MB, 256 muutsid küll ära aga 2x unustasid nad eest ära võtta. Panin tähele seda alles siis, kui arve makstud ja arvuti käes. Võitu üle 1300.-

Siin võiks öelda lucky bastard aga siiski koputan südametunnistusele et vii mälud tagasi...the humane thing to do icon_wink.gif

jah sa ise viiks need tagasi icon_smile.gif
olgu hoolikamad
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 08:27:21 vasta tsitaadiga

Mnjah mina viiks küll tagasi kuna nii vaene ma ei ole, et pean sellist apsu ära kasutama.Mõnes mõttes muidugi oleneks ,et mis suhtumisega firmas tüübid oleks ja kuidas ennem bisnis sujund. Huvitav kui oleks ühe 512mb asemel üldse kogemata pandud 1x256 ja samamoodi arve maksnud,siis oleks vist kisa kõva olnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelli
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 24.09.2004 13:22:10 vasta tsitaadiga

Viga ei teinud mitte kokkupanija, vaid arve koostaja. Mis ma peaksin laskma endale uue arve kirjutada ja siis uue garantii või icon_confused.gif pealegi on osades poodides müüjatel volitused hinda alla lasta jms. Garantiis on samuti 1GB ja kokkupania oleks võindu siis ju aru saada, et midagi on valesti ja müüjale öelda, et ta esitaks uue arve, sest see oli üks ordi komplektidest. Pealegi peaks olema ordi tulu arvuti pealt üle 1500.-, nii et kahjumisse nad ei tohiks jääda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 17:35:50 vasta tsitaadiga

tanelli kirjutas:
Viga ei teinud mitte kokkupanija, vaid arve koostaja. Mis ma peaksin laskma endale uue arve kirjutada ja siis uue garantii või icon_confused.gif pealegi on osades poodides müüjatel volitused hinda alla lasta jms. Garantiis on samuti 1GB ja kokkupania oleks võindu siis ju aru saada, et midagi on valesti ja müüjale öelda, et ta esitaks uue arve, sest see oli üks ordi komplektidest. Pealegi peaks olema ordi tulu arvuti pealt üle 1500.-, nii et kahjumisse nad ei tohiks jääda.


No kui sa nüüd arvad, et sa selle eest maksma ei pea, eksid rängalt.

Esiteks: Kui garantiipaberitel on 2X512 ja ostuarvel 2X256, siis selline vahe tuleb suht ruttu välja ja kuna kindlasti on olemas ka arvutiostja kontaktandmed, võetakse sinuga kindlasti ühendust.

Teiseks: Seda foorumit loevad ka Ordi töötajad

Kolmandaks: Kui sinuga ühendust võetakse ja sa keeldud juurde maksmast võid arvestada "väga hea" edaspidise teenindusega Ordi poolt.

Kas sa tõesti arvad, et selline eksimus jääb märkamata. Tõenäoliselt maksab eksimuse kinni see "paranduse" tegija. Kas see ongi sinu soov. Minu põhimõtete järgi on see lihtsalt vargus. Ma ei ole seadusaktidega ülitäpselt kursis, aga ma arvan, et on olemas ka juriidiline alus hilisema raha kinnipidamise kohta.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.09.2004 18:07:42 vasta tsitaadiga

kui mulle antakse poes raha valesti tagasi kas see on ka varastamine?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 24.09.2004 18:12:30 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
kui mulle antakse poes raha valesti tagasi kas see on ka varastamine?

kui poes on silt "palun kontrollige raha enne lahkumist" siis küll kuid kui seal on lisaks "hilisemaid pretensioone lahendata" siis ei ole varastamine
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelli
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 24.09.2004 18:56:04 vasta tsitaadiga

Theum kirjutas:
Esiteks: Kui garantiipaberitel on 2X512 ja ostuarvel 2X256


Ostuarvel oli ka 2x512 ja ma arvan, et ordi saaks sellest kahjumit, kui nad arvuti tagasi ostaksid ja ma arvuti teisest poest ostaksin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelli
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 24.09.2004 19:02:00 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Mul on ordis eriti head kogemused ostsin oma esimese korraliku pc mis maksis 17k sain 2k alla icon_smile.gif mingi poole aasta pärast läks kirjutaja läbi sain garantiist 2x parema vastu nüüd kui ostsin endale perest eraldi arvuti sain jällegi ~10% alla ning helikaardiga oli samuti maksis 175 sain 100 müüja lihtsalt vaatas kas saab ale-t teha ja sai icon_smile.gif nii et ORDI thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


Kui müüjal on võimalik ~10% alla teha siis 15 tuhandesest arvutist oleks 1500.- võimalus alla lasta. Minul 512MB aga ~1300.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 19:11:36 vasta tsitaadiga

Ordi on hullem koht kui K! icon_idea.gif
Ärge sinna iial minge!!! icon_idea.gif
Kutt mul tellis sealt komplektijagu juppe, mis neil kodulehel kõik väljas on, aga...
Hilines asi ikka oma 7-10 päeva. icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 19:19:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ordi on hullem koht kui K!
Ärge sinna iial minge!!!
Kutt mul tellis sealt komplektijagu juppe, mis neil kodulehel kõik väljas on, aga...
Hilines asi ikka oma 7-10 päeva.

irw joonud oled v? icon_biggrin.gif
ma tellisin sealt kunagi aerogate2, läks aega mis läks (oma 2 nädalat)aga tuli
k saluunis pole siiani mäluradikaid. (ca 3 kuud)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.09.2004 19:21:46 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:

Ordi on hullem koht kui K!
Ärge sinna iial minge!!!
Kutt mul tellis sealt komplektijagu juppe, mis neil kodulehel kõik väljas on, aga...
Hilines asi ikka oma 7-10 päeva.

irw joonud oled v? icon_biggrin.gif
ma tellisin sealt kunagi aerogate2, läks aega mis läks (oma 2 nädalat)aga tuli
k saluunis pole siiani mäluradikaid. (ca 3 kuud)


Ta töötab ju Ks

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 19:23:19 vasta tsitaadiga

Olen küll joond jahh, aga see ei muuda asja. icon_mad.gif
Kui ülistatakse Ordit ja tehakse maha Kd, siis tegelt ei ole mingit vahet! icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.