|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
28.08.2004 17:05:35
|
|
|
. oma arust olin ma nii viisakas nagu ikka. ütlen tere ja naeratan. mingi tont ma omaarust pole, et nad mind kartma peaks. tartu K-s on igatahes paremad müüjad. Mis siis et nad on natuke imelikud ja ei tea mida nad räägivad. aga nad proovivad alati aidata nii kuidas nad saavad.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.08.2004 21:55:43
|
|
|
Kui mina Tartu kesklinna Ordis olen käinud, siis on seal nii nais kui ka meesmüüjatel kollektiivsed päevad olnud...
Linnaääre omas seevastu on alati kompu.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_l_l_
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2004
|
28.08.2004 21:58:42
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Mina ei tea mis neile sinus ei meeldind aga minu vastu on nad alati VÄGA viisakad :D vahest teevad nalja ka :-P |
Vahel mitte vahest võiks siin olla. Või teevad nad tõepoolest võibolla nalja?
Eks need müüjad ole pea iga (arvuti)poe nõrk koht. Pahatihti on tegemist lihtsalt müügiinimestega, kes ei tea tegelikult raalidest midagi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.08.2004 22:02:44
|
|
|
| _l_l_ kirjutas: |
Eks need müüjad ole pea iga (arvuti)poe nõrk koht. Pahatihti on tegemist lihtsalt müügiinimestega, kes ei tea tegelikult raalidest midagi. |
Seda enam. Siis tulekski olla ostjasõbralik müügiinime, mitte kibestunud päevalill.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rochefort
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2004
|
30.08.2004 18:36:29
|
|
|
Mis pood on Tartus parim siis hetkel?
Ordi?
_________________ Roch.® |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mammu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
30.08.2004 20:06:35
|
|
|
| Rochefort kirjutas: |
Mis pood on Tartus parim siis hetkel?
Ordi? |
on ostjaid erinevaid, maitseid erinevaid, poode erinevaid. parimat määratleda nii ehk ei saa!
_________________
all you need is mammu!  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
30.08.2004 21:40:15
|
|
|
| Rochefort kirjutas: |
Mis pood on Tartus parim siis hetkel?
Ordi? |
K
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
31.08.2004 01:49:05
|
|
|
Akadeemia 4 -> Meka
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mammu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
03.09.2004 21:02:19
|
|
|
akadeemia 4 on ehk kõige kehvema valikuga
_________________
all you need is mammu!  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
03.09.2004 21:16:04
|
|
|
| See topic kannab vist ikka siiamaani Ordi nime? Paistab et sisuks tuleb ka siia K-arvutisalong.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
03.09.2004 21:21:06
|
|
|
| Henrik kirjutas: |
| See topic kannab vist ikka siiamaani Ordi nime? Paistab et sisuks tuleb ka siia K-arvutisalong. |
See näitab siiski kui "kuulus" K on
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mammu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
03.09.2004 21:27:55
|
|
|
et temast peab igal pool rääkima
_________________
all you need is mammu!  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maamees
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2004
|
04.09.2004 09:26:01
|
|
|
sai eila käidud Ordi kaupluses ja pidin selles sügavalt pettuma.Nimelt kui läksin teenindaja juurde ja küsisin et kas ta saaks mind aidata siis vastas tema mulle selle peale, et :vabandage,mul pole hetkel aega.See näitab seda et klient on seal kaupluses teisejärguline.Mul oli juba kindel plaan sealt endale uus klaver rebida aga sellise nalja pale pöörasin kohe kannapealt ringi ja tulin tulema.Sinna kauplusesse ei lähe ma vist enam iial.
NB!Edu Ordi'le
|
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
04.09.2004 09:36:52
|
|
|
| maamees kirjutas: |
sai eila käidud Ordi kaupluses ja pidin selles sügavalt pettuma.Nimelt kui läksin teenindaja juurde ja küsisin et kas ta saaks mind aidata siis vastas tema mulle selle peale, et :vabandage,mul pole hetkel aega.See näitab seda et klient on seal kaupluses teisejärguline.Mul oli juba kindel plaan sealt endale uus klaver rebida aga sellise nalja pale pöörasin kohe kannapealt ringi ja tulin tulema.Sinna kauplusesse ei lähe ma vist enam iial.
NB!Edu Ordi'le  |
kuule maakas see on täiesti arusaadav kui müüjal on teine klient või telefoni kõne ja ei saa teenindada. igas poes tuleb natuke aega ohverdada, sest kõik ei käi nii kähku nagu saa loodad.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
04.09.2004 09:40:11
|
|
|
ja sellel kontoril on ISO9001?!?
tellisin ORDI Summer kasti sealt (spec: ATI r9600se; 400W PFC PSU;.....)
aga sain kasti, kus sees oli ATI r9550se ja 400W mitte PFC toitekas.
muus osas kõik klappis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
04.09.2004 10:49:03
|
|
|
hea teenindus on ordis
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
04.09.2004 14:11:27
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
ja sellel kontoril on ISO9001?!?
tellisin ORDI Summer kasti sealt (spec: ATI r9600se; 400W PFC PSU;.....)
aga sain kasti, kus sees oli ATI r9550se ja 400W mitte PFC toitekas.
muus osas kõik klappis. |
Ja mis Sa kaotasid kui said 9600SE asemel 9550SE???
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
04.09.2004 14:19:27
|
|
|
| veldur kirjutas: |
Ja mis Sa kaotasid kui said 9600SE asemel 9550SE???
|
9550SE ja 9600SE vahe peale 50 yhiku nimes on ka veidi performansi imo
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
05.09.2004 20:16:00
|
|
|
ordis on päris hea teenindus käisin sealt arvutit ostams ja müüja seletas puust ja punaseks mu isale et miks seda ja teist vaja on ja miks see just selline on
arvutid kah suht head seal
pole siiamaani katki läind
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
05.09.2004 21:25:32
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
9550SE ja 9600SE vahe peale 50 yhiku nimes on ka veidi performansi imo |
just just. ja mu arust peab ikka see sees olema, mis lubatud oli! seda nõuab ka kvaliteedi sertifikaat ISO9001
või peab siis kusagil kiri olema, et tootja võib vahetada detaile samaväärsete vastu tellijat informeerimata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
05.09.2004 23:10:33
|
|
|
| Huvitav kust sa võtad et sertifikaat seda NÕUAB? Sertifikaat ei nõua midagi muud kui seda mida firma ise endalt nõuab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.09.2004 22:14:32
|
|
|
Sai täna sõbraga ordis käidud ja Lite-On DVD-kirjutaja ostetud... tundus olevat Tartu soodsaima hinnaga 1150kr, 80X80 vendi ka ostis... seega kuigi pole ise ordist ammu midagi ostnud, siis ikka kehtib see, et see on koht millele võib loota... müüjad on väga meeldivad (natuke tehnikaalaselt kogenematud, aga suhtlemine nendega igati hea)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
12.09.2004 10:01:56
|
|
|
Mul on ordis eriti head kogemused ostsin oma esimese korraliku pc mis maksis 17k sain 2k alla mingi poole aasta pärast läks kirjutaja läbi sain garantiist 2x parema vastu nüüd kui ostsin endale perest eraldi arvuti sain jällegi ~10% alla ning helikaardiga oli samuti maksis 175 sain 100 müüja lihtsalt vaatas kas saab ale-t teha ja sai nii et ORDI
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DmX
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2004
|
12.09.2004 13:43:19
|
|
|
mul jälle ordikga par negatiivset kogemust
ostsin uue arvuti kogu komplekti ja kui kodus tööle hakkan panema siis plnd poweri nupust eriti kasu sest midagi ei teinud, mis siis ikka kast kaenlasse ja ordise sealt ka oh mis ei lähegi ja siis 10min taga ruumis ja tuldi vlja et oh toite juhe oli transporfiga välja tulnud pesast sai küll vähe räägitud aga nad seal et ple nende süü et transport mis siis ikka kodu ja tööle arvuti ja nüüd töötas kuid ise hakkasin vaatama et mis jama on et igal pool näitab et mäli ainult 256MB kuigi peaks 512 olema ja nüüd 4kuud hiljem võtsin asja korralikult käsile võtan kasti lahti tõmban juhted eest ja mida ma näen üks mälu polnud korralikult pesas ja mis siis ikka mälu korralikult pesase ja läheb edasi. nüüd alles korras et 512rami
PS. kõigil kes ostavad arvuti siis poes kohapeal kui ise seal lasta üle kontrollida kõik.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
12.09.2004 13:48:10
|
|
|
Vähemalt ei olnud sul midagi puudu või katki.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
12.09.2004 14:28:37
|
|
|
no ma arvan et sellised pisi äpradusi ja asju juhtub kõigil aga kui kodus leiad näites tellitust erineva graafika kaardi või mõne muu jupi siis on see küll suht ebameeldiv , kui asi just parem pole
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
12.09.2004 17:08:29
|
|
|
olen sis ordist kah tellinud.......näiteks Volcano 7+ tuli ilusti kohale..........minu jaoks on ordi ikka peajagu üle teistest poodidest
.....aga jah äpardusi juhtub sealgi.....näiteks tellisin sealt endale THERMALTAKE ROUNDED CABLE FOR HDD......aga kohale tuli
CoolerMasteri FDD rounded kabla ..........ahh mis sis ikka......niivõi naa vaja läeb ...........
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
13.09.2004 23:01:28
|
|
|
hea teenindus,head hinnad ja hea kvaliteet
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
14.09.2004 22:04:21
|
|
|
niih, täna sai käidud kasutaja Ix´ga ordis ja väike cd kirjutaja ostetud...
teenindus
kirjutaja
Teinekordki
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rochefort
HV vaatleja
liitunud: 20.03.2004
|
15.09.2004 20:22:12
|
|
|
Eks vaatab, homme kavatsen minna oma komplektisooviga sinna.
Kas Ordis on need tarneajad pikad?
_________________ Roch.® |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
15.09.2004 20:34:16
|
|
|
| Rochefort kirjutas: |
Eks vaatab, homme kavatsen minna oma komplektisooviga sinna.
Kas Ordis on need tarneajad pikad? |
oleneb mida soovid, saia saab igast poest
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
15.09.2004 20:59:01
|
|
|
| DmX kirjutas: |
| .. ja mida ma näen üks mälu polnud korralikult pesas |
sul siis vedas, ise lasin emaplaadil mälukontrolleri või midagi sellist läbi, kui mälu korralikult pesasse ei pannud.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.09.2004 13:31:30
|
|
|
| Rochefort kirjutas: |
Eks vaatab, homme kavatsen minna oma komplektisooviga sinna.
Kas Ordis on need tarneajad pikad? |
standard komplektile sarnase saab kindlasti kiiresti
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brutus
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2002
|
23.09.2004 11:04:48
|
|
|
Damn!
Tartu Ordis enam alet ei taheta teha.
Öeldi, et edasimüüjad vigisevad liiga palju!
_________________ Tartus
tel. 5816 0074 |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelli
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2004
|
23.09.2004 19:46:37
igal juhul soovitan |
|
|
| Mul juhtus nii, et RAMi pandi kogemata mitte 512MB vaid 1GB. Ütlesin, et pange mitte 2x256MB vaid 512MB, 256 muutsid küll ära aga 2x unustasid nad eest ära võtta. Panin tähele seda alles siis, kui arve makstud ja arvuti käes. Võitu üle 1300.-
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.09.2004 21:13:57
|
|
|
| tanelli kirjutas: |
Mul juhtus nii, et RAMi pandi kogemata mitte 512MB vaid 1GB. Ütlesin, et pange mitte 2x256MB vaid 512MB, 256 muutsid küll ära aga 2x unustasid nad eest ära võtta. Panin tähele seda alles siis, kui arve makstud ja arvuti käes. Võitu üle 1300.-
|
Siin võiks öelda lucky bastard aga siiski koputan südametunnistusele et vii mälud tagasi...the humane thing to do
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
23.09.2004 21:16:03
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
| tanelli kirjutas: |
Mul juhtus nii, et RAMi pandi kogemata mitte 512MB vaid 1GB. Ütlesin, et pange mitte 2x256MB vaid 512MB, 256 muutsid küll ära aga 2x unustasid nad eest ära võtta. Panin tähele seda alles siis, kui arve makstud ja arvuti käes. Võitu üle 1300.-
|
Siin võiks öelda lucky bastard aga siiski koputan südametunnistusele et vii mälud tagasi...the humane thing to do  |
jah sa ise viiks need tagasi
olgu hoolikamad
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.09.2004 08:27:21
|
|
|
Mnjah mina viiks küll tagasi kuna nii vaene ma ei ole, et pean sellist apsu ära kasutama.Mõnes mõttes muidugi oleneks ,et mis suhtumisega firmas tüübid oleks ja kuidas ennem bisnis sujund. Huvitav kui oleks ühe 512mb asemel üldse kogemata pandud 1x256 ja samamoodi arve maksnud,siis oleks vist kisa kõva olnud
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelli
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2004
|
24.09.2004 13:22:10
|
|
|
Viga ei teinud mitte kokkupanija, vaid arve koostaja. Mis ma peaksin laskma endale uue arve kirjutada ja siis uue garantii või pealegi on osades poodides müüjatel volitused hinda alla lasta jms. Garantiis on samuti 1GB ja kokkupania oleks võindu siis ju aru saada, et midagi on valesti ja müüjale öelda, et ta esitaks uue arve, sest see oli üks ordi komplektidest. Pealegi peaks olema ordi tulu arvuti pealt üle 1500.-, nii et kahjumisse nad ei tohiks jääda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
24.09.2004 17:35:50
|
|
|
| tanelli kirjutas: |
Viga ei teinud mitte kokkupanija, vaid arve koostaja. Mis ma peaksin laskma endale uue arve kirjutada ja siis uue garantii või pealegi on osades poodides müüjatel volitused hinda alla lasta jms. Garantiis on samuti 1GB ja kokkupania oleks võindu siis ju aru saada, et midagi on valesti ja müüjale öelda, et ta esitaks uue arve, sest see oli üks ordi komplektidest. Pealegi peaks olema ordi tulu arvuti pealt üle 1500.-, nii et kahjumisse nad ei tohiks jääda. |
No kui sa nüüd arvad, et sa selle eest maksma ei pea, eksid rängalt.
Esiteks: Kui garantiipaberitel on 2X512 ja ostuarvel 2X256, siis selline vahe tuleb suht ruttu välja ja kuna kindlasti on olemas ka arvutiostja kontaktandmed, võetakse sinuga kindlasti ühendust.
Teiseks: Seda foorumit loevad ka Ordi töötajad
Kolmandaks: Kui sinuga ühendust võetakse ja sa keeldud juurde maksmast võid arvestada "väga hea" edaspidise teenindusega Ordi poolt.
Kas sa tõesti arvad, et selline eksimus jääb märkamata. Tõenäoliselt maksab eksimuse kinni see "paranduse" tegija. Kas see ongi sinu soov. Minu põhimõtete järgi on see lihtsalt vargus. Ma ei ole seadusaktidega ülitäpselt kursis, aga ma arvan, et on olemas ka juriidiline alus hilisema raha kinnipidamise kohta.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.09.2004 18:07:42
|
|
|
kui mulle antakse poes raha valesti tagasi kas see on ka varastamine?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
24.09.2004 18:12:30
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| kui mulle antakse poes raha valesti tagasi kas see on ka varastamine? |
kui poes on silt "palun kontrollige raha enne lahkumist" siis küll kuid kui seal on lisaks "hilisemaid pretensioone lahendata" siis ei ole varastamine
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelli
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2004
|
24.09.2004 18:56:04
|
|
|
| Theum kirjutas: |
Esiteks: Kui garantiipaberitel on 2X512 ja ostuarvel 2X256
|
Ostuarvel oli ka 2x512 ja ma arvan, et ordi saaks sellest kahjumit, kui nad arvuti tagasi ostaksid ja ma arvuti teisest poest ostaksin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelli
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2004
|
24.09.2004 19:02:00
|
|
|
| Pro7 kirjutas: |
Mul on ordis eriti head kogemused ostsin oma esimese korraliku pc mis maksis 17k sain 2k alla mingi poole aasta pärast läks kirjutaja läbi sain garantiist 2x parema vastu nüüd kui ostsin endale perest eraldi arvuti sain jällegi ~10% alla ning helikaardiga oli samuti maksis 175 sain 100 müüja lihtsalt vaatas kas saab ale-t teha ja sai nii et ORDI  |
Kui müüjal on võimalik ~10% alla teha siis 15 tuhandesest arvutist oleks 1500.- võimalus alla lasta. Minul 512MB aga ~1300.-
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
24.09.2004 19:11:36
|
|
|
Ordi on hullem koht kui K!
Ärge sinna iial minge!!!
Kutt mul tellis sealt komplektijagu juppe, mis neil kodulehel kõik väljas on, aga...
Hilines asi ikka oma 7-10 päeva.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.09.2004 19:19:52
|
|
|
| tsitaat: |
Ordi on hullem koht kui K!
Ärge sinna iial minge!!!
Kutt mul tellis sealt komplektijagu juppe, mis neil kodulehel kõik väljas on, aga...
Hilines asi ikka oma 7-10 päeva.
|
irw joonud oled v?
ma tellisin sealt kunagi aerogate2, läks aega mis läks (oma 2 nädalat)aga tuli
k saluunis pole siiani mäluradikaid. (ca 3 kuud)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.09.2004 19:21:46
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| tsitaat: |
Ordi on hullem koht kui K!
Ärge sinna iial minge!!!
Kutt mul tellis sealt komplektijagu juppe, mis neil kodulehel kõik väljas on, aga...
Hilines asi ikka oma 7-10 päeva.
|
irw joonud oled v?
ma tellisin sealt kunagi aerogate2, läks aega mis läks (oma 2 nädalat)aga tuli
k saluunis pole siiani mäluradikaid. (ca 3 kuud) |
Ta töötab ju Ks
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
24.09.2004 19:23:19
|
|
|
Olen küll joond jahh, aga see ei muuda asja.
Kui ülistatakse Ordit ja tehakse maha Kd, siis tegelt ei ole mingit vahet!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|