Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 27.08.2004 03:02:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise vahetaks auto välja kuna see läheb liiga kergelt käest ära.
Vaata ka seda: http://www.zone.ee/ultimatepictures/slrr_setups.txt

nüüd juba liigub auto icon_smile.gif , aga jah suht raskelt läheb mäng edasi icon_smile.gif ,
proovin omale "camaro" GTLE saada, see peaks natsa paremini liikuma icon_smile.gif

EDIT: btw, kus auto HP'd vaadata saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 07:54:19 vasta tsitaadiga

Auto infot saad vaadata, kui vajutad nupule nö kataloogi kõrval. Sealt leiad auto mõõtmed, kõik kasutatud osad, mootori võimsuse ja parimad ajad ning kiirused.

Ning pealegi, erilist vahet ei ole, kas Camaro GTLE või SuperDuty. Auto kiirust ei määra mitte auto ise, vaid selle mootor. Seega, kõik V8 mootorid liiguvad ühtemoodi, I6 mootorid kõik ühtemoodi, sama lugu on ka I4 mootoritega. Ainuke asi, mis siin auto kiirust/kiirendust muuta saab, on kaal.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 09:47:13 vasta tsitaadiga

Nonii - uus rekord alla 5 sekundi icon_lol.gif
info siis SIIN LEHEL
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 09:50:10 vasta tsitaadiga

oomen, lisasin sind MSN-i..
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 10:42:37 vasta tsitaadiga

ei teeme nagu ilma scripitimiseta, et ainult mängus olevad autod ja mängus olevad võimalused, teiseks tuleks panna kindel jõudlus klass ka ala 700-500hp 500hp-300hp 300hp-0hp 900-700hp ja nende vahemikus võiks vaadata mis parem on.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 10:49:59 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
ei teeme nagu ilma scripitimiseta, et ainult mängus olevad autod ja mängus olevad võimalused, teiseks tuleks panna kindel jõudlus klass ka ala 700-500hp 500hp-300hp 300hp-0hp 900-700hp ja nende vahemikus võiks vaadata mis parem on.


igaljuhul ilma scriptimiseta. ja klassid hobuste järgi ei ole mõttekas- ennem et siis kas rida 6 või v8 ikka mootori tyybi järgi.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 10:52:10 vasta tsitaadiga

oomen, räägi nüüd, mis asjad Sa tõmbasid ja mis jupid Sa omale Daytona SD-le peale panid? Seadistuse võiksid kah öelda. Ise ei saa küll aru, kuidas selline asi võimalik on..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 10:54:33 vasta tsitaadiga

Kui klassid, siis pakun välja sellised:

I4
I6
V8
Scriptitud mootorid
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 10:59:04 vasta tsitaadiga

Kas scriptitud mootorite alla käiksid ka topelt mootorid siis?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 11:08:25 vasta tsitaadiga

jah, kõik asjad, mis on scriptitud, kasvõi ainult see, kui keegi on tavalise fuel raili methanol railiga asendanud, kuni selleni välja, et väiksel Duhenil on peal 8 mootorit (proovitud asi muide kunagi ammu, hobujõude 3600 kanti..)
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 11:13:29 vasta tsitaadiga

krt see ei ole ju tuunimise oskus see on mingi jummala mõttetu häkkimine, kui muud moodi vastu ei saa hakka häkkima, no mida jama. Jah nii oleks õigem et v4 v6 ja v8, ja ilma igasuguste scriptimiste, kes saab parem auto. Mis krdi vahet on kui v4 on 7 mootorit ja parem kui v8, võtame asja ikka reaalselt.



Edit: seda rooliga üldse saab mängida või, ma ei tee muidu roc race läbi. Teiseks kas ilma scripituna saab ka sellest superdutyst üle 600hp, mul ainul 492 ja kõrgemale ei lähe.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 11:28:42 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
krt see ei ole ju tuunimise oskus see on mingi jummala (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> häkkimine, kui muud moodi vastu ei saa hakka häkkima, no mida jama. Jah nii oleks õigem et v4 v6 ja v8, ja ilma igasuguste scriptimiste, kes saab parem auto. Mis krdi vahet on kui v4 on 7 mootorit ja parem kui v8, võtame asja ikka reaalselt.



Edit: seda rooliga üldse saab mängida või, ma ei tee muidu roc race läbi. Teiseks kas ilma scripituna saab ka sellest superdutyst üle 600hp, mul ainul 492 ja kõrgemale ei lähe.


SD-st saab ilma scriptimiseta 904 HP. kätte.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.08.2004 13:41:18 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
krt see ei ole ju tuunimise oskus see on mingi jummala (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> häkkimine, kui muud moodi vastu ei saa hakka häkkima, no mida jama. Jah nii oleks õigem et v4 v6 ja v8, ja ilma igasuguste scriptimiste, kes saab parem auto. Mis krdi vahet on kui v4 on 7 mootorit ja parem kui v8, võtame asja ikka reaalselt.



Edit: seda rooliga üldse saab mängida või, ma ei tee muidu roc race läbi. Teiseks kas ilma scripituna saab ka sellest superdutyst üle 600hp, mul ainul 492 ja kõrgemale ei lähe.

ma ainult rooliga mängingi icon_lol.gif
topeltklõpsuga saab neid muuta (vasakpoolne on nimetus, parempoolne vastav nupp)
gaasipedaali vajutades peaks tekkima sinn siis accelerator ja pidurigaasi nimi peaks olema Brake (mul on pandud eraldi, nii ikka parem)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 13:50:02 vasta tsitaadiga

http://www.aliq.ee/redline/index.php?news=0
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 15:39:24 vasta tsitaadiga

Seega on sellel saidil siis see võistlus/hääletus üleval, tõestuseks peate näitama pilti parimast ajast icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 27.08.2004 17:07:01 vasta tsitaadiga

Kas muidu 3 käigulise Drag käigukasti (furball'i patch) kasutamine oleks ka siis cheat/scripting ? St. kas seda tohib kasutada ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 17:18:14 vasta tsitaadiga

igaljuhul võib. peale ametlike patchide veel furballi omad ja nüüd ka omega soovitatavad on.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin789
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.08.2004 21:39:15 vasta tsitaadiga

endal on kah street lega racind aga kah vigane pool teed lõikab vahepealt ära näiteks...ja saan endale street legal redline vaatab kuda tollega lood un
_________________
c(:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 13:04:06 vasta tsitaadiga

nii panin nüüd oma baierile 15 need laiad rehvid alla, ette väikesed ja 0-100- 0.981s 1.4mile- 6.89s endiselt 698hp ja V6. Üritasin sama mootori uuesti ehtitada ja sain 810hp aga see ei lähe nii hästi minema, imelik mäng krt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 13:07:58 vasta tsitaadiga

X, scriptisid jälle või eksisid? Baiern-ile ei saa V6-e peale ehitada. SLRR-is polegi V6-e.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 13:50:59 vasta tsitaadiga

ju ta mõtles ikka rida kuute. peale omega patchi ehitasin bemari rida kuuega- hobuseid sain 837 aga edasi ei taha küll kuidagi liikuda- imelik jah.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 28.08.2004 14:41:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.aliq.ee/redline/index.php?news=0


mis aeg sinna panna tuleb???

ja kust kuradist te neid v4 ja v6 mootoreid saate? mul eint v8, rida 6 ja rida 4, WTF, ja kust neid teisi pätse saaks, mul vaid need 2.14, 2.15, 2.16 ja 2.18 peal

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 15:36:26 vasta tsitaadiga

jah rida kuuene, vabandust ma tean, et baier on muidu bmw ja bmw on R6 aga millegi pärast ma ei uskunud seda. Seda ma vaatan, et bemmi moodi. Ainuke asi mis ma tegin oli see, et kui lähed save ja võtad näiteks playercar1 või 2 ja siis paned nimeks näiteks 5 või 6, siis tekib sinna car lotti autosi juurde ja saan maha müüa ja nii saab palju pappi aga autosi olen ikka ehitanud, ainult neid mida sai poest osta ja ainult neid asju mida mida mängus olemas. Patch on 1.9r5. Aga mul lahtine bemm läheb paremini edasi kui kinnine. Üks mootor on jah 698hp see läheb ja 0-100 0.9s aga kinnine bemm läheb migni 1.5sek 830hp ja kummid ja värgid samad aga ma veel leiutan ja mõtlen, need 5liitrised nii hästi ei lähe. Pean roc race läbi tegema. Aga mis auto see emer muidu on????
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 18:11:09 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
tsitaat:

http://www.aliq.ee/redline/index.php?news=0


mis aeg sinna panna tuleb???

ja kust kuradist te neid v4 ja v6 mootoreid saate? mul eint v8, rida 6 ja rida 4, WTF, ja kust neid teisi pätse saaks, mul vaid need 2.14, 2.15, 2.16 ja 2.18 peal


Mine vaata ametlikule kodulehele (vabandust, kui seda ei eksisteeri) või siis http://xi.dpx.nl/index.php . Kui seal õigeid pätse pole, siis lisa mind oma MSN-i kontaktidesse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 18:48:44 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
Aga mis auto see emer muidu on????


Duhen - Honda CRX
Emer - Nissan Skylina
Baiern - BMW XX-serie
Einwagen - Volkswagen Golf
MC - mingi Camaro..
SuperDuty - Ford F150
Shibumitsu - Mitsubishi Lancer
Enula - Subaru Impreza.
Prime DLH500 - Mustang Shelby GT500

Coyotte - Toyota Corolla
Yotta - Toyota Supra
Axis - Nissan 250ZX
Badge - Dodge Charger
Ninja - Honda Civic
Niksy - Skyline R-34
Remo - VW Jetta
Sunset - Mitsubishi Eclipse
MRX-7 - Mazda RX-7
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 22:10:59 vasta tsitaadiga

kas need teised autod tulevad pärast roc race või, krt mul ei õnnestu kuidagi perstige puntke 750 saada, kuna kui ma oma kiirema autoga võistlema lähen siis mingi öeldakse come back later theres no võistlejaid. Ja kui nõrgemaga lähen saan pähe icon_cry.gif nõme ju. Ma juba mingi 3 korda olen roc race teind aga klahvide suht võimatu seda jama teha, see auto ei sõida just kõige kindlamini teel.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 00:10:04 vasta tsitaadiga

Teised autod on lihtsalt mõned extra autod, mida saab tirida/tõmmata. (Tegelikult on selliseid palju rohkem, tõin välja lihtsalt tuntuimad).

Prestige-i saab kergelt põhja super-dutyga, lihtsalt topi kõik jupid külge, mis võimalik. Kleepse ka peale, kuni prestige täis on.

ROC toimub ainult kord aastas, nii et koguaeg sinna sisse ei saa.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 09:32:23 vasta tsitaadiga

kui ikka väga tahate ROC´ci sõita siis selleks on kood olemas. samuti raha jaoks. ma arvan, et netist leiate need kaks koodi väga kiiresti üles.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 09:59:08 vasta tsitaadiga

ma ei taha sõita, ma tahan võita, ma ütlesin ju et eile õhtul tegin 3korda järjest aga ei õnnestunud võita, ma mingi koodiga küll ei tee. Väga sitt juhitavus on, ma lootsin, et tuleb juppe juurde. Ei saa superdutyl kuidagi üle 500hp.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 29.08.2004 10:37:25 vasta tsitaadiga

xX, kui sa tahad ausalt võita siis pane difficulty hästi easyks (nägin et seda sai panna) aga kui tahad sobi teha siis http://xi.dpx.nl/list.php?c=sl siin on kuskil mingi värk olemas mis võtab roci võistlejatelt rattad ja mootori maha icon_biggrin.gif
aga sa teed ise autosid??? kui jah äkki ütleks mis progesid sa selle jaoks kasutad?

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.08.2004 13:01:52 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
ma ei taha sõita, ma tahan võita, ma ütlesin ju et eile õhtul tegin 3korda järjest aga ei õnnestunud võita, ma mingi koodiga küll ei tee. Väga sitt juhitavus on, ma lootsin, et tuleb juppe juurde. Ei saa superdutyl kuidagi üle 500hp.

korja see õhufilter pealt ära...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 13:54:20 vasta tsitaadiga

jah, kui võtad oval airfiltri maha, saad kohe +250hp juurde.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 14:16:50 vasta tsitaadiga

kus te seda võtate, et ma ise autosi teen. Enivei, minu kiiremaks autoks jääb baier lahtine oma 700hp.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 15:21:40 vasta tsitaadiga

ROC-i ongi ju kõige parem Baiern-iga teha (originaal autodest)!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 18:38:15 vasta tsitaadiga

XI foorumis tuli just jutuks, mõtlesin, et teatan ka siin. Algselt pidi tulema SLRR-i ka SPL võistlus, kuid ajapuuduse tõttu jäi tegijatel asi tegemata. Kust ma seda järeldan?

Misc/catalog/textures - seal on see Audio kataloogi fail täiesti olemas. (Catalogue_Audio_pure.dds)

Ning enne patchide installimist võib leida kataloogist (poest) Interiori ja Running Geari kõrvalt kataloogi Audio, mis on aga täiesti tühi. Väga kahju, et neil asi pooleli jäi, väga oleks tahtnud sellist feature-it näha.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2004 20:14:22 vasta tsitaadiga

nii, sai jälle uus rekord 1.4mile 6.503s. Lahtine baier siis selle shelby sain kätte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 14:04:34 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
nii, sai jälle uus rekord 1.4mile 6.503s. Lahtine baier siis selle shelby sain kätte.


nuuh poolteist sekundit on veel arenemisruumi :D
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 23:39:57 vasta tsitaadiga

no näita ette reas 6 se mootriga ilma scriptimata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 01.09.2004 01:47:07 vasta tsitaadiga

palju te 2l, 4 silindriga mootoriga max hobujõude olete saand? mul on rekord 589.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 08:15:51 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
no näita ette reas 6 se mootriga ilma scriptimata.


mootor algab V8´sast :P
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 11:55:13 vasta tsitaadiga

et mis need v8 siia puutvad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 13:19:48 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
et mis need v8 siia puutvad.


tähendab, et mina muu mootoriga ei tegele. kui sa rida kuuega sellise aja said siis on küll tubli tulemus. tee pilt rekordist ja pane http:/www.aliq.ee/redline galeriisse ülesse.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.09.2004 14:46:38 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
X kirjutas:
et mis need v8 siia puutvad.


tähendab, et mina muu mootoriga ei tegele. kui sa rida kuuega sellise aja said siis on küll tubli tulemus. tee pilt rekordist ja pane http:/www.aliq.ee/redline galeriisse ülesse.

et mõnele elu lihtsamaks teha, siis annan õige lingi
http://www.aliq.ee/redline
ainult et hetkel vist server üldse maas icon_sad.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 15:48:49 vasta tsitaadiga

aga see ei loe, et ma cheati teel rohkm raha tegin või.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 16:11:19 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
aga see ei loe, et ma cheati teel rohkm raha tegin või.


Ei loe. Tähtis on mootorist maksimum välja saada ilma scriptideta. Aga patchid on ikka scriptid ju? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 17:04:19 vasta tsitaadiga

scriptimise all mõtlen mina omakäeslist mängufailide muutmist-parema/kiirema jne masina saamise eesmärgil. "ametlikud" patshid on kõigile kättesaadavad ja seega täiesti "lagaalsed"
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 17:06:52 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

et mõnele elu lihtsamaks teha, siis annan õige lingi
http://www.aliq.ee/redline
ainult et hetkel vist server üldse maas :(


my bad selle lingiga. servu oli maas jah kuna eesti energya arvas heaks olema vool mitmeks tunniks ilma ette teatamata välja võtta :evil:
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 17:14:07 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
scriptimise all mõtlen mina omakäeslist mängufailide muutmist-parema/kiirema jne masina saamise eesmärgil. "ametlikud" patshid on kõigile kättesaadavad ja seega täiesti "lagaalsed"


Aga siis "soovitatavad" patch'id nagu Omega ja Furball's Combo Patch lähevad kah "ametlikkude" alla või mitte?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 17:49:06 vasta tsitaadiga

jah lähevad. nad on ju vabalt kõigile kättesaadavad ja suure enamuse poolt aktsepteeritud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 18:29:06 vasta tsitaadiga

ainuke asi on jah see, et ma neist ühtki ei kasuta. enivei panin ülesse kah.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.