praegune kellaaeg 28.06.2026 18:30:17
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ruratt
HV kasutaja
liitunud: 20.06.2006
|
26.06.2026 13:15:36
Soovitage juhtmevabasid In-ear kõrvaklappe |
|
|
Soovitage bluetooth In-ear kõrvaklappe
siiani on lemmikud olnud Earfun air pro 3 ja Earfun Free pro 3
Ühenduvad automaatselt kiiresti ära, saab kahe seadmega ühendada.
Võtaks uuesti samad aga kestavad vähe ja enam ei müüda neid.
Varrega variandid ei seisa tavaliselt nii hästi kõrvas, vajuvad ära pipidevalt. Ilma varreta vajuvad ka aga vähem.
Galaxy buds 2 ka proovitud, ei seisnud nii hästi kõrvas ja surid ka ära. Ühendus 1 seadmega korraga.
Hind võiks olla alla 100
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.06.2026 16:20:21
|
|
|
Sony WF-C710N
Saksa Amazon'is 72eur + tasuta saatmine
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
27.06.2026 13:09:58
|
|
|
Galaxy Buds PRO seeria on hoopis teisel tasemel, võid neid proovida. Peaks samuti multi-device olema. Aga väga tugevalt Samsungiga seotud ja osa featuure ei pruugi töötada näit. iPhone-il, Huaweil jne.
Ma ise valisin endale need: Sony WF-1000XM5, https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/heliseadmed/korvaklapid/sony-wf-1000xm5-ancvirtual-surround-spatial-soundin-ea-1319450
Uurisin samuti pikalt ja multi-device oli väga tähtis. St, et ma saan samaaegselt hoida nii telefoni kui ka arvuti ühenduses . Päris ok tarkvaraline tugi, töötab nii Android ja Windows kui ka iOS seadmetes sama moodi. Need on turu ühe parima mürasummutusega . Aku peab normaalselt, minu kõrvas istuvad normaalselt. Autosõidu ajal kuuldakse mind ok-lt, aga ei ole midagi erilist. Samas nende endi helikvaliteet on ikkagi äge! Filmid, muusika, podcastid- kõik on tasemel.
Peamiseks miinuspooleks toon need pehmed junnid, mis kõrva käivad- need on mugavad, aga kipuvad kiirelt kuluma ning võivad tavapärasest tihedamini vajada vahetust.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.06.2026 15:12:48
|
|
|
Heh kui Earfunid meeldisid, siis mis sa neist vanadest otsid.
Hetkel peaks nende enda sõnastuse järgi flagship olema 4+
https://www.myearfun.com/eu/headphones/earfun-air-pro-4-plus-hi-res-adaptive-anc-true-wireless-earbuds-black
4+ pidi parem olema kui 4, rääkimata siis 3-st.
Ise tegin samuti veidi aega tagasi kiire guugelduse ja paljud tõid best budget buds kategoorias välja Earfun pro 4+, et pidavat heli poolest olema võrreldav kallimate budsidega
Ise polnud varem sellest tootjast midagi kuulnud, aga kui veidi lugedes selgus et ka kordades kallimate tootjate budsid võivad lampi ära surra, siis 100€ poleks kahju
Seepeale triggerdasin 4+-l ja Amazonist tulid alla 100€ koju kätte.
Nüüd mingi kuu trennis kasutanud ja võib esialgu täiesti rahule jääda. Heli on mõnus ja neutraalne, anc täitsa eristatav, miskeid kõrvalisi kahinaid vms helisid ei tunneta ja kõrvas ei sega. Mulle piisab
Ma saan aru et varrega on puht füüsiliselt lihtsam kõnede jaoks häält mikrofoni püüda, aga see pole muidugi reegel.
Kõrvas püsimise suhtes on oluline kummilullade suuruste valik. Earfunil ühed küljes ja lisaks 4 erinevat suurust kaasas, nii et võiks õige suuruse leida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.06.2026 07:36:33
|
|
|
Minu jaoks oli kõrvas püsimine kõige kriitilisem moment üldse, sest mis kasu kõigest muust, kui klapid teevad joostes loksudes mingit veidrat heli või neid tuleb pidevalt kohendada või on mingil muul viisil ebamugavad.
Ja kahjuks ei lahenda probleeme alati ka õigete otste valik, olen proovinud mitmeid erinevaid kõrvasiseseid erinevas hinnaskaalas ja oluline osa on ka klappide enda disainis, kui hästi nad kõrvas püsivad ja kas aktiivsel liikumisel mingeid muid segavaid anomaaliaid tekib.
Poleks paha, kui leiaks Samsungi FE asemel midagi natuke kvaliteetsema heliga, mis suudaks 1-2 tundi samaväärselt hästi kõrvas püsida, kui need. Kahjuks pole seni veel leidnud, sest niisama proovimine on üks asi, kuid kui joostes higiseks lähevad, siis avaneb hoopis uus maailm, mis ei pruugi olla üldse meeldiv.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
28.06.2026 11:11:44
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
Minu jaoks oli kõrvas püsimine kõige kriitilisem moment üldse, sest mis kasu kõigest muust, kui klapid teevad joostes loksudes mingit veidrat heli või neid tuleb pidevalt kohendada või on mingil muul viisil ebamugavad.
Ja kahjuks ei lahenda probleeme alati ka õigete otste valik, olen proovinud mitmeid erinevaid kõrvasiseseid erinevas hinnaskaalas ja oluline osa on ka klappide enda disainis, kui hästi nad kõrvas püsivad ja kas aktiivsel liikumisel mingeid muid segavaid anomaaliaid tekib.
Poleks paha, kui leiaks Samsungi FE asemel midagi natuke kvaliteetsema heliga, mis suudaks 1-2 tundi samaväärselt hästi kõrvas püsida, kui need. Kahjuks pole seni veel leidnud, sest niisama proovimine on üks asi, kuid kui joostes higiseks lähevad, siis avaneb hoopis uus maailm, mis ei pruugi olla üldse meeldiv. |
Ma soovitaks siis inearid nende sangastega klappide vastu vahetada, ala sellised: https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/heliseadmed/korvaklapid/apple-earphones-beats-powerbeats-pro-2-electric-orange-1447843
Esimene link, mille leidsin. Ma nende võrdlusteste pole uurinud, kuna endal pole vaja.
Aga paar tuttavat on öelnud, et sporti tehes on sangaga variandid ainus reaalne töötav lahendus.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.06.2026 16:43:18
|
|
|
Kõrvasiseste idee, vähemalt minu tagasihoidliku arusaama järgi, on ikka selles, et kõrvast välja jääb täpselt nii palju, kui tingimata vaja, aga nii vähe, kui võimalik.
Pealegi, sellistega oleks ilmselt prille kanda üsna ebamugav ja noh, pea 300€ lihtsalt proovimiseks on nagu pisut palju välja käia.
Seni proovitutest kõige ligilähedasemad oodatavale tulemusele on olnud Pixel Buds Pro 2 - need on väga mugavad, heli hea ja kõrvas püsivad kah päris hästi kuniks tugevamini higistama hakkad, siis enam elu nii ilus pole. Ilmselt aitaks nende puhul erinevate otste proovimine, kuid pole veel leidnud sobivaid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|