Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitage juhtmevabasid In-ear kõrvaklappe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ruratt
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2006




sõnum 26.06.2026 13:15:36 Soovitage juhtmevabasid In-ear kõrvaklappe vasta tsitaadiga

Soovitage bluetooth In-ear kõrvaklappe

siiani on lemmikud olnud Earfun air pro 3 ja Earfun Free pro 3

Ühenduvad automaatselt kiiresti ära, saab kahe seadmega ühendada.
Võtaks uuesti samad aga kestavad vähe ja enam ei müüda neid.
Varrega variandid ei seisa tavaliselt nii hästi kõrvas, vajuvad ära pipidevalt. Ilma varreta vajuvad ka aga vähem.

Galaxy buds 2 ka proovitud, ei seisnud nii hästi kõrvas ja surid ka ära. Ühendus 1 seadmega korraga.
Hind võiks olla alla 100
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 16:20:21 vasta tsitaadiga

Sony WF-C710N
Saksa Amazon'is 72eur + tasuta saatmine thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 12:06:02 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/2668746/samsung-galaxy-buds-fe-graphite/

Ostsin omal ajal jooksmiseks just seepärast, et eelmised klapid olid sama disainiga esimese seeria budsid, mis S10 seeriaga kaasa tulid ja mis püsisid väga hästi kõrvas, kuniks üks klapp ära suri. FE on praktiliselt identse disainiga, seega püsivad need kah joostes väga hästi kõrvas. Ainuke miinus on ehk vaid helikvaliteet, kui oled ära harjunud kordades kallimate klappidega, siis need on sellised üsna keskpärased, ajavad asja ära, aga ei midagi mainimisväärset.

https://www.samsung.com/ee/audio-sound/galaxy-buds/galaxy-buds-fe-graphite-sm-r400nzaaeue/

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 13:09:58 vasta tsitaadiga

Galaxy Buds PRO seeria on hoopis teisel tasemel, võid neid proovida. Peaks samuti multi-device olema. Aga väga tugevalt Samsungiga seotud ja osa featuure ei pruugi töötada näit. iPhone-il, Huaweil jne.

Ma ise valisin endale need: Sony WF-1000XM5, https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/heliseadmed/korvaklapid/sony-wf-1000xm5-ancvirtual-surround-spatial-soundin-ea-1319450

Uurisin samuti pikalt ja multi-device oli väga tähtis. St, et ma saan samaaegselt hoida nii telefoni kui ka arvuti ühenduses thumbs_up.gif. Päris ok tarkvaraline tugi, töötab nii Android ja Windows kui ka iOS seadmetes sama moodi. Need on turu ühe parima mürasummutusega thumbs_up.gif. Aku peab normaalselt, minu kõrvas istuvad normaalselt. Autosõidu ajal kuuldakse mind ok-lt, aga ei ole midagi erilist. Samas nende endi helikvaliteet on ikkagi äge! Filmid, muusika, podcastid- kõik on tasemel.

Peamiseks miinuspooleks toon need pehmed junnid, mis kõrva käivad- need on mugavad, aga kipuvad kiirelt kuluma ning võivad tavapärasest tihedamini vajada vahetust.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.06.2026 15:12:48 vasta tsitaadiga

Heh kui Earfunid meeldisid, siis mis sa neist vanadest otsid.
Hetkel peaks nende enda sõnastuse järgi flagship olema 4+
https://www.myearfun.com/eu/headphones/earfun-air-pro-4-plus-hi-res-adaptive-anc-true-wireless-earbuds-black

4+ pidi parem olema kui 4, rääkimata siis 3-st.

Ise tegin samuti veidi aega tagasi kiire guugelduse ja paljud tõid best budget buds kategoorias välja Earfun pro 4+, et pidavat heli poolest olema võrreldav kallimate budsidega
Ise polnud varem sellest tootjast midagi kuulnud, aga kui veidi lugedes selgus et ka kordades kallimate tootjate budsid võivad lampi ära surra, siis 100€ poleks kahju
Seepeale triggerdasin 4+-l ja Amazonist tulid alla 100€ koju kätte.

Nüüd mingi kuu trennis kasutanud ja võib esialgu täiesti rahule jääda. Heli on mõnus ja neutraalne, anc täitsa eristatav, miskeid kõrvalisi kahinaid vms helisid ei tunneta ja kõrvas ei sega. Mulle piisab
Ma saan aru et varrega on puht füüsiliselt lihtsam kõnede jaoks häält mikrofoni püüda, aga see pole muidugi reegel.
Kõrvas püsimise suhtes on oluline kummilullade suuruste valik. Earfunil ühed küljes ja lisaks 4 erinevat suurust kaasas, nii et võiks õige suuruse leida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitage juhtmevabasid In-ear kõrvaklappe
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.