Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1, F2, F3 ja muud autospordisarjad 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kes võidab järgmisena esimese meistritiitli?
Charles Leclerc
8%
 8%  [ 1 ]
Oscar Piastri
41%
 41%  [ 5 ]
George Russell
16%
 16%  [ 2 ]
välk ja pauk mõnest uuest/muust meeskonnast (Audi, Cadillac)
33%
 33%  [ 4 ]
hääli kokku : 12

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2026 20:34:14 vasta tsitaadiga

Nimekiri uuendustest
https://www.formula1.com/en/latest/article/what-upgrades-have-each-team-brought-to-the-barcelona-catalunya-grand-prix.77PmwSOI3Sxsn79sS1uhAK

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2026 09:23:24 vasta tsitaadiga


_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2026 21:28:34 vasta tsitaadiga

Sai siis kohapeal vaadatud, mõned nopped:

1. Kohad olid super, aitäh Tanel! Olime tribüünil L, millel oli varikatus, mis selle ilmaga oli totaalne päästja. Katteta tribüünid olid sessioonide vahepeal täiesti tühjad, sest ilm oli väga palav ja päike paistis lagipähe (raja temperatuur oli 50 kraadi, inimesed küpsesid samamoodi). Nägime siis 1-2 kurvi ja 4. kurvi lõpust kuni 7. kurvi alguseni.
2. F1 hääl on võrreldes V8 ajastuga täitsa õudne. V8 mootoreid ja käigukaste oli läbi maa vibratsioonina tunda, praegu mitte midagi, täiesti emotsioonitu hääle poole pealt. Enamik inimesi oli kõrvatroppideta, V8 ajastul oli see võimatu. Kiirused on muidugi jätkuvalt hämmastavad ja kui hilja pidurdati 1. kurvi on mõistusevastane.
3. Tasub varem rajale minna, hommikul sai bussiga ca tunniga rajale ja juba tribüünilegi, päeva peale venis see aeg isegi üle kahe tunni. Õhtul seevastu ei ole mõtet bussidele kiirustada, niikuinii kõik seisavad kaks tundi ummikus, parem võtta üks õlu ja oodata suurema massi lahkumist.
4. Tuleviku osas ei oska ennustada, kas nii jääb, aga Barcelona F1 etapile on lubatud tuua väga palju asju, võib võtta oma vee (enam ei võeta korke pudelitelt ära), toidu jne. Keelatud on igasugused metallist anumad, väga palju võeti ära metallist pudelis päikesekreeme, sellele tasub mõelda. Aga jääkastid, kokkupandavad toolid, päikesevarjud - neid veeti uskumatus koguses sisse. Kui tribüünikohta ei ole, siis tasub sellele kindlasti mõelda.
5. Telefonis livetiming täiesti toimis ja tasub lahti hoida. F1 äpis saab ka F1TV kommentaaridega livetimingut vaadata, reedel ja laupäeval see toimis, pühapäeval audio stream enam ei funkanud, inimesi oli liiga palju.
5. Forza Ferrari, Hamiltoni esimene Ferrari GP võit, emotsioon tribüünidel oli mega.
6. Lõpetuseks RIP neile, kes sattusid tribüünil suurte briti naiste kõrvale istuma. Tribüünil on istmed kitsad ja nemad oma istmele ära ei mahtunud icon_biggrin.gif Meil läks õnneks.


Kui veel midagi pähe tuleb, siis lisan siia.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2026 15:23:40 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 21:51:44 vasta tsitaadiga

Mersul keelatakse ilmselt mingi aero vidin ära
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1066563505693470&set=a.468261998856960&rdid=StGbSneLtOgz5iC0&share_url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2F18jCSWy8L8%2F#

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 27.06.2026 17:22:08 vasta tsitaadiga

FIA võiks Aston Martini nah saata. Kui Shitshow kaotab 3 sekundiga austrias kiiremaile siis nah sa vegteerid .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 18:02:33 vasta tsitaadiga

Jälle kõik ikka korraga rajale, et viimast ringi sõita icon_lol.gif
Verstappen sõitis seina, ferraril pidupäev.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 27.06.2026 18:06:50 vasta tsitaadiga

Russelli ring tuleb tühistada, täielik bs
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 18:08:02 vasta tsitaadiga

Eks see Russelli ringi ilmselt ära tühistatakse.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 27.06.2026 18:11:05 vasta tsitaadiga

aeg jääb alle. Täielik BS , rigged shit. FIA nutab igal võimalusel oma safety pasast siis mingi debiil laseb täie pasaga sealt läbi. fking idioodid. 0.2 sec kaotust antud kohast pole piisav ajakaotus, et ring alles jätta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006



Online
sõnum 27.06.2026 19:40:41 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
aeg jääb alle. Täielik BS , rigged shit. FIA nutab igal võimalusel oma safety pasast siis mingi debiil laseb täie pasaga sealt läbi. fking idioodid. 0.2 sec kaotust antud kohast pole piisav ajakaotus, et ring alles jätta.

Kus nüüd alles ekspert tuli välja. Jah, kindlasti tunned sa reelgeid paremini kui kõik kohtunikud kes seal otsuseid teevad icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 20:35:26 vasta tsitaadiga

lenc, Kohtunikud on eksimatud ja pole kunagi valesi otsuseid langetanud?
Isegi kommentaatorid kes on seda tööd aastaid teinud ütlesid "i dont think Russell's time will stand".

Lisaks on erinevus ühe ja kohekordsete kollaste osas. Ühekordsete puhul piisab kiiruse vähendamisest mida Russell ka tegi.
Kahekordsete puhul tuleb ring katkestada (abort) ja ringiaeg tühistatakse. Russell seda ei teinud ja jätkas suurel kiirusel jooneni.
Argument on selles, et kuigi rajal füüsiliselt olid kahekordsed kollased juba väljas, siis Russelli autosse polnud need veel elektrooniliselt jõudnud.
Ilmselt see on ka see loophole mille tõttu tema aega ei tühistatud.

Arvestades ringiaegu, siis on ebausutav, et Russell suutis kõigist 0,2s kiirem olla topelt kollaste ajal kiirust maha võttes.
See peaks tähendama, et ta pidi enne sinna sektorisse jõudmist olema sekundiline varu mille arvelt kiirust vähendada ja see on täiesti ebausutav.
Jah ta vähendas kiirust, aga mitte piisavalt. Antonelli tuli sealt enne läbi ja katkestas oma ringi, kuigi talle kindlalt lehvisid ainult ühekordsed kollased.

Vaadates Russelli sektoriaegu, siis ta oli ainuke kes pärast Verstappeni crashi postitas lilla nn "mini" sektori enne jooneni jõudmist ja pärast crashi kohast möödumist.
Keegi teine isegi ei parandanud oma isiklikku parimat aega ühelgi minisektoril pärast Verstappeni crashi, rääkimata parima minisektori aja väljasõitmisest.

Seega minu arvates Russell ei vähendanud piisavalt kiirust ja ei katkestanud oma ringi nagu Antonelli ja teised korrektselt tegid.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006



Online
sõnum 27.06.2026 21:27:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
lenc, Kohtunikud on eksimatud ja pole kunagi valesi otsuseid langetanud?
Isegi kommentaatorid kes on seda tööd aastaid teinud ütlesid "i dont think Russell's time will stand".

Kommentaatorid on nüüd absoluutse tõe allikad sinu arvates? Neid sõnu välja öeldes polnud neil õrna aimugi, et kas siis kui Russell selle kurvi läbi sõitis olid väljas tavalised või topeltkollased (spoiler: olid tavalised).

Tomorrow kirjutas:
Vaadates Russelli sektoriaegu, siis ta oli ainuke kes pärast Verstappeni crashi postitas lilla nn "mini" sektori enne jooneni jõudmist ja pärast crashi kohast möödumist.
Keegi teine isegi ei parandanud oma isiklikku parimat aega ühelgi minisektoril pärast Verstappeni crashi, rääkimata parima minisektori aja väljasõitmisest.

Seega minu arvates Russell ei vähendanud piisavalt kiirust ja ei katkestanud oma ringi nagu Antonelli ja teised korrektselt tegid.

Kes teised? Ainult Antonelli ja Russell olid veel Verstappeni taga kiirel ringil. Ning Antonelli osas on juba selgunud, et ta ekslikult arvas, et on topeltkollased ja seetõttu katkestas ringi. Tegelikult oleks ta võinud sõita täpselt nagu Russell. See oli kommunikatsioonierror võistlusinseneri ja Kimi vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 21:36:01 vasta tsitaadiga

lenc, Kes on siis absoluutse tõe allikad sinu arvates?

Kohtunikud need pole, sest kohtunikud on samuti inimesed ja eksivad. Pole vaja kaugele tagasi vaadatagi, sest siia etapile tulles pidi kolmanda koha karikas rändama teisele mehele, kuna kohtunikud ei suutnud oma tööd õigesti teha eelmine kord.
Ühtlasi ma ei öelnud, et kommentaatoritel oli õigus. Ma tõin selle välja näitena mootorispordis kogenud inimestest. Ära pane mulle sõnu suhu.

Nii, et sinu meelest kõik teised lihtsalt kollektiivselt otsustasid, et kuna aeg oli nulli tiksunud oma käimas olevad ringid vabatahtlikult katkestada enne Verstappeni crashi ja seetõttu keegi neist aegu ei parandanud?
Tundub usutav. /s

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006



Online
sõnum 27.06.2026 21:51:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Nii, et sinu meelest kõik teised lihtsalt kollektiivselt otsustasid, et kuna aeg oli nulli tiksunud oma käimas olevad ringid vabatahtlikult katkestada enne Verstappeni crashi ja seetõttu keegi neist aegu ei parandanud?
Tundub usutav. /s

Kas sa oled loll või mängid lolli? Kõik teised olid oma kiired ringid juba ära lõpetanud ja olid jahutusringil teel tagasi boksi. Vaatasin praegu täpselt trackeri pealt üle. Viimasele kiire ringi katsele mindi järjekorras: Hadjar, Hamilton, Lawson, Leclerc, Norris, Piastri, Lindblad, Verstappen, Antonelli, Russell.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 21:59:00 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Ning Antonelli osas on juba selgunud, et ta ekslikult arvas, et on topeltkollased ja seetõttu katkestas ringi. Tegelikult oleks ta võinud sõita täpselt nagu Russell. See oli kommunikatsioonierror võistlusinseneri ja Kimi vahel.
Kui Antonelli sinna jõudis, siis olid juba topeltkollased. Pidanuks olema ka Russelli ajal, aga see on FIA/lipukohtunike tegemata töö, Russell tegi kõik õigesti.

Tomorrow, telemeetriast nähtub, et kollaste lippude alas kaotas Russell ca 0,3 sekundit. Pärast kollaseid lippe võis muidugi taas kiiresti sõita, siililegi selge.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006



Online
sõnum 27.06.2026 22:02:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kui Antonelli sinna jõudis, siis olid juba topeltkollased. Pidanuks olema ka Russelli ajal, aga see on FIA/lipukohtunike tegemata töö, Russell tegi kõik õigesti.

See ei ole loogiline, kuivõrd Antonelli oli Russellist rajal eespool ja jõudis avariikohta varem. Kas tahad väita, et kohtunikud panid Antonellile topeltkollased ja siis mõne sekundi pärast võtsid need maha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2026 22:08:38 vasta tsitaadiga

Kohtunikud olid loogilised ja võtsid mõistusega mitte punkti täpsusega. case closed
lenc, ka mõistus tekkinud...hakkab inimeseks saama.....loodetavasti pole suremas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 22:24:24 vasta tsitaadiga

jeesus188, Kuidas see loogiline on? Tegu oli suure crashiga. Kui topeltkollased juba välja pannakse, siis naljalt tagasi ühekordsete peale see ei lähe selleks, et uuesti topeltkollaste peale minna. Vähemalt mitte nii lühikese ajavahemiku jooksul.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 27.06.2026 22:38:22 vasta tsitaadiga

f1 liiguvad kõlakad, et verstappen liigub liigub Mclarenisse
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1, F2, F3 ja muud autospordisarjad 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.