praegune kellaaeg 27.06.2026 21:40:03
|
 |
Hinnavaatlus »
Vaba Mikrofon »
F1, F2, F3 ja muud autospordisarjad 2026
|
märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kes võidab järgmisena esimese meistritiitli? |
| Charles Leclerc |
|
8% |
[ 1 ] |
| Oscar Piastri |
|
41% |
[ 5 ] |
| George Russell |
|
16% |
[ 2 ] |
| välk ja pauk mõnest uuest/muust meeskonnast (Audi, Cadillac) |
|
33% |
[ 4 ] |
|
| hääli kokku : 12 |
|
| autor |
|
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.06.2026 09:23:24
|
|
|
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
17.06.2026 21:28:34
|
|
|
Sai siis kohapeal vaadatud, mõned nopped:
1. Kohad olid super, aitäh Tanel! Olime tribüünil L, millel oli varikatus, mis selle ilmaga oli totaalne päästja. Katteta tribüünid olid sessioonide vahepeal täiesti tühjad, sest ilm oli väga palav ja päike paistis lagipähe (raja temperatuur oli 50 kraadi, inimesed küpsesid samamoodi). Nägime siis 1-2 kurvi ja 4. kurvi lõpust kuni 7. kurvi alguseni.
2. F1 hääl on võrreldes V8 ajastuga täitsa õudne. V8 mootoreid ja käigukaste oli läbi maa vibratsioonina tunda, praegu mitte midagi, täiesti emotsioonitu hääle poole pealt. Enamik inimesi oli kõrvatroppideta, V8 ajastul oli see võimatu. Kiirused on muidugi jätkuvalt hämmastavad ja kui hilja pidurdati 1. kurvi on mõistusevastane.
3. Tasub varem rajale minna, hommikul sai bussiga ca tunniga rajale ja juba tribüünilegi, päeva peale venis see aeg isegi üle kahe tunni. Õhtul seevastu ei ole mõtet bussidele kiirustada, niikuinii kõik seisavad kaks tundi ummikus, parem võtta üks õlu ja oodata suurema massi lahkumist.
4. Tuleviku osas ei oska ennustada, kas nii jääb, aga Barcelona F1 etapile on lubatud tuua väga palju asju, võib võtta oma vee (enam ei võeta korke pudelitelt ära), toidu jne. Keelatud on igasugused metallist anumad, väga palju võeti ära metallist pudelis päikesekreeme, sellele tasub mõelda. Aga jääkastid, kokkupandavad toolid, päikesevarjud - neid veeti uskumatus koguses sisse. Kui tribüünikohta ei ole, siis tasub sellele kindlasti mõelda.
5. Telefonis livetiming täiesti toimis ja tasub lahti hoida. F1 äpis saab ka F1TV kommentaaridega livetimingut vaadata, reedel ja laupäeval see toimis, pühapäeval audio stream enam ei funkanud, inimesi oli liiga palju.
5. Forza Ferrari, Hamiltoni esimene Ferrari GP võit, emotsioon tribüünidel oli mega.
6. Lõpetuseks RIP neile, kes sattusid tribüünil suurte briti naiste kõrvale istuma. Tribüünil on istmed kitsad ja nemad oma istmele ära ei mahtunud Meil läks õnneks.
Kui veel midagi pähe tuleb, siis lisan siia.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
27.06.2026 17:22:08
|
|
|
| FIA võiks Aston Martini nah saata. Kui Shitshow kaotab 3 sekundiga austrias kiiremaile siis nah sa vegteerid .
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
27.06.2026 18:02:33
|
|
|
Jälle kõik ikka korraga rajale, et viimast ringi sõita
Verstappen sõitis seina, ferraril pidupäev.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
27.06.2026 18:06:50
|
|
|
| Russelli ring tuleb tühistada, täielik bs
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
27.06.2026 18:08:02
|
|
|
Eks see Russelli ringi ilmselt ära tühistatakse.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
27.06.2026 18:11:05
|
|
|
| aeg jääb alle. Täielik BS , rigged shit. FIA nutab igal võimalusel oma safety pasast siis mingi debiil laseb täie pasaga sealt läbi. fking idioodid. 0.2 sec kaotust antud kohast pole piisav ajakaotus, et ring alles jätta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenc
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2006
|
27.06.2026 19:40:41
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| aeg jääb alle. Täielik BS , rigged shit. FIA nutab igal võimalusel oma safety pasast siis mingi debiil laseb täie pasaga sealt läbi. fking idioodid. 0.2 sec kaotust antud kohast pole piisav ajakaotus, et ring alles jätta. |
Kus nüüd alles ekspert tuli välja. Jah, kindlasti tunned sa reelgeid paremini kui kõik kohtunikud kes seal otsuseid teevad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
27.06.2026 20:35:26
|
|
|
lenc, Kohtunikud on eksimatud ja pole kunagi valesi otsuseid langetanud?
Isegi kommentaatorid kes on seda tööd aastaid teinud ütlesid "i dont think Russell's time will stand".
Lisaks on erinevus ühe ja kohekordsete kollaste osas. Ühekordsete puhul piisab kiiruse vähendamisest mida Russell ka tegi.
Kahekordsete puhul tuleb ring katkestada (abort) ja ringiaeg tühistatakse. Russell seda ei teinud ja jätkas suurel kiirusel jooneni.
Argument on selles, et kuigi rajal füüsiliselt olid kahekordsed kollased juba väljas, siis Russelli autosse polnud need veel elektrooniliselt jõudnud.
Ilmselt see on ka see loophole mille tõttu tema aega ei tühistatud.
Arvestades ringiaegu, siis on ebausutav, et Russell suutis kõigist 0,2s kiirem olla topelt kollaste ajal kiirust maha võttes.
See peaks tähendama, et ta pidi enne sinna sektorisse jõudmist olema sekundiline varu mille arvelt kiirust vähendada ja see on täiesti ebausutav.
Jah ta vähendas kiirust, aga mitte piisavalt. Antonelli tuli sealt enne läbi ja katkestas oma ringi, kuigi talle kindlalt lehvisid ainult ühekordsed kollased.
Vaadates Russelli sektoriaegu, siis ta oli ainuke kes pärast Verstappeni crashi postitas lilla nn "mini" sektori enne jooneni jõudmist ja pärast crashi kohast möödumist.
Keegi teine isegi ei parandanud oma isiklikku parimat aega ühelgi minisektoril pärast Verstappeni crashi, rääkimata parima minisektori aja väljasõitmisest.
Seega minu arvates Russell ei vähendanud piisavalt kiirust ja ei katkestanud oma ringi nagu Antonelli ja teised korrektselt tegid.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenc
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2006
|
27.06.2026 21:27:26
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
lenc, Kohtunikud on eksimatud ja pole kunagi valesi otsuseid langetanud?
Isegi kommentaatorid kes on seda tööd aastaid teinud ütlesid "i dont think Russell's time will stand". |
Kommentaatorid on nüüd absoluutse tõe allikad sinu arvates? Neid sõnu välja öeldes polnud neil õrna aimugi, et kas siis kui Russell selle kurvi läbi sõitis olid väljas tavalised või topeltkollased (spoiler: olid tavalised).
| Tomorrow kirjutas: |
Vaadates Russelli sektoriaegu, siis ta oli ainuke kes pärast Verstappeni crashi postitas lilla nn "mini" sektori enne jooneni jõudmist ja pärast crashi kohast möödumist.
Keegi teine isegi ei parandanud oma isiklikku parimat aega ühelgi minisektoril pärast Verstappeni crashi, rääkimata parima minisektori aja väljasõitmisest.
Seega minu arvates Russell ei vähendanud piisavalt kiirust ja ei katkestanud oma ringi nagu Antonelli ja teised korrektselt tegid. |
Kes teised? Ainult Antonelli ja Russell olid veel Verstappeni taga kiirel ringil. Ning Antonelli osas on juba selgunud, et ta ekslikult arvas, et on topeltkollased ja seetõttu katkestas ringi. Tegelikult oleks ta võinud sõita täpselt nagu Russell. See oli kommunikatsioonierror võistlusinseneri ja Kimi vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
27.06.2026 21:36:01
|
|
|
lenc, Kes on siis absoluutse tõe allikad sinu arvates?
Kohtunikud need pole, sest kohtunikud on samuti inimesed ja eksivad. Pole vaja kaugele tagasi vaadatagi, sest siia etapile tulles pidi kolmanda koha karikas rändama teisele mehele, kuna kohtunikud ei suutnud oma tööd õigesti teha eelmine kord.
Ühtlasi ma ei öelnud, et kommentaatoritel oli õigus. Ma tõin selle välja näitena mootorispordis kogenud inimestest. Ära pane mulle sõnu suhu.
Nii, et sinu meelest kõik teised lihtsalt kollektiivselt otsustasid, et kuna aeg oli nulli tiksunud oma käimas olevad ringid vabatahtlikult katkestada enne Verstappeni crashi ja seetõttu keegi neist aegu ei parandanud?
Tundub usutav. /s
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
 |
Hinnavaatlus »
Vaba Mikrofon »
F1, F2, F3 ja muud autospordisarjad 2026 |
mine lehele eelmine 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|