|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.06.2026 21:01:29
|
|
|
| Mõmmik123 kirjutas: |
| Disk versiooni ei tule siis <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ? |
Kõlakate järgi hiljem tuleb, lihtsalt tahavad igasuguseid leake vältida ja digital only grace periodiga on seda lihtsam teostada.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
25.06.2026 21:34:05
|
|
|
| Arvatavasti tuleb ka hunnik patche, mida siis hiljem hea plaadile toppida.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.06.2026 09:11:36
|
|
|
Eks see on mõeldud, et jõuludeks rohkem müüki teha. Kinkida digitaalset asja nagu niru.
Mingid jutud käivad ka, et tavaline PS5 ja xbox on capped 25FPS ja Pro on siis kõrgem kuni 60 FPS
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
26.06.2026 09:19:34
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Huvitav, millal PC peale tuleb. 2027 lõpp?  |
Kindlalt ei tea, aga ilmselt mitte enne, kui 2028
Kiire google ütleb "The PC version of GTA 6 is expected to launch in 2028, roughly 12 to 18 months after the initial console launch on PlayStation 5 and Xbox Series X/S." |
Mingit infot selle kohta pole, aga ennustan, et PC versioon tuleb koos uute konsoolidedega. Ehk siis PS6/Uus XBOX/PC tulevad koos. Ilmselt selleks ajaks on veidi parandatud ja visuaalselt
võimekama versiooniga juba. PS6 tõenäoliselt tuleb 2027 lõpp kuni 2029 algus ajavahemikus!
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.06.2026 09:42:50
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
Eks see on mõeldud, et jõuludeks rohkem müüki teha. Kinkida digitaalset asja nagu niru.
Mingid jutud käivad ka, et tavaline PS5 ja xbox on capped 25FPS ja Pro on siis kõrgem kuni 60 FPS |
Kood karbis on mõeldud varajaste lekete vältimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.06.2026 10:39:18
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
Seal on see, et nad riigist välja vist ei taha/tohi saata. Kui paned mingi fr indexi, siis näitab, et saad osta. Ma ei tea siis, kas saadavad sulle füüsiliselt selle karbi koos koodiga, mitte koodi maili peale.
|
Saadavad ikka füüsiliselt karbi koos koodiga - Amazon ei hakka neid koode karbist välja võtma.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
27.06.2026 08:51:50
|
|
|
Tere!
Soovin uurida targematelt, kas GTA 6 Ultimate Edition on hetkel saadaval ainult PS Store’i kaudu?
Kui osta praegu näiteks Euronicsist Standard Edition, siis kas on teada, kas hiljem võib tekkida võimalus teha lisatasu eest upgrade Ultimate Editionile?
Lisaks, kuna mäng tuleb koodi kujul, siis kas selle allalaadimiseks või aktiveerimiseks on vaja arvestada mingite kindlate tingimustega, näiteks konto regiooni, PS Store’i regiooni või muude piirangutega?
Tänud ette!
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
27.06.2026 08:58:52
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
Tere!
Soovin uurida targematelt, kas GTA 6 Ultimate Edition on hetkel saadaval ainult PS Store’i kaudu?
Kui osta praegu näiteks Euronicsist Standard Edition, siis kas on teada, kas hiljem võib tekkida võimalus teha lisatasu eest upgrade Ultimate Editionile?
Lisaks, kuna mäng tuleb koodi kujul, siis kas selle allalaadimiseks või aktiveerimiseks on vaja arvestada mingite kindlate tingimustega, näiteks konto regiooni, PS Store’i regiooni või muude piirangutega?
Tänud ette! |
20€-ga saad pärast upgradeda ultimate peale. See on kontoga seotud sul siis, ilmselgelt Euronicsis müüakse siinse regiooni mängu ehk siis EU. Kui sul konto on ka EU oma, siis probleeme pole.
Ja XBOXi poest saad osta ka ultimate editioni. Lisaks ainuke põhjus, miks seda preorderida on see, et saad mängu eelnevalt alla laadida, sest maht on ilmselgelt suur ja
kohe kui unlockib mängima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
27.06.2026 10:15:21
|
|
|
Miks üldse osta euronicsist kood? Kas oodata plaat ära või teha usa psn kasutaja, osta mäng - sügisel selle alt installida ja enne mängima hakkamist logid konsoolis oma algse kontoga sisse.
Usa konto jääb külalistele, et enda mänguseisu ei rikuks või koosmängude puhul teisele puldile.
Absurd, et dollarite ja eurode vahele pandi võrdusmärk. Isegi kui ei viitsi rahakaartide diile taga ajada, siis hetkel otse makstes on $100 -> 87 eurot.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|