Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2026 20:57:45 vasta tsitaadiga

Playstation eemaldas Twitteri postituselt diskilugejaga PS5 pildi ja asendas selle ilma diskilugejata konsooli pildiga icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

https://x.com/Kama_Kamilia/status/2069885140474495203

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 21:01:29 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Disk versiooni ei tule siis <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ?


Kõlakate järgi hiljem tuleb, lihtsalt tahavad igasuguseid leake vältida ja digital only grace periodiga on seda lihtsam teostada.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 21:34:05 vasta tsitaadiga

Arvatavasti tuleb ka hunnik patche, mida siis hiljem hea plaadile toppida.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 07:59:30 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Disk versiooni ei tule siis <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ?

https://tech4gamers.com/gta-6-physical-copies-discs-december/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:11:36 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Disk versiooni ei tule siis <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ?

https://tech4gamers.com/gta-6-physical-copies-discs-december/

Eks see on mõeldud, et jõuludeks rohkem müüki teha. Kinkida digitaalset asja nagu niru.

Mingid jutud käivad ka, et tavaline PS5 ja xbox on capped 25FPS ja Pro on siis kõrgem kuni 60 FPS
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:19:34 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
aap14 kirjutas:
Huvitav, millal PC peale tuleb. 2027 lõpp? icon_neutral.gif beer_yum.gif
Kindlalt ei tea, aga ilmselt mitte enne, kui 2028
Kiire google ütleb "The PC version of GTA 6 is expected to launch in 2028, roughly 12 to 18 months after the initial console launch on PlayStation 5 and Xbox Series X/S."

Mingit infot selle kohta pole, aga ennustan, et PC versioon tuleb koos uute konsoolidedega. Ehk siis PS6/Uus XBOX/PC tulevad koos. Ilmselt selleks ajaks on veidi parandatud ja visuaalselt
võimekama versiooniga juba. PS6 tõenäoliselt tuleb 2027 lõpp kuni 2029 algus ajavahemikus!
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:42:50 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
SKG kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Disk versiooni ei tule siis <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ?

https://tech4gamers.com/gta-6-physical-copies-discs-december/

Eks see on mõeldud, et jõuludeks rohkem müüki teha. Kinkida digitaalset asja nagu niru.

Mingid jutud käivad ka, et tavaline PS5 ja xbox on capped 25FPS ja Pro on siis kõrgem kuni 60 FPS

Kood karbis on mõeldud varajaste lekete vältimiseks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:39:18 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:

Seal on see, et nad riigist välja vist ei taha/tohi saata. Kui paned mingi fr indexi, siis näitab, et saad osta. Ma ei tea siis, kas saadavad sulle füüsiliselt selle karbi koos koodiga, mitte koodi maili peale.

Saadavad ikka füüsiliselt karbi koos koodiga - Amazon ei hakka neid koode karbist välja võtma.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 08:51:50 vasta tsitaadiga

Tere!

Soovin uurida targematelt, kas GTA 6 Ultimate Edition on hetkel saadaval ainult PS Store’i kaudu?

Kui osta praegu näiteks Euronicsist Standard Edition, siis kas on teada, kas hiljem võib tekkida võimalus teha lisatasu eest upgrade Ultimate Editionile?

Lisaks, kuna mäng tuleb koodi kujul, siis kas selle allalaadimiseks või aktiveerimiseks on vaja arvestada mingite kindlate tingimustega, näiteks konto regiooni, PS Store’i regiooni või muude piirangutega?

Tänud ette!

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 08:58:52 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Tere!

Soovin uurida targematelt, kas GTA 6 Ultimate Edition on hetkel saadaval ainult PS Store’i kaudu?

Kui osta praegu näiteks Euronicsist Standard Edition, siis kas on teada, kas hiljem võib tekkida võimalus teha lisatasu eest upgrade Ultimate Editionile?

Lisaks, kuna mäng tuleb koodi kujul, siis kas selle allalaadimiseks või aktiveerimiseks on vaja arvestada mingite kindlate tingimustega, näiteks konto regiooni, PS Store’i regiooni või muude piirangutega?

Tänud ette!

20€-ga saad pärast upgradeda ultimate peale. See on kontoga seotud sul siis, ilmselgelt Euronicsis müüakse siinse regiooni mängu ehk siis EU. Kui sul konto on ka EU oma, siis probleeme pole.
Ja XBOXi poest saad osta ka ultimate editioni. Lisaks ainuke põhjus, miks seda preorderida on see, et saad mängu eelnevalt alla laadida, sest maht on ilmselgelt suur ja
kohe kui unlockib mängima hakata.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 10:15:21 vasta tsitaadiga

Miks üldse osta euronicsist kood? Kas oodata plaat ära või teha usa psn kasutaja, osta mäng - sügisel selle alt installida ja enne mängima hakkamist logid konsoolis oma algse kontoga sisse.
Usa konto jääb külalistele, et enda mänguseisu ei rikuks või koosmängude puhul teisele puldile.
Absurd, et dollarite ja eurode vahele pandi võrdusmärk. Isegi kui ei viitsi rahakaartide diile taga ajada, siis hetkel otse makstes on $100 -> 87 eurot.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.