Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:59:07 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka - vali sõnu ja tegelikult on liivakasti omanikul vabadus enda soovi järgi liivakastis toimetada.
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2026 11:02:13 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
lapsele tuleb reeglid seada icon_idea.gif
mo poeg kah nüid ulub purjus peaga, et isa andis rihma icon_evil.gif
ega mina kah ei tea, kas see oli kena icon_rolleyes.gif
vähemalt on ta nüid hetkel tartu ülikoolis ja vahepeal vingub, et tahaks akadeemilist võtta.
minu käest ta luba ei saa

icon_lol.gif beer_yum.gif
No esimese lapse käest sai vaid vildikas ära võetud, seega minu kurjem kasvatus sellega piirdunud...kuna see ei meeldinud elukaaslasele.
Ja suures pildis ega mina polegi mingeid piire seadnud...kasu neist nagunii 0. Ülikooli esimene aste läbitud ju siis ikka päris loll pole icon_razz.gif
Suutis valida ka teema, mida võiks edasi arendada ja seejuures vist teenis välja nende "keskealiste õllekõhuga" meeste kiunu, sest tegi praktilist uurimust mitte ei ajanud mingit üldist mulli...

Ehk mulle jääb mulje, et isegi kui koolis on mingit äärmused kuidagi hetkeliselt soositud saab arukas inimene ikka aru mis tegelikult elus toimub.
Samas magistrisse jääda ei tahtud...

Teine teema, et ma kindlasti ütleks, et lapsi tuleb ikka noorena saada(lapsel rahulikum)...kui noorima ja vanima vahe on 20+ aastat, siis see ikka liialt rets. Ehk see promo, et õpi lolliks või vigaseks ja siis saa lapsi minu meelest ei päde.

rmz kirjutas:
Mis seal ikka - vali sõnu ja tegelikult on liivakasti omanikul vabadus enda soovi järgi liivakastis toimetada.

Valimised tulemas
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 11:02:28 vasta tsitaadiga

Magic, mind peksti ikka lapsepõlves kenasti icon_lol.gif
tolku sel polnd, ema röökis, et kogu peks on mulle nigu hane selga vesi icon_biggrin.gif
ma ei saand sellest aru, minu arust haned ongi suht veelinnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2026 11:10:01 vasta tsitaadiga

Umbes nii....eks pea kõik seda kasvatust saanud vanasti...kasu paraku 0.
Meeldejääv paraku on hoopis põhjalik selgitus ehk oskus olla kuuldav ja kuuldavaks teha.
Nagu Saaremaa objektil öeldi minu tööasjade paigutamise osas...sa pole süüdi, et vanemad pole õpetanud icon_lol.gif
valus...

See tibla puhul töötav loogika, et enne sõida molli ja siis küsi et kas asja ka oli...no nad teistsugused jah...
Ja siis tulevad pugema...loomulikult mitte siiralt, aga saab asju ajada kui esmalt paika panna.
Paraku on see väsitav...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 11:13:50 vasta tsitaadiga

Midagi ikka sellest rihma saamisest kasu oli. Iseasi kas just see mida rihma valdaja soovis. Nimelt õpetas mitte vahele jääma icon_biggrin.gif
Aga noh, ega mulle ei seletatud ka miks midagi teha ei tohi või miks midagi tegema peab. Argument "selleks et mina ütlen" või miski väga ebaloogiline kahe sõnaga selgitus.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 11:16:21 vasta tsitaadiga

Umbes nii....eks pea kõik seda kasvatust saanud vanasti...kasu paraku 0.
Meeldejääv paraku on hoopis põhjalik selgitus ehk oskus olla kuuldav ja kuuldavaks teha.
Nagu Saaremaa objektil öeldi minu tööasjade paigutamise osas...sa pole süüdi, et vanemad pole õpetanud icon_lol.gif
valus...

ma pole paraku saaremaal sündinud
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 13:07:39 vasta tsitaadiga

Jan Kaus kirjutab, milline võiks hea president olla. Soovitan.

https://www.err.ee/1610063557/jan-kaus-voimatute-ulesannete-amet

tsitaat:

Ideaalis peaks see tähendama presidenti, kes püüab muuta kõikide võitluse kõikide vastu kõikide võitluseks kõikide eest – hea president on kõikide president (või vähemalt püüab seda olla).



Ja kui keegi tahab siin nüüd vastu väita, et see toob kaasa ainult mittemidagiütleva mämmerdamise, siis ei. Ta ei pea silmas seda.

tsitaat:

Kaasav hoiak ei pea tähendama isikupäratut väljendust – teravatest ütlustest hoidumine pole päris seesama, mis teravast hoiakust hoidumine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2026 13:29:05 vasta tsitaadiga

Eks igal ole oma aeg, selles suhtes kui jätta välja Ilvese teine ametiaeg ja hull eit (hullemat inimest kaasamises pole) pole seis nagu kõige hullem...

Poolas saadetud tagasi märksa elulisemaid asju ja hoidku kui seal see "konservatiivide" leer saab ka peaministri koha...suurriik, kellel ajaloos kipub ikka jälle nihu minema....
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 15:50:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ideaalis peaks see tähendama presidenti, kes püüab muuta kõikide võitluse kõikide vastu kõikide võitluseks kõikide eest – hea president on kõikide president (või vähemalt püüab seda olla).


Hästi öeldud, kuid kahjuks tundub, et ideoloogiad on ideaalid ära tapnud, kes iganes uuesks presidendiks saab, sellel saab olema ülimalt raske, kui mitte võimatu inimesi ühendada, poolt valida on lihtsam ja ega valimistel seegi kaasa ei aita kui mõlema leeri ideoloogid on põhimõtteliselt teise poole kandidaatidele vastu.
Isiklik sümpaatia jääb Rebasele (aga ilmselt on see vend piisavalt tark ja ei kandideeri) icon_lol.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 17:25:21 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
Magic, mind peksti ikka lapsepõlves kenasti icon_lol.gif
tolku sel polnd, ema röökis, et kogu peks on mulle nigu hane selga vesi icon_biggrin.gif

A mis oma poisist siis plähmisid, kui sest kasu pole?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 18:40:33 vasta tsitaadiga

Perekondlikud traditsioonid vist.

Minu mõlemad vanemad olid orvud ja kumbki peksa ei saanud, ei andnud minule ka. Ei tunne, et oleks midagi puudu jäänud. Tõtt-öelda ei olnud vist põhjustki. Ei mäleta, et oleks keegi pidanud jõu või sõimuga sundima elementaarseteks asjadeks nagu söömine, joomine, riide panemine ja enda järelt kasimine - see käis nagu lihtsalt elu juurde.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 22:31:19 vasta tsitaadiga

https://tartu.postimees.ee/8497818/tartlased-kogunevad-rendivangla-vastu-meelt-avaldama
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 22:55:45 vasta tsitaadiga

Vähe hiljaks pole jäänud? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2026 23:32:06 vasta tsitaadiga

Eestis ongi rändtsirkus puudu icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.06.2026 00:27:26 vasta tsitaadiga

Oisu võiks oma kaubikus kirve negrusid hoida. Liikuv vangla, nagu filmides.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.06.2026 00:40:50 vasta tsitaadiga

Kaubik vist ei vasta EU reeglitele, et neegreid vangistada icon_rolleyes.gif
Tükki pealt maksavad ju päris hästi icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.