Ma ootan PC versiooni ära, millal iganes see välja ka ei tule. Omal ajal ei hakanud PS3 ka sellepärast ostma, et GTA 5 mängida.
Ootasin PC release ära ja siis ostsin täis hinnaga selle mängu.
Kaks põhjust oli, esiteks oli mäng alguses toores/bugine. Teiseks PS3 oli omal ajal liiga lahja konsool, et GTA 5 jooksutada hea FPSi ja graafikaga.
Samad põhjused on ka nüüd, miks ma ei osta GTA VI PS5 versiooni, ei taha olla mingi beta testija ja mängida 30fpsiga.
Enne PS6-e ilmselt see mäng korralikult konsoolil jooskma ei hakka.
Lisaks ei näe mõtet maksta 500€ konsool + 100€ mängu eest, et seda kehva graafika ja fpsiga mängida.
GTA 6 is skipping PC at launch since Rockstar believes its core consumers are on consoles.
They want to serve their core consumers well first.
Take-Two CEO also accidentally seemingly confirmed a PlayStation marketing deal for GTA 6.
IceUul, miks PS3 üldse mainida, 360 peal jooksis mäng paremini. Hilisem PC versioon jooksis potentsiaalselt paremini, kuid osad asjad olid ära muudetud/kärbitud, mis olid originaalis (PS3/360). See kipub GTA mängudega kahjuks alati nii olema.
Take-Two CEO Says GTA 6 Skipping PC as Console Players Are Core Consumers
Wow. Seda poleks küll uskunud, et GTA seeria mäng tuleb alguses ainult console-only /s
Aga tõsisemal toonil. Viimaste GTA-de puhul sai alati konsool muretsetud GTA4 jaoks PS3 ja GTA5 jaoks Xbox360. Samuti võtsin GTA6 jaoks PS5 Pro, aga nüüd valdavalt selle peal mängingi ja PC kogub tolmu.
Teistsugune värvigamma ja valgus. Originaal on kenam minu arvates. Sõidukite damage-le tehti hilisemates versioonides downgrade. Osad laulud raadiokanalites. Kindlasti on kuskil mingi võrdluse list, aga need on asjad, mis endal silma/kõrva jäid.
Teistsugune värvigamma ja valgus. Originaal on kenam minu arvates. Sõidukite damage-le tehti hilisemates versioonides downgrade. Osad laulud raadiokanalites. Kindlasti on kuskil mingi võrdluse list, aga need on asjad, mis endal silma/kõrva jäid.
Sama ka San Andreasega, kus PS2 versioon annab parima kogemuse. Õnneks tänapäeval saab PC peal selle kogemuse taasluua modide abil aga kvaliteetsemalt.
Teistsugune värvigamma ja valgus. Originaal on kenam minu arvates. Sõidukite damage-le tehti hilisemates versioonides downgrade. Osad laulud raadiokanalites. Kindlasti on kuskil mingi võrdluse list, aga need on asjad, mis endal silma/kõrva jäid.
Sama ka San Andreasega, kus PS2 versioon annab parima kogemuse. Õnneks tänapäeval saab PC peal selle kogemuse taasluua modide abil aga kvaliteetsemalt.
Jep, nõus, PS2 versioon oli parim. Samuti on mul Android port ja hilisem Definitive Edition, aga kokkuvõttes pole need nii head kui originaal.
Imestama paneb, et alla poole aasta mängu ilmumiseni ja peale kahe traileri, mis ühtegi tilka gameplay infot ei sisalda pole midagi tulnud.
Hype on nii kõrgeks kruvitud, et suht kindel, et mäng tuleb pettumus. Lihtsalt ootused on liiga kõrged ja see peab jooksma XBOX SERIES S peal, mis
on Playstation 4 Pro kanti oma jõudluselt. Mis sisuliselt tähendab, et tuleb teha ulme head optimiseerimist, et mäng näeks välja nagu next gen oma
olemuselt.
Optimeeritud mäng on tänapäeval nagunii suht harulduseks saanud, siis las optimeerivad. Ei ole vaja GTAIV laadset käkki, mida suutsid mängimodijad alles 16 aastat hiljem PC kõlbulikuks teha.
Iseasi kelle jaoks pettumus, üldsuse jaoks ilmselt mitte, kuna ajalugu on näidanud, et ükski GTA pole suutnud pettumust valmistada.
Imestama paneb, et alla poole aasta mängu ilmumiseni ja peale kahe traileri, mis ühtegi tilka gameplay infot ei sisalda pole midagi tulnud.
Hype on nii kõrgeks kruvitud, et suht kindel, et mäng tuleb pettumus. Lihtsalt ootused on liiga kõrged ja see peab jooksma XBOX SERIES S peal, mis
on Playstation 4 Pro kanti oma jõudluselt. Mis sisuliselt tähendab, et tuleb teha ulme head optimiseerimist, et mäng näeks välja nagu next gen oma
olemuselt.
Imestama paneb, et alla poole aasta mängu ilmumiseni ja peale kahe traileri, mis ühtegi tilka gameplay infot ei sisalda pole midagi tulnud.
Hype on nii kõrgeks kruvitud, et suht kindel, et mäng tuleb pettumus. Lihtsalt ootused on liiga kõrged ja see peab jooksma XBOX SERIES S peal, mis
on Playstation 4 Pro kanti oma jõudluselt. Mis sisuliselt tähendab, et tuleb teha ulme head optimiseerimist, et mäng näeks välja nagu next gen oma
olemuselt.
See suht huvitav jah. Ei tule mingit mängu nkni seni kuni ps 6 pole välja tulnud.
Imestama paneb, et alla poole aasta mängu ilmumiseni ja peale kahe traileri, mis ühtegi tilka gameplay infot ei sisalda pole midagi tulnud.
Hype on nii kõrgeks kruvitud, et suht kindel, et mäng tuleb pettumus. Lihtsalt ootused on liiga kõrged ja see peab jooksma XBOX SERIES S peal, mis
on Playstation 4 Pro kanti oma jõudluselt. Mis sisuliselt tähendab, et tuleb teha ulme head optimiseerimist, et mäng näeks välja nagu next gen oma
olemuselt.
See suht huvitav jah. Ei tule mingit mängu nkni seni kuni ps 6 pole välja tulnud.
Arvan, et juhtub sarnaselt nagu GTA5ga. Algul müüakse praeguse konsooli generatsiooni peale, mida ostavad nii konsoolimängurid kui ka paljud PC mängurid, kuna ei jõua PC versiooni ära oodata. Hiljem samad inimesed ostavad enhanced versiooni PS6 ja PC peale. Saavad samadele inimestele mängu kaks korda müüa.
Tean inimesi kes ostsid kolm korda. Kõigepealt PS3, siis PS4 ja siis PC.
Ilmselt agaramad on ka PS5 peale ostnud veel.
Ilmselt läheb ka praegu nii, oleme siin seda varem juba spekuleerinud. Kõigepealt saavad PS5 omanikud ja siis PS6 omanikud ja siis millalgi saavad PC inimesed ka segastel asjaoludel mängima hakata. _________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Tundub täiesti mõistusevastane minu jaoks aga ju siis nii on. See selgitab ka seda miks PC- mehed kauem peavad marineerima. Ma olin kindel, et see osakaal on kordades tasasem. _________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kuidas see reaalne on, et PC mängijad moodustavad ainult 2.1%?
See polegi reaalne, eksitav statistika, arvatavasti füüsilised koopiad vms.
Konsoolidel oli kõvasti populaarsem selles pole kahtlust aga see 2.1% on bs.
GTA5 oli veel selle aja pela, mida pirati kõvasti PC-l. Usage share kindlasti suurem, kui seda vaid revenue pealt arvutada
Täpselt nii. PC peal piramine on ka üks põhjus miks PC versioon tuuakse välja kõvasti hiljem, et need kel näpud vähegi sügelevad läheks ja ostaks kasvõi konsooli selletõttu, et mängida saaks - mõne kuu jõuaks ju oodata aga paari aastat mitte kui ikka mängida tahad. Lisaks võib mõne jaoks tunduda uskumatuna aga on terve hulk mängjaid - eriti vanemas vanusegrupis keda mingi online lämisemine jätab täiesti külmaks. Ehk main game mängitakse läbi stoori pärast ja siis tehakse lihtsalt tegemata ülesandeid, challengeid või vahest lastakse mäng käima ja lammutatakse linnas niisama.
Aga kindlasti on laste ja noorteseas konsooliomanikke rohkem kui gamer PC omanikke ja nendejaoks on GTA ka alati teema olnud ja selles mõttes statistika kindlasti peab ka suures osas paika.
Ehk PC peale ei saa day 1 asja välja tuua, siis lihtsalt asja "proovimiseks" tohutu hulk PC omanikke tõmbavad torrentist ja mängivad läbi. Siis on esmane isu täis ja steamist osta võib siis kui mingi aasta möödas, hind 30 eura ja mäng saanud mingi 100GB pätsi, paljusid asju totaaslelt muudetud, palju uusi asju lisatud. Siis paras aeg uuesti käsile võtta. Konsolkini omanike käest aga saab 100% rahhi lüpsta pluss paari aastapärast koos PC versiooniga saab lõpuks teha ka korraliku graafilise upgrade'i ehk siis uuema konsooli generatsiooni peale saab uuesti müüa.
Optimeeritud mäng on tänapäeval nagunii suht harulduseks saanud, siis las optimeerivad. Ei ole vaja GTAIV laadset käkki, mida suutsid mängimodijad alles 16 aastat hiljem PC kõlbulikuks teha.
Iseasi kelle jaoks pettumus, üldsuse jaoks ilmselt mitte, kuna ajalugu on näidanud, et ükski GTA pole suutnud pettumust valmistada.
No kõigi jaoks kindlasti mitte. Aga see info, mis n-ö "lekib" ehk siis ilmselt tõele ei vasta. Nagu 600GB installikas, 4k 60fpsi PS5 Pro peal, 700 hoonet (kuhu saab siseneda), 4x suurem kaart, rand/tänavad
paksult npc-sid täis ... pole võimatu sellist asja saavutada, samas, et see pärast ilusti jookseb ja hea välja ka näeb ilma nurki lõikamata.
oleks PC-l koheselt ostetav, oleks müüginumbrid tasakaalus. samuti piraatluse osakaalu ületähtsustatakse, eriti mängudel kus teistega ühenduses olemine on oluline.
horizon 6 kräkitud versioon tuli enne õiget väljalaskepäeva, ikkagi lõi rekordeid
viimati muutis rastaman 10.06.2026 13:35:28, muudetud 1 kord
oleks PC-l koheselt ostetav, oleks müüginumbrid tasakaalus. samuti piraatluse osakaalu ületähtsustatakse, eriti mängudel kus teistega ühenduses olemine on oluline.
horizon 6 kräkitud versioon tuli enne õiget väljalaskepäeva, ikkagi lõi rekordeid
GTA5 jaoks polnud online komponenti vaja, et piraga SP stoorit ja niisama sandboxi mängida. Ja seda laaditi ikka metsikult alla igal pool, mäletan seederite numbrite järgi juba.
Eeldatavasti GTA6-ga tehakse see juba keerulisemaks nagu tänapäeval kombeks, et ka single playeri jaoks on online komponent tähtis. See aga ei tähenda, et PC versioon muidugi lähiajal peale konsoolide oma välja tuleks
oleks PC-l koheselt ostetav, oleks müüginumbrid tasakaalus. samuti piraatluse osakaalu ületähtsustatakse, eriti mängudel kus teistega ühenduses olemine on oluline.
horizon 6 kräkitud versioon tuli enne õiget väljalaskepäeva, ikkagi lõi rekordeid
Jep. Suur vahe on kas PC mäng mida piratakse on niiöelda online suunaga või pigem single play.
Kusjuures mul jäigi GTA5 mängimata uskumatu kui see ka pole. PC peale tuli hiljem ja huvi kadus ära kuna nii palju videosid jne oli selleks ajaks ehk siis nägin ära mis seal on.
Kui GTA6 on suuresti ikkagi jälle online suunaga, siis see piramise argument ei ole ka valiidne. Tõenäoliselt tahetakse boostida konsoolide ostmist jne, kes teab mis diilid on konsoolitootjatega. Ikkagi suur nimi mängude nimekirjas. _________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Jep. Suur vahe on kas PC mäng mida piratakse on niiöelda online suunaga või pigem single play.
Kusjuures mul jäigi GTA5 mängimata uskumatu kui see ka pole. PC peale tuli hiljem ja huvi kadus ära kuna nii palju videosid jne oli selleks ajaks ehk siis nägin ära mis seal on.
Kui GTA6 on suuresti ikkagi jälle online suunaga, siis see piramise argument ei ole ka valiidne. Tõenäoliselt tahetakse boostida konsoolide ostmist jne, kes teab mis diilid on konsoolitootjatega. Ikkagi suur nimi mängude nimekirjas.
Nii on. Ise lasin esmalt "vanaema" versiooni aga olemas ka uhke - oli vist 7 DVD'ga karbiversioon ja samuti lisaks steami variant. Kuid täitsa nõustun sellega, et kui PC reliis liiga kaua viibib siis vastukaaluks muidu pirajatele on ka palju neid kel kaob selleks ajaks huvi ja siis enam samuti ei osta. Piramine tänapäev suhteliselt taandund sellele tasemele, et vaeses riigis piraja ei osta seda niikuinii ja mitte niivaeses kohas ostetakse see niikuinii.
Aga see selleks. PAlju suurem mure on see, et originaal tiimist hulk mehi läind ja asendunud rohelillajuukseliste woke eitedega - seega suur võimalus, et tuleb flop. Muidugi vana rasvapealt on müüginumbrid kindlasti ikkagi korralikud.
kas keegi oskab palun soovitada kust saaksin siin Eestis 25 Juunil ette tellida Collectors Edition’i GTA VI’st?
On see üldse siin võimalik? Kui ei — millist EU mängude müügi saiti soovitaksite?
Tundub, et plaanitakse korraliku lüpsilehma sellest teha Maksumüüri taha peidetud poed, juuksurisalongid jms. Reklaamitakse ka kui single player mängu - suht kindel, et online'i tuleb eraldi veel hiljem juurde osta
Coming November 19 to PlayStation 5 and Xbox Series X|S, the Grand Theft Auto VI: Ultimate Edition includes:
'67 Vapid Dominator Buggy and Paradise Garage: A Mud Club monster offering impressive off-road handling for the backwoods of Mount Kalaga and beyond, conveniently stored at a garage in Watson Bay, featuring a weapon locker to customize your loadout for any occasion plus a stash box to deposit stolen goods to be fenced.
’95 Grotti Cheetah: Grotti's signature mid '90s sports car and ode to Shore Drive, the ’95 Grotti Cheetah, complete with a minimalist, retro-futuristic livery and available to punctuate later-stage action.
Vehicles and Vapid Ganado Retro Build at Jason’s Safehouse: Switch gears and soak up the sun in either an Army fatigue-tinged Dinka Enduro motorcycle and Crest Kayak, or inject some muscle and classic stylings into Jason's well-worn Vapid Ganado pickup with exclusive mods including a cab spoiler, rear aerials, and special livery.
Vehicle Mod Shops: Two preeminent vehicle customization destinations are exclusively open for business with the Ultimate Edition and feature a wide selection of artistic and performance-based vehicle mods. At Rideout Customs in Vice City, transform vanilla vehicles into magnificent works of art with detailed interiors, exquisite rims, and donk stylings. Meanwhile at One-Eyed Willie’s in Lake Leonida, transform off-road vehicles with exclusive mods and even attain custom hand-painted masterpieces.
Classic Car Collection: Track down a variety of abandoned classic and work-in-progress project cars and revitalize them to their former glory in this special commission from eccentric collector and local fixer, Wyman. Restore these and make them your own, including four vehicles that are only available in the Ultimate Edition.
Shitzu Squalo: Perfect for casting in Gambit Bay and reeling in catches of all sorts, this gradient pink and blue Squalo docked at Washington Beach is made open-ocean-ready with an explosives-laden weapons crate.
Hawk & Little Morgan Revolver: Sourced exclusively from the Vercetti Estate and found at Ammu-Nation stores as Jason and Lucia’s story progresses, his and hers versions of the powerful Hawk & Little Morgan Revolver are available with classic Vice City stylings for both Jason and Lucia, including palm-tree-etched grips, engraved detailing, high-performance scope, and personalized finishes.
Personalized Weapon Variants: Personalized sidearms with detailed engravings for both Jason's Girardi ES9 pistol and Lucia's Klose K17 pistol.
PTT Youngin$ Compound and Scores: One of Leonida’s loudest and most socially active gangs, the PTT Youngin$ grow premium hydroponics in places you’d least expect. Find a way to raid the PTT Youngin$ Illegal Goods Store in Southside Vice City and escape safely to score some special items and distinct contraband.
Vice City Styles for Jason and Lucia: Whether poolside or side by side, Jason and Lucia can look the part with exclusive outfits, tattoos, and more.
Goodtime Gear: A capsule collection of apparel and accessories inspired by the Goodtime State’s hit TV show character, Macca the Gator.
Stock 305 Clothing Store: Exclusively open for business with the Ultimate Edition, Stock 305 is Stockyard’s premier destination for elevated streetwear. Style various unique and exclusive looks for Jason and Lucia that complement the murals, tags, and artwork that put the neighborhood on the map.
Sara’s Unisex Salon: Get signature salon hair styles for both Jason and Lucia, including facial hair for Jason and makeup and nails for Lucia.
Electric Fang Tattoo: Stockyard’s most iconic ink bar, with over 50 exclusive, signature tattoos for both Jason and Lucia — all designed by the artist collective FAILE.
Ultimate Edition bonuses become available to Jason and Lucia across their story, with new items uncovered behind each chapter.
The Grand Theft Auto VI: Ultimate Edition Upgrade will also be available for Grand Theft Auto VI Standard Edition owners to purchase separately at any time.
Pre-Order Bonus: The Vintage Vice City Pack | Overview Flash back to when the neon burned brightest with the Vintage Vice City Pack, featuring the timeless two-tone ’55 Vapid Stanier sedan and Shore Court Garage alongside the world-famous Ocean Beach, decadent outfits and hairstyles for both Jason and Lucia, and an iconic weapon pattern that echoes the excess of the past.
The Vintage Vice City Pack includes:
’55 Vapid Stanier and Shore Court Garage: Cruise Shore Drive in the legendary ’55 Vapid Stanier, a Vice City classic meant to be admired, and store it in a new personal garage just a stone’s throw from the glistening sands of Ocean Beach. Like all personal garages in Leonida, you’ll have a weapon locker to customize your loadout for any occasion plus a secure place to deposit stolen goods for the local Fence, who will accept most stolen goods at a reasonably discounted rate.
Outfits and Hairstyles: Dress for excess with two Vice City luxury looks for both Jason and Lucia: o Jason: An effortlessly chic linen suit in vintage pastel, complemented by the cut and coif of the decade of decadence. o Lucia: The world is yours in a red sequin mini dress and curls.
Exclusive Weapon Pattern: Channel the original Vice City kingpin, Tommy Vercetti, and his iconic palm tree button-up with a tropical pattern available to adorn most guns.
The Vintage Vice City Pack is included with all digital purchases of Grand Theft Auto VI made prior to November 20, 2026, and with pre-orders of the physical version* of Grand Theft Auto VI while supplies last.
All items will be available to Jason and Lucia as their story progresses. _________________
Väidetavalt kulus mängu tegemiseks 2 miljardit dollarit
Seda arvesse võttes nad ikka üritavad ühe või teise asjaga raha teenida, kurjaks teeb muidugi see kui maksumüüri taha hakatakse panema aina rohkem mängumaailmas olevaid asju, millest vaesemad lihtsalt mööda peavad sõitma - oleks siis tegemist ainult kosmeetiliste asjadega nagu skinid _________________ Slow is smooth and smooth is fast
Plaadi versiooni ei saa reliisi alguses, kes ostavad, saavad karbi koos koodiga. Et siis pumbatakse raha nii, et inimesed saaksid uuesti osta, et plaat saada.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.