Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1186, 1187, 1188
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 14:33:23 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Rent ongi mõistlik seetõttu, et siis ei teki prügi


Et siis peale Teliale tagasi andmist aurustub emisiooonivabalt ?
Kes teil see sisemiste koolituste pakkuja on ? Tahaks ka ühendust nendega, paistavad päris hästi ajusid pesta oskavad tegelased...
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 24.06.2026 15:00:19 vasta tsitaadiga

Ma ei ole rendiusku ja arvan, et rentimine, üürimine ja võlgu elamine on kõige kiirem tee vaesusesse. Ja siis on pärast kiun lahti, et ei jaksa tasuda automaksu 50 € aastas. Tellisin endale 2 Google TV Streamerit, 2 Telia pulti ja proovimiseks ka ühe G20S Pro puldi ning kavatsen neid kasutada nii kaua, kui vähegi võimalik, võibolla isegi 10 aastat. Ei mingit prügi ja ainus, kes seda pidevalt tekitada tahab, on Telia. Seadmed läksid kokku maksma 237,58 €. Kahe Telia digiboksi rent maksab 10 aasta jooksul 1188 €, juhul kui hinda ei tõsteta (kindlasti tõstetakse). Nii et 10 aasta pärast vähemalt 950 € nagu maast leitud, kui midagi tuksi ei keerata. Vahepeal saaks võibolla mõne uuema boksiga menüüd paar millisekundit kiiremaks, aga ei huvita. Niipalju siis sentide riisumisest ja prügist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 15:51:00 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Rent ongi mõistlik seetõttu, et siis ei teki prügi


Et siis peale Teliale tagasi andmist aurustub emisiooonivabalt ?
Kes teil see sisemiste koolituste pakkuja on ? Tahaks ka ühendust nendega, paistavad päris hästi ajusid pesta oskavad tegelased...


Sa oled asjast täiesti valesti aru saanud, kas ajupesu on see millest sa mõtled tihti? Sulle on tehtud mingisugust? Tõsiasi on see, et otsuseid tuleb langetada vastavalt enda rahakoti suurusele ning prioritiseerida (makse)kohustusi, mitte mugavusteenuseid nagu siin ka vigurvänt mainib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 16:21:51 vasta tsitaadiga

vigurvänt kirjutas:
Ma ei ole rendiusku ja arvan, et rentimine, üürimine ja võlgu elamine on kõige kiirem tee vaesusesse. Ja siis on pärast kiun lahti, et ei jaksa tasuda automaksu 50 € aastas. Tellisin endale 2 Google TV Streamerit, 2 Telia pulti ja proovimiseks ka ühe G20S Pro puldi ning kavatsen neid kasutada nii kaua, kui vähegi võimalik, võibolla isegi 10 aastat. Ei mingit prügi ja ainus, kes seda pidevalt tekitada tahab, on Telia. Seadmed läksid kokku maksma 237,58 €. Kahe Telia digiboksi rent maksab 10 aasta jooksul 1188 €, juhul kui hinda ei tõsteta (kindlasti tõstetakse). Nii et 10 aasta pärast vähemalt 950 € nagu maast leitud, kui midagi tuksi ei keerata. Vahepeal saaks võibolla mõne uuema boksiga menüüd paar millisekundit kiiremaks, aga ei huvita. Niipalju siis sentide riisumisest ja prügist.


Et ostad selle vidina mis sa mainisid, ja telia tv puldi ja asi toimib? Sain ma õigesti aru? No siis peab ka teallima ja põrgu saatma selle rendi. Saaks ruuteri ka kuskilt...samas kas on ruuterit mõtet osta kui pidevalt uuenevad need
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.06.2026 16:26:07 vasta tsitaadiga

Mis mõte sel Telia puldil on, kui Google TV Streamerit kasutada?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 24.06.2026 16:48:46 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
vigurvänt kirjutas:
Ma ei ole rendiusku ja arvan, et rentimine, üürimine ja võlgu elamine on kõige kiirem tee vaesusesse. Ja siis on pärast kiun lahti, et ei jaksa tasuda automaksu 50 € aastas. Tellisin endale 2 Google TV Streamerit, 2 Telia pulti ja proovimiseks ka ühe G20S Pro puldi ning kavatsen neid kasutada nii kaua, kui vähegi võimalik, võibolla isegi 10 aastat. Ei mingit prügi ja ainus, kes seda pidevalt tekitada tahab, on Telia. Seadmed läksid kokku maksma 237,58 €. Kahe Telia digiboksi rent maksab 10 aasta jooksul 1188 €, juhul kui hinda ei tõsteta (kindlasti tõstetakse). Nii et 10 aasta pärast vähemalt 950 € nagu maast leitud, kui midagi tuksi ei keerata. Vahepeal saaks võibolla mõne uuema boksiga menüüd paar millisekundit kiiremaks, aga ei huvita. Niipalju siis sentide riisumisest ja prügist.


Et ostad selle vidina mis sa mainisid, ja telia tv puldi ja asi toimib? Sain ma õigesti aru? No siis peab ka teallima ja põrgu saatma selle rendi. Saaks ruuteri ka kuskilt...samas kas on ruuterit mõtet osta kui pidevalt uuenevad need

Olen nüüd paar päeva katsetanud ühe Google TV Streameriga ja töötab päris hästi. Kõik 3 pulti sidusin boksiga ära, enamus nuppudest toimivad, sh numbriklahvid. Kui numbriklahve eriti vaja pole, siis saab normaalselt hakkama ka digiboksi puldiga. Praegu kasutan Telia pulti ja ka sellega läheb Telia äpp automaatselt tööle vähemalt siis, kui käivitan boksi mõne numbriklahviga. Nii et mingit Projectivy launcherit vist ei olegi vaja installida. Kui teise Streameri ja Telia puldi kätte saan, siis seadistan samuti ära, aga kasutusele võtan vist alles siis, kui Telialt tuleb täpsem info, kuna litter välja lülitatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1186, 1187, 1188
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.