praegune kellaaeg 24.06.2026 18:02:07
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
24.06.2026 14:33:23
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| Rent ongi mõistlik seetõttu, et siis ei teki prügi |
Et siis peale Teliale tagasi andmist aurustub emisiooonivabalt ?
Kes teil see sisemiste koolituste pakkuja on ? Tahaks ka ühendust nendega, paistavad päris hästi ajusid pesta oskavad tegelased...
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
24.06.2026 15:00:19
|
|
|
| Ma ei ole rendiusku ja arvan, et rentimine, üürimine ja võlgu elamine on kõige kiirem tee vaesusesse. Ja siis on pärast kiun lahti, et ei jaksa tasuda automaksu 50 € aastas. Tellisin endale 2 Google TV Streamerit, 2 Telia pulti ja proovimiseks ka ühe G20S Pro puldi ning kavatsen neid kasutada nii kaua, kui vähegi võimalik, võibolla isegi 10 aastat. Ei mingit prügi ja ainus, kes seda pidevalt tekitada tahab, on Telia. Seadmed läksid kokku maksma 237,58 €. Kahe Telia digiboksi rent maksab 10 aasta jooksul 1188 €, juhul kui hinda ei tõsteta (kindlasti tõstetakse). Nii et 10 aasta pärast vähemalt 950 € nagu maast leitud, kui midagi tuksi ei keerata. Vahepeal saaks võibolla mõne uuema boksiga menüüd paar millisekundit kiiremaks, aga ei huvita. Niipalju siis sentide riisumisest ja prügist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
24.06.2026 15:51:00
|
|
|
| suur13 kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| Rent ongi mõistlik seetõttu, et siis ei teki prügi |
Et siis peale Teliale tagasi andmist aurustub emisiooonivabalt ?
Kes teil see sisemiste koolituste pakkuja on ? Tahaks ka ühendust nendega, paistavad päris hästi ajusid pesta oskavad tegelased... |
Sa oled asjast täiesti valesti aru saanud, kas ajupesu on see millest sa mõtled tihti? Sulle on tehtud mingisugust? Tõsiasi on see, et otsuseid tuleb langetada vastavalt enda rahakoti suurusele ning prioritiseerida (makse)kohustusi, mitte mugavusteenuseid nagu siin ka vigurvänt mainib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.06.2026 16:21:51
|
|
|
| vigurvänt kirjutas: |
| Ma ei ole rendiusku ja arvan, et rentimine, üürimine ja võlgu elamine on kõige kiirem tee vaesusesse. Ja siis on pärast kiun lahti, et ei jaksa tasuda automaksu 50 € aastas. Tellisin endale 2 Google TV Streamerit, 2 Telia pulti ja proovimiseks ka ühe G20S Pro puldi ning kavatsen neid kasutada nii kaua, kui vähegi võimalik, võibolla isegi 10 aastat. Ei mingit prügi ja ainus, kes seda pidevalt tekitada tahab, on Telia. Seadmed läksid kokku maksma 237,58 €. Kahe Telia digiboksi rent maksab 10 aasta jooksul 1188 €, juhul kui hinda ei tõsteta (kindlasti tõstetakse). Nii et 10 aasta pärast vähemalt 950 € nagu maast leitud, kui midagi tuksi ei keerata. Vahepeal saaks võibolla mõne uuema boksiga menüüd paar millisekundit kiiremaks, aga ei huvita. Niipalju siis sentide riisumisest ja prügist. |
Et ostad selle vidina mis sa mainisid, ja telia tv puldi ja asi toimib? Sain ma õigesti aru? No siis peab ka teallima ja põrgu saatma selle rendi. Saaks ruuteri ka kuskilt...samas kas on ruuterit mõtet osta kui pidevalt uuenevad need
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
24.06.2026 16:26:07
|
|
|
Mis mõte sel Telia puldil on, kui Google TV Streamerit kasutada?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 900 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
674 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
24.06.2026 16:48:46
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| vigurvänt kirjutas: |
| Ma ei ole rendiusku ja arvan, et rentimine, üürimine ja võlgu elamine on kõige kiirem tee vaesusesse. Ja siis on pärast kiun lahti, et ei jaksa tasuda automaksu 50 € aastas. Tellisin endale 2 Google TV Streamerit, 2 Telia pulti ja proovimiseks ka ühe G20S Pro puldi ning kavatsen neid kasutada nii kaua, kui vähegi võimalik, võibolla isegi 10 aastat. Ei mingit prügi ja ainus, kes seda pidevalt tekitada tahab, on Telia. Seadmed läksid kokku maksma 237,58 €. Kahe Telia digiboksi rent maksab 10 aasta jooksul 1188 €, juhul kui hinda ei tõsteta (kindlasti tõstetakse). Nii et 10 aasta pärast vähemalt 950 € nagu maast leitud, kui midagi tuksi ei keerata. Vahepeal saaks võibolla mõne uuema boksiga menüüd paar millisekundit kiiremaks, aga ei huvita. Niipalju siis sentide riisumisest ja prügist. |
Et ostad selle vidina mis sa mainisid, ja telia tv puldi ja asi toimib? Sain ma õigesti aru? No siis peab ka teallima ja põrgu saatma selle rendi. Saaks ruuteri ka kuskilt...samas kas on ruuterit mõtet osta kui pidevalt uuenevad need |
Olen nüüd paar päeva katsetanud ühe Google TV Streameriga ja töötab päris hästi. Kõik 3 pulti sidusin boksiga ära, enamus nuppudest toimivad, sh numbriklahvid. Kui numbriklahve eriti vaja pole, siis saab normaalselt hakkama ka digiboksi puldiga. Praegu kasutan Telia pulti ja ka sellega läheb Telia äpp automaatselt tööle vähemalt siis, kui käivitan boksi mõne numbriklahviga. Nii et mingit Projectivy launcherit vist ei olegi vaja installida. Kui teise Streameri ja Telia puldi kätte saan, siis seadistan samuti ära, aga kasutusele võtan vist alles siis, kui Telialt tuleb täpsem info, kuna litter välja lülitatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|