Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 544, 545, 546 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.05.2026 14:32:58 vasta tsitaadiga

Sooja käepigistuse ja kindluse et varsti näeme jälle
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 14:36:28 vasta tsitaadiga

Alla 800 minuarust ametlikus kohas ei saa juba 2-3a
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.05.2026 14:56:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Alla 800 minuarust ametlikus kohas ei saa juba 2-3a


Mis jutt, isegi Lexusel tuleb keskmine mingi 400-450 eur kanti. Elektril on üldse mingi 225 keskmiselt, aga sinnani on aega veel. Jah, suured hooldused nagu 90kkm ja 180kkm võivad seal 800 juures olla küll, aga seda ei tee ju iga aasta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.05.2026 15:19:16 vasta tsitaadiga

Üks just rääkis et pluginal läks tonn hooldusele. A liitreid sajale vähemalt näitab vähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 16:04:18 vasta tsitaadiga

Õli ja mõned filtrid ei tohiks küll nii palju maksta icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.05.2026 16:17:49 vasta tsitaadiga

Tüüpiline HV foorumimehikese vigane mõttemaailm
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.05.2026 16:37:20 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Õli ja mõned filtrid ei tohiks küll nii palju maksta icon_razz.gif


Sa muidu teeksid tööd tasuta ja kuuse all ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 16:42:12 vasta tsitaadiga

50 eur saan tunnis ja angaaris vahetan pool tundi õli ja küsin viis sotti? OK? icon_cool.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.05.2026 16:49:45 vasta tsitaadiga

Angaari said tasuta vä
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 16:51:37 vasta tsitaadiga

Angaari hind muudkui tõuseb ajas vä? icon_eek.gif
See teenib end lühikese ajaga tagasi ju icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.05.2026 16:56:15 vasta tsitaadiga

See on jooksev kulu mitte tagasi teenimine
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 17:14:08 vasta tsitaadiga

Ma tegin sõbrale kümmekond angaari, sittagi nad ei maksa, ammu tagasi teeninud. Üürib välja.
Kolkagarages ongi seepärast norm hinnad, et ei tooda ettekäändeks angaari maksumust icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 18:41:31 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Hästi. Leia mulle siis uus M3 kabriolett, millel on kõvakatus ja V8 mootor. Sina ära tule andma hinnangut minu 15-aastat vana "sara" kohta. Minu autod on keskmiselt paremas seisukorras, kui nii mõnigi "garantiiline" tojoota või skooda, mida linnapildis näha võib. Ilmselgelt on kilomeetrihinna sisse arvestatud sõiduki kogukulu, mitte ainult kütus. Kütus moodustab sellest vaevu poole.


Mina ütlesin, et MINA ei taha mingi saraga sõita, sina sõida millega tahad. Ja 15a vana amortisatsioonikõvera lõpus olevat isendit on täiesti mõttetu võrrelda aktiivses amortisatsioonifaasis sõidukiga. Sinu tegelikult kulud on juhuslikku laadi, pauh ja 5k ühekorraga. Järgmine viga, mida tehakse on see, et vaadeldakse väga lühikest perioodi. Aga noh, eks igaüks mõtleb enda jaoks ju ikka asju ilusaks.


Ära demagoogitse. Mitte kuskil sinu tekstis ei ole öeldud "MINA" aga sõiduki vanuse järgi panid kohe sildi külge - sara. Sa tõid just ise sõiduki vanuse mängu väites, et uuemal sõidukil oleks justkui nagu kõrgem amortisatsioon. Ei ole. Amortisatsioon jaotub lõpuks ikkagi reaalse kasutusaja peale, mitte erinevate ajajärkude peale. Ehk siis lõppkokkuvõttes selgub lõplik amortisatsioon ikkagi sõiduki müümisel. Kõik muu on hüpoteetiline. Jah, ma mõistan, et sa tahad väita seda, et sõiduki algusfaasis on hinnamuutus kiirem - tõepoolest see on nii, aga reaalseks amortisatsiooniks realiseerubki see vaid siis, kui sõiduk vahetab omanikku. Mida pikemalt sõidukit omatakse, seda ühtlasemalt amortisatsioon jaotub. Ja tuletan meelde, et jutt oli muuhulgas kilomeetrihinnast.

Minu 15-aasta vanune sõiduk ei ole kohe üldse veel amortisatsioonikõvera lõpus. Ära lahmi. Reaalne müügihind on hoopis tõusuteel, mida igapäevasõidukist pole mõtet oodatagi. Kokkuvõtteks saab tegelikult hoopis öelda, et mõttetu on võrrelda hobisõidukit igapäevasõidukiga. Kasutuseesmärgid on erinevad ja sellest tulenev sõiduki kuluprofiil samuti.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.05.2026 19:52:46 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
15a vana amortisatsioonikõvera lõpus olevat isendit on täiesti mõttetu võrrelda aktiivses amortisatsioonifaasis sõidukiga.


M3 on 15-aastasena selles faasis, kus hind tõusma hakkab.
Tavalisematel autodel on 15-20 aasta vahemikus päris suur hinnalangus, seejärel langus aeglustub ja 25-30 aasta juures hakkab alles jäänud isendite hind vaikselt tõusma.
Viimasel ajal on näha olnud, et parima hinna ja omaduste suhtega ongi 20-25 aastat vanad autod. Uuemad on kallid osta ja remontida, vanematele on juba raske varuosi leida.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2026 20:20:58 vasta tsitaadiga

tartus saab lukksepatööd 45 sh km tund. väiksemates kohtades ilmselt odavamalt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 22:07:45 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Alla 800 minuarust ametlikus kohas ei saa juba 2-3a


Mis jutt, isegi Lexusel tuleb keskmine mingi 400-450 eur kanti. Elektril on üldse mingi 225 keskmiselt, aga sinnani on aega veel. Jah, suured hooldused nagu 90kkm ja 180kkm võivad seal 800 juures olla küll, aga seda ei tee ju iga aasta.


Rav4, isuzu d-max 2tk, corolla hybriid. Kõigil viimase aasta jooksul olnud hooldused 800-850 kanti

Läbisõidud 60-80-110-135k

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 22:30:01 vasta tsitaadiga

kui ma peaks oma autot lisaks vajalike kuluosade vahetamisele, mis tunduvalt odavam, ka veel hooldama, siis ma ei raatsikski autot pidada. icon_neutral.gif
A veelkord, mida hooldate ja miks? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2026 22:34:19 vasta tsitaadiga

lasin just vahetada esipüstakud, vedrud, tugilaagrid, sest 1 vedru "nägi veider välja" ja tundus, et tahab ennast lahti keerata. kuna olid alt ära , läksid amordid ka uued kuigi pole keegi kunagi ühelgi ülevaatusel öelnud, et nad ei töötaks. teine suur hooldus on mingi rihma või ketihooldus. teed seleks, et kestaks ja väldid seega mingit kallist mootoriremonti. kolmas asi on karpide ja muude uurete puhastamine ja õlitamine mingi korrosioonitõrjevahendiga..

viimased aastad olen ühel soojal suvepäeval teinud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.05.2026 22:48:12 vasta tsitaadiga

Sa ise teed karpide sisemist roostetõrjet?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2026 22:50:38 vasta tsitaadiga

kummikorgid maha, kõrrega see vuss sisse.. kõrs on umbes meeter pikk.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.05.2026 23:03:19 vasta tsitaadiga

Mida sa konkreetselt soovitad kasutada?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 23:10:53 vasta tsitaadiga

Ülevaatused mõlemal autol tehtud. Sai sisuliselt korraga samaaegselt kaks autot tehtud - üks liikus kanali peal järgmisesse ülevaatuse etappi ja ajasin teise kohe kanali peale järele.
Paar aastat tagasi sain 30€ ülevaatuse tehtud, nüüd pea 60€ per auto thumbs_down.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2026 23:12:24 vasta tsitaadiga

Mis sul valikus on?
A on võtta samamoodi vuss "karbiõli" ainult neil on kõrred kaasas.
B kui sul on võimalus kasutada kompressorit siis sellel bituumenipritsil on ka voolik kaasas ja saad bituumenmastiksit ja vana mootoriõli segades ise määrde teha. Korra olen nii kaa teinud: liitrine bituumenitünn sooja vette soojenema ja mingis möllis siis neljandik vana mootoriõli hulka.

See on sooja suveilma töö, sest siis on pind kuhu sa seda lased soe. Külma metalli peale lased siis tahkub veidi liiga kiirelt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2026 23:30:10 vasta tsitaadiga

sellise mäkerdamisega viitsid ise tegeleda ja amorte lased vahetada icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 23:36:02 vasta tsitaadiga

See bitumen on suht saadanast, see käib teele, mitte auto külge. icon_rolleyes.gif
Paari, bituumenifänni autot näinud. Põhi ilus must aga reaalis polegi seal peale bituumeni enam midagi alles.
Selle all käib ju “elu” juba kiirenenud tempos edasi. icon_wink.gif

Korrosioonotõrjeks tasuks ikka kasutada materjale ja protsesse mis selleks mõeldud on. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2026 00:07:18 vasta tsitaadiga

Jerry, ja siis? selle jaoks pole peale kompressori kui sedagi mingeid eritöööriistu vaja. sobiva puhtusastmega ruumist või välikanalist piisab. amordi vahetamiseks on vaja vedrutõmmitsaid või pressi. üks polt tahtis gaasipõletit..
Etz, seda asja saab vaadata kahte moodi: kui sa tood auto kuskilt, kus ta elus pole soola näinud, võtad mingid "paremad asjad". kui sa aga tahad mingil vanal siin alustanud pillil protsesse pidurdada, kõlbab bituumen ka. sa tead, kust narmendama tahab minna ja kraabid lahtise ära. menetled mingi vahendiga enne, lased mingi krundi peale siis sinna peale pealmise kihi. see bituumen kulub aastaga üsna ära. kui tahad, et sellest tolku oleks, teed iga aasta uuesti. selle aasta talv oli üsna leebe.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.05.2026 00:21:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ära demagoogitse. Mitte kuskil sinu tekstis ei ole öeldud "MINA" aga sõiduki vanuse järgi panid kohe sildi külge - sara. Sa tõid just ise sõiduki vanuse mängu väites, et uuemal sõidukil oleks justkui nagu kõrgem amortisatsioon. Ei ole.


Well well "mingisuguse 10a vana saraga ma ka sõita ei taha." Jah uuemal sõidukil on suurem amortisatsioon, mingist hetkest jõuab asi platoole. Aga analüüsime siis natukene seda sinu M3'e. Chatgpt arvates on 15a vanade isendite keskmine turuhind vahemikus 20-30k, uuena maksis 15a tagasi ca 70-120k+ sõltuvalt varustusest. Keskmine reaalne maksumus 70-90k. Vaatame korra auto24 ka, mis hetkel maksavad, näedsa 68k-119k, pakutakse, inflatsioon polegi väga tööd teinud siin. Nii, amortisatsioon, 60-75% 15a ei ole halb, see on ~333 eur kuus keskmiselt, samas mu eelmisel autol näiteks oli see kõigest 177 eur kuus. Siinkohal oleks muidugi paslik otsida üles need vanad postitused "kasutaja väidab". Aga see selleks. Niisiis, see 333 eur ei ole tegelikult halb, aga see on keskmiselt 15a peale, amortisatsioonikõver ei ole lineaarne ja 15a puhul on ta üsna tõenäoliselt siiski jõudnud juba mingile platoole. Ehk siin täna tõenäoliselt seda amorti enam sellisel kujul ei näe, küll aga näed hooldus ja remondiarveid. Ka ei ole amort antud auto ainukene kulu, M3'e hooldus on kallis, kui seda teha nii nagu ette nähtud. Chatgpt annab aastase hoolduse maksumuseks minimaalselt 2k, tavaline 3-5k, halva õnne korral 5-10k. Siit edasi võima igatepidi arvutada, saada summasi vahemikus 500-1000 eur, mis selle auto TEGELIK TCO on. Mul on perf masinate pidamisest lähedalt ülevaateid, mingit imet oodata ei tasu, MAKSAB ja mitte vähe. Selles mõttes on elekter tõesti hea, et perf tuleb igapäevaselt odavamalt kätte küll.

tsitaat:
Rav4, isuzu d-max 2tk, corolla hybriid. Kõigil viimase aasta jooksul olnud hooldused 800-850 kanti


Ja mitu tuhat km selle aasta jooksul läbi sõideti ? Hooldused on toyotadel iga 15kkm takka, ei tahaks seda 800 mitte uskuda 15k peale, ilmselt 2x tegid selle raha eest hooldust aastas või siis läks mingi kuluosa vahetusse, näiteks pidurikettad-klotsid. Või sa tahad väita, et Corolla on kallm hooldada, kui Lexus UX, vaevalt küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 02:14:24 vasta tsitaadiga

Meeldib vaielda? Mul reaalsed arved. Mingeid juppide vahetust pole. Okei, yhel autol oli kondi täitmine mingi 80 eur sellest.

Amservi arved ongi enamus read kus midagi vaadatakse ja kontrollitaksee. Halenaljakas muidugi, uus jooks rehve on all aga "rehvide pragunemise kontroll", sest auto on ju 11a vana - seega rehvid ju sama vanad.

Jah, pelgalt õli ja filtrite vahetuse saab ehk 500 euroga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 04:08:54 vasta tsitaadiga

Miks peaks üldse esinduses käima, võib ka mujal teha...

maty kirjutas:
Paar päeva tagasi viisin Audi A4 2010 hooldusesse, 123 euri läks maksma. Mootoriõli ja kõik filtrid.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.05.2026 07:03:03 vasta tsitaadiga

Sest ühele meeldib kuse sees sõita ja teisele parem elu
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2026 07:17:32 vasta tsitaadiga

maty, jah, #äraolevaene ja pärast oled süüdi ka, et vähe raha maksid. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.05.2026 07:22:43 vasta tsitaadiga

Sul on selline vaese mõtlemine et kõik peab kuidagi rahas väljenduma. Ära ise ka ole siis kui teisi õpetama tuled. Soodsamate asjade/kohtade otsimine on ka juba ajakulu
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 07:27:50 vasta tsitaadiga

Jahh, kui aeg kaotsi läheb, siis ei saa nii palju HVFis sitta ajada icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2026 07:46:02 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sul on selline vaese mõtlemine et kõik peab kuidagi rahas väljenduma. Ära ise ka ole siis kui teisi õpetama tuled. Soodsamate asjade/kohtade otsimine on ka juba ajakulu


tannu, pane see "asi" siin nüüd kinni. arvamusliider on rääkinud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 08:15:52 vasta tsitaadiga

Kas vana mootori õli happeline pole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 08:23:25 vasta tsitaadiga

Toits müüb laheda nimega riistapuusid icon_razz.gif
https://www.auto24.ee/soidukid/4299135

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 09:05:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Meeldib vaielda? Mul reaalsed arved. Mingeid juppide vahetust pole. Okei, yhel autol oli kondi täitmine mingi 80 eur sellest.

Amservi arved ongi enamus read kus midagi vaadatakse ja kontrollitaksee. Halenaljakas muidugi, uus jooks rehve on all aga "rehvide pragunemise kontroll", sest auto on ju 11a vana - seega rehvid ju sama vanad.

Jah, pelgalt õli ja filtrite vahetuse saab ehk 500 euroga


Peugeot 5008 viimane korraline hooldus aasta alguses margiesinduses (kuna garantii veel peal): 308.00 EUR. Enamus hooldusi sinna kanti olnud.
Välja arvatud 5. aasta hooldus eelmine aasta. Hoiatati juba üleeelmine aasta ka ette, et 5. aastal kallis hooldus tulemas, tehas mingi suurema hunniku kontrolle või midagi ette näinud tollel puhul. Oli mälu järgi isegi üle 600€ see 5. aasta anomaalia.

Edit: Mini oma oli eelmine 213,52EUR (mittteesindus) aga hoiatati, et selle aasta oma tuleb kallim kuna BMW on selleks korraks pidurvedeliku vahetuse ette näinud...

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 11.05.2026 09:14:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 09:11:00 vasta tsitaadiga

Hondal on koodihooldus. Hooldan selle järgi. Igal koodil on terve nimekiri tegevusi, mida vaja teha.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.05.2026 11:05:20 vasta tsitaadiga

Siin peaks kohe küsitluse tegema, et mitu protsenti kuusissetulekust läheb auto peale, ega muidu selgust ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 11:08:06 vasta tsitaadiga

Okei, leidsin väiksemad arved ka. Kõige väiksem 470, kõige suurem 853. Nende hulgas 35k, 60k, 80k, 110k hooldused
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 11:12:41 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi midagi hooldanud. Sellest rahast elatungi. icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2026 11:42:30 vasta tsitaadiga

hooldus: tegevused mis peaksid järgnevaks periooodiks tagama ette vaatavalt töökorra. õlivahetus, rihma/ketivahetus/.. jne. auto sõidab remondikotta.
remont: likvideeritakse mingi kasutusest tekkinud/ilmnenud viga kas detaili purunemise või loomuliku kulumise käigus. pragu esiklaasis, mittetöötav tuli, käigukast..
selle definitsiooni järgi ma eelmise pooleteise aasta jooksul autot ei remontinud. õlivahetused vaid. aku vahetasin.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 12:31:45 vasta tsitaadiga

Njh, mul oli viimane hooldus 93€ icon_rolleyes.gif
Esinduses

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 13:29:47 vasta tsitaadiga

Kusjuues paljudes korralikse autosaitides on üleavaate juures ka eeldatavad hoolduskulud. Mul tuttav ka rääkis kui autot otsin, et teen sulle autole hea hinna eeldusel, et tulevikus meiel hoolduses käid. Sealt pidi põhikasum tulema icon_lol.gif
Eks siis erinevatel markidel on erinev, et kui suur kasum seal hoolduses võetakse. icon_rolleyes.gif

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2026 14:11:27 vasta tsitaadiga

jah. A osad, OE õlid.. mingid garantiitingimused.. ja ongi teada ju mis läbisõidu juures miski maksab. igaugu "arvutuskäike " on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.05.2026 14:40:28 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Kusjuues paljudes korralikse autosaitides on üleavaate juures ka eeldatavad hoolduskulud. Mul tuttav ka rääkis kui autot otsin, et teen sulle autole hea hinna eeldusel, et tulevikus meiel hoolduses käid. Sealt pidi põhikasum tulema icon_lol.gif
Eks siis erinevatel markidel on erinev, et kui suur kasum seal hoolduses võetakse. icon_rolleyes.gif


Ma olen alati saanud autoga ostes kaasa hoolduste tabeli kuni läbisõiduni 180kkm koos maksumustega. Praegusel autol tuleb kõige kallim hooldus 10a pärast, aku jahutusvedeliku vahetus ~1k. Mina olen esinduse külge locked in 10a garantii tõttu, aga see ei ole probleem, sest sellega on arvestatud ja käib auto omamiskulude juurde. Kui hammas ei hakka, tuleb valida odavam auto, nii lihtne see ongi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.05.2026 14:47:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 14:54:07 vasta tsitaadiga

Krt, ma polegi oma aku vedeliku veel vahetanud icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 15:01:25 vasta tsitaadiga

tule ma teen tonni eest ära
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2026 15:05:01 vasta tsitaadiga

Suunatulede vedelikku kah tahad?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 544, 545, 546 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.