Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin Mcrae Rally 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2004 13:05:05 vasta tsitaadiga

mul töötab täiestii normaalselt, koos dx 9.0b ja oma juustu videoga, täiesti ilma probleemideta. mai saa aru mis teil kõigil viga on icon_lol.gif kohe codemastersit süüdistama. btw mul on dx9.0b niimoodi peal et alguses oli 9b siis panin 9c, siis tegin sellele uninstalli, siis oli dx 8.1 siis panin dx9b uuesti ja kõik töötab korralikult
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.08.2004 13:07:54 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
mul töötab täiestii normaalselt, koos dx 9.0b ja oma juustu videoga, täiesti ilma probleemideta. mai saa aru mis teil kõigil viga on icon_lol.gif kohe codemastersit süüdistama. btw mul on dx9.0b niimoodi peal et alguses oli 9b siis panin 9c, siis tegin sellele uninstalli, siis oli dx 8.1 siis panin dx9b uuesti ja kõik töötab korralikult


ei tea kes siis süüdi on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 25.08.2004 13:11:07 vasta tsitaadiga

äkki ei sobi videokaart gf4 mx440
mul sama veateade icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 25.08.2004 13:12:49 vasta tsitaadiga

Mul töötab mäng normaalselt. Juhitavus on väga hea, minu arvates parem kui colin 4, ja graafika on ka parem minu arvates. Väga hea mäng, ootan juba suur huviga täisversiooni. thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:14:05 vasta tsitaadiga

kas kellelgi peale minu ja vinski on veel geforce 4 mmx440 ga error report ette tulnud? icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 25.08.2004 13:15:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks aidata ? , mul loadimise ajal viskab välja icon_neutral.gif ,
driveriks on kõige uuemad omegad, rääkige mis driveritega teil r9800 peal töötab.....

EDIT: Cat. 4,9 ka ei töötanud icon_sad.gif


viimati muutis MatrixMan 25.08.2004 14:02:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2004 13:18:41 vasta tsitaadiga

see mäng tahab saada pixel shaderiga videokaarti, nii et mx omanikud unustage ära
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:19:42 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
see mäng tahab saada pixel shaderiga videokaarti, nii et mx omanikud unustage ära

perfect, goodbye colin5
EDIT: a readme's supported graphic cards: GeForce 4
järelikult peaks ju fungama


viimati muutis project 25.08.2004 13:24:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:19:53 vasta tsitaadiga

minul ka viimane omega ning samuti ei tööta. kaart r9600xt
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 25.08.2004 13:22:06 vasta tsitaadiga

Kas viimane omega on 2.5.58 või on uuemaid?

Edit: mul on omega 2.5.58 ja töötab ilusti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:36:09 vasta tsitaadiga

tjah. endal cat 4.9 beta ja funkab
edit. dx9c kah
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.08.2004 13:40:45 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
minul ka viimane omega ning samuti ei tööta. kaart r9600xt



Mul Catalyst 4.7 ja pole probleeme! Kaardiks ka 9600xt!

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:43:31 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
trv kirjutas:
minul ka viimane omega ning samuti ei tööta. kaart r9600xt



Mul Catalyst 4.7 ja pole probleeme! Kaardiks ka 9600xt!

proovin nüüd cat 4.8 ning omega 2567-t
tulemustest räägin hiljem

edit: uusim omega ei aidanud
edit2: ka uute 4.8 driveritega ei tööta

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.


viimati muutis trv 25.08.2004 15:11:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 25.08.2004 13:43:39 vasta tsitaadiga

Mul ka Catalyst ja töötab.

Aga imelik se, et graafika on high ja 6xaa Radeon 9600PRO'ga, aga iga sekundi tagant korraks jõnksatab ja siis jälle hästo sujuv icon_confused.gif
Mälu on 256Mb ja prose XP1700+
Oskate öelda, milles võib häda olla, et kas mälus, sest kõvaketas ka ikka loeb mängu ajal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:46:20 vasta tsitaadiga

Ooda, kuid kuidas sin koik muidu mangu tööle said? Dx9.0c colin peale ja koik voi, kellelgi seda musta screeni pole ette sis tulnud? kuidas krt ma ikkagi selle tööle peaks saama? tahaks ikka kaeda ,mille põhjal te seda fulli ostma hakkate!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:50:06 vasta tsitaadiga

kas geforce 4 mmx440 ne peal peaks siis see mäng funkama? kuigi tal pixel shader puudub?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.08.2004 13:53:25 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
http://www.zone.ee/networkproject/erooor.JPG?2
nujah.. direct x 9c peal... tuli error... lasin igaks juhuks colin maha ja uuesti peale.. ikka error. smooth, see on see euroopaliit

kui profiilimasinaga üritad, siis pole ju mõtet, see mäng EI TOETA GEFORCE4MX seeria kaarte
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.08.2004 13:54:16 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Ooda, kuid kuidas sin koik muidu mangu tööle said? Dx9.0c colin peale ja koik voi, kellelgi seda musta screeni pole ette sis tulnud? kuidas krt ma ikkagi selle tööle peaks saama? tahaks ikka kaeda ,mille põhjal te seda fulli ostma hakkate!


Jah. Kuigi see must ekraan on ees nii ca 5-10 sekki. Edasi läheb libedalt.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2004 13:55:57 vasta tsitaadiga

dx9c sain peale kuid nüüd järgmine kala:
cmr5.exe application error
the application failed to initialize properly (0xC0000022).click on ok to terminate the application.milles jama?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:57:23 vasta tsitaadiga

Siiasinna15 kirjutas:
Mul ka Catalyst ja töötab.

Aga imelik se, et graafika on high ja 6xaa Radeon 9600PRO'ga, aga iga sekundi tagant korraks jõnksatab ja siis jälle hästo sujuv icon_confused.gif
Mälu on 256Mb ja prose XP1700+
Oskate öelda, milles võib häda olla, et kas mälus, sest kõvaketas ka ikka loeb mängu ajal

eks oleneb mis on sujuv kellelegi.
endal kõik high ja 4xfsaa r9800 ja fps on mdalama kui 04'jas.
olenevalt rajast 45-80. 45 pole mitte arvestatav fps ralli pelas :/
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:59:37 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Erksxx kirjutas:
Ooda, kuid kuidas sin koik muidu mangu tööle said? Dx9.0c colin peale ja koik voi, kellelgi seda musta screeni pole ette sis tulnud? kuidas krt ma ikkagi selle tööle peaks saama? tahaks ikka kaeda ,mille põhjal te seda fulli ostma hakkate!


Jah. Kuigi see must ekraan on ees nii ca 5-10 sekki. Edasi läheb libedalt.


Mul viskab desktopile igaljuhul!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:03:04 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks mul ühtegi bug-i pole? See must ekraan on ees kõige rohkem 0.2 sekundit.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.08.2004 14:34:31 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Ma ei saa aru, miks mul ühtegi bug-i pole? See must ekraan on ees kõige rohkem 0.2 sekundit.


jama värk onju?

krt ise loed seda siin vesistad fck mis jama see on mingi mõttetu erroro kõik on nii nagu peab...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:38:28 vasta tsitaadiga

jään huviga multyplayer demo ootama icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:49:19 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
jään huviga multyplayer demo ootama icon_wink.gif

jään huviga uut videokaarti ootama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:50:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
dx9c sain peale kuid nüüd järgmine kala:
cmr5.exe application error
the application failed to initialize properly (0xC0000022).click on ok to terminate the application.milles jama


Mul oli täpselt sama error ennem. Tekitas selle NOD32 , mis protect.dll faili viiruseks pidas , kuid tänu mikk36 õpetusele sain asja tööle.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:50:51 vasta tsitaadiga

parem kindalsati kui colin 3. neljanda demo oli nii pask et neljandat pole mängunudki. kui kuskilt PIRAATVERSIOONI SAAKS siis ehk prooviks agfa seni põletan ikka KÕIGE PAREMAT, ColinMCrae 2-te. Ja pettumus 2005 demos on see et ikka ei saa eestit valida. perse, pange ikka praegu WRC-s olevate meeste riigid sisse...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 14:52:52 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Ma ei saa aru, miks mul ühtegi bug-i pole? See must ekraan on ees kõige rohkem 0.2 sekundit.


jama värk onju?

krt ise loed seda siin vesistad fck mis jama see on mingi mõttetu erroro kõik on nii nagu peab...


Jama värk jah, nii tahaks erroreid näha.. icon_cry.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2004 14:54:38 vasta tsitaadiga

sain korda!nod32 maha ja www.ati.com cat 4.8 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 15:13:45 vasta tsitaadiga

enda rondil on catalyst 4.5 ja mäng fungab normilt....ainult need videokaardi recoverid käivad pinda... icon_evil.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2004 15:33:55 vasta tsitaadiga

endal catalysyt 3.6 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 16:22:10 vasta tsitaadiga

Mida siis öelda demo kohta. Graafika on peaaegu 100% sama, kui CMR4's, juhitavust on mingil määral klaviatuuri puhul raskemaks muudetud, rooli puhul tundus jälle, et kergemaks. Auto setup valikud olid täpselt samad, mis eelmises. Vähemalt demo rajad olid kõik täiesti uued, loodetavasti pole need ainukesed uued icon_smile.gif Kokku paistab täisversioonis tulevat üle 70 raja. Saksamaa on väga meeldiv värskendus igal juhul, palju 90-kraadiseid kurve, mida raske meelde jätta, Rootsit on muudetud selles osas, et enam ei koosne sõit ainult lumevallidest põrkamisest, õigemini ei tasu üldse tee keskelt kuhugi kõrvale põigata, muidu kiirus langeb kohe kõvasti. Ajad seni UK - 2.50, SWE - 2.17, GER - 2.49 - ei midagi erilist, vähe lihvitud alles.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 25.08.2004 16:24:21 vasta tsitaadiga

mul jookseb mäng ka nii 40-100 fps olenevalt rajast @4af.
kuidagi jube kiire tundub mäng selle fps'iga. colin4 tundus parem selle poolest.
see blur efekt on päris naljakas, tore ka.
juhitavus tundus kuidagi lihtsam kui 4, millest on kahju mu meelst.
muidu ootan huviga ja netis on nagunii tore mängida. loodetavasti tulevad
rajad ka uued ja head.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 17:08:11 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
enda rondil on catalyst 4.5 ja mäng fungab normilt....ainult need videokaardi recoverid käivad pinda... icon_evil.gif

v6ta maha siis icon_evil.gif

icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 25.08.2004 18:43:27 vasta tsitaadiga

proovisin ära ja õnneks ei olnud mingeid tõrkeid. Mäng ise on minuarust paremaks tuunitud aga graafika poolepealt ei lootnudki midagi vapustavat kuna sama mootor,juhitavus on nagu on ja kui teiselt küljelt vaadata siis ega se colini seeria nagunii kunagi simulaatoriks ei saagi nii,et pole hullu icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 19:21:08 vasta tsitaadiga

Ot, kellelgi sis ei olegi mõnd soovitust, kuda ma selle mängu käima saan? maru jama ikka, kordan vel viimast korda üle mis kala mul oli : Dx9.0c peal, nõuded on täidetud ning käima panekul jääb must pilt ette mingi 10 sekiks ja sis viskab deskile, mingit errorit see colin ei loo !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2004 19:49:07 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Ot, kellelgi sis ei olegi mõnd soovitust, kuda ma selle mängu käima saan? maru jama ikka, kordan vel viimast korda üle mis kala mul oli : Dx9.0c peal, nõuded on täidetud ning käima panekul jääb must pilt ette mingi 10 sekiks ja sis viskab deskile, mingit errorit see colin ei loo !
taasta dx 8.1, lase dx 9.0b peale, catalyst 3.6. proovi kas nii töötab
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 20:26:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!

kui sa siis reaalsust taga ajad siis mine anna parem autole kuuma..... arvuti ei jõua elusees reaaluseks juuu icon_lol.gif võta ometi mõistus pähe mees...

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 20:40:12 vasta tsitaadiga

kriss83 kirjutas:
tsitaat:

wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!

kui sa siis reaalsust taga ajad siis mine anna parem autole kuuma..... arvuti ei jõua elusees reaaluseks juuu icon_lol.gif võta ometi mõistus pähe mees...
just,kui colinis üle katuse paned ei juhtu sinuga midagi kui päris autoga siis...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 20:43:51 vasta tsitaadiga

demo oli päris normaalne isegi. alguses jah kui käima läheb, tuleb oodata mingi 10-15 sekki musta ekraani taga aga muidu töötab normilt. DX 9.0c on peal ja 61.77 draiverid kah...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 20:50:18 vasta tsitaadiga

kas teil sama jama et ei lase codemastersi kodukale minna?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.08.2004 20:51:13 vasta tsitaadiga

Toon ära enda hetke parimad ajad igal stagel:

Ger - Swe - UK

Vaja veel harjutada kui võrrelda kasutaja Mawrec aegadega, kuid samas see vend on vist Eestis tipp ka!

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 21:50:20 vasta tsitaadiga

ise sai ka lõpuks see mäng proovitud.... ja asjaga võib ikka vapsee rahule jääda kui võrrelda CMR04-ga.... auto juhitavus on nagu päev ja öö.... nii erinevad.... kui CMR04 oli autost juba alguses võimalik piaaegu max välja võtta siis CMR05 lääb ikka kaua aega vast icon_wink.gif tgelt üks miinus ka asjal tahhomeetrit jama jälgida.... aga vast liiga palju CMR04 mängind ex harjub asjaga thumbs_up.gif ja udutamise efekt on ikka üli hia.... ühesõnaga kõva asi thumbs_up.gif jään seda 6 siis ootama juba icon_lol.gif ok ok fulli..... icon_wink.gif
tsitaat:

Toon ära enda hetke parimad ajad igal stagel:

Ger

sai ka seda rada sõidetud 4x vast ja see aeg sul minust 10 sekki kiirem...... aga minu jaoks muidugi mitte müstika icon_lol.gif aga sõitsid sa setupiga.... või saab seda üldse seal prääga teha???

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 21:54:25 vasta tsitaadiga

kriss83 kirjutas:
ise sai ka lõpuks see mäng proovitud.... ja asjaga võib ikka vapsee rahule jääda kui võrrelda CMR04-ga.... auto juhitavus on nagu päev ja öö.... nii erinevad.... kui CMR04 oli autost juba alguses võimalik piaaegu max välja võtta siis CMR05 lääb ikka kaua aega vast icon_wink.gif tgelt üks miinus ka asjal tahhomeetrit jama jälgida.... aga vast liiga palju CMR04 mängind ex harjub asjaga thumbs_up.gif ja udutamise efekt on ikka üli hia.... ühesõnaga kõva asi thumbs_up.gif jään seda 6 siis ootama juba icon_lol.gif ok ok fulli..... icon_wink.gif
tsitaat:

Toon ära enda hetke parimad ajad igal stagel:

Ger

sai ka seda rada sõidetud 4x vast ja see aeg sul minust 10 sekki kiirem...... aga minu jaoks muidugi mitte müstika icon_lol.gif aga sõitsid sa setupiga.... või saab seda üldse seal prääga teha???



Saab küll setupit muuta. Mina küll omast arust sellel juhtimisel nii palju vahet ei teinud..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 22:08:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saab küll setupit muuta. Mina küll omast arust sellel juhtimisel nii palju vahet ei teinud..

millega sa mängid?? ma panen rooliga ja seal saab rooli tundlikust panna.... CMR04 oli paras tegu seda õigesti paika saada.... kui aus olla siis plegi õigesti sand aga CMR05 asi mingi mõne sekuniga ideaalses asendis..... vist sellepärast ongi nii hia.... no auto ei libise ka nii kergelt ja mõttetult... kuiva ilmaga.... CMR04 oli lausa võimatu.... kui updateisin seda ver1.01 siis läks paremax aga no uuel kohe asi norm sellesmõttes ikkagi asi peris palju parem thumbs_up.gif noh vähemalt minu jaox küll icon_wink.gif

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 22:23:49 vasta tsitaadiga

nii mul siis asi lõpuks korras. vaatasin et black screen jääb selle koha peale, kus tavaliselt on mingi tutvustav video (codemasters näiteks). egass midagi otsisin üles, kus kohas on need videod ja kustutasin ära ning asi töötab thumbs_up.gif
mängust niipalju, et natuke närvi ajab see auto-load ja auto-save, aga muidu üldiselt meeldib 8)

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.


viimati muutis trv 25.08.2004 22:58:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 25.08.2004 22:32:06 vasta tsitaadiga

Jah, GF4 MX vennad võivad selle demo tõmbamata jätta icon_smile.gif
See ei ole sugugi kurb, et ma ei saa seda käima, aga lausa nutma ajab, et RBR 90% arvatvasti ka ei lähe tööle ja ka kõik ülejäänud rallimängud, mis tulevikus välja hakkavad tulema, nii, et hakkan ema uue graafika kaardi jaoks nuruma icon_sad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 22:38:52 vasta tsitaadiga

nii parandan oma seisukohta, tõesti jookseb sama hästi kui colin 4 aga mul mingi suke värk, et muidu jookseb täitsa pidevalt, aga vahepeal nagu hangub ja pilt korra seisma niimoodi järjest, nagu jahutuse probleem oleks, krt on juba üks lisajahuti ,palju sinna neid vaja on, krt kaart on ikka tulikuum.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.08.2004 22:56:39 vasta tsitaadiga

Tõmbasin ja vaatasin...mäng nagu CMR ikka, täpselt sama oma eelkäijale, täisversiooni ei ostaks kunagi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 22:57:51 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
nii parandan oma seisukohta, tõesti jookseb sama hästi kui colin 4 aga mul mingi suke värk, et muidu jookseb täitsa pidevalt, aga vahepeal nagu hangub ja pilt korra seisma niimoodi järjest, nagu jahutuse probleem oleks, krt on juba üks lisajahuti ,palju sinna neid vaja on, krt kaart on ikka tulikuum.

underclocki veidike kaarti.. vaata kas sama kala esineb
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin Mcrae Rally 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.