|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
25.08.2004 13:05:05
|
|
|
mul töötab täiestii normaalselt, koos dx 9.0b ja oma juustu videoga, täiesti ilma probleemideta. mai saa aru mis teil kõigil viga on kohe codemastersit süüdistama. btw mul on dx9.0b niimoodi peal et alguses oli 9b siis panin 9c, siis tegin sellele uninstalli, siis oli dx 8.1 siis panin dx9b uuesti ja kõik töötab korralikult
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.08.2004 13:07:54
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
mul töötab täiestii normaalselt, koos dx 9.0b ja oma juustu videoga, täiesti ilma probleemideta. mai saa aru mis teil kõigil viga on kohe codemastersit süüdistama. btw mul on dx9.0b niimoodi peal et alguses oli 9b siis panin 9c, siis tegin sellele uninstalli, siis oli dx 8.1 siis panin dx9b uuesti ja kõik töötab korralikult |
ei tea kes siis süüdi on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
25.08.2004 13:11:07
|
|
|
äkki ei sobi videokaart gf4 mx440
mul sama veateade
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
25.08.2004 13:12:49
|
|
|
Mul töötab mäng normaalselt. Juhitavus on väga hea, minu arvates parem kui colin 4, ja graafika on ka parem minu arvates. Väga hea mäng, ootan juba suur huviga täisversiooni.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.08.2004 13:14:05
|
|
|
kas kellelgi peale minu ja vinski on veel geforce 4 mmx440 ga error report ette tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
25.08.2004 13:15:42
|
|
|
Kas keegi saaks aidata ? , mul loadimise ajal viskab välja ,
driveriks on kõige uuemad omegad, rääkige mis driveritega teil r9800 peal töötab.....
EDIT: Cat. 4,9 ka ei töötanud
viimati muutis MatrixMan 25.08.2004 14:02:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
25.08.2004 13:18:41
|
|
|
| see mäng tahab saada pixel shaderiga videokaarti, nii et mx omanikud unustage ära
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.08.2004 13:19:42
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| see mäng tahab saada pixel shaderiga videokaarti, nii et mx omanikud unustage ära |
perfect, goodbye colin5
EDIT: a readme's supported graphic cards: GeForce 4
järelikult peaks ju fungama
viimati muutis project 25.08.2004 13:24:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
25.08.2004 13:19:53
|
|
|
minul ka viimane omega ning samuti ei tööta. kaart r9600xt
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PHT
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2004
|
25.08.2004 13:22:06
|
|
|
Kas viimane omega on 2.5.58 või on uuemaid?
Edit: mul on omega 2.5.58 ja töötab ilusti
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.08.2004 13:36:09
|
|
|
tjah. endal cat 4.9 beta ja funkab
edit. dx9c kah
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.08.2004 13:40:45
|
|
|
| trv kirjutas: |
| minul ka viimane omega ning samuti ei tööta. kaart r9600xt |
Mul Catalyst 4.7 ja pole probleeme! Kaardiks ka 9600xt!
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
25.08.2004 13:43:31
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| trv kirjutas: |
| minul ka viimane omega ning samuti ei tööta. kaart r9600xt |
Mul Catalyst 4.7 ja pole probleeme! Kaardiks ka 9600xt! |
proovin nüüd cat 4.8 ning omega 2567-t
tulemustest räägin hiljem
edit: uusim omega ei aidanud
edit2: ka uute 4.8 driveritega ei tööta
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
viimati muutis trv 25.08.2004 15:11:33, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siiasinna15
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
25.08.2004 13:43:39
|
|
|
Mul ka Catalyst ja töötab.
Aga imelik se, et graafika on high ja 6xaa Radeon 9600PRO'ga, aga iga sekundi tagant korraks jõnksatab ja siis jälle hästo sujuv
Mälu on 256Mb ja prose XP1700+
Oskate öelda, milles võib häda olla, et kas mälus, sest kõvaketas ka ikka loeb mängu ajal
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
25.08.2004 13:46:20
|
|
|
| Ooda, kuid kuidas sin koik muidu mangu tööle said? Dx9.0c colin peale ja koik voi, kellelgi seda musta screeni pole ette sis tulnud? kuidas krt ma ikkagi selle tööle peaks saama? tahaks ikka kaeda ,mille põhjal te seda fulli ostma hakkate!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.08.2004 13:50:06
|
|
|
| kas geforce 4 mmx440 ne peal peaks siis see mäng funkama? kuigi tal pixel shader puudub?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.08.2004 13:53:25
|
|
|
kui profiilimasinaga üritad, siis pole ju mõtet, see mäng EI TOETA GEFORCE4MX seeria kaarte
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.08.2004 13:54:16
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Ooda, kuid kuidas sin koik muidu mangu tööle said? Dx9.0c colin peale ja koik voi, kellelgi seda musta screeni pole ette sis tulnud? kuidas krt ma ikkagi selle tööle peaks saama? tahaks ikka kaeda ,mille põhjal te seda fulli ostma hakkate! |
Jah. Kuigi see must ekraan on ees nii ca 5-10 sekki. Edasi läheb libedalt.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
25.08.2004 13:55:57
|
|
|
dx9c sain peale kuid nüüd järgmine kala:
cmr5.exe application error
the application failed to initialize properly (0xC0000022).click on ok to terminate the application.milles jama?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.08.2004 13:57:23
|
|
|
| Siiasinna15 kirjutas: |
Mul ka Catalyst ja töötab.
Aga imelik se, et graafika on high ja 6xaa Radeon 9600PRO'ga, aga iga sekundi tagant korraks jõnksatab ja siis jälle hästo sujuv
Mälu on 256Mb ja prose XP1700+
Oskate öelda, milles võib häda olla, et kas mälus, sest kõvaketas ka ikka loeb mängu ajal |
eks oleneb mis on sujuv kellelegi.
endal kõik high ja 4xfsaa r9800 ja fps on mdalama kui 04'jas.
olenevalt rajast 45-80. 45 pole mitte arvestatav fps ralli pelas :/
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
25.08.2004 13:59:37
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
| Ooda, kuid kuidas sin koik muidu mangu tööle said? Dx9.0c colin peale ja koik voi, kellelgi seda musta screeni pole ette sis tulnud? kuidas krt ma ikkagi selle tööle peaks saama? tahaks ikka kaeda ,mille põhjal te seda fulli ostma hakkate! |
Jah. Kuigi see must ekraan on ees nii ca 5-10 sekki. Edasi läheb libedalt. |
Mul viskab desktopile igaljuhul!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.08.2004 14:03:04
|
|
|
| Ma ei saa aru, miks mul ühtegi bug-i pole? See must ekraan on ees kõige rohkem 0.2 sekundit.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.08.2004 14:34:31
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Ma ei saa aru, miks mul ühtegi bug-i pole? See must ekraan on ees kõige rohkem 0.2 sekundit. |
jama värk onju?
krt ise loed seda siin vesistad fck mis jama see on mingi mõttetu erroro kõik on nii nagu peab...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
25.08.2004 14:38:28
|
|
|
jään huviga multyplayer demo ootama
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.08.2004 14:49:19
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
jään huviga multyplayer demo ootama  |
jään huviga uut videokaarti ootama.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
25.08.2004 14:50:19
|
|
|
| tsitaat: |
dx9c sain peale kuid nüüd järgmine kala:
cmr5.exe application error
the application failed to initialize properly (0xC0000022).click on ok to terminate the application.milles jama |
Mul oli täpselt sama error ennem. Tekitas selle NOD32 , mis protect.dll faili viiruseks pidas , kuid tänu mikk36 õpetusele sain asja tööle.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
25.08.2004 14:50:51
|
|
|
| parem kindalsati kui colin 3. neljanda demo oli nii pask et neljandat pole mängunudki. kui kuskilt PIRAATVERSIOONI SAAKS siis ehk prooviks agfa seni põletan ikka KÕIGE PAREMAT, ColinMCrae 2-te. Ja pettumus 2005 demos on see et ikka ei saa eestit valida. perse, pange ikka praegu WRC-s olevate meeste riigid sisse...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.08.2004 14:52:52
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| Ma ei saa aru, miks mul ühtegi bug-i pole? See must ekraan on ees kõige rohkem 0.2 sekundit. |
jama värk onju?
krt ise loed seda siin vesistad fck mis jama see on mingi mõttetu erroro kõik on nii nagu peab... |
Jama värk jah, nii tahaks erroreid näha..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
25.08.2004 14:54:38
|
|
|
sain korda!nod32 maha ja www.ati.com cat 4.8
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.08.2004 15:13:45
|
|
|
enda rondil on catalyst 4.5 ja mäng fungab normilt....ainult need videokaardi recoverid käivad pinda...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
25.08.2004 15:33:55
|
|
|
endal catalysyt 3.6
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
25.08.2004 16:22:10
|
|
|
Mida siis öelda demo kohta. Graafika on peaaegu 100% sama, kui CMR4's, juhitavust on mingil määral klaviatuuri puhul raskemaks muudetud, rooli puhul tundus jälle, et kergemaks. Auto setup valikud olid täpselt samad, mis eelmises. Vähemalt demo rajad olid kõik täiesti uued, loodetavasti pole need ainukesed uued Kokku paistab täisversioonis tulevat üle 70 raja. Saksamaa on väga meeldiv värskendus igal juhul, palju 90-kraadiseid kurve, mida raske meelde jätta, Rootsit on muudetud selles osas, et enam ei koosne sõit ainult lumevallidest põrkamisest, õigemini ei tasu üldse tee keskelt kuhugi kõrvale põigata, muidu kiirus langeb kohe kõvasti. Ajad seni UK - 2.50, SWE - 2.17, GER - 2.49 - ei midagi erilist, vähe lihvitud alles.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
25.08.2004 16:24:21
|
|
|
mul jookseb mäng ka nii 40-100 fps olenevalt rajast @4af.
kuidagi jube kiire tundub mäng selle fps'iga. colin4 tundus parem selle poolest.
see blur efekt on päris naljakas, tore ka.
juhitavus tundus kuidagi lihtsam kui 4, millest on kahju mu meelst.
muidu ootan huviga ja netis on nagunii tore mängida. loodetavasti tulevad
rajad ka uued ja head.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.08.2004 17:08:11
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
enda rondil on catalyst 4.5 ja mäng fungab normilt....ainult need videokaardi recoverid käivad pinda...  |
v6ta maha siis
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrup
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2004
|
25.08.2004 18:43:27
|
|
|
proovisin ära ja õnneks ei olnud mingeid tõrkeid. Mäng ise on minuarust paremaks tuunitud aga graafika poolepealt ei lootnudki midagi vapustavat kuna sama mootor,juhitavus on nagu on ja kui teiselt küljelt vaadata siis ega se colini seeria nagunii kunagi simulaatoriks ei saagi nii,et pole hullu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
25.08.2004 19:21:08
|
|
|
| Ot, kellelgi sis ei olegi mõnd soovitust, kuda ma selle mängu käima saan? maru jama ikka, kordan vel viimast korda üle mis kala mul oli : Dx9.0c peal, nõuded on täidetud ning käima panekul jääb must pilt ette mingi 10 sekiks ja sis viskab deskile, mingit errorit see colin ei loo !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
25.08.2004 19:49:07
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Ot, kellelgi sis ei olegi mõnd soovitust, kuda ma selle mängu käima saan? maru jama ikka, kordan vel viimast korda üle mis kala mul oli : Dx9.0c peal, nõuded on täidetud ning käima panekul jääb must pilt ette mingi 10 sekiks ja sis viskab deskile, mingit errorit see colin ei loo ! |
taasta dx 8.1, lase dx 9.0b peale, catalyst 3.6. proovi kas nii töötab
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
25.08.2004 20:26:30
|
|
|
| tsitaat: |
wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!
|
kui sa siis reaalsust taga ajad siis mine anna parem autole kuuma..... arvuti ei jõua elusees reaaluseks juuu võta ometi mõistus pähe mees...
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
25.08.2004 20:40:12
|
|
|
| kriss83 kirjutas: |
| tsitaat: |
wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!
|
kui sa siis reaalsust taga ajad siis mine anna parem autole kuuma..... arvuti ei jõua elusees reaaluseks juuu võta ometi mõistus pähe mees... |
just,kui colinis üle katuse paned ei juhtu sinuga midagi kui päris autoga siis...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
25.08.2004 20:43:51
|
|
|
| demo oli päris normaalne isegi. alguses jah kui käima läheb, tuleb oodata mingi 10-15 sekki musta ekraani taga aga muidu töötab normilt. DX 9.0c on peal ja 61.77 draiverid kah...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
25.08.2004 20:50:18
|
|
|
| kas teil sama jama et ei lase codemastersi kodukale minna?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.08.2004 20:51:13
|
|
|
Toon ära enda hetke parimad ajad igal stagel:
Ger - Swe - UK
Vaja veel harjutada kui võrrelda kasutaja Mawrec aegadega, kuid samas see vend on vist Eestis tipp ka!
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
25.08.2004 21:50:20
|
|
|
ise sai ka lõpuks see mäng proovitud.... ja asjaga võib ikka vapsee rahule jääda kui võrrelda CMR04-ga.... auto juhitavus on nagu päev ja öö.... nii erinevad.... kui CMR04 oli autost juba alguses võimalik piaaegu max välja võtta siis CMR05 lääb ikka kaua aega vast tgelt üks miinus ka asjal tahhomeetrit jama jälgida.... aga vast liiga palju CMR04 mängind ex harjub asjaga ja udutamise efekt on ikka üli hia.... ühesõnaga kõva asi jään seda 6 siis ootama juba ok ok fulli.....
| tsitaat: |
Toon ära enda hetke parimad ajad igal stagel:
Ger
|
sai ka seda rada sõidetud 4x vast ja see aeg sul minust 10 sekki kiirem...... aga minu jaoks muidugi mitte müstika aga sõitsid sa setupiga.... või saab seda üldse seal prääga teha???
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.08.2004 21:54:25
|
|
|
| kriss83 kirjutas: |
ise sai ka lõpuks see mäng proovitud.... ja asjaga võib ikka vapsee rahule jääda kui võrrelda CMR04-ga.... auto juhitavus on nagu päev ja öö.... nii erinevad.... kui CMR04 oli autost juba alguses võimalik piaaegu max välja võtta siis CMR05 lääb ikka kaua aega vast tgelt üks miinus ka asjal tahhomeetrit jama jälgida.... aga vast liiga palju CMR04 mängind ex harjub asjaga ja udutamise efekt on ikka üli hia.... ühesõnaga kõva asi jään seda 6 siis ootama juba ok ok fulli.....
| tsitaat: |
Toon ära enda hetke parimad ajad igal stagel:
Ger
|
sai ka seda rada sõidetud 4x vast ja see aeg sul minust 10 sekki kiirem...... aga minu jaoks muidugi mitte müstika aga sõitsid sa setupiga.... või saab seda üldse seal prääga teha??? |
Saab küll setupit muuta. Mina küll omast arust sellel juhtimisel nii palju vahet ei teinud..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
25.08.2004 22:08:55
|
|
|
| tsitaat: |
Saab küll setupit muuta. Mina küll omast arust sellel juhtimisel nii palju vahet ei teinud..
|
millega sa mängid?? ma panen rooliga ja seal saab rooli tundlikust panna.... CMR04 oli paras tegu seda õigesti paika saada.... kui aus olla siis plegi õigesti sand aga CMR05 asi mingi mõne sekuniga ideaalses asendis..... vist sellepärast ongi nii hia.... no auto ei libise ka nii kergelt ja mõttetult... kuiva ilmaga.... CMR04 oli lausa võimatu.... kui updateisin seda ver1.01 siis läks paremax aga no uuel kohe asi norm sellesmõttes ikkagi asi peris palju parem noh vähemalt minu jaox küll
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
25.08.2004 22:23:49
|
|
|
nii mul siis asi lõpuks korras. vaatasin et black screen jääb selle koha peale, kus tavaliselt on mingi tutvustav video (codemasters näiteks). egass midagi otsisin üles, kus kohas on need videod ja kustutasin ära ning asi töötab
mängust niipalju, et natuke närvi ajab see auto-load ja auto-save, aga muidu üldiselt meeldib 8)
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
viimati muutis trv 25.08.2004 22:58:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
25.08.2004 22:32:06
|
|
|
Jah, GF4 MX vennad võivad selle demo tõmbamata jätta
See ei ole sugugi kurb, et ma ei saa seda käima, aga lausa nutma ajab, et RBR 90% arvatvasti ka ei lähe tööle ja ka kõik ülejäänud rallimängud, mis tulevikus välja hakkavad tulema, nii, et hakkan ema uue graafika kaardi jaoks nuruma
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
25.08.2004 22:38:52
|
|
|
| nii parandan oma seisukohta, tõesti jookseb sama hästi kui colin 4 aga mul mingi suke värk, et muidu jookseb täitsa pidevalt, aga vahepeal nagu hangub ja pilt korra seisma niimoodi järjest, nagu jahutuse probleem oleks, krt on juba üks lisajahuti ,palju sinna neid vaja on, krt kaart on ikka tulikuum.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
25.08.2004 22:56:39
|
|
|
| Tõmbasin ja vaatasin...mäng nagu CMR ikka, täpselt sama oma eelkäijale, täisversiooni ei ostaks kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
25.08.2004 22:57:51
|
|
|
| X kirjutas: |
| nii parandan oma seisukohta, tõesti jookseb sama hästi kui colin 4 aga mul mingi suke värk, et muidu jookseb täitsa pidevalt, aga vahepeal nagu hangub ja pilt korra seisma niimoodi järjest, nagu jahutuse probleem oleks, krt on juba üks lisajahuti ,palju sinna neid vaja on, krt kaart on ikka tulikuum. |
underclocki veidike kaarti.. vaata kas sama kala esineb
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|