|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.03.2026 21:44:53
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kaste seal tõesti ei tõstetud. kurss on seatud. mind tegelikult väga ei huvita nende ülipikkade kohtumiste stenogrammid. selle klähvimise aset leidmine on minu jaoks piisavalt SI. " money well spent.". ma tahaks, et orban saaks jalaga munadesse aga kuna siiani on olnud eu s olemine vabatahtlik, mille poole kõik osalised on püüelnud, ka ungari ja selline seisukord seal on tegelikult veidi ennenägematu.. |
Minu jaoks, kuni Orbanid ja muu selline kaader on endiselt pardal ja välisesindajat see absoluutselt ei häiri nagu ka see kuidas üks teine mehike teise poole maailmast perse keeras (esimene pool keerati perse juba 2014) ja sellele mingit reaalset reaktsiooni ei järgne, on see kahjuks maha visatud raha.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.03.2026 10:24:21
|
|
|
Koheselt? Juba mingi 36 aastat aega olnud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 30.09.2001
|
31.03.2026 10:29:44
|
|
|
Linnapea kirjutab selle kohta nii: https://www.facebook.com/PeeterRaudsepp.Linnapea/posts/122120413101169826
| tsitaat: |
Täna on uudistes kaks lugu, mis puudutavad eestikeelsele õppele üleminekut.
ERR kirjutab Linnavalitsuse otsusest lubada osades koolides venekeelset õpet.
Delfi kirjutab aga sellest et vene lapsevanemad maksavad omast taskust kinni eraõpetajad laste eestikeelse õppe toetamiseks.
Alustuseks kordan üle, et Tallinn jätkab koolides täies mahus üleminekut eestikeelsele õppele. Teeme seda seaduses ette antud raamides.
Uuel õppeaastal on muu õppekeelega klasse varasemast enam kui kaks korda vähem. 2024/2025 lubati muukeelset õpet 566 klassile. Algaval õppeaastal lubatakse seda 273 klassile.
Ülemineku tempo on otseselt seotud seaduses ette nähtud ajaraamiga. Linnavalitsuse tänane otsus lubada mõnes koolis jätkuvalt vene keeles õpetada on formaalsus, mis tuleneb seaduse nõuetest, sest üleminek jõuab lõpuni alles 3 aasta pärast. Minu juhitud Linnavalitsus teeb omalt poolt kõik, et see üleminek oleks võimalikult sujuv. Selle saavutamiseks toetame seda tänavu 10,2 miljoni euroga.
Soovin siinkohal tänada lapsevanemaid, kes toetavad oma lapsi eestikeelsele õppele üleminekul nii, nagu neil parasjagu võimalik on. Mõistan, et perede võimalused on erinevad ning iga panus – olgu see aeg, tähelepanu või täiendav abi – on oluline.
Lapsevanema jaoks on see eelkõige tema enda lapse haridustee küsimus – ja nii peabki olema. Samas aitab iga selline valik kaasa eestikeelse hariduse tugevnemisele. |
_________________ HV-s ID-kaardiga autentimine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakursid |
|
| Kommentaarid: 463 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
360 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
31.03.2026 10:36:02
|
|
|
| tsitaat: |
Linnavalitsuse tänane otsus lubada mõnes koolis jätkuvalt vene keeles õpetada on formaalsus
|
Kui meie teeme on formaalsus, kui teised teevad maailmalõpp. Tuletaks veel ühte "formaalsust" meelde, keskerakonna leping yhtse venemaaga, ka see oli ju lihtsalt "formaalsus"
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.03.2026 10:36:13
|
|
|
Ehk siis sama retoorika nagu Keskerakonnal, mingit vahet ei ole.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001

|
31.03.2026 10:41:03
|
|
|
| Arvestades, et teatud asjades Seeder ka väga pildil, siis pole imet et vormistatakse uut EKREIKE tulekut.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 24.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
723 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 30.09.2001
|
|
| Kommentaarid: 463 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
360 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|