Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.03.2026 15:35:31 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:

Nojah, Schröder oli Saksa poolelt üks oluline Nord Streami projekti vedajatest. Ta oli ja on paraku selgelt Kremli käpiknukk icon_confused.gif


Täpsustuseks. Need Schröder & Co oli väike grupp poliitikud, kes müüsid Euroopa maha, et oma valimisringkonnast tagasivalitud saada. Sama teema on Merkeliga ja muude venemaa tundjatega.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 09.03.2026 15:39:38 vasta tsitaadiga

Saksamaal pidavatki nende poliitikute ja parteidega nii olema, et võta üks ja viska teist. Selle kõrval need meie poliitikud on veel suht asjalikud, ma arvan. Aga see selleks. Sakslaste suur mahajäämus on lisaks energeetikale veel tehnoloogiasektor ja eriti digitaliseerimine.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 18:53:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

tuumaenergia on roheline - nii CO2 emissiooni kui jätkusuutlikkuse mõttes.

ee, mida ma olengi ju terve see aeg rääkinud, et tuumaenergia on kõige mõistlikum lahendus üldse
tsitaat:

populistid otsustasid need kinni panna.

vaata ette, satud koerjumala viha alla icon_lol.gif
Need "populistid" olidki ju Kremlile kasulikud idioodid, Saksamaa peavooluparteid sotsid ja rohelised.


Need hääled su peas...päriselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.03.2026 23:25:47 vasta tsitaadiga

Politico kirjutab: Ursula von der Leyen faces blowback over diplomatic ‘overreach’
https://www.politico.eu/article/ursula-von-der-leyen-blowback-diplomatic-overreach-european-commission/

Spoiler Spoiler Spoiler


Tagesspiegel kirjutab: „Europa kann nicht länger Hüter der alten Weltordnung sein“
link
Spoiler Spoiler Spoiler


Ühestküljest nutetakse, et näe kuri Brüssel laseb kõik banaanid ära mõõta, ei luba põlevkivi põletada, ja muu sellinne kastiratta vä-vä-vä hala. Ja kui keegi midagi rohkem nõuab, kohe kõhutõbi kallal. Liska eelnevale, kõige mõtetum on siin Prantsusmaa ja Saksamaa omavaheline jagelemine. Ei oska öelda, millise lõvitabletti see saksatädi neelas või mis juhised ta Berliinist sai.Võimalik, et toimetas Kaja tema arust liiga aeglaselt. Jumal teab. Kuid need 27 välispoliitikat võiks juba ajaloo prügikasti visata ja ühiselt oma kultuuriruumi eest seista.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 23:28:48 vasta tsitaadiga

anubis, mis poliitilised jõud otsustasid Saksamaa tuumajaamad sulgeda ja asendada Venemaa gaasiga?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 23:57:46 vasta tsitaadiga

Schröder alustas (vaata kuhu ta välja on jõudnud, lisaks oli Tšernobõli näide ees), peale Fukushimat Merkeli ajal viidi plaan ellu. Peale Fukushimat üleüldse saadi päris mitmel pool aru, et KEEGI ei taha tuumajaama probleeme oma õuele, tegelikult on lihtsam tegeleda ükskõik millise probleemiga kui tuumajaama probleemiga kesk-Euroopas tiheasustusega alal.

Sa ootasid mingit teist vastust vist?

Sama teadmine on lainetena käinud iga õnnetuse järgselt, umbes 10 aastat läheb aega ja kõigil peaaegu meelest läinud, isegi kui kulud on meeletud https://en.wikipedia.org/wiki/Fukushima_nuclear_accident_cleanup + https://en.wikipedia.org/wiki/Chernobyl_disaster on umbes triljon (loe: tuhat miljardit) dollarit kulunud, maksumaksja raha.

Kui tibladel peaks Zaporižžjas midagi viltu minema siis polegi meil EUs enam energiaprobleeme sest suuremad probleemid on järsku.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.03.2026 00:04:43 vasta tsitaadiga

anubis, see ei ole nii lihtne ja ilus. Reaalsus on palju tülgastavam. Merkle juhtis riiki puhtalt arvamusküsitluste põhjal, ega teinud ühtegi ebapopulaarset otsust. Viimane TEJ sulgemine roheliste poolt oli ideoloogiline, sisuliselt pastakst väljaimetud argumentide põhjal, millel ei olnud mingit sidet reaalsusega. Schröder koos oma seltsimeestega (üks hullem, kui teine) oli vanakooli sots, täis tibla.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 00:21:19 vasta tsitaadiga

degrass, aitäh kommentaari eest. Siiralt. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.03.2026 00:32:13 vasta tsitaadiga

Tanel, see, et nad TEJ kinni panid, ei olnud iseenesest halb mõte. Probleem on, minu silmis, et nad ei kasutanud ära tekkinud võimalust ja lasid käest olla maailmas teerajaja - kuidas varustada riik keskkonnasõbraliku energijaga. Neil oli kõik olemas, raha, ideed, ühiskonna valmidus. Kuid nad keerasid selle täiega pekki. Halva juhtimise musternäide.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 00:54:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
see, et nad TEJ kinni panid, ei olnud iseenesest halb mõte.

Oi, väga, väga halb mõte. Täiesti toimivad, kõige uuemad jaamad (vanad ammu suletud).
See (kõrge ja kõikuv hind) ja rohepööre ongi ju praegu Saksamaa majanduse probleemide põhiallikaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.03.2026 01:13:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
see, et nad TEJ kinni panid, ei olnud iseenesest halb mõte.

Oi, väga, väga halb mõte. Täiesti toimivad, kõige uuemad jaamad (vanad ammu suletud).
See (kõrge ja kõikuv hind) ja rohepööre ongi ju praegu Saksamaa majanduse probleemide põhiallikaks.


Elektri hind on ainult üks osa probleemist. Julgen arvata, et TEJ tööshoidmine ei oleks riiki päästnud, vaid oleks probleemid edasi tuleviku lükanud.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 01:20:30 vasta tsitaadiga

degrass, tuumajaam siiski stabiilne, juhitav energia
Viisakalt/siiralt küsin, mis oleks olnud tuumajaamade sulgemise valguses alternatiiv (lisaks tiblagaasile orienteerumises)?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.03.2026 01:59:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
degrass, tuumajaam siiski stabiilne, juhitav energia
Viisakalt/siiralt küsin, mis oleks olnud tuumajaamade sulgemise valguses alternatiiv (lisaks tiblagaasile orienteerumises)?


TEJ, ega vene gaas ei ole lahendus kõigile (maailma) probleemidele. Kuidas elektrit toota on insener-tehniline probleem. Siin on olemas inimesed, ülikoolide kaupa, kes on võimelised uusi asju välja mõtlema. On olemas tehnoloogiline baas muudatusteks. Ühiskond oli muudatusteks valmis. Tõenäoliselt on ka praegu, kuid poliitkud sh rohelised ise ja igasugu linnukesi päästvad NGO on andnud endast parima, et muudatusi ei toimuks.

Mis on alternatiiv? Siiralt, mind see väga ei huvita. Ei ole minu eriala. Olen siin piisavalt kaua elanud ja tean milleks nad võimelised on. Kui nad arvavad, et nad suudavad ilma hakkama saada, siis ma usun neid.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.03.2026 10:24:09 vasta tsitaadiga

Veits loll plaan on vana kaev (TEJ) kinni ajada enne kui uut ei ole.
Siiras usk, et küll me kusagilt ikka vett saame - meil on targad tüübid majas, ei aita olukorras, kui janu on järjest tugevam.

Mingi teoreetiline alternatiiv võiks siiski olemas olla. Ja juhitavate termotuumareaktsioonide teema on jätkuvalt helesinine unistust. See ITER projekt käib veel aastakümneid. ITER (International Thermonuclear Experimental Reactor)
tsitaat:
ITER has been under construction since 2013. It is expected to achieve first plasma in 2033–2034
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 10:38:18 vasta tsitaadiga

Venemaa paigutab sõdureid varilaevadele – „Ärge kirjutage. Muidu annan teist FSB-le teada,“ vastas üks.
Venemaa otsene sõjaline kohalolek on samuti märkimisväärselt suurenenud nii merel kui ka õhus. Eesti mereväe ülem kommodoor Ivo Värk ütleb, et Venemaa mereväe kohalolek Läänemerel on alates 2022. aastast suurenenud koguni neljakordseks.
„Venemaa näeb varilaevastikku väga olulise majandusliku hoovana. Nende jaoks on see kõrge riikliku huvi küsimus. Venemaa on valmis seda kõigi vahenditega kaitsma.“
Sõjaväeluure direktori Ants Kiviselgi sõnul on Soome lahes rohkem patrull-lende kui varem.
„Me ühendame selle varjulaevastikuga.“
https://www.hs.fi/tutkiva/art-2000011839410.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 10:38:50 vasta tsitaadiga

-Koppel-, neid projekte on maailmas veelgi. ITER on nendest kõigist kõige suurem ja asub Prantsusmaal.
Üks põnevamaid ja kiiremini arenev projekt on Helion Energy, seda arendatakse USA's - tasub silm peal hoida.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 20:23:48 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120441845/kohtunikud-hoiatavad-belgiast-on-antwerpeni-sadama-kokaiinivoogude-tottu-saamas-narkoriik

Päris hull lugu tundub

tsitaat:


Ühel juhul maksti sadamatöölisele ühe konteineri liigutamise eest üle 250 000 euro, märkis Vermeiren. Sadamatöölised, kes pakkumist vastu ei võta, saavad ähvardusi ja plahvatama hakkavad pommid. „Nad saavad kirju, oma laste fotosid. On olnud rünnakuid nende kodude vastu kodus valmistatud lõhkeainega,“ ütles Vermeiren.

13-aastastele lastele on makstud väikesi summasid sadamasse sissemurdmise ja kokaiini varastamise eest. Kurjategijad valmistavad noori enda jaoks ette, aitavad neil leida töö sadamas ja avaldavad neile siis survet, et nad teeksid, mida vaja.

Politseinikele ja haiglatöötajatele on makstud või neid on hirmutatud, et nad annaksid konfidentsiaalset informatsiooni ametnike kohta, näiteks kohtunike aadresse, rääkis Willocx.

Kohtunikud on üha rohkem sunnitud elama turvamajades. Vermeiren ütles, et teab mitut inimest, kes on alalise kaitse all.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2026 21:04:18 vasta tsitaadiga

Pole ime. Eelmine aasta suri ka Eestis kokaiini üledoosi rohkem inimesi, kui kunagi varem. Vist 24 kui pealkirja õigesti mäletan Alles 2019 oli see number ainult 2.
Vaadates mõnede meie poliitikute otsuseid mõtlesin alati, et kuidas inimene saab sellist jama suust välja ajada.

Peale seda kui selgus, et valimispidudel tarvitatakse ka kokaiini sai kõik palju selgemaks. Pole mõtet otsida loogikat seal kus seda pole.
Eesti on üldse mõnuainete osas üks kummaline koht. Internetist saab vabalt tekkida tunniajase ooteajaga ülikanget alkoholi, et siis rooli istuda ja keegi surnuks sõita.
Samas tubakat tellida ei saa, kuigi see on tunduvalt ohutum (lühiajalisel kasutamisel). Kasiinod lasteasutuste lähedal. Mustmiljon kiirlaenufirmat kellele pikka aega mingeid nõudeid ei kehtinud jms.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 11:00:56 vasta tsitaadiga

https://www.ft.com/content/1b9cf85e-e1ae-4892-a255-9ca042af4f37
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.03.2026 19:55:41 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120441845/kohtunikud-hoiatavad-belgiast-on-antwerpeni-sadama-kokaiinivoogude-tottu-saamas-narkoriik

Päris hull lugu tundub
Spoiler Spoiler Spoiler


Parem hilja, kui mitte kunagi. Teema on lõpuks Eestis uudisekünnise ületanud.
See olukord on seal juba aasta(kümne)id kontrolli alt väljas. Järg on omadega Prantsusmaale ja Saksamaale jõudnud. Liberaalse narkopoliitika otsene tulem.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 13.03.2026 20:50:42 vasta tsitaadiga

Kas mingi euroopa riik ei võiks vastumeetmeks näiteks kokaiini legaliseerida - kasvatada, keeta ja pulbriks teha. Võtaks kuritegelikult ringkonnalt kohe rahavoo ära ja ei jääks neile ka mingit võimu peale seda.

Algselt muidugi Mehhiko kartellide vastu võitlemise meetodina kaalutud. Ei ole ju nii, et vaid kättesaadavus on põhjus miks sa ei ole narkomaan. Ma ei tarbiks ka siis kui Prismas / Selveris müüdaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 20:53:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Boliivias kokalehed olid närimiseks täiesti legaalsed. Neid lausa soovitati, kui mägedesse ronisime - pidi kõrgmäestikuhaiguse vastu aitama.
Vähemalt kahju ei teinud, kõik tipud said võetud thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:14:55 vasta tsitaadiga

No kokalehe närimine vähe teine teema kui pulbri manustamine icon_lol.gif Koka leht sisaldab vaid umbes 0,25% kuni 0,77% koka alkaloidi. Selleks, et saada kätte üks gramm puhast kokaiini, tuleks ära närida kilo jagu lehti. Närimisel imendub aine aeglaselt läbi suu limaskesta. Kinni ennast sellega ei tõmba, vaid pigem peletab see nälga, vähendab väsimust ja aitab võidelda kõrgushaigusega selline kange tassi kohvi, ja muidugi kokalehti peab vähe bensiini, hapete, ammoniaagi jms jura sees solgutama, ennem kui tast "väärt" kraami kätte saab. Boliivias see lehe närimine ka ju kaitstud kultuuripärand.
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:15:31 vasta tsitaadiga

greaper, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.03.2026 00:22:37 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Kas mingi euroopa riik ei võiks vastumeetmeks näiteks kokaiini legaliseerida - kasvatada, keeta ja pulbriks teha. Võtaks kuritegelikult ringkonnalt kohe rahavoo ära ja ei jääks neile ka mingit võimu peale seda.

Algselt muidugi Mehhiko kartellide vastu võitlemise meetodina kaalutud. Ei ole ju nii, et vaid kättesaadavus on põhjus miks sa ei ole narkomaan. Ma ei tarbiks ka siis kui Prismas / Selveris müüdaks.


Narkootikumide legaliseerimine, ainuüksi neurofarmakoloogiliselt võttes, on väga rumal mõte. Võimalik, et illagaalne narkokaubandus väheneb (Saksamaal on ca 400t müügis olevast kanepist 1/4 legaalne. Kogu turu mahuks hinnatakse 4 miljrdit €.), kui surve tervishoiule aga kasvab.
Kes meist oleks valmis arstiabist loobuma, kuna üks junkie vajab intoksikatsiooni tõtte esmaabi?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 11:14:28 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120441973/austria-endine-valisminister-suundus-kremli-palgale-too-propagandistina-toob-sisse-kopsaka-summa
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 14.03.2026 12:47:01 vasta tsitaadiga

degrass, ma lihtsalt tunnen, et see võitlus narkokaubandusega on juba ette kaotatud lahing. Keelustamise ja järelvalvega ei ole soovitud tulemust saadud. Kas on mingeid proovimata alternatiive?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.03.2026 12:58:44 vasta tsitaadiga

Legaliseerimine kindlasti odavamaks ei tee ja seega mingit kellegilt tulu ära võtmist loota ei tasu. Niisamagi on hinnad kohati kordades langenud viimaste aastatega
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 13:10:05 vasta tsitaadiga

https://foreignpolicy.com/2026/03/05/iran-israel-united-states-war-gulf-countries-alliances/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.03.2026 15:03:51 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
degrass, ma lihtsalt tunnen, et see võitlus narkokaubandusega on juba ette kaotatud lahing. Keelustamise ja järelvalvega ei ole soovitud tulemust saadud. Kas on mingeid proovimata alternatiive?


Meditsiinilisest vaatenurgast lähenedes, ei ole ühtegi mõsitliku põhjust, miks inimesed peaksid narkootilisis aineid tarbima. Tegemist on sõltuvust tekitavate ainetega ja on põhjus, miks need ei ole vabalt müügis.
Ma ei usu legaliseerimisse ja, et sellega mõni probleem lahendatakse. Minu silmis on tegemist puhtalt ühe huvigrupi eduka lobby'ga. Mängus on väga suured summad.
Sarnaselt tubaka ja alkoholiga, normaalsed inimesed on need, kes maksavad kinni sotsiaalmajandusliku kahju.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 14.03.2026 15:39:43 vasta tsitaadiga

Aga teeme siis edasimüügi ja tarbimise räigelt karmimalt karistatavaks? Tootjatele ja müüjatele surmanuhtlus, tarbijatele reaalne vanglakaristus. Kas muutuks midagi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.03.2026 15:46:38 vasta tsitaadiga

Mul on näiteks kohalikust apteegist ostetud antsu, täitsa vajalik asi mõnele.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 18:30:19 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
degrass, ma lihtsalt tunnen, et see võitlus narkokaubandusega on juba ette kaotatud lahing. Keelustamise ja järelvalvega ei ole soovitud tulemust saadud. Kas on mingeid proovimata alternatiive?


Meditsiinilisest vaatenurgast lähenedes, ei ole ühtegi mõsitliku põhjust, miks inimesed peaksid narkootilisis aineid tarbima. Tegemist on sõltuvust tekitavate ainetega ja on põhjus, miks need ei ole vabalt müügis.
Ma ei usu legaliseerimisse ja, et sellega mõni probleem lahendatakse. Minu silmis on tegemist puhtalt ühe huvigrupi eduka lobby'ga. Mängus on väga suured summad.
Sarnaselt tubaka ja alkoholiga, normaalsed inimesed on need, kes maksavad kinni sotsiaalmajandusliku kahju.


No salakaubaveo probleem laheneks kindlasti. Kogu see altkäe määrimise, ähvardamise ja betoonkingade "äri" langeks ju ära. Jääks lihtsalt aus müük ja kasumm. Sotsiaalmajanduslik kahju on praegu nagunii, legaalsuse korral saaks vähemalt osa aktsiisidest korvata vms nagu teiste legaalsete mõnuainete puhul.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 18:31:50 vasta tsitaadiga

Sigaretid ja alkohol on legaalsed aga ikka on must turg olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 21:39:48 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Sigaretid ja alkohol on legaalsed aga ikka on must turg olemas.

Ebaproportsionaalselt suured aktsiisid ja maksud. Kui neid poleks, siis poleks ka musta turgu.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.03.2026 22:25:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Sigaretid ja alkohol on legaalsed aga ikka on must turg olemas.

Ebaproportsionaalselt suured aktsiisid ja maksud. Kui neid poleks, siis poleks ka musta turgu.


Saksamaal laekub tubakaaktsiisist ca 16 miljardit, sotsiaalmajanduslik kahju on ca 100 miljardit aastas. Ma usun, et kanepiga saab sama teema olema. Normaalsed inimesed maksavad.
Mustast turust ei ole võimalik vabaneda, küsimus on alati selle ulatuses. See mis hetkel Belgias, Hollandis ja ka Saksamaal toimub, ei ole normaalne.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 13:54:50 vasta tsitaadiga

Mis toimub?
https://globe.adsbexchange.com/?icao=a0ec98
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 14:08:44 vasta tsitaadiga

Tavapärane luurelend, ma pakuks. Mis selles nii erilist on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 14:33:17 vasta tsitaadiga

Orban uurib ilusaid vaateid kuhu puhkama tulla.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 15:48:12 vasta tsitaadiga

Mida siia Orban puutub? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 16:53:05 vasta tsitaadiga

Sry ajan kogu aeg ungarid ja rumeeniad segi icon_redface.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 17:35:13 vasta tsitaadiga

Ameeriklaste lennuk ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 23:53:16 vasta tsitaadiga

Häda ajab isegi kommunisti kaevu:

https://www.err.ee/1609969214/kommunistlik-reziim-lubab-valiskuubalastel-teha-investeeringuid-saareriiki
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2026 10:40:47 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Häda ajab isegi kommunisti kaevu:

https://www.err.ee/1609969214/kommunistlik-reziim-lubab-valiskuubalastel-teha-investeeringuid-saareriiki

Kuuba elektrivõrk varises täna täielikult kokku, kümme miljonit on elektrita
https://www.delfi.ee/artikkel/120442700/kuuba-elektrivork-varises-tana-taielikult-kokku-kumme-miljonit-on-elektrita

Loodetavasti EU kommude poolt toetatud ja Eesti E-Riigi Akadeemia poolt kõpitsetud E-Riik jäi ikka tööle icon_lol.gif doh.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 10:52:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow, see e-riigi asi ju ajutiselt peatati
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 13:54:18 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Aga teeme siis edasimüügi ja tarbimise räigelt karmimalt karistatavaks? Tootjatele ja müüjatele surmanuhtlus, tarbijatele reaalne vanglakaristus. Kas muutuks midagi?
Kindlasti muutuks, aga mitte paremaks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 14:07:32 vasta tsitaadiga

Isegi eurobürokraadid said aru, et tipptasemel riistvara pole vaja eksportida riiki, kus laelampigi ei suudeta enam põlemas hoida. Loodetavasti see asi settib ja jäetakse üldse sinnapaika.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 15:16:37 vasta tsitaadiga

Euroopa marksistid oleks selle ära teinud, aga liiga palju lärmi hakati ajakirjanduses tegema ja segas plaane - projekt mitte ei peatatud, vaid pandi ajutiselt pausile.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 15:35:27 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, kas need eestlased kes NSVL okupatsiooni ajal üritasid läänes Eesti asja ajada olid kommunistid või marksistid.

Aitäh!
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 15:45:17 vasta tsitaadiga

Mis seos on sellel, kui Kuuba kommunistlikule valitsusele taheti seda eksportida. Jälle mingi seosetu seos sul nubis
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.